Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lubek24, tylko czemu nie zawsze wykrywa stojące auta?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez irekk
      tylko czemu nie zawsze wykrywa stojące auta?
      wykrywa, tylko musisz "sprowokować" auto by dalej jechało i nie zapomnij, że FA działa od 5 do 35 km/h.
      każdy z nas widząc przeszkodę reaguje automatycznie, puszcza nogę z gazu albo depcze hamulec. by sprawdzić FA trzeba "zapomnieć" o hamowaniu i jednym słowem, cisnąć dalej...
      tak na marginesie, moja ulubiona zabawka, auta skręca w prawo ja puszczam gaz i gdy auto znika wtedy dodaje gazu i przeważnie robi się ostrzeżenie na desce. raz się naciąłem, bo gostek puszczał rowerzystę i muszę przyznać, że sam się zdziwiłem reakcją FA.

      Komentarz


      • Moim zdaniem wykrywa stojące auto, ale tylko wtedy, gdy ono wcześniej jechało przed nami i ma je "w pamięci". Bo dojeżdżając do korka z dużej odległości, gdy wcześniej cały czas była pusta droga, wg mnie nie zadziała - no ale może ktoś sprawdzi


        krzyzakp, do jakiej prędkości działa zwykły tempomat?
        Ogólnie nie bardzo ogarniam, czemu nie zrobili tak, żeby aktywny powyżej tych 160 km/h działał jak zwykły.
        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

        Komentarz


        • maro rs, lecac tydzien temu w poniedzialek, najwiecej ustawiłem 180 czy 190 - nie pamietam juz ile ot było..
          Jak nie zapomne i bede mial sily na taka jazde, to w niedziele, wracajac, za Berlinem sprawdze predkosci 200+ na tempomacie, chyba ze pogoda mi pokrzyzuje plany, bo ruch w nocy tam jest minimalny, do tego połowa z niego leci wlasnie w okolicach 200 i 200+ :diabelski_usmiech

          Moja O3 RS

          Komentarz


          • Fajnie by było, bo w instrukcji nie ma takiej informacji. Obstawiam 210 km/h.
            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

            Komentarz


            • Wczoraj dostałem info od dealera że w systemie widnieje data produkcji na ostatni tydzień marca. To by znaczyło niecałe 3 miesiące. Tak czy inaczej nie przywiązuje się jeszcze za bardzo do tej daty.
              Był: Superb I, 2.5 TDI, 5A
              Jest: Octavia kombi RS TDI, DSG
              Marcin

              Komentarz


              • Pisałem już w wątku o "Wstrzymaniu zamówień na RS`a", ale jakby ktoś szukał RS`a to w Dąbrowie Górniczej w Lemir stoją 3 kombi i jeden sedan na salonie.
                Sedan to na pewno benzyna, reszta nie wiem, trzeba zadzwonić i zapytać..
                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                Komentarz


                • U Danielcia około 2 miesięcy trzeba czekać na ereske z wyposażeniem za około 13kPLN

                  Komentarz


                  • Danielcio szybki, ja czekałem u niego nawet krócej a wyposażenia mam wincyj.
                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ufo
                      Zamieszczone przez irekk
                      tylko czemu nie zawsze wykrywa stojące auta?
                      wykrywa, tylko musisz "sprowokować" auto by dalej jechało i nie zapomnij, że FA działa od 5 do 35 km/h.
                      każdy z nas widząc przeszkodę reaguje automatycznie, puszcza nogę z gazu albo depcze hamulec. by sprawdzić FA trzeba "zapomnieć" o hamowaniu i jednym słowem, cisnąć dalej...
                      tak na marginesie, moja ulubiona zabawka, auta skręca w prawo ja puszczam gaz i gdy auto znika wtedy dodaje gazu i przeważnie robi się ostrzeżenie na desce. raz się naciąłem, bo gostek puszczał rowerzystę i muszę przyznać, że sam się zdziwiłem reakcją FA.
                      od kiedy FA działa w tak małych przedziałach? mi przy 90 kiedys zahamował - w sumie jeden jedyny raz przy mega słońcu i ostrym hamowaniu kolesia z przodu

                      Komentarz


                      • Himenek, I wtedy FA ma sens, w pełnym zakresie, a do 35 km/h to bez sensu. :|
                        Była O1 jest F2.

