Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Festexx
    Rider
    • 2013
    • 286

    Za to mam porównanie do Passata B7, Chevroleta Captivy, Hondy Accord i jakoś nie czułem nic dziwnego, samochód normalnie się zachowywał.
    Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

    Komentarz

    • piotrek_gdy
      RS
      • 2008
      • 7723
      • Volkswagen
      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

      Zamieszczone przez Festexx
      Passata B7, Chevroleta Captivy, Hondy Accord
      Festexx, super :wink:

      a ja jeździłem testowo kilka razy O3 z belką, na co dzień jeżdżę O2 z wielowahaczem i wieloma autami z segmentu premium - i co z tego?

      jest różnica w prowadzeniu- spytaj tych którzy przesiedli się z O2 na O3 i dużo jeżdżą(trasy) to powiedzą ci że bardzo czuje się różnicę w jakości prowadzenia
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz

      • Festexx
        Rider
        • 2013
        • 286

        Po prostu szukacie niepotrzebnych problemów, szkoda, że duża większość tych, którzy mają belkę w ogóle się nie wypowiada...
        A co do długich tras to dziennie robię 150 km do pracy więc zobaczymy od wtorku czy wasze wypowiedzi są sensowne.
        A tak a propo to temat nie jest o belce tylko czasie oczekiwania :szeroki_usmiech
        Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

        Komentarz

        • Prekompilator
          Rider
          • 2013
          • 420

          Zamieszczone przez MichalSZN
          Poprostu wpienia mnie to, że nawet szanowna Pani nie wie czy auto wjedzie na taśmę w 44 czy 45 tygodniu, a może 48 - po dwóch miesiącach od zamówienia nic nie wiadomo, to się w głowie nie mieści.
          Miałem podobnie, octavia miała być produkowana do 13 lipca, a została 2 sierpnia. Później tak długo była transportowana, że w końcu z niej zrezygnowałem. I - czytając wasze wpisy - nie sądzę żeby mieli problem z jej zbytem.

          Komentarz

          • MichalSZN
            Drive
            • 2013
            • 40

            Zgadzam się z Tobą kolego. Moja opiekunka w Skodzie nie wiem czy w ogóle anulowała zamówienie. Więc sądze, że w ogóle auto nie ruszyło na taśmę.

            W związku z tym, że mam ciśnienie wziąłem salonowego SuperB z 10km przelotu. Jest dobrze wyposażony ma ciut więcej niż to co miałem mieć w Octavii... Żałuje tylko Cantona bo go nie ma

            Z racji braku Cantona i wyższej ceny o 5tyś postaram się coś ugrać przy podpisywaniu umowy np. przedłużenie gwarancji do 60000km.

            Komentarz

            • voctawias
              Ambiente
              • 2008
              • 191
              • Octavia III (5E3)
              • CHPA 1.4 TSI 140 KM

              Ja przesiadłem się teraz do Octavii II 2.0 TDI mojego taty, bo sprzedałem swój samochód i czekam na O3 i powiem wam że na 17 komfort jak i prowadzenie jest na przyzwoitym poziomie. Będąc na jeździe próbnej O3 słychać belkę ale jest to do zniesienia, znam auta które mają głośniejsze zawieszenia i do tej pory takim jeździłem, więc przesiadka na O3 będzie przeskokiem.
              Octavia 3 - 1.4TSI

              Komentarz

              • andgdynia
                Classic
                • 2013
                • 2

                Witam. Z wcześniejszych postów wynika , że są osoby na forum które miały ustalony termin produkcji na 36 tydzień . Czy macie już informację od dilera kiedy będzie auto do odbioru ?

                Komentarz

                • bluebox
                  Classic
                  • 2013
                  • 20

                  Ja miałem termin od czerwca ustawiony na 36 tydzień. Auto jest u dealerów i już zarejestrowane. Odbiór jutro.

