Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Mnie czeka podwyżka od nowego roku, u nas (Dania) podnoszą akcyzę na hybrydy
    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

    Komentarz


    • #77
      7 tysi przy takich cenach to i tak Pan Pikuś
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #78
        Juz jest nowy cennik podwyzka cen

        Komentarz


        • #79
          Potwierdzam, mój konfig skoczył o 5tys.w górę

          ...a na lotnisku "sprzątają"

          hradec.png
          OzA

          O4 PHEV Szary Matt

          Komentarz


          • #80
            Wychodzi, że u mnie + 7.250 PLN całej konfiguracji.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #81
              A u mnie 0 ale cena rozni sie juz 16 tysiecy ja mam cene z marca wtedy zamawialem to teraz taka konfiguracja 16 tysiecy wiecej

              Komentarz


              • #82
                Miałem w leasingu RS Plus TDI przez pół roku i kupiłem lekko używana (6 tys km) identyczna TSi ale biegowa. Bardzo fajnie mi się tym autem jeździło przez 20 tyś km.

                Skoda mnie naciskała żeby oddać im TDI jak najszybciej... Wolał bym DSG ale czekać rok nie chciałem, a biegowa wersja coś ma w sobie... Inaczej się jeździ.

                Sent from my SM-G991B using Tapatalk

                Komentarz


                • #83
                  Ja nadal czekam ale juz konczy mi się cierpliwość zamowina w marcu dzisiaj dzwonilem proponowany tydzień produkcji 9 porazka

                  Komentarz


                  • #84
                    Tak na świeżo zaczyna być pusto na placu

                    pusto.png
                    OzA

                    O4 PHEV Szary Matt

                    Komentarz


                    • #85
                      Hej, swój samochód zamówiłem w połowie sierpnia 2021 a odebrałem 23 grudnia, więc tragedii nie było. Pacjent Octavia RS TSI DSG.

                      Komentarz


                      • #86
                        Ja zamówiłem w marcu 2021 i dalej nic pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #87

                          Czas oczekiwania na Skodę Octavię właśnie wydłużył się przez pożar hali
                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                          Komentarz


                          • #88
                            Wszystko przeciwko nam, szarakom.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #89
                              Zgadza się mi narazie wskoczyło na 16 tydzień ale moim zdaniem w tym półroczu nie odbiore ,ale w salonie nawet nie wiedzieli ze byl jakis pozar porazka

                              Komentarz


                              • #90
                                Bo to pożar u dostawcy części a nie typowo w fabryce skody dlatego dealerzy nie wiedza nic

                                Komentarz


                                • #91
                                  Powinni się chyba troszkę zaintetesowac

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Ktoś napisze jak będzie mial jakies info co do octavi?

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Zamówienie z połowy sierpnia 2021. Odbiór miał być w lutym 2022. Termin produkcji przesunięty na 11ty potem 18ty tydzień. Obecna wersja to 15 tydzień czyli połowa kwietnia. I oby się to już nie zmieniło, bo jak auta na wakację nie będzie to potem to mi juz wszystko jedno bo drugie mało auto w garażu stoi i będę się zastanawiał co z tym zrobić. A najgorsze jest to że można było zamówić i na początku 2021 roku gdyby tylko było wiadomo, że trzeba czekać rok.
                                      No nic, na wakacyjny wyjazd do Chorwacji do Aygo się nie zapakuję więc wciąż wierzę :-)
                                      Zamówiony egzemplarz Octavia 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid z kilkoma dodatkowymi rzeczami, ale bez fajerwerków.

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Witam mam podobna wersje zamowiona marzec 2021 ostatnio byl 16 tydzień na wakacje zarezerwowałem juz auto z wypozyczalni ,ale byłem na rozmowie u innego delera skody dostawca który się spalil szybko nie ruszy spalił się cały zaklad i jest do odbudowania ale te boczki beda produkować albo juz produkuja w trasie na Słowacji a uzbrajać beda w Mlada Boleslav i z tego co mi powiedział że on daje 99% ze do wakacji to auto bedzie u mnie wiec musimy czekać cierpliwie tylko jak się nie denerwować jak zaraz będzie rok od zamówienia powodzonka

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Właśnie dzwonilem mialem 16 tydzień przesunelo sie na 17 a to chyba nie koniec porazka

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez Robert Irawski Zobacz wpis
                                            Octavia 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid
                                            właśnie się zastanawiam, czy nie zmienić swojej konfiguracji na taką - z manuala. Najwyżej się jeszcze przeciągnie.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Ja juz nic nie zmieniam chce takie auto jakie zamówiłem na wakacje wypozycze z wypozyczalni trudno poczekam

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ruwado , to zamówiłeś jednak ? Powiedz coś więcej

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamówiłem już w listopadzie, tylko teraz zastanawiam się czy nie zmienić zamówienia z manuala na DSG? 1.5 TSI Ambition.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Pomyłka - zamówiona w październiku, ale ten czas za..... la W normalnych czasach to już bym ją woskował na parkingu
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X