Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez lemoncjo
    zamówiony: 23 VII ; odebrany: 6 XI. hatch RS 2.0 tsi dsg
    Gartulacje. Moze jakies foty :?:
    Mój Brzydal :-)

    Komentarz


    • Zamieszczone przez arecki1338
      ja zamawialem przed toba (07.09) i niby caly czas stoi do produkcji na 49 tydzien, to niby za 2 tyg, ale na ile mozna ufac w to co mowi diler.Dlatego zadalem pytanie o ta literke, ktora wskakuje przed numer zamowienia.
      Pisałem już kiedyś o tym. Na dzisiaj jesteśmy w 46 tygodniu roku. Jeżeli masz datę produkcji w okresie najbliższych 4 tygodni (47, 48, 49 lub 50), to jest to już tzw. zamrożony plan produkcji nie podlegający modyfikacjom. Piszesz, że u Ciebie stoi 49 tydzień, więc zgodnie z powyższym już nie powinno się to zmienić Fajnie Ci...
      Pzdr
      Pzdr, Fredy
      Silnik w mojej O3 smaruje olej

      Komentarz


      • Też jestem ciekawy jak sprawuje się RS tsi, jak wypada ze spalaniem przy spokojnej i dynamicznej jeździe w mieście i na trasie, nigdzie nie można znaleźć wiarygodnych danych. lemoncjo,

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Fredy.PW
          Na dzisiaj jesteśmy w 46 tygodniu roku. Jeżeli masz datę produkcji w okresie najbliższych 4 tygodni (47, 48, 49 lub 50), to jest to już tzw. zamrożony plan produkcji nie podlegający modyfikacjom
          No właśnie wczoraj dostałem wiadomość, że jestem w 50 tygodniu. Więc może dostanę prezent pod choinkę. Zamówienie z 9 października.
          Pozdrawiam - Jacek

          O3 Combi 1.4 TSI Elegance Beż Capuccino

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ujacek
            Zamieszczone przez Fredy.PW
            Na dzisiaj jesteśmy w 46 tygodniu roku. Jeżeli masz datę produkcji w okresie najbliższych 4 tygodni (47, 48, 49 lub 50), to jest to już tzw. zamrożony plan produkcji nie podlegający modyfikacjom
            No właśnie wczoraj dostałem wiadomość, że jestem w 50 tygodniu. Więc może dostanę prezent pod choinkę. Zamówienie z 9 października.
            Nie mam pytań Oczywiście cieszę się, że masz już ustaloną datę produkcji, ale dlaczego to tak działa :?: Ja zamówiłem 28 września i nadal nic nie wiem :evil:
            Patrząc na końcówkę roku, to odbiór auta będziesz miał już pewnie w nowym roku... W związku z tym planujesz jeszcze coś wyciągnąć od dealera...?
            Pzdr
            Pzdr, Fredy
            Silnik w mojej O3 smaruje olej

            Komentarz


            • Nie wiem, skąd te terminy. Wygląda na to, że wszelkie opóźnienia z realizacją zamówień są skutkiem popytu znacznie przerastającego podaż aut na nasz kraj i spychane są chyba wszelkie konfiguracje "niewygodne", a nawet te bardziej typowe są kolejkowane. Może też istnieje jakaś drobna "przepychanka" pomiędzy dealerami? Nie wiem.

              Sprzedawca mnie zapewnia - choć niekoniecznie w to wierzę - że może się wyrobimy do świąt. Ale jeszcze leasing itp... O jakiś nowy upust raczej nie będę walczył, ale może coś z doposażenia, drobiazgi... Bardziej mnie zajmuje jakie będą przepisy i odliczenia (VAT) od 1 stycznia i kiedy lepiej formalnie podpisać umowę.
              Pozdrawiam - Jacek

              O3 Combi 1.4 TSI Elegance Beż Capuccino

              Komentarz


              • Po produkcji w 50 tygodniu, zostanie w sumie tylko 51 tydzień jako taki, bo 52. to już Święta... Dochodzi całe to zamieszanie związane ze Świętami i szczerze mówiąc średnio chce się wtedy pracować, ale skoro dealer obiecał, to może faktycznie uda mu się zrobić prezent gwiazdkowy, oby
                Pzdr
                Pzdr, Fredy
                Silnik w mojej O3 smaruje olej

                Komentarz


                • Mozna juz zamawiac O3 w kolorze bialy metalik - informacja po dzisiejszej wizycie w salonie (produkcja po 52. tygodniu).
                  Ktos wie czy sa jeszcze jakies inne opcje niedostepne w cenniku?

                  Komentarz


                  • Dla grzanej przedniej szyby w 1.4 TSI zmieniłbym zamówienie i od nowa ustawił się w kolejce oczekiwania na realny termin produkcji Ale to chyba nadal niemożliwe?
                    Pozdrawiam - Jacek

                    O3 Combi 1.4 TSI Elegance Beż Capuccino

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ujacek
                      Dla grzanej szyby w 1.4 TSI zmieniłbym zamówienie i od nowa ustawił się w kolejce oczekiwania na realny termin produkcji Ale to chyba nadal niemożliwe?
                      Możliwe... od maja/czerwca 2014... dopiero niestety.

