Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mój zamawiany w marcu zeszłego roku ma już prawie 20 tys km przebiegu a twojego w planie produkcyjnym nie było Bądź co bądź , co kupisz to kupisz ale pochwał się w showroomie nowym nabytkiem

    Komentarz


    • Zamieszczone przez SQT Zobacz wpis

      Kiedy zamawiałeś samochód?
      Początek października 2021.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
        Mój zamawiany w marcu zeszłego roku ma już prawie 20 tys km przebiegu a twojego w planie produkcyjnym nie było Bądź co bądź , co kupisz to kupisz ale pochwał się w showroomie nowym nabytkiem
        Niestety, showroom pajeczyną zarasta.....
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Obecnie juz zamówiony t roc przewidywany termin odbioru wrzesień, style plus sporo dodatkow

          Komentarz


          • Moja Skoda Octavia 1.5 dsg + dodatki zamówiona w kwietniu 2021 roku. Dwa tygodnie temu miała 24 tydzień. Info z dziś - straciła tydzień produkcyjny

            Komentarz


            • Przeglądam ostatnio ogłoszenia i w salonie superauto z Chorzowa pojawiło się kilka Octavii, zrobili mi ofertę i chyba przestanę czekać na Scauta.

              Komentarz


              • Udało ci się dobić do nich ? Podobno oferta dobra ale nadrabiają sobie finansowaniem które niby trzeba u nim wziac

                Komentarz


                • Tak i z dodzowniniem się nie było większegoproblemu, obsługuje mnie Patryk S. Faktycznie nadrabiają cenę ich finasowaniem i leasing jest tylko od nich. Nie można mieć np. z własnego banku.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Nadir07 Zobacz wpis
                    Dwa tygodnie temu miała 24 tydzień. Info z dziś - straciła tydzień produkcyjny
                    ciekawe czy moja wejdzie na produkcję, czy też straci szansę. Na dziś mam jakiś status "tydzień zamknięty".
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      ciekawe czy moja wejdzie na produkcję, czy też straci szansę. Na dziś mam jakiś status "tydzień zamknięty".
                      Info, że tydzień zamknięty to już jakaś gwarancja. Moja wypadła z planu i wątpię aby cokolwiek zmieniło się do przerwy produkcyjnej. Kiedy zamawiałeś?

                      Komentarz


                      • Początek października
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Moja Cupra ma się wyprodukować w następnym tygodniu, mają fuksa bo już rozważałem alternatywne rozwiązania. Po trzech Octaviach będzie teraz Leon z wtyczką
                          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                          Komentarz


                          • Panowie a tak swoją drogą. Wy co chwilę dzwonicie do salonu z pytaniem kiedy będzie octavia?

                            Komentarz


                            • Od października pytałem 2 razy. Dzisiaj miałem jakiś telefon, obcy numer. Nie odebrałem. Potem sprawdziłem i okazało się, że to infolinia Skody
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                Początek października
                                I to wprawia mnie w zadumę. Ja czekam od kwietnia 2021 i lipa. Nie brałem wypasu, octavia 1.5 dsg + 2 pakiety, podgrzewana kierownica. Napięcie rośnie bo do końca czerwca gwarancja ceny a potem......

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez SQT Zobacz wpis
                                  Panowie a tak swoją drogą. Wy co chwilę dzwonicie do salonu z pytaniem kiedy będzie octavia?
                                  regularnie raz, dwa razy w miesiącu

                                  Komentarz


                                  • Podziwiam was, ja szczerze mówiąc nie mam jakiegoś parcia na nowe auto. Dobrze mi się jeździ moją O3. Będzie nowa do odbioru to będzie. A jak jakimś cudem podniosą cenę to zrezygnuję i tyle.

                                    Komentarz


                                    • Ja bym najchętniej odebrał po wakacjach. Wtedy mój młody powinien (we wrześniu) odebrać prawko i bym mu ją przekazał, a się nie pozbywał. Chociaż jemu Skoda i 105 kunia nie imponuje. Ale będziemy negocjować.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Ceny napewno pójdą w górę, ostatnio znalazłem ofertę Scauta podobnie skonfigurowanego do tego na którego czekałem. We wrześniu jak zamawiałem miał kosztować 153 tys. zł, teraz na ogłoszeniach nie widziałem taniej niż 180 tys. zł. Teraz nie ma szans kupić nowej O4 poniżej 100 tys brutto. Nawet w podstawowej, nic niemającej wersji.
                                        Odnośnie dzwonienia do dealerów to przyznaję się, dzwoniłem od marca co 2 tygodnie, ale z nic to nie dało, miało nawet efekt odwrotny. Zrezygnowałem z czekania na Scauta i będzie Style w kombi.
                                        Ostatnio edytowany przez Emillo; 9996011.

                                        Komentarz


                                        • Witam ja właśnie zrezygnowałem czekam na zaliczkę ostatnia wizyta w salonie to z 25 tygodnia ,proponowana data znikła nie ma nic a zamowienie z marca 2021 szkoda nerwow

                                          Komentarz


                                          • A mój Leon dzisiaj został wyprodukowany , tak że się cieszę
                                            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                              A mój Leon dzisiaj został wyprodukowany , tak że się cieszę
                                              No... To pięknie!
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Brawo nastepny szczęśliwy powodzenia

                                                Komentarz


                                                • Ja czekam, może dlatego, że mi się nie spieszy i nie pasuje mi odbiór wcześniej niż w czerwcu 2023....

                                                  Komentarz


                                                  • Hej (jestem tu świeży), ja zamowilem 06.2021 i podobno trafila na produkcje w zeszlym tygodniu.
                                                    Zobaczymy ile czasu bedzie sie produkowac - podobno gotowe samochody potrafia czekac na jedną czesc (elektronika?) po 4-5mcy...

                                                    https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X