Nawigacja do Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • maxisT
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Amix
    Jeśli blisko i cena będzie przystępna - podjadę na montaż
    Cena jest podana na stronie w broszurze informacyjnej i to jest raczej przesada. Prawie 900 euro to chyba ciut za dużo.

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Jeśli blisko i cena będzie przystępna - podjadę na montaż
    Czekam cierpliwie na dalsze info

    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Amix
    Jak będzie się podpinało ?
    Kokpit rozbierać, źeby do radia z tyłu się dostać ?
    Szczerze to nie dopytałem, bo racja jak ten moduł montować się będzie na zewnątrz radia to teoretycznie nie stracimy gwarancji , zapytałem tylko czy też montują odpowiedzieli że niema problemu.

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Jak będzie się podpinało ?
    Kokpit rozbierać, źeby do radia z tyłu się dostać ?

    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    Bedze po naszemu bo na auto-mapie

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Są takie moduły i podawałem linka.
    Może będą po naszemu ?

    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    A ja dowiedziałem się że początek sierpnia będą w sprzedaży Moduły GPS do naszych bolero
    oczywiście nie w serwisie.
    Cena jest też na razie nieznana.

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez iskierek
    Myślałem że Nawigacja która jest w Bolero, to tylko różnica softu, i dociągniętej anteny ?
    Nie ma w bolero żadnej nawigacji !!!
    Musi być jeszcze moduł GPS.
    Linki wyżej.

    Zostaw komentarz:


  • iskierek
    odpowiedział(a)
    Myślałem że Nawigacja która jest w Bolero, to tylko różnica softu, i dociągniętej anteny ?

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Jest jakieś Bolero z nawigacją w konfiguracji ?
    Nie.
    Teoretycznie zdolne jest obsłużyć nawigację i kamerę cofania, ale mnie nie jest dane zrozumieć politykę Skody. 100 lat za.....

    Zostaw komentarz:


  • iskierek
    odpowiedział(a)
    re

    Czy po zakupie bolero bez nawigacji.
    Jest bezproblemowa możliwość dopłaty do nawigacji w bolero podczas trwania gwarancji w ASO ?

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    Jest wejście can-bus i powinno działać.

    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Amix
    Tylko jak to będzie działać z czujnikami parkowania prawdopodobnie nie będzie wizualizacji na ekranie i danych z komputera

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)
    A to ?
    Komplet.

    Zostaw komentarz:


  • mac_aaron
    odpowiedział(a)
    Trochę drogo

    Zostaw komentarz:


  • Amix
    odpowiedział(a)


    Zostaw komentarz:


  • Adama
    odpowiedział(a)
    Nawigacja do Bolero

    Witam

    Mam pytanko czy ktoś może się orientuje czy można doposażyć Radio Bolero z naszych O3 o nawigacje? oczywiście po upływie gwarancji.

    Znalazłem takie Moduły Nawigacji ale chyba do starszych modeli RCD-510, Bolero



    Zostaw komentarz:


  • Adama
    rozpoczął temat Nawigacja do Bolero

    Nawigacja do Bolero

    przesada... ja rozumiem, ze ewolucja ale ile mozna? Ciezko juz ogarnac, ktora generacja jest nowsza.
    Poza tym Passat wyglada jak klasa premium przy tym znudzonym szaraku.
Pracuję...