                  Komentarz

                  • Festexx
                    Rider
                    • 2013
                    • 286

                    Zamieszczone przez andgdynia
                    Witam. Z wcześniejszych postów wynika , że są osoby na forum które miały ustalony termin produkcji na 36 tydzień . Czy macie już informację od dilera kiedy będzie auto do odbioru ?
                    Zamówiłem 5.08.2013r., a 4.09 (36 tydzień) był już wyprodukowany, do dealera dojechał 11.09., zarejestrowany 13.09.2013r :szeroki_usmiech
                    Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                    Komentarz

                    • Alf
                      Ambiente
                      • 2013
                      • 169

                      A to ciekawe, poniewaz ja podobny zestaw zamawialem 25 lipca i przez miesiac system nie pokazywal zadnej daty produkcji, po tym okresie wskoczyl na 46 tydzien (ponoc przez pakiet chrom). Jutro bede chcial zmienic zamowienie, aby wyprodukowali go w styczniu...Bede czekał miesiąc dluzej, ale bedzie to juz rocznik 2014 i moze domowie ogrzewanie postojowe przy okazji...
                      O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                      Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                      Przebieg-ponad 25 000 km ...

                      Komentarz

                      • Festexx
                        Rider
                        • 2013
                        • 286

                        Ja zamawiałem to co chciałem mieć i 5 tygodni i samochód praktycznie stał u dealera na placu, także nie wiem czemu macie takie terminy, co do pakietu chrom to nie słyszałem żeby były jakieś utrudnienia z tego tytułu :diabelski_usmiech
                        Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                        Komentarz

                        • mascotte
                          Ambiente
                          • 2013
                          • 180

                          Zamieszczone przez Festexx
                          Ja zamawiałem to co chciałem mieć i 5 tygodni i samochód praktycznie stał u dealera na placu, także nie wiem czemu macie takie terminy, co do pakietu chrom to nie słyszałem żeby były jakieś utrudnienia z tego tytułu :diabelski_usmiech
                          to szybko się uwinęli z twoim zamówieniem ja uziemiony byłem przez całe wakacje od 8 czerwca do 22 sierpnia
                          Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                          Komentarz

                          • Alf
                            Ambiente
                            • 2013
                            • 169

                            Dziś okazało się, ze moj termin przesunal sie teraz z 46 na 49 tydzien :shock:
                            Moze chcą wielowahacz zamiast belki mi zamontować
                            Nic, Webasto domówiłem i czekamy dalej...
                            O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                            Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                            Przebieg-ponad 25 000 km ...

                            Komentarz

                            • mascotte
                              Ambiente
                              • 2013
                              • 180

                              Zamieszczone przez Alf
                              Dziś okazało się, ze moj termin przesunal sie teraz z 46 na 49 tydzien :shock:
                              Moze chcą wielowahacz zamiast belki mi zamontować
                              Nic, Webasto domówiłem i czekamy dalej...
                              ja nic nie mówię ale teraz to już załapiesz sie na O4 :diabelski_usmiech
                              Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                              Komentarz

                              • Alf
                                Ambiente
                                • 2013
                                • 169

                                Albo chociaż na FLa :cry:
                                P.s po cichu liczę na jakies poprawki w charakterystyce tylnej belki czy też lepszym jej wyciszeniu, jeśli faktycznie jest tak kiepsko ( w sobotę z ciekawości umówiłem sie na drugą jazdę próbną- tym razem tylko po dziurach)...
                                O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                                Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                                Przebieg-ponad 25 000 km ...

