Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III RS Stage 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Dokładnie, chodzilo mi o autostrade A6 i tam porownanie sie z zachipowana RS TDI Bo inna, nadajaca sie do tego to A20 u sasiadow niemcow, ale to trzeba by z 40km w jedna jechac, wiec nie ma sensu.. Ew S3 w rejonie nadaje sie do takiego testu

    Co do skrzyni - jak lozysko 6go biegu? Moje po 260kkm polecialo, ale to niestety czesty problem nawet bez dłubania... Nie mniej skoro takie momenty u Ciebie przenosi, to bede spokojny o skrzynie

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • #52
      To żeśmy się dogadali :lol:

      [ Dodano: Nie 09 Lis, 14 01:00 ]
      Zamieszczone przez adamwo
      piramida, za to tsi po boxie a nie daj boze stage 2 ją łyknie jak pelikan żabę
      )
      I za to kochamy 2.0 tsi
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez krzyzakp
        Dokładnie, chodzilo mi o autostrade A6 i tam porownanie sie z zachipowana RS TDI Bo inna, nadajaca sie do tego to A20 u sasiadow niemcow, ale to trzeba by z 40km w jedna jechac, wiec nie ma sensu.. Ew S3 w rejonie nadaje sie do takiego testu

        Co do skrzyni - jak lozysko 6go biegu? Moje po 260kkm polecialo, ale to niestety czesty problem nawet bez dłubania... Nie mniej skoro takie momenty u Ciebie przenosi, to bede spokojny o skrzynie
        u mnie tez znosi duzo i zyje, na skrzynie jest patent na forum SR były zdjęcia podporę się robi ...

        a stage 2 super cyferki
        ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

        ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

        Komentarz


        • #54
          To i ja się pochwalę, pierwszy pomiar na 95, dlatego tak cienko.

          drugi również na 95 podobno wyszedł super mod. po weekendzie jadę na 2 pomiar raz jeszcze już zalany 100 i zobaczymy co pokaże, jeśli chodzi o moje odczucia to teraz ciągnie jak głupi taki się zrobił narowisty.

          [img]]"]404 Not Found
          image upload no limit[/img]

          Komentarz


          • #55
            Seria nie trzymała parametrów? :roll: 202KM i 318Nm

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez Yanczi
              To i ja się pochwalę, pierwszy pomiar na 95, dlatego tak cienko.

              drugi również na 95 podobno wyszedł super mod. ]
              Kupiłeś autko za ponad 100kpln i pojechałeś do Krematora... współczuję samochodowi..

              Ps. Pojedź na inną hamownię dla weryfikacji pomiarów, moze być baaardzo wesoło :szeroki_usmiech
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz


              • #57
                Ja czekam na stage 3 w CS , bo co mi po Stage 2 jak zaraz potem wypuszcza stage 3 z super cyferkami i będę żałował wyrzuconej kasy Poki co box musi wystarczyc
                RS Stage 2 335/450

                Komentarz


                • #58
                  Równo z moim robili samochody po 300k i wszyscy wyszliśmy z bananem , nie wieże w takie opinie tu dobrze tu źle pojechałem najpierw pogadałem i wzbudzili moje zaufanie, żeby mieć taką opinię tu robić a tu nie musiał bym u każdego tunera z 5 samochodów robić i jeszcxe każdy wynik sprawdzić kilka razy.

                  Ale ogólnie to bardzo polecam tego moda i bardzo polecam kreatora bardzo miło mnie potraktowali, z przyjemnością tam 3 h przesiedziałem

                  no seria wyszła 202 długo szukali co się dzieje, 2 razy hamowali aż wyszło, że przyjechałem zalany benzyną 95

                  Komentarz


                  • #59
                    Ale zalecane paliwo to przecież 95 i na nim powinien trzymać parametry, a seria wyszła dramatyczna, zwłaszcza te 140 KM tam gdzie powinno być 220. To już w sumie był powód do reklamacji auta, to nie jest jakaś tam kilkuprocentowa odchyłka. Dziwne to.
                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez maro rs
                      Ale zalecane paliwo to przecież 95 i na nim powinien trzymać parametry, a seria wyszła dramatyczna, zwłaszcza te 140 KM tam gdzie powinno być 220. To już w sumie był powód do reklamacji auta, to nie jest jakaś tam kilkuprocentowa odchyłka. Dziwne to.

                      Jakie 140 ?

                      A co do dramatu z pierwszym pomiarem to się zgadzam, ludzie mnie tam w zasadzie wyśmieli, że tankuje 95 ale nie zmienia to faktu, że na samochodzie napisane jak wół min. 95

                      Komentarz


                      • #61
                        Ma ktoś już boxa? Przy normalnej jeździe pali więcej/mniej? POza tym jakieś wrażenia?
                        Dla mnie mimo wszystko liczy się tylko Comp Sport i jak coś do nich uderzam.

                        Komentarz


                        • #62
                          Skoro minimum, to na minimum powinien trzymac podane fabrycznie parametry.. Skoro mowia ze 95 do tego auta sie nadaje, to na takiej powinien uzyskiwac deklarowana moc i tyle (mozna by olac gdyby to bylo np 218KM, bo 1% to spokojnie moze byc blad pomiaru), ale nie blisko 9% mniej.. TO juz faktycznie spory odchył..

                          Swoja droga wykresik fajny, oby tylko autko jezdzilo bezproblemowo. Skrzynia DSG czy manual?
                          P.S. Ładniejsze foto maja na swojej stronie Link

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez krzyzakp
                            Skoro minimum, to na minimum powinien trzymac podane fabrycznie parametry.. Skoro mowia ze 95 do tego auta sie nadaje, to na takiej powinien uzyskiwac deklarowana moc i tyle (mozna by olac gdyby to bylo np 218KM, bo 1% to spokojnie moze byc blad pomiaru), ale nie blisko 9% mniej.. TO juz faktycznie spory odchył..

