Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wada fabryczna Octavii 3?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Bandini
    Zamieszczone przez dj1978
    Zamieszczone przez Bandini
    Ja też dołączam się do listy bez uszczerbku. MY2016 od lipca. Obecnie 7500 km tylko ja kieruję. 180 cm wzrostu i ani śladu na uchwycie.
    U mnie 106 tys km i też najmniejszego śladu na plastiku.
    ... a wzrost? Może faktycznie to sprawa wzrostu kierowcy?
    Chyba, że faktycznie te czarne plastyki w RS są mocniejsze?
    No tak, chyba jednak wzrost - 188 cm.

    Komentarz


    • 178 cm i RS - również bez żadnych śladów
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • Czyli poszukujemy wartosci granicznej
        45kkm, 13,5miesiaca i nic - 188cm

        Choc o tym ze wzrost to juz była mowa wczesniej.. Moze trzeba ustalic jaka odleglosc mostka kierownika od szczytu deski rozdzielczej jest graniczna? Bo kierownica nie ma sensu, skoro regulowana w 2 plaszczyznach...

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • 178cm, fotel ustawiony w najniższym położeniu - lekkie przetarcie

          Komentarz


          • Ten watek powinien poczytać ktos ze Skody...albo konkurencja. Faktycznie simply clever :P
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • Zamieszczone przez GrzesWroc
              178cm, fotel ustawiony w najniższym położeniu - lekkie przetarcie
              Takie samo ustawienie i 32kkm i brak przetarcia u mnie jak u pasażera.
              Pasażer nieco niższy, ale ustawienia fotela podobne.
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • 7500km, 190cm, siedzę blisko kierownicy i przetarcie już jest mocno widoczne
                Magiczny Liftback O3 4x4

                Komentarz


                • U mnie brak, ja mam 190cm, narzeczona 168cm, przetarc brak i prawde mowiac nie wiem jak mogly by powstac, pas jest daleko od gornej krawedzi nawet w skrajnych polozeniach.

                  Komentarz


                  • 188 cm, 40k km i lekkie przetarcie jest.

                    Komentarz


                    • Moze rozsadniej bylo by stworzyc ankiete na ten temat? Walicie tym watkiem po oczach, ze az galki wyplywaja....

                      Czy owa osłona nie ma regulacji góra dół, by można było to dostosować do wzrostu kierujacego?

                      Komentarz


                      • Crk64, jeżeli walimy po oczach to mamy jakiś powód. Jak by regulacja coś dawała, to byśmy po oczach nie walili.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Chłopaki przecież to komedia!! 22 lata mam prawo jazdy i jeżdżę różnymi furami )nawet kiedyś sprowadzałem auta!) - pierwszy raz widzę tam przetarcie - czy na prawdę to ma znaczenie jak wyglądam albo jak wygląda moja i ile waży? Przecież to nieporozumienie! Plastikowe autko!

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ruwado
                            Crk64, jeżeli walimy po oczach to mamy jakiś powód. Jak by regulacja coś dawała, to byśmy po oczach nie walili.
                            Czekam na efekt, jaki przyniosa Wasze poczynania. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział skąd się bierze różnica cenowa pomiędzy Skoda, a autami klasy Premium, o której napomknal co nieco Zachar w porównaniu Superba do bodaj A4.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez GrzesWroc
                              178cm, fotel ustawiony w najniższym położeniu - lekkie przetarcie
                              A co na to Twój "wspaniały" dealer o trzyliterowej nazwie? Oni tam doskonale znają temat. Zgłaszałeś im to? Swego czasu mieli przetartą osłonę nawet w swojej demówce. Ale reklamacji oczywiście uznać nie chcieli.

                              [ Dodano: Sro 23 Mar, 16 22:31 ]
                              Zamieszczone przez Crk64
                              Moze rozsadniej bylo by stworzyc ankiete na ten temat?
                              To może stwórz nam tę ankietę?
                              Ja nie wiem, jak to zrobić i nie bardzo mam czas, żeby to rozpracować.

