Nawigacja do Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • himi
    odpowiedział(a)
    Fajne radio, szkoda, że nie mają do 02 FL

    Zostaw komentarz:


  • Dodi
    odpowiedział(a)
    jersza, napisz jak wrażenia po kilku dniach użytkowania? Nie zawiesza się, wszystko działa jak należy, czy wykryłeś może coś co w Bolero działało? W specyfikacji radia jest napisane, że jest na Windowsie, w sumie to chyba takie rozwiązanie lepsze niż androidowy shit.

    Zostaw komentarz:


  • jersza
    odpowiedział(a)
    Od modułu medialnego w schowku odłącza się zespoloną wtyczkę i podłącza do radia. Tak więc w schowku nie działa. Filmy jeszcze nie miałem okazji oglądać w czasie jazdy, tylko na postoju. Jutro spróbuję.
    Można oglądać filmy w czasie jazdy.

    Zostaw komentarz:


  • Trancer
    odpowiedział(a)
    Wygląda to nawet dobrze, pytanko czy działa moduł multimedialny w schowku i jak z jakością wykonania samego zestawu i akcesoriów??

    Zostaw komentarz:


  • Lukii
    odpowiedział(a)
    Filmy można oglądać podczas jazdy ?

    Zostaw komentarz:


  • Karel
    odpowiedział(a)
    Usuń kropkę z końca adresu.

    Zostaw komentarz:


  • Gustaw78
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jersza
    Dzisiaj zamiast bolero zamontowałem radio z nawigacją 8" - link: http://allegro.pl/skoda-ocavia-iii-a...829395576.html. Można też bez mapy. Jak na razie wszystko ok.
    U mnie ten link nie działa. Może ktoś podać właściwy?

    Zostaw komentarz:


  • Mastermindq
    odpowiedział(a)
    Czyli nie widzisz ostatnich połączeń ma maxi-dot? Spoko, minusy nie przysłoniły plusów 8)

    Zostaw komentarz:


  • jersza
    odpowiedział(a)
    Montaż gratis. Wizualizacja od czujników parkowania jest. W zasadzie podłącza się tylko 2 wtyczki. Rozmowy i kontakty jak a Bolero - jedynie nie przekazuje kontaktów na max-dod, ale jest tak wielki ekran że wszystko bardzo dobrze widać.
    Sterowanie z kierownicy, ustawienia jak w Bolero.

    Zostaw komentarz:


  • Mastermindq
    odpowiedział(a)
    Montowałeś to u sprzedawcy? Widzę że mają usługę w cenie. Rozmowy, czujniki parkowania itp działa jak w bolero?
    Już od jakiegoś czasu przymierzam się do wymiany i ta opcja wydaje się mocno interesująca.

    Zostaw komentarz:


  • jersza
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj zamiast bolero zamontowałem radio z nawigacją 8" - link: http://allegro.pl/skoda-ocavia-iii-a...829395576.html. Można też bez mapy. Jak na razie wszystko ok.

    Zostaw komentarz:


  • mariusz123a
    odpowiedział(a)

    Czy ktoś wie, gdzie mogę dostać coś takiego?

    Zostaw komentarz:


  • greg505
    odpowiedział(a)
    pckaziu, jaka cena?
    To dalej bedzie "jakas fabryczna navi" ktora jest rzadko akyualizowana.
    Wciaz czekam na jakis screen mirroring zeby odpalac google maps lub janosika

    Zostaw komentarz:


  • pckaziu
    odpowiedział(a)
    a czy to podejdzie ?
    czy to całkiem inna bajka?

    Zostaw komentarz:


  • donatello
    odpowiedział(a)
    O3 ma na stronie w specyfikacji wymienione co i gdzie. Ja ściągnąłem manual z http://www.multi-moto.eu.

    Zostaw komentarz:


  • bob_best
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jersza
    Co powiecie o tym? Może już ktoś montował?
    Link: http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...286084238.html
    nie pasuje do O3, to jest do O2

    Zostaw komentarz:


  • krzyzakp
    odpowiedział(a)
    Android 4.22 ? :shock: Cos mnie chyba omineło...

    Zostaw komentarz:


  • jersza
    odpowiedział(a)
    Co powiecie o tym? Może już ktoś montował?
    Link: http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...286084238.html

    Zostaw komentarz:


  • michalek1912
    odpowiedział(a)
    Chodzi mi o kluczowe słowo użyte w tytule filmu a mianowicie 'retrofit'

    Zostaw komentarz:


  • krzyzakp
    odpowiedział(a)
    michalek1912, to jest włæsnie Columbus w O3... Wiec nie wiem co to ma do tematu

    Zostaw komentarz:


  • michalek1912
    odpowiedział(a)
    Takie coś znalazłem

    Zostaw komentarz:


  • krzyzakp
    odpowiedział(a)
    ECE 2015 juz dostepne od ponad miesiac... Jezeli nie nawet od listopada.. Jak moj zjechal z tasmy to sprawdzilem ze była takowa i takowa mam wgrana od nowosci..

    Zostaw komentarz:


  • Vertigo
    odpowiedział(a)
    Skoro już jesteśmy przy nawigacji - jest dostępna aktualizacja map na rok 2015.
    Do pobrania z:

    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    Może ktoś z kolegów już montował

    Zostaw komentarz:


  • mitmar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rrobert
    mitmar - a skąd bierzesz soft do radyjka

    jaki masz aktualnie soft w radiu i w canbus? cały czas zastanawia mnie ta kierownica czemu u mnie nie pracuje
    Soft od producenta:
    RoadNav
    ale trzeba poryć 8)

    Co do kierownicy, ja próbowałem zmieniać ustawienia, ale nic z tego.To co zapisane zostało za pierwszym razem, nie może zostać zmienione.

    Mój aktualny firmware (po upgradzie) na fotce.

    [ Dodano: Sro 01 Paź, 14 17:13 ]
    Zamieszczone przez pinkibass
    A czemu nie kupiliście od razu wersji z Androidem?
    Na rozpisce od tego sprzedawcy na Allegro jest taki sam model, ale z androidem (TID-I279)

    Macie może w Waszych autach wybór profilu jazdy i jeśli tak to czy to działa?

    Aha, i wiecie może jak to sie ma gwarancji?
    Jak ja kupowałem ponad pół roku temu nie było wersji z Androidem.
    Moja OIII nie ma możliwości zmiany profilu jazdy, więc nie wiem jak to działa z radiem (cała reszta jest).

    Co do gwarancji - montowałem na fakturę w serwisie.

    [ Dodano: Sro 01 Paź, 14 17:18 ]
    Co do kierownicy, spróbuj tego:

    CAN Setting
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:

Pracuję...