Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzisiaj dealer nie mógł się niczego dowiedzieć w Poznaniu. To jakieś nieporozumienie z takim terminem realizacji. Jak jutro dostanę info, że termin będzie majowy albo, co bardziej prawdopodobne, czerwcowy to niestety rezygnuje.
    Jeszcze BMW E60 3.0d
    Zamówiony biały perłowy liftback RS TSI

    Komentarz


    • Zamieszczone przez KornelS.
      Dzisiaj dealer nie mógł się niczego dowiedzieć w Poznaniu. To jakieś nieporozumienie z takim terminem realizacji. Jak jutro dostanę info, że termin będzie majowy albo, co bardziej prawdopodobne, czerwcowy to niestety rezygnuje.
      Zamówiłeś auto w 2 połowie grudnia, więc wątpię, żeby w systemie była już planowana data produkcji.
      Pewnie powie Ci to co dzisiaj :wink:
      Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

      Komentarz


      • właśnie przeczytałem na briskoda , że vrsy zamówione pod koniec listopada wkoczyly na 16 tydz. produkcji.
        RS Stage 2 335/450

        Komentarz


        • Zamieszczone przez adamwo
          że vrsy zamówione pod koniec listopada wkoczyly na 16 tydz. produkcji.
          Ja mam z końca października z tym samym terminem, ale z dodatkową uwagą, że to najwcześniej, a może się opóźnić z przyczyn oczywiście od dealera niezależnych...
          SUPERB

          Komentarz


          • Teoretycznie moja za 2 tygodnie wjeżdża na taśmę... czekam od końcówki września, w międzyczasie zmieniałem konfig, potem przesunąłem produkcję z 2013 na 2014.
            Jeśli wszystko pójdzie wg planu to auto odbiorę po 4,5 miesiąca. W tym tygodniu jeszcze nie pytałem, czy nadal BW 5.

            Edit: zatwierdzona produkcja na 5 tydzień, już nie wyskoczy

            Komentarz


            • A czy na inne skody też się tak długo czeka?

              Pytam, bo jestem spamowany przez skode, mailowo oraz adresowo, informacjami, że teraz jest najlepszy moment na zakup skody, mam jakieś prospekty z octavii, rapida, model rapida do sklejania, model rapida w 3D (jak taka książeczka ruchoma jak były w latach 80-tych).
              SUPERB

              Komentarz


              • nie vrsy są szybciej, rodzice zamówili 10.11 , produkcja 4 tydz 2014
                RS Stage 2 335/450

                Komentarz


                • W końcu nadeszły super wieści Moje Octavia wyprodukowała się zgodnie z planem w środę 15 stycznia 2014 i teraz grzecznie czeka na podróż do Polski :szeroki_usmiech Już blisko, coraz bliżej - cała operacja ma szansę się wyrobić w CZTERECH miesiącach.
                  Pzdr
                  Pzdr, Fredy
                  Silnik w mojej O3 smaruje olej

                  Komentarz


                  • Fredy - gratulacje. Dość sprawnie poszło. Ja dostałem info, że planowana produkcja przesunęła się z 8 na 9 tydzień z zastrzeżeniem, że jeszcze może się zmienić :evil: . Jak wyrobią się w 9 tygodniu to z podróżą do polski będzie równo pół roku od zamówienia. Przy zamówieniu dealer obiecał, że będzie najpóźniej w styczniu i zacierałem ręce na pełne odliczenie vat. Niestety wyjdzie 10k zł w plecy.
                    Zamówiona O3 Combi 1.6 TDI Ambition + Amazing

                    Komentarz


                    • Fredy rzeczywiście masz super wieści.
                      A mój dealer nabrał wody w usta i siedzi cicho -chyba nie chce się wypowiadać na temat terminu.
                      O3 1.4 TSI Elegance + Amazing + drobiazgi

