Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obniżenie zawieszenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jako urzędnik pensja urlop i 13 rzecz święta. Oby nie zabrali. :shock:
    Moja RS Combi

    Komentarz


    • Hej,

      czy ktoś ma Bilsteina B14 w O3 ? Szukam czegoś do O3 Liftback 1.8 4x4 i wybór ciężki, w sumie to albo sprężyny H&R, albo Bilstein B14/B16 albo coś z KW. Przedstawiciel Eibacha stwierdził że oni nic do mojego auta nie mają... Na dzień dzisiejszy myślę własnie o B14, a na dodatek cenowo wypada najlepiej. I jestem ciekaw opinii tych którzy jeżdżą na tym.
      Magiczny Liftback O3 4x4

      Komentarz


      • Do 4x4 dużego wyboru nie masz poza górną półą...
        Będziesz musiał przecierać szlaki
        Lukii

        Mój Brokuł

        Komentarz


        • Jeżdżę kilka dni z pro-kitem, wygląda i jeździ oczywiście lepiej, ale gdybym miał kupować teraz - kupiłbym sportline, żeby było jeszcze lepiej.
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • Tylko ze sportline, a szczegolnie w Combi, moze dupa siedziec niezej.

            Mnie krzykneli 400€ za wymiane zawieszenia z geometria, a w drugim warsztacie 700€ i to u mechanika, a nie ASO. ASO wole nie wiedziec, ale tez rozbieznosci duze. Obydwie wartosci bez ustawienia Xenonow i ACC. Trzeba bedzie w Polsce zrobic, ile kosztuje wymiana sprezyn / zawiasu?
            Moja RS Combi

            Komentarz


            • Ja za sprężyny płaciłem 300 zł, światła gratis w zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej, geometrii na razie nie robię i nawet nie wiem czy potrzeba (opinie są podzielone), ale pewnie po przejechaniu 500 km dla spokoju zrobię za 120 zł.

              ACC nie wiem czy trzeba ustawiać, wydaje mi się że działa jak wcześniej...
              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

              Komentarz


              • maro rs dzieki. Czyli wymiana zawiasu z ustawieniem pewnie 500-600zl. Co do geometrii, to moim zdaniem koniecznie. Zmienily sie nastawy i katy. Jesli amor i sprezyna wyszla, to koniecznie...
                Moja RS Combi

                Komentarz


                • A xenony się nie poziomują same? Myślę nad gwintem bilsteina B14 i byłem przekonany, że po wymianie tylko geometrię będę musiał robić, a xenony i acc bez zmian.
                  Magiczny Liftback O3 4x4

                  Komentarz


                  • Wszystko weszło na te same miejsca, no ale jak pisałem - dla pewności i tak zrobię geometrię.

                    Xenony trzeba ustawić koniecznie, to samopoziomowanie nie działa tak, jak myślisz ze dziala. Ale to minuta i pewnie z 10 zeta w każdej stacji diagnostycznej. Acc chyba działa jak zwykle.
                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                    Komentarz


                    • Ja zmieniałęm w Wawie poza ASO i całość z geometrią kosztowała 700 PLN.
                      Światła w ASO ustawiłem bezpłatnie. Była taka potrzeba bo świeciły sporo niżej.
                      Lukii

                      Mój Brokuł

                      Komentarz


                      • 700zl za wymiane sprezyn to mega duzo...realne stawki to ok 250-300zl za wymiane +100zl za geometrie. Ja troszke po znajomosci ogarnalem temat w kwocie 250zl za komplet, ale to po znajomosci jak juz zaznaczylem.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Dodi
                          700zl za wymiane sprezyn to mega duzo...realne stawki to ok 250-300zl za wymiane +100zl za geometrie. Ja troszke po znajomosci ogarnalem temat w kwocie 250zl za komplet, ale to po znajomosci jak juz zaznaczylem.
                          Może i tak ale Wawa ciut ma inne stawki.
                          Poza tym wybrałem zakład w którym już wcześniej robiłem zawieszenie w poprzednim aucie i byłem zadowolony z wykonanej pracy.
                          IMO lepiej dać te pare $ więcej i być pewnym robocizny.
                          Lukii

                          Mój Brokuł

                          Komentarz


                          • Szczerze za 250zl w stolicy to jest jak za darmo.

