Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stary nick (korba_O3) stał by w sprzeczności z tym czym będę jeździł mam nadzieje już wkrótce a poza tym zakładałem tu konto prawie 10 lat temu i nie podołałem procesowi odzyskiwania hasła

    Komentarz


    • Ja zamawiałem na początku października 2021, w zeszłym tygodniu zjechała na plac u dilera. Tak, że tego....
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Ja zamawiałem w sierpniu 2021r a jeszcze nie mam daty produkcji. Wszystko zależy jaki silnik wybrałeś i wyposażenie. Ja wybrałem 1.4 PHEV więc czekam. TSI i TDI idą szybciej a na hybrydy trzeba uzbroić się w cierpliwość.
        OzA

        O4 PHEV Szary Matt

        Komentarz


        • A kiedyś pisali, że hybrydy i elektryki idą najszybciej bo mają priorytet...
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • Ja swoją octavie zamówiłem 31.12. 2021 i do dnia dzisiejszego nie mam wyznaczonego tygodnia produkcji. Czy to normalne? Jedyna wiadomość z kwietnia że dziękują za cierpliwość ale nadal nie można ustalić tyg produkcji... 1.5 style plus drobne dodatki.

            Komentarz


            • Diler u którego odbierałem też ma sporo niezaplanowanych.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Wczoraj po wizycie u dealera dowiedziałem się że moja octavia właśnie się produkuje. Za ok miesiąc będzie do odbioru. Zamówienie z 31.12. 2021

                Komentarz


                • Zamówienie 15.02.2022, u delera 24.10.2022. Z poprzednich wpisów sądzę że chyba "szybko". 1.5 kombi style.

                  Komentarz


                  • Mozna powiedziec "migusiem" ;]

                    https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

                    Komentarz


                    • Przy odbiorze pytałem w salonie ile dziś się czeka (11.2022) - na octavie 12 miesięcy, na pozostałe modele krócej.

                      Komentarz


                      • Moj Scout zamowiony chyba jakos w marcu 2022, niby od 5 pazdziernika w produkcji i na razie zaginiony w akcji ...

                        Komentarz


                        • 2.jpg Mam i ja. Style, Lava Blue 1,5 mHev. Dynamic, Selection, Perseus antracyt 18", szyby dźwiękoszczelne i parę dodatków. Zamówiona na początku maja 2022, w piątek odebrana, gotowa kilka tygodni wcześniej. Fajnie się prezentuje ta czerń w środku łącznie z sufitem
                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • Przepraszam, ale źle załączyłem zdjęcia, a nie mogę wyedytować.

                            Komentarz


                            • Gratulacje! Niech się jak najlepiej sprawuje!
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Dzięki! Na razie rozkminiam instrukcję obsługi

                                Komentarz


                                • W końcu... po 26 miesiącach odebrałem. Zamówienie 29.08.2021. Odebrana 30.10.2023r.

                                  Szary graphite Style 1.4 PHEV pakiet Dynamic, pakiet Selection, side assist z rear traffic alert, szyby dźwiękochłonne, podgrzewana przednia szyba, wycieraczka tylnej szyby, gniazdo 230V, alarm

                                  W lipcu 2023r otrzymałem informację, że jest możliwość produkcji ale muszę dopłacić 24 tys.
                                  Przez miesiąc pisałem emaile sam ale straciłem cierpliwość.

                                  Przekazałem sprawę adwokatowi i za 10% succes fee przez 3 miesiące walczył za mnie prawnik.
                                  Wywalczył cenę z 2021r +3000zł.

                                  Teraz idzie pod folię ochronną matową (dlatego prosiłem o nie usuwanie folii z fabryki) i dostanie koła Altair antracyt 19" z oponami Michelin CrossClimate 2

                                  Gdyby ktoś był zainteresowany kołami Perseus 18" z oponami GoodYear Eagle F1 (na zdjęciu) po 300km jazdy z salonu do domu, chętnie odsprzedam



                                  phev.jpg
                                  OzA

                                  O4 PHEV Szary Matt

                                  Komentarz


                                  • Nie kupuje się kół od elektryków, powinieneś wiedzieć, że to przynosi pecha... to gorsze niż przebiegający czarny kot, czy przejście pod drabiną, taki przesąd
                                    swoją drogą żeby czekać ponad dwa lata na auto :X niesamowite, słyszałem że teraz takie czasy ale żeby aż tyle? Jak założysz nowe koła to dodaj foto, chociaż ma tych też dobrze wygląda. Pozazdrościć i powodzenia, niech się dobrze sprawuje

                                    Komentarz


                                    • Gratulacje cierpliwości i samochodu.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Kurde Panowie, nie napawają te Wasze posty optymizmem… Zamówiłem auto dwa tygodnie temu z nadzieją, że do czerwca zdążę odebrać, dealer obiecał 4-6 miesięcy i na zamówieniu mam deklarowany termin odbioru „do 30 kwietnia 2023”, ale jak czytam ile czekaliście, to mnie trochę mnie niepokój ogarnia gdyż w czerwcu by się już przydało mieć auto do dyspozycji…

                                        Komentarz


                                        • Czekałem pół roku. Zamówienie marzec, odbiór na przełomie września i października.
                                          Jeżeli wchodzi nowy rocznik to cena wzrasta. W 2023 cena wzrosła 6 tys, ale dla tych co zamówili w 2022 cena wzrosła o 1,5 tys.
                                          Przebąkują o liftingu czwórki w 2024, a to automatycznie oznacza wzrost ceny.

                                          Komentarz


                                          • No to jest jednak jakaś nadzieja, dzięki

                                            Komentarz


                                            • Witam. Ja zamawiałem w kwietniu, zaraz przed Wielkanocą. Na zamówieniu termin do końca października. Trochę się to przesunęło niestety, ale auto jest już wyprodukowane od kilku (nastu) dni i w przyszłym tygodniu powinienem móc je odebrać.

                                              Nie wiem tak naprawdę czym jest podyktowany czas oczekiwania i czy któreś konkretne elementy na to wpływają, ale może kogoś zainteresuje moja konfiguracja i posłuży jako punkt odniesienia. Tak w skrócie - kombi, 2.0TSI, 4x4, Sportline, pakiet Selection, Winter Plus, Canton i kilka mniejszych rzeczy typu zmiana trybu jazdy.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez sebson7 Zobacz wpis
                                                Nie wiem tak naprawdę czym jest podyktowany czas oczekiwania i czy któreś konkretne elementy na to wpływają
                                                U mojego dilera twierdzą, że nie ma reguły z terminami, ale "chyba pana lubią w Skodzie bo czekał pan tylko pół roku, bywa dłużej, są tacy co wcześniej od pana zamówili i jeszcze czekają..."

                                                Komentarz


                                                • Ciekawa sprawa z tymi terminami, ja zamawiałem na początku listopada i odbiór mam w przyszłym tygodniu czyli nie całe dwa miesiące, sprzedawca obiecał że wciśnie mnie na priorytetową kolejkę i chyba się udało

                                                  Zamawiałem w konfiguracji Sportline, 2.0 Tsi plus sporo dodatków.


                                                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                                  Komentarz


                                                  • Pozazdrościć ja zamawiałem 23 października i nadal czekam na telefon z informacją o dacie wejścia do produkcji

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X