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez proto2
                        Fredy - gratulacje. Dość sprawnie poszło. Ja dostałem info, że planowana produkcja przesunęła się z 8 na 9 tydzień z zastrzeżeniem, że jeszcze może się zmienić :evil: . Jak wyrobią się w 9 tygodniu to z podróżą do polski będzie równo pół roku od zamówienia. Przy zamówieniu dealer obiecał, że będzie najpóźniej w styczniu i zacierałem ręce na pełne odliczenie vat. Niestety wyjdzie 10k zł w plecy.
                        Jeżeli się nie wyrobią z datą zamówienia jakie otrzymałeś, to walcz o jakiś dodatkowy rabat tym bardziej że będziesz stratny na Vacie. Ja też zamierzam jeszcze coś ugrać skoro tyle czasu muszę czekać.
                        O3 RS TSI DSG

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez bolo81
                          Jeżeli się nie wyrobią z datą zamówienia jakie otrzymałeś, to walcz o jakiś dodatkowy rabat tym bardziej że będziesz stratny na Vacie. Ja też zamierzam jeszcze coś ugrać skoro tyle czasu muszę czekać.
                          Na zamówieniu nie ma słowa o terminie odbioru/produkcji auta. To było tylko ustna obietnica. Będę próbował ugrać chociaż koła na zimę, ale może być ciężko bo i tak już 10% rabatu z nich wycisnąłem na starcie.
                          Zamówiona O3 Combi 1.6 TDI Ambition + Amazing

                          Komentarz


                          • robczech, proto2,
                            Jak składałem zamówienie pod koniec września, nie było wtedy chyba jeszcze takich opóźnień - przynajmniej mój dealer przy mnie dzwonił jeszcze gdzieś (importer?) i konsultował daty i stwierdził, że bez problemu powinniśmy się wyrobić w standardowym okresie 6 tygodni. Samochód miałem mieć max na koniec listopada, a wyszło jak wyszło. Baaaardzo długi czas czekania. Było tym gorzej, że polegając na ustaleniach w pierwszej dekadzie listopada sprzedałem swoje bazowe auto i zostałem na ponad dwa miesiące z małym autem żony i z wszystkimi obowiązkami związanymi z logistyką czteroosobowej rodziny mieszającej na obrzeżach miasta :| Łatwo nie było i jeszcze teraz nas zasypało :roll:
                            Pzdr
                            Pzdr, Fredy
                            Silnik w mojej O3 smaruje olej

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez proto2
                              Zamieszczone przez bolo81
                              Jeżeli się nie wyrobią z datą zamówienia jakie otrzymałeś, to walcz o jakiś dodatkowy rabat tym bardziej że będziesz stratny na Vacie. Ja też zamierzam jeszcze coś ugrać skoro tyle czasu muszę czekać.
                              Na zamówieniu nie ma słowa o terminie odbioru/produkcji auta. To było tylko ustna obietnica. Będę próbował ugrać chociaż koła na zimę, ale może być ciężko bo i tak już 10% rabatu z nich wycisnąłem na starcie.
                              Ja na zamówienia mam termin odbioru do końca stycznia. Więc jak się nie wyrobią (a mam już 100% pewność) to będę walczył o jakieś profity.
                              O3 RS TSI DSG

                              Komentarz


                              • Ja zamawiałem O3 w połowie grudnia i wczoraj dostałem info z salonu, że auto się wyprodukowało, w ciągu max 14 dni auto ma być w salonie, jeśli to się potwierdzi to wyjdzie około 6 tygodni czekania, czas pokaże.

                                Komentarz


                                • @edyp13, fajny czas realizacji. Jaką konfigurację zamówiłeś, że tak szybko wyprodukowali?
                                  O3 1.4 TSI DSG Elegance + Amazing

                                  Komentarz


                                  • też jestem ciekaw jaka to konfiguracja i w jakim salonie taki speed
                                    O3 1.4 TSI Elegance + Amazing + drobiazgi