                                Komentarz

                                • mascotte
                                  Ambiente
                                  • 2013
                                  • 180

                                  Zamieszczone przez Alf
                                  Albo chociaż na FLa :cry:
                                  P.s po cichu liczę na jakies poprawki w charakterystyce tylnej belki czy też lepszym jej wyciszeniu, jeśli faktycznie jest tak kiepsko ( w sobotę z ciekawości umówiłem sie na drugą jazdę próbną- tym razem tylko po dziurach)...
                                  nie martw się tą belką skrętną, ale przejedź się zobaczysz, nam brakuje prostych dróg i belka nie byłaby problemem, tylko by była i nie zawracalibyśmy sobie nią gitary, fabryka dała belkę a w kraju brakuje sporo prostych dróg i tu widzę problem
                                  Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                                  Komentarz

                                  • elektrykprosty
                                    Rider
                                    • 2013
                                    • 311

                                    Zamieszczone przez Alf
                                    po cichu liczę na jakies poprawki w charakterystyce tylnej belki czy też lepszym jej wyciszeniu, ..
                                    W, zdaje się, niemieckim forum jest informacja o zmienionych amortyzatorach w modelu 2014. Powinno być lepiej.
                                    Generalnie ludzie wszędzie (DE, CZ) skarżą się na belkę. Ponoć jest to temat dyskutowany żywo w każdej czeskiej gospodzie.
                                    Osobiście bym tego problemu nie demonizował, od dawna jeżdżę autami z belką i dają radę.

                                    Komentarz

                                    • doctorwhooves
                                      Drive
                                      • 2013
                                      • 78

                                      zamówienie na O3 w złożone w środe, dzisiaj diler dzwonił że produkcja prawdopodobnie marzec 2014

                                      Komentarz

                                      • mac_aaron
                                        Elegance
                                        • 2012
                                        • 984
                                        • Octavia III (5E3)
                                        • CJSA 1.8 TSI 180 KM

                                        Zamieszczone przez doctorwhooves
                                        zamówienie na O3 w złożone w środe, dzisiaj diler dzwonił że produkcja prawdopodobnie marzec 2014
                                        Pochwal się co mniej więcej zamówiłeś, żeby było wiadomo jaki zestaw daje tak długie oczekiwanie.

                                        Komentarz

                                        • doctorwhooves
                                          Drive
                                          • 2013
                                          • 78

                                          O3 1.4 TSI Elegance + Amazing, dywaniki, podłoga wielofunkcyjna, koło zapasowe, kolor biały

                                          W sumie nic specjalnego nie ma co by mogło tak wstrzymać

                                          Komentarz

                                          • arecki1338
                                            Drive
                                            • 2013
                                            • 94
                                            • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                            U mnie jest tak, zamawialem 2 tyg temu, aktualnie data produkcji to 45 tydzien
                                            1.4 TSI ambition,czarna perla,pakiet chrom,trojramienna kierownica,amazing,bi-ksenon

                                            Komentarz

                                            • mac_aaron
                                              Elegance
                                              • 2012
                                              • 984
                                              • Octavia III (5E3)
                                              • CJSA 1.8 TSI 180 KM

                                              Zamieszczone przez doctorwhooves
                                              W sumie nic specjalnego nie ma co by mogło tak wstrzymać
                                              Może jednak coś jest... kombi?

                                              Zamieszczone przez arecki1338
                                              U mnie jest tak, zamawialem 2 tyg temu, aktualnie data produkcji to 45 tydzien
                                              A tu szybko to pewnie liftback.

                                              Komentarz

                                              • arecki1338
                                                Drive
                                                • 2013
                                                • 94
                                                • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                                tak, liftback. wersja abition+amazing+pare dodatkow.
                                                1.4 TSI ambition,czarna perla,pakiet chrom,trojramienna kierownica,amazing,bi-ksenon

                                                Komentarz

                                                • _gregu_
                                                  Classic
                                                  • 2013
                                                  • 6

                                                  Ja też czekam na liftbacka, zamówiony na początku września i wstępnie produkcja ustalona na 43 tydzień.

                                                  Komentarz

                                                  • Prim
                                                    L&K
                                                    • 2013
                                                    • 1040
                                                    • Audi

                                                    Moja zamówiona 17.09 - odbiór połowa grudnia....
                                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...