                      A swoją drogą ciekawe czy nadal będą druciki czy tak jak w VW pojawi się ogrzewanie bezprzewodowe (klejona szyba z dodatkową warstwą zapobiegającą obniżaniu temperatury do 0)
                      Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                      Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                      Komentarz


                      • U mnie po wyrzuceniu pakietu chrom trzyma 48 tydzień już ponad 2 tyg., więc jest jak mówicie i nic nie powinno się zmienic domstartu produkcji.
                        Jedynie nad czym myślę, to czy czekać z rejestracją do stycznia, czy zrobić to w połowie grudnia. Będzie to mieć jakieś znaczenie za kilka lat przy odsprzedaży?
                        O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                        Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                        Przebieg-ponad 25 000 km ...

                        Komentarz


                        • Alf,

                          Moim zdaniem nie warto bo ludzie będą i tak patrzeć na rocznik produkcji a także na stan techniczny i przebieg. Sprzedawałem już samochód który by rejestrowany w nowym roku i kupujących nie bardzo interesowała data rejestracji, każdy się pytał o rok produkcji.
                          jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                          Komentarz


                          • Mój samochód podobno wyprodukował się w 45 tygodniu. Do tej pory nie ma go u dealera. Czy te samochody jadą do Polski drogą morską? :roll: W czasie gdy inne marki oferują już rocznik 2013 z wyprzedaży ja nie mogę odebrać zamówionego auta. Z lekka się zdenerwowałam. :evil:

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez oktawka3
                              Mój samochód podobno wyprodukował się w 45 tygodniu. Do tej pory nie ma go u dealera. Czy te samochody jadą do Polski drogą morską? :roll: W czasie gdy inne marki oferują już rocznik 2013 z wyprzedaży ja nie mogę odebrać zamówionego auta. Z lekka się zdenerwowałam. :evil:
                              od daty produkcji (1-2 tydzień) są dostarczane do Poznania (pociąg, duże lawety) później do dilera - czas zależy od dilera 7-10 dni. Ja miałem 17 dni od końca tygodnia produkcji.

                              Komentarz


                              • panowie mam pytanie bo kolega zamowi3 dni temu auto i ma mieć odbiór pod koniec roku ale zamówił na 17' alusach i sie zastanawia na jakich oponach mu przyjdzie auto? będa to zimówki czy letnie? jak zimówki to jakies firmy?
                                BYŁA o1 rs
                                BYŁA o2 1.6
                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                Komentarz


                                • Zawsze przychodzi na letnich. Diler ewentualnie dorzyca jakis tanie zimowki w gratisie
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • Ja w salonie usłyszałem przy zamawianiu, że auto zawsze przyjeżdża na letnich.
                                    Pozdrawiam - Jacek

                                    O3 Combi 1.4 TSI Elegance Beż Capuccino

                                    Komentarz


                                    • Jak zamówił 3 dni temu to zimówki nie będą mu już potrzebne
                                      O3
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                      O2
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                      Komentarz


                                      • aha to mu powiem że będzie miał na letnich. no ma mieć do końca roku bo juz ma 50 tydz prod. diler mial auto w bardzo podobnej konfiguracji już wrzucone do produkcji teraz tylko lekko poprawił konfiguracje i tyle. więc kolega nie musi czekać że tak powiem od początku
                                        BYŁA o1 rs
                                        BYŁA o2 1.6
                                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                        Komentarz


                                        • Panowie, a wiecie jak się ma panoramiczny dach w kombi do produkcji auta? Bardzo to wydłuża produkcję. Mam zamówione już auto, ale jeszcze nie mam daty podanej żadnej i zastanawiam się czy nie domówić panoramy.

                                          BTW.
                                          Ma ktoś auto ze szklanym dachem ?
                                          Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                          Komentarz


                                          • A ja się dzisiaj dowiedziałem, że termin mi podadzą w styczniu
                                            SUPERB

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez SilentEmpire
                                              A ja się dzisiaj dowiedziałem, że termin mi podadzą w styczniu
                                              Pytanie, kiedy składałeś zamówienie?
                                              Pzdr
                                              Pzdr, Fredy
                                              Silnik w mojej O3 smaruje olej

                                              Komentarz


                                              • Pytanie, kiedy składałeś zamówienie?
                                                w 44 tygodniu - przy czym z zaznaczeniem, że odbiór jak i produkcja ma być 2014
                                                SUPERB

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez SilentEmpire
                                                  Pytanie, kiedy składałeś zamówienie?
                                                  w 44 tygodniu - przy czym z zaznaczeniem, że odbiór jak i produkcja ma być 2014
                                                  Ja złożyłem zamówienie w 40 tygodniu bez żadnych zastrzeżeń i do dnia dzisiejszego nawet nie mam potwierdzonej daty produkcji. Dealer już nie chce ze mną rozmawiać, nie ma mi nic do powiedzenia - przekazał sprawę do importera, który miał się ze mną skontaktować i wyjaśnić całą sytuację, ale tu też cisza totalna olewka :evil:
                                                  Pzdr
                                                  Pzdr, Fredy
                                                  Silnik w mojej O3 smaruje olej

                                                  Komentarz


                                                  • Totalna kpina!!! Mamy 2013r ,a nie czasy komuny.
                                                    Podpisać umowe,wpłacić zaliczkę i z głowy. A my mamy czekać do nie wiadomo kiedy na odbiór. Miałem zamawiac auto,ale jak widzę ile trzeba czekać to sie wstrzymuję do czasu,aż sie unormuje czas produkcji.
                                                    Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X