Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
    Cześć WOJTEK jak odbierzesz swoją octavie napisz czy dostałeś z kamera wstecznego ??
    Kamera cofania jest normalnie i dalej możesz ją zamawiać w konfiguratorze, różnica jest taka że możesz z niej zrezygnować.

    Komentarz


    • Zajebiaszczo piękna! Pokaż ją dokładniej w showroomie!
      Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • @Wojtus81 To jest szary graphite ?
        OzA

        O4 PHEV Szary Matt

        Komentarz


        • To powinien być szary graphite 5X5X, na który czekam
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • Tez mam miec ten grafit dobrze ze jest kamera ,w przyszlym tygodniu będę coś wiedział wiecej na temat mojej octavi ?

            Komentarz


            • Pisz....
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                Zajebiaszczo piękna! Pokaż ją dokładniej w showroomie!
                Gdzie ten showroom ...?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez OzA Zobacz wpis
                  @Wojtus81 To jest szary graphite ?
                  Tak to jest szary graphite ..

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Wojtus81 Zobacz wpis

                    Gdzie ten showroom ...?
                    Octavia Club Polska

                    Załóż tam nowy temat i masz schemat opisu.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis

                      Octavia Club Polska

                      Załóż tam nowy temat i masz schemat opisu.
                      ok tak zrobię

                      Komentarz


                      • Witam dzisiaj właśnie dotarły do mnie nastepne wiadomości octavia zamowiona w marcu 2021 roku 1,5 dsg ostatnio miałem termin 20 tydzień i dzisiaj właśnie znów się przesunął na 24 tydzień i dalej nikt nic nie wie oraz nic nie można się dowiedzieć to jest jakaś kpina porazka pozdrawiam Tomek

                        Komentarz


                        • Czyli miesiąc w..... Pewnie mój 18 tydzień też tak pójdzie.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Witam,
                            Dołączam się do tematu cierpliwego czekania na nowy samochód. Mój zamówiony we wrześniu 2021, deklaracja dealera, że samochód będzie u mnie w kwietniu/maju 2022. Na chwilę obecną jedyne co mi przekazał to że jest w planach produkcyjnych, tylko nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Jedyne co mi przekazał to że jak zrezygnuję z kamery cofania to będzie szybciej, ale nie wiadomo ile szybciej i że jest problem z produkcją aut wyposażonych w 2.0 benzynę

                            Komentarz


                            • Kolega prezez870 wykrakał Mojego taty auto zostało wyprodukowane na początku kwietnia, najpierw był problem z transportem, a w piątek dostał wiadomość, że auto stoi na placu, bo nie ma jakieś wiązki, modułu, coś w ten deseń. Na pytanie kiedy będzie to zrobione i auto przyjedzie do Polski padła odpowiedź"pracujemy nad tym problemem".

                              Komentarz


                              • Pewnie wiązki elektrycznej bagażnika z fabryki w UA.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • A moje nawet nie ruszone tylko termin sie przesuwa ,jade jutro zobaczyc nowego t roca , dzwonilem powiedzial jak teraz zamowie odbieram w lipcu wiec oni maja wiązki dlatego czegoś tu nie rozumie czy to jest celowo robione pozdro Tomek

                                  Komentarz


                                  • Jak pytałem o Cupre Leona to sytuacja była podobna jak w Skodzie, zresztą z Seatem Leonem było tak samo. Pytałem o Opla Insignie, też rok czekania.
                                    Zależy mi na Kombi z 4x4, a do SUVów nie mogę się przekonać.
                                    Kolega zamówił Kia Stinger w lutym 2022 i wczoraj dostał telefon że jest wyprodukowana.

                                    Komentarz


                                    • Zobaczymy, przyszły tydzień to czas produkcji mojej bryczki. Nie napinam się. Dzisiaj ludzie mają gorsze problemy. A ja na piechotę nie chodzę.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Ja mojego Leona zamówiłem na koniec sierpnia, łudziłem się że hybrydy będą priorytetem w produkcji , mi dealer nawet nie podaje daty. Ostatnio jak rozmawialiśmy, to tylko się dowiedziałem że VW wstrzymał przyjmowanie zamówień na hybrydy i będzie tylko produkować już zamówione auta. Dobrze że mam czym jeździć
                                        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                        Komentarz


                                        • No i tym samym ograniczą smog. Nie będzie nowej produkcji, będzie mnie samochodów
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Czy to prawda, ze Skoda ma 400k niezrealizowanych zamówień i bedzie sie czekać długo? Przynajmniej według tego tabloidu tak piszą: Ile czeka się na nowy samochód? Wpływ pandemii i wojny na produkcję aut - naFakcie.pl

                                            Komentarz


                                            • Zgodnie z tym artykułem, nowy zarząd obiecuje poprawę. Ciekaw jestem jeszcze w jakim stopniu po czerwcu znienią się ceny. Mój dealer zapowiadał że gwarancja ceny obowiązuje do czerwa.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Emillo Zobacz wpis
                                                Zgodnie z tym artykułem, nowy zarząd obiecuje poprawę. Ciekaw jestem jeszcze w jakim stopniu po czerwcu znienią się ceny. Mój dealer zapowiadał że gwarancja ceny obowiązuje do czerwa.
                                                Masz to zapisane w zamówieniu? Bo ja zamówiłem w styczniu i jest zapis ze cena może zmienić się tylko w przypadku zmiany np. podatku VAT. Sam samochód będzie kosztował tyle ile było przy zamówieniu. (Netto)

                                                Komentarz


                                                • Dziękuję za podpowiedź, muszę to sprawdzić. Bo faktycznie zapis o podatku pamiętam, ale czy coś więcej to muszę w bierze sprawdzić.

                                                  Komentarz


                                                  • Ja niestety kończę z octavia w tym tygodniu zamowienie z marca 2021 ,do tej pory nic nie wiedza i jak mu powiedziałem ze juz nie wierze ze przyjdzie w tym roku pokiwal glowa i nie zaprzeczył wiec 2 lata na auto nie będę czekał rezygnuje zamawiam t roca bedzie w sierpniu ,przykro ale teraz skoda to jakaś porazka pozdrawiam

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X