                            Swoja droga wykresik fajny, oby tylko autko jezdzilo bezproblemowo. Skrzynia DSG czy manual?
                            P.S. Ładniejsze foto maja na swojej stronie Link
                            Jestem tego samego zdania, że pomiar wyszedł fatalnie pierwszy ale teraz mam takiego banana przy jeździe, że mi wszystko jedno co tam wcześniej pokazało ( Ale zgadzam się, że gdybym zrobił sam pomiar to warto iść do serwisu )

                            Najbardziej mnie ciekawi co pokaże na 98-100, ponoć ma przybyć między 12-20 km a to już da wynik ponad 300 myślę, że pojadę na jeszcze jeden pomiar na nowym baku a może i pojadę na sprawdzenie sobie jeszcze na modlińską bo mam ich pod domem.

                            Skrzynia manualna.

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez Yanczi


                              Jakie 140 ?
                              Od 4500 do 6200 rpm powinien mieć niby koło 220 i raczej płasko i tak mniej-więcej wychodziło ludziom na hamowniach (na pewno nie było takiego niesamowitego spadku mocy) - a u Ciebie pod koniec było ciut ponad 140.
                              Jakąś dziwną mają tą hamownię. Gdyby tak było faktycznie, to auto zupełnie nie miałoby góry, lepiej by było starego diesla kupić - te same użyteczne obroty. Więc i tak podjechałbym na inną hamownię (obciążeniową) zweryfikować wyniki po modzie.
                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                              Komentarz


                              • #65
                                Czyli kolega Yanczi ryzyka się nie boi i olał gwarancje

                                Komentarz


                                • #66
                                  Ja również robiłem mapę w kreatorze, (octavia II) seria na eko dislu wyszła mi 157 KM w 2.0 TDI BKD 140KM. Zmodzona na 180 KM , 400NM. Więc to raczej nie wina hamowni. Autem przejechałem już ponad 30 tysięcy i nic się nie dzieje. Ale jak dużo czytałem na temat hamowni, ponieważ rozważałem gdzie jechać, to większość ludzi najbardziej się jarała jakimś panem "Zdzisiem" co hamuje samochody w stodole no ale jest "niszowy" więc jest super, a do gościa nawet nie dało się dodzwonić bo ciągle poczta, ani na SMS nie opowiadał. Liczyłem, że w skodzinach bonusy to już standard, co zresztą pokazują pomiary w rożnych testach do setki, również 1,8 TSI. Może coś zle dotarłeś samochód?
                                  157 KM, 346 Nm - seria
                                  180KM, 400 Nm - po programie

                                  O3 Combi RS TSI Manual

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez Yanczi
                                    no seria wyszła 202 długo szukali co się dzieje, 2 razy hamowali aż wyszło, że przyjechałem zalany benzyną 95
                                    Cos cie robia w ch.. albo masz zepsute auto,seria wychodzi ok.240km


                                    A mod pod pb98 310km , wiec pod95 realne jest jakies 10-20km mniej.


                                    Wiec zeby ci pokazac super przyrost, splodzili takie cus ze wyszlo 202km

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Ale to musi jechac przy 310 kucach...juz moje 240 jest wystarczające.

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez marek106
                                        Ale to musi jechac przy 310 kucach...juz moje 240 jest wystarczające.
                                        Na przedniej osi raczej tak, ale jak mawiaja niektorzy; RAMu w kompie i mocy w aucie nigdy za wiele

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Przy predkosciach miejskich duzej roznicy chyba nie ma.. I tak i tak trakcje gubił (podkresle - mowie o miejskich predkosciach, zgodnie z przepisami ). W trasie to juz inna bajka, na 4x4 musialo by faktycznie pieknie sie zbierac i zdziwic nie jedna bemke albo mesia...

                                          Co do ramu - jak sie uzywa windowsa to na pewno :P Mam 8GB i ani razu nie udało mi sie przebic jeszcze zajetych 6GB, na codzien pracujac z duza ilosci aokienek, kart w przegladarce ponizej 3GB jestem, czasem zblizam sie do 4... Wiec zapas jest
                                          Natomiast mocy w aucie, szczegolnie w trasie zawzse moze byc wiecej, nawet przy osce.. Gdyby wpakowali 800KM to by sie z niej korzystało w pełni od 200km/h, bez uslizgu oski, a nie od 100.. Co pokazuje przykład Golfa II z 800 czy tam 1000HP

                                          Moja O3 RS

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez Tippo

                                            Wiec zeby ci pokazac super przyrost, splodzili takie cus ze wyszlo 202km
                                            Jest więcej przypadków takiego kreatywnego tuningu w Krematorze :szeroki_usmiech Ale co kto lubi, auto jest właściciela i może on w nim wszystko.
                                            Pozdrawiam
                                            perfex

                                            Octavia HTP

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Dla mnie jest spora różnica nawet przy miejskich ale prawdą jest, że trakcje gubi straszliwie już na serii gubił według mnie każdy kolejny mod to już prośba o tragedie bez 4x4

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                U mnie w GCS jak byłem na hamowni to wyszło 230 kucy, z boxem się narazie wstrzymałem bo niepokoi mnie ubywający płyn chłodniczy.
                                                Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Yanczi, jakę tragedię masz na myśli? Tylko nie pisz że 300 koni na przedniej osi zabija :lol:
                                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Gwałtownie ruszając ( naprawdę gwałtownie ) można spokojnie doprowadzić do sytuacji, 0-100 zero trakcji Domyślam się, że przy 350 jest jeszcze gorzej postaram się wrzucić jakiś filmik do końca weekendu

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X