                        Komentarz


                        • Zamówiłem dzisiaj tj.19.01.2015r. 1.4 TSI/103kW 6-biegowa Ambition+Amazing+dodatki przewidywany termin 20 tydzień 2015r.-19.05.2015r. (może wcześniej). Pani powiedział,a że może być wcześniej. Wolała się zabezpieczyć, żeby nie dawać zadnych bonusów.
                          Dzisiaj dialer zadzwonił z informacją:
                          9 tydzień produkcja zaplanowana + 2 tygodnie na wyprodukowanie i przywiezienie auta z Czech do Polski, czyli przyjazd auta to około 11 tydzień + kilka dni na przygotowanie auta do wyjazdu (montaż blokady, wygłuszenia maski i listew progowych).
                          Czyli auto będzie szybciej. W piątki szukają luk do wepchania swoich lientów (udało się)

                          Komentarz


                          • maro rs, testy zrobione, nawet w czwartek, bo kumpel z tylnej kanapy marudził ze na A2 tak spokojnie 160 lece.. Powtorzone 2h temu na A20 - w obu przypadkach tempomat max na 250 dalo sie ustawic i wyzej nie chcial juz wejsc...
                            Autko rozbujałem tylko do 230 (wg gps), bo na dluzsze rozpedzanie nie było miejsca i było troche wilgotno..

                            Nie sadze by ktos chcial dlugo leciec na tempomacie z maksymalna, ale w razie czego w TSI da sie

                            Moja O3 RS

                            Komentarz


                            • krzyzakp, to ładnie działa ten tempomat, w bravo max co dało się ustawić na tempomacie to 190 - mimo, że przed modem jeździło do liczkowych 230 (a po - do niemal 250). Pewnie w każdej opcji silnikowej był ten sam tempomat.
                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                              Komentarz


                              • Octavia zamówiona w ostatnim tygodniu grudnia 2014 - jak dotąd brak przewidywanego terminu produkcji :|
                                2.0 TDI 184 DSG 4x4 Elegance + Amazing+ Dynamic ... Czy ktoś z was miał podobna sytuacje z tak długim brakiem deklaracji dealera co do daty produkcji, czy to może przez rzadką konfigurację ?

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez macq
                                  Octavia zamówiona w ostatnim tygodniu grudnia 2014 - jak dotąd brak przewidywanego terminu produkcji :|
                                  2.0 TDI 184 DSG 4x4 Elegance + Amazing+ Dynamic ... Czy ktoś z was miał podobna sytuacje z tak długim brakiem deklaracji dealera co do daty produkcji, czy to może przez rzadką konfigurację ?
                                  Raczej wola sprzedawcy. Zamawiałem i od razu Pani przedstawiłami ostateczny termin-jakiś muszą podać. Żeby nie dawać bonusów dają maksymalny w którym muszą się zmieścić. Ciśnij sprzedawcę.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez G33
                                    Zamieszczone przez macq
                                    Octavia zamówiona w ostatnim tygodniu grudnia 2014 - jak dotąd brak przewidywanego terminu produkcji :|
                                    2.0 TDI 184 DSG 4x4 Elegance + Amazing+ Dynamic ... Czy ktoś z was miał podobna sytuacje z tak długim brakiem deklaracji dealera co do daty produkcji, czy to może przez rzadką konfigurację ?
                                    Raczej wola sprzedawcy. Zamawiałem i od razu Pani przedstawiłami ostateczny termin-jakiś muszą podać. Żeby nie dawać bonusów dają maksymalny w którym muszą się zmieścić. Ciśnij sprzedawcę.
                                    Ostateczny podany w dokumencie zamówienie 26.03.2015 ale liczyłem że może uda się trochę wcześniej ...

