Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co mnie irytuje w mojej O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pewnie się po prostu przyzwyczaiłeś, wsiądź do jakiegokolwiek czy to diesla czy benzyny wolnossącej i przypomnisz sobie jak hamuje silnik...moje 1,5 praktycznie nie hamuje silnikiem i to nawet jak wyłącza się act. znaczy jakies tam hamowanie jest, jak sie zapnie niski bieg i oroty pojda na 3 tys, ale mimo wszytko efwkt jest slaby.

    Komentarz


    • Dlatego następny będzie elektryk Zjazdy i rekuperacja i będzie baja. Chodzi za mną Ioniq. Ale nie ten nowy bo cena kosmos . Mimo dość małego zasięgu,auto za...ste!!!
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Pita1111 Zobacz wpis
        Pewnie się po prostu przyzwyczaiłeś, wsiądź do jakiegokolwiek czy to diesla czy benzyny wolnossącej i przypomnisz sobie jak hamuje silnik...moje 1,5 praktycznie nie hamuje silnikiem i to nawet jak wyłącza się act. znaczy jakies tam hamowanie jest, jak sie zapnie niski bieg i oroty pojda na 3 tys, ale mimo wszytko efwkt jest slaby.
        Nie wiem czy masz problemy z czytaniem? Piszę jak to odczuwam i tyle. Miałem poprzednio 1.9CDTI z dupnym przebiegiem, wiem jak hamowało, miałem wolnossaki i wiem jak hamowało. Jak tak ci rewelacyjnie hamuje silnikiem, to może oddaj do remontu? 3 uturbione Volvo, 2 wolnossace Volvo, Mazda 6, 3, Fiaty x2, Ople x3, Merc wolnossak diesel, 4 różne Audi w dieslu i jakoś szału hamowania nie odczuwałem. Było ciut lepiej ale bez jaj.

        Komentarz


        • Cieszę sie, że Tobie jest ok.

          Komentarz


          • Rany, ludzie, jak kupowałem TSI w 2015 roku, to już wtedy w internetach pisali, że TSI słabo hamuje silnikiem. Taka jego uroda. Ma wady i ma zalety. Po co bić pianę na taki jeden temat? Mnie to nie przeszkadza. Przynajmniej jak jadę bez gazu, to jadę i jadę i jadę - za darmooooo!

            Mamy drugi słynny chyba wątek - o twardych boczkach....
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • A widzisz. Tyle czytałem zanim kupiłem Octavię i nigdzie o tym nie było Ale nawet jakbym o tym przeczytał to nie zmieniłoby to decyzji z kupnem. Jest to irytujące,ale co zrobić. Częściej tarcze i klocki trzeba będzie robić.
              Boczki nie są złe. Zobaczcie niektóre nowe auta. Tam to żenada. Chociażby Suzuki Vitara.
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • Fakt, inaczej jak się o tym czyta, a inaczej jak na drodze chcesz bez gazu wytracić prędkość, a często zbliżasz się do poprzedzającego samochodu i musisz lekko trącić hamulec. Ale do tego szybko się można przyzwyczaić.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X