                                    Komentarz


                                    • Wczoraj dostałem informacje od sprzedawcy że auto w Poniedziałek będzie u nich,
                                      a do odbioru będzie Czwartek-Piątek.
                                      Auto było zamawiane na początku Grudnia czyli uwineli się w 7 tygodni
                                      Konfiguracja jak w opisie plus trójramienna kiera, składane lusterka.
                                      Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                      http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez jjankos
                                        @edyp13, fajny czas realizacji. Jaką konfigurację zamówiłeś, że tak szybko wyprodukowali?
                                        E tam szybko, ja zamówiłem 5.08 a odebrałem już zarejestrowaną 13.09 z takimi dodatkami jakie chciałem
                                        Także widać, że fabryka się uwija jak 6-7 tygodni niektórzy czekają - nie ma dramatu
                                        Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez jjankos
                                          @edyp13, fajny czas realizacji. Jaką konfigurację zamówiłeś, że tak szybko wyprodukowali?
                                          Zamawiałem w Płocku (polecam, rabaty nie największe, ale miło), rozmowy zacząłem pod koniec listopada, ale że nie było wieści na jakieś sensowne obniżki na 2013 rok (nowy model) to poprosiłem, żeby auto było już z 2014 roku i z zamówieniem zwlekali do połowy grudnia. Jeśli chodzi o konfigurację to: 1.8 tsi kombi elegance, pakiet DYNAMIC, czerwień RIO, webasto, pakiet amazing, podgrzewana szyba, sun set, HHC, TPM, front assistant, wykrywanie zmęczenia kierowcy, alarm + KESSY, park assistant, dwustronna mata do bagażnika, dywaniki, chlapacze przód i tył, siatki do bagażnika, podgrzewane fotele przód, podgrzewane dysze spryskiwaczy, podświetlenie nóg, wybór profilu jazdy, kolorowy maxi dot, elektryczna pokrywa bagażnika, ściemniające się lusterka, srebrne relingi i pakiet chrom, sportowe zawieszenie z XDS i .... sam już nie wiem. Ogólnie chyba 26 pozycji, poza DSG, szyberdachem, skórą i innymi drobnymi rzeczami dla mnie nie istotnymi to chyba wszystko. Teraz czekam na odbiór, podobno max 14 dni - pożyjemy zobaczymy.

                                          Komentarz


                                          • Super czas realizacji, bo ja przy podobnej konfiguracji muszę czekać do 12 tygodnia na produkcję. Może, ze względu na 4x4 i DSG muszę tyle czekać, ale
                                            trzeba przyznać, że masz zacną konfigurację - gratuluję.
                                            Ja dodatkowo mam zamówiony tylko Amundsen, tempomat aktywny i elektryczne fotele przód ze skórą, ale nie mam KESSY i podgrzewanej szyby, bo stwierdziłem że Webasto wystarczy.
                                            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                            Komentarz


                                            • Witam,

                                              Ja zamówiłem OIII. kombi. 14.09. I teraz w piatek odebrałem.

                                              Ostatnie 3 miesiące użytkowaniem inna OIII na pełnym wypasie i powiem ze z nowej jestem o wiele bardziej zadowolony :-)

                                              1. Koła zimowe 16". Okazały sie strzałem w 10 !!!! O wiele lepiej wybiera nierówności niż na 17"
                                              2. Siedzenia z niepełnym obszyciem skóra - wygodniejsze niż sama skóra, bardziej miękkie
                                              3 front Assist przydatniejszy niż Line Asist
                                              4. Columbus ze standardowymi 8 głośnikami daje radę :-). W życiu bym 1.600zl do Cantona nie dołożył...
                                              Octavia III Kombi 2.0 TDI DSG Elegance+Columbus+Skóra+amizing+chromy+Front Assist i pare innych

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Michal83
                                                4. Columbus ze standardowymi 8 głośnikami daje radę :-). W życiu bym 1.600zl do Cantona nie dołożył...
                                                Porównywałeś z Cantonem?

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Tinky
                                                  Zamieszczone przez Michal83
                                                  4. Columbus ze standardowymi 8 głośnikami daje radę :-). W życiu bym 1.600zl do Cantona nie dołożył...
                                                  Porównywałeś z Cantonem?
                                                  Standardowe glosniki slabo graja (jezeli ktos mial wczesniej jakies customowe car audio)
                                                  Ale porownujac do innych std zestawow audio, skoda wypada calkiem calkiem.
                                                  Black magic

                                                  Komentarz


                                                  • Ale narzekanie na cenę Cantona po wydaniu >6k na Columbusa? :diabelski_usmiech
                                                    Półskórę popieram wziąłem to samo - obmacałem, poczytałem o kiepskiej jakości pełnej skóry i za oszczędzone 3k dokupiłem gwarancji.
                                                    Na zimę też zamówiłem 16" - na miejscu w salonie taniej niż w necie (430zł/szt).

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X