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez macq
                                      Zamieszczone przez G33
                                      Zamieszczone przez macq
                                      Octavia zamówiona w ostatnim tygodniu grudnia 2014 - jak dotąd brak przewidywanego terminu produkcji :|
                                      2.0 TDI 184 DSG 4x4 Elegance + Amazing+ Dynamic ... Czy ktoś z was miał podobna sytuacje z tak długim brakiem deklaracji dealera co do daty produkcji, czy to może przez rzadką konfigurację ?
                                      Raczej wola sprzedawcy. Zamawiałem i od razu Pani przedstawiłami ostateczny termin-jakiś muszą podać. Żeby nie dawać bonusów dają maksymalny w którym muszą się zmieścić. Ciśnij sprzedawcę.
                                      Ostateczny podany w dokumencie zamówienie 26.03.2015 ale liczyłem że może uda się trochę wcześniej ...
                                      Tylko operatywnośc sprzedawcy. Przeczytaj co napisałem parę odpowiedzi wyżej. W moim przypadku termin uległ zmianie na wcześniejszy.

                                      Komentarz


                                      • Zamówiłem dziś - wstępny termin odbioru 30. kwiecień bieżącego roku.
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez G33
                                          Żeby nie dawać bonusów dają maksymalny w którym muszą się zmieścić.
                                          o jakich bonusach mówisz? są jakieś potwierdzone info co kto ugrał przy spóźnionym zamówieniu? pytam z ciekawości, bo też mam odległy termin dostawy

                                          Komentarz


                                          • antek, co do info po spoznieniu nie wiem.. Ale wiem ze po 2 czy 3 miesiacach czekania dostałem 4x700pln w voucherach na akcesoria skody.. Podkresle ze dotyczy AKCESORIOW, a nie jak Pan najpierw mowil, ze wszystkiego co dzial czesci moze sciagnac...
                                            Termin mialem na 31.12.2014, a odebrałem 23.12.2013 w koncu.. Vouchery jakos pazdziernik/listopad juz dostałem, oficjalnie mowili ze to przez to, jakie sa terminy oczekiwania na RSa...

                                            Moja O3 RS

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez antek
                                              Zamieszczone przez G33
                                              Żeby nie dawać bonusów dają maksymalny w którym muszą się zmieścić.
                                              o jakich bonusach mówisz? są jakieś potwierdzone info co kto ugrał przy spóźnionym zamówieniu? pytam z ciekawości, bo też mam odległy termin dostawy
                                              str.60 np. autor Bartek77T i wcześnie pisano wiele na wcześniejszych stronach.
                                              Sprawdź w salonach.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez macq
                                                Czy ktoś z was miał podobna sytuacje z tak długim brakiem deklaracji dealera co do daty produkcji,
                                                ja, ja miałem taką sytuacje. termin produkcji dostałem 2 miechy po zamówieniu, który później był przynajmniej 3 razy zmieniany, i na koniec i tak się nie sprawdził :P

                                                Komentarz


                                                • Ja dostałem termin właściwie od ręki - zamówiłem, faktura zaliczkowa i po wpisaniu zamówienia do systemu wyskoczył tydzień 18. Fakt, zamawiałem u kolegi z forum, pracującego teraz w salonie w Łodzi - jak ktoś chce kontakt to pisać na PW. Ten tydzień (u mnie) 18 wyskakuje z automatu. Po przeładowaniu systemu samochody zamawiane przez dealerów na ich magazyn (plac) spadają na koniec kolejki, a samochody zamówione przez klientów końcowych awansują. Na chwilę obecną jest to 2 tygodnie - przynajmniej tak się działo w zeszłym tygodniu. Problemy pojawiają się w przypadku zamawiania Elegance, DSG i w przypadku RSa felg 19" Extreme - kolega z Niemiec, zarządzający flotą zamówił takie RSy - chyba 3 szt i ma terminy na wrzesień. Nie wiem, czy da się sprawdzić status "cudzego" zamówienia - ale mogę się dowiedzieć.

                                                  Pierwszy raz zamawiam auto "nie z placu" i ten czas oczekiwania to jakiś koszmar :evil:
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • Ja dostałem info tego samego dnia po złożeniu zamówienia - na który tydzień ma być produkcja.

                                                    [ Dodano: Pon 26 Sty, 15 23:25 ]
                                                    Zamieszczone przez Dig Dug
                                                    ruwado, Dlaczego 5b ??
                                                    miało być nowe i jak najtaniej
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X