                            Wiec w normalnym warsztacie koszt powinien wynosic ok 300zl wymiana i 150zl geometria wielowahaczowego auta.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • ja płaciłem 200 za przód, 100 tył, 100 geometria - Szczecin, nie ASO

                              Komentarz


                              • ACC działa dobrze poza - wydaje mi się - jednym przypadkiem: ponieważ przód jest niżej o 2 cm, a tył tylko trochę, auto jest nieco pochylone do przodu, i jak samochód przed nami znajduje się za szczytem "górki" a my przed - to go nie widzi (wcześniej chyba widział). Te fale idą bardziej na dół. Wniosek - nie ruszam ACC.
                                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                Komentarz


                                • Panowie, doradźcie. W poprzednim aucie (BMW E46) włożyłem sprężyny Eibacha ProKit. W Octavii też chcę wymienić serię na Eibach ProKit ale żeby to w miarę wyglądało chcę zakupić przy okazji dystanse.
                                  Doradźcie jakiej grubości na przód/tył zamówić. Felgi Teron 7Jx17 ET49, może w przyszłości założę 18".

                                  Komentarz


                                  • KASA, Forum - Octavia Club Polska
                                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                    Komentarz


                                    • No ja mam belke, nie wielowachacz, dlatego cena moze troszke nizsza.
                                      Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • gdzie zamawialiście sprężyny? Na eibach.pl widzę za 589zł + 40zł wysyłka. Mam wrażenie, że kiedyś widziałem zauważalnie taniej.
                                        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • Większość zamawia na podanej przez Ciebie stronie.
                                          Polecam bo wszystko dobrze i sprawnie.
                                          Zanim zamówisz zadzwoń bo ostatnio były spore opóźnienia z dostawami spowodowane przestojem fabryk.
                                          Lukii

                                          Mój Brokuł

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez maro rs
                                            geometrii na razie nie robię i nawet nie wiem czy potrzeba (opinie są podzielone)
                                            maro rs oczywiście, że trzeba... przecież zmieniły się pochyły, etc

                                            jesteś z Gliwic więc masz moment - podjedź do chłopaków z Katowic Czesław Duda Geometria Katowice

                                            zrób minimum 150km żeby sprężyny się ułożyły

                                            Zamieszczone przez maro rs
                                            ACC działa dobrze poza - wydaje mi się - jednym przypadkiem: ponieważ przód jest niżej o 2 cm, a tył tylko trochę, auto jest nieco pochylone do przodu, i jak samochód przed nami znajduje się za szczytem "górki" a my przed - to go nie widzi (wcześniej chyba widział). Te fale idą bardziej na dół. Wniosek - nie ruszam ACC.
                                            regulacja zbieżności kół tylnych pojazdu jest jedną z czynności, po której konieczna jest kalibracja radaru adaptacyjnego tempomatu

                                            inf od magików ASO (jakieś materiały szkoleniowe mieli pod ręką)
                                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                            Komentarz


                                            • LUKI, dzięki, tak jak pisałem, podjadę - waham się tylko czy do nich (czytałem dobre opinie, ale z drugiej strony chyba geometrię ustawiają raczej mało nowoczesnymi metodami) czy do jakiejś stacji z laserami

                                              co do radaru, na razie działa spoko, zobaczymy jak będzie po geometrii - jak coś nie tak, będę działał.
                                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                              Komentarz


                                              • maro rs Up 2 U


                                                ja chłopaków bardzo polecam - dla mnie są nie do wyjebania

                                                naprawdę będziesz zadowolony
                                                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                Komentarz


                                                • Spoko, umówiłem sie na poniedzialek????
                                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                                  Komentarz


                                                  • robi sie cieplo wiec temat powraca

                                                    eibach mowi, ze b12 sportline (none) bedzie od 9 lutego u producenta, kolo 15go moze byc u mnie


                                                    wiem, ze temat juz sie przewijal, ale czy jest jakas alternatywa dla tego zestawu?


                                                    tyl -25mm, przod 25-30mm
                                                    kosztuje 2900



                                                    wczesniej ktos polecal KW Street Comfort, ale to jest gwint i kosztuje ponad 5k :roll:



                                                    jest jakis inny nie-gwint w okolicach 3k?
                                                    kura ze slaska - prawie seria...

                                                    sprzedam magnetyzer do O3 RS

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X