                              Komentarz


                              • Jak to mawiał mój kolega pragnąc uzyskać nieco czasu antenowego w grupie - "uwaga piłka".
                                Zgłosiłem przy okazji wizyty w serwisie związanej z naprawa sprysku reflektora lekkie przetarcie osłony będacej tematem dyskusji. Jakież było moje zdziwienie gdy pan przyjmujący auto zamiast zasłaniać sie tym, ze nie umiem zapinać pasa powiedział, że zrobi zdjęcia i zgłosi sprawę. Spodziewałem sie, że temat dalej potoczy sie już gorzej a tu w dniu dzisiejszym podczas wymiany "czegośtam" w spryskiwaczu na liście czynności znalazła sie wymiana osłony słupka bocznego... Zero problemów, pełny profesjonalizm. Mam wrażenie że nowa osłona jest nieco inna niż była i bardziej "wycięta" ale albo wymienili obydwie albo mam zwidy. Zerknę jeszcze rano jak już minie szok Uprzedzając pytania o to gdzie doszło do tego historycznego zdarzenia - Intercars Zakopianka Krakow. Pozdrawiam

                                Komentarz


                                • butch, wklej zdjęcie tej nowej osłony to porównamy .

                                  [ Dodano: Sro 30 Mar, 16 08:15 ]
                                  Zamieszczone przez butch
                                  przedzając pytania o to gdzie doszło do tego historycznego zdarzenia - Intercars Zakopianka Krakow.
                                  A nie przypadkiem Interauto Kraków-Zakopianka ??
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • Mój błąd - Interauto Kraków-Zakopianka. Dzięki.

                                    Zdjęcie dopiero wieczorem bo octavia odpoczywa dzisiaj od Krakowskich korków.

                                    Komentarz


                                    • butch, koniecznie daj fotę tej nowej osłony. Dobrze by było jak bys numer części miał. I ważne też jest porównanie lewej i prawej. Czy faktycznie wymieniali też prawą (w co wątpię - chyba żeby zatuszować wadę) i czy po wymianie faktycznie jest różnica w materiale i wycięciu.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Według najnowszej ETKI zmian - BRAK.
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • Koledzy a jak u Was sie mają pompy wody?
                                          Na fejsie ktos miał problem z temperatura w czasie jazdy w 2.0 tdi bodajże i odezwał się gość który pracuje w ASO i od razu zdiagnozował usterkę i powiedział że ten model tak ma i padają po ok 80k.
                                          Ktoś już wymieniał?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Wosho
                                            Koledzy a jak u Was sie mają pompy wody?
                                            Na fejsie ktos miał problem z temperatura w czasie jazdy w 2.0 tdi bodajże i odezwał się gość który pracuje w ASO i od razu zdiagnozował usterkę i powiedział że ten model tak ma i padają po ok 80k.
                                            Ktoś już wymieniał?
                                            Kolega w RS TDI przy przebiegu 99tys km miał dokładnie tak samo - szalała wskazówka od temp. Pompa wymieniona i jest ok.
                                            Drugi kumpel w 2.0 TDI 150KM jakoś ostatnio przy przebiegu 70tys km zgłaszał ubytki płynu - wymienili pompę.
                                            Ja też w RS TDI na pierwszym przeglądzie (30 tys km) zgłosiłem ubytki płynu + popiskiwanie z okolic rozrządu po nocy - wymienili pompę, pasek, napinacz. Na razie spokój tfu, tfu

                                            W VW jest tak samo - 2 passaty: CC, kombi tdi i w obu pompy poleciały.

                                            Coś kiepsko z tymi pompami...

                                            Komentarz


                                            • Moja pompa chyba jednak bez problemow, plynu dolalem i spokoj.. Coc ostatnio malo co jezdzilem.. Zobaczymy za pare miesiecy. A jak cos jest gwarancja do 120kkm

                                              Moja O3 RS

                                              Komentarz


                                              • Hmmm u mnie jest 130 tys km i miałem już takie przygody szalejąca wskazówka temp. właśnie. Wymieniłem termostat problem wystąpił jeszcze ze 2 razy i narazie jest spokój. Notorycznie ubywa mi płyn i zbiorniczek zrobił się lekko brudny od środka. Czytałem na forum albo pompa albo uszczelka pod głowicą, teraz przy przeglądzie zrobię test na CO2
                                                Octavia III RS 2.0 TDI CUPA

                                                Komentarz


                                                • Ale o tych pompach to macie inne tematy. Nie tu.

                                                  [ Dodano: Czw 31 Mar, 16 16:41 ]
                                                  butch, pisze że chyba osłona jesdt bardziej wycięta, ale popatrzyłem, raczej na większe wycicięcie nie ma tam miejsca.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Pany - gdzie te zdjęcia nowej części???

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X