Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundurowi na Naszym forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ahmed799
    To jeszcze nic. Kiedyś na hangar wpadł Nasz dowódca Dywizjonu Technicznego w stopniu pełnego ppłk. :P i zrobił raban, że kabiny w kiblach są pozamykane na klucz. Ogólnie to na niczym się nie zna.
    bylo grzecznie zameldowac, ze ktoś własnie w tym czasie s...a :diabelski_usmiech
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • k nie to, żebym się chwalił od razu Link
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • PAOLO ESCO, jesteś na jakiejś fotce??

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz


        • Biszczu, pewnie ludzi z takich wysokich stanowisk nie focą :diabelski_usmiech

          филип
          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ahmed799
            PAOLO ESCO, jesteś na jakiejś fotce??
            nie - ja się nie pcham pod kamery :diabelski_usmiech
            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

            Komentarz


            • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
              ja się nie pcham pod kamery
              a ja się pcham i mam kilka fotek w necie z roboty :P

              филип
              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

              Komentarz


              • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                k nie to, żebym się chwalił od razu Link
                PAOLO - wybacz - ni h**a nie zrozumiem, jak Międzyrzecz mógł się znaleźć w Wielkopolsce ... , przecież: Międzyrzecz – Wikipedia, wolna encyklopedia

                Pamiętam, jak kiedyś Kalisz pokazywali w regionie TVP Wrocław (jako Dolnośląskie!!!)
                Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                Komentarz


                • Zamieszczone przez chrisk_89
                  nie zrozumiem, jak Międzyrzecz mógł się znaleźć w Wielkopolsce
                  Międzyrzecz Wielkopolski tylko w nazwie a znajduje się w woj. LUBUSKIM :P
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                    Zamieszczone przez chrisk_89
                    nie zrozumiem, jak Międzyrzecz mógł się znaleźć w Wielkopolsce
                    Międzyrzecz Wielkopolski tylko w nazwie a znajduje się w woj. LUBUSKIM :P
                    Rozumiem, że piszemy o tym samym Międzyrzeczu? Tym z MRU?
                    Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez chrisk_89
                      Tym z MRU?
                      Tak o ten chodzi.
                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                        Zamieszczone przez arturas03
                        Kwit przygotowany. Jak co to wstawić datę i pa pa.
                        zdążysz? Okres wypowiedzenia 6 m-cy chyba że się "stary" zgodzi to 3 m-ce. Ja sam się zastanawiam ... bo kwit też gotowy i jak by co 2 listopada ląduje u kadrowca na stole.
                        U nas jest to okres DO 3 MIESIĘCY.
                        Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                        Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                        Komentarz


                        • CBA odkryło coś, o czym wszyscy policjanci wiedzieli od dawna:

                          Blokada serwisu - TVN24

                          Już od kilku lat wśród policjantów tajemnicą Poliszynela są przewały w organizowanych przez MSWiA przetargach na sprzęt, wykonywanie różnego rodzaju usług itp. Kwoty, jakie MSWiA płaci firmom, które wygrały przetargi są najczęściej dużo wyższe, niż ceny obowiązujące na "wolnym rynku". Poza tym firmy, które stają do przetargów i oferują najkorzystniejsze warunki przy zachowaniu jakości sprzętu, lub usług, najczęściej przegrywają przetarg - wygrywają te firmy, które są w ten, czy inny sposób "pozapinane" z dyrekcją MSWiA, lub KGP. Zastanawia mnie, czy (po udowodnieniu winy wspomnianym dyrektorom MSWiA) zostaną wyciągnięte konsekwencje również wobec ich przełożonych (a więc m.in. wobec ministra i v-ce ministrów MSWiA) za brak nadzoru...?
                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                          MOJA FURKA

                          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Biszczu
                            chrisk_89,
                            Gorzów Wielkopolski - woj. lubuskie
                            Dębno Lubuskie - woj. zachodnipomorskie
                            Sława Śląska - woj. lubuskie

                            Historyczna stolica województwa lubuskiego Lubisz - obecnie w Niemczech taki urok naszego województwa
                            Z tego co pamiętam to w okresie powojennym nawet Zielona Góra znajdowała się w woj poznańskim o Gorzowie i Międzyrzeczu nie wspomnę :szeroki_usmiech
                            ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                            http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                            a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                            http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                            Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                            Komentarz


                            • W okresie międzywojennym Międzyrzecz znajdował się w III Rzeszy...koszary mojej JW to byłe koszary Wehrmachtu a wcześniej armii cesarza Wilhelma II. Przed wejściem do JW jest balkon...na nim Hitler odbierał osobiście dewiladę ćwiczących wojsk.
                              Jak znajdę to dodam fotkę bo gdzieś się zachowała z tej defilady.

                              Domena bunkry.nazwa.pl jest utrzymywana na serwerach nazwa.pl
                              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                              Komentarz


                              • To skoro wyjaśnilismy sobie geograficzne zawiłości Polski - poczytajcie kolejny artykuł:

                                Sędziowie mogą zaskarżyć do Trybunału brak podwyżek pensji - Biznes w INTERIA.PL


                                A My/Wy? Policja, PSP, WP, SW, SG, itd.... ?
                                Zróbmy sobie dzień bez pracy ("wokandy") albo zaskarżmy Państwo.... Q#$%a!!!! Masakra
                                Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                Komentarz


                                • No brać mundurowa. Decyzja podjęta. Do 25.11. składam raport aby już codziennie nie śledzić, czy coś się zmieniło. Zainteresowani niech przeanalizują wątek emerytura na IFP. Mnie zastanawia duża ilość odejść w BOR

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez andrzej1962
                                    Do 25.11. składam raport aby już codziennie nie śledzić, czy coś się zmieniło.
                                    a ja mam czas do 30 listopada bo mi bez różnicy czy złożę 1 czy 30 ...i tak bym odchodził wg. normalnego wypowiedzenia 30 maja - chyba przyszła pora :cry:
                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                    Komentarz


                                    • Śledząc IFP i wypowiedzi niektórych "włodarzy" zaczynam się obawiać, że zmiany w przepisach emerytalnych służb mundurowych załatwią "na szaro" również funkcjonariuszy, którzy na obecną chwilę mają odsłużone 15 lat. Wystarczy, że ustawodawca (nie zmieniając przepisów) dopisze tylko, iż emerytura będzie wypłacana funkcjonariuszowi po ukończeniu przez niego 55 roku życia. Kto nie zdąży uciec z mundurówki - ten (pomimo komfortu psychicznego, że teoretycznie nabył prawa do emerytury) będzie musiał pozostać w służbie, albo odejść do cywila i szukać tam źródła utrzymania. A państwo będzie miało czyste ręce - przecież obcięto przywileje jedynie nowoprzyjętym, pozostawiając przywileje pozostałym mundurowym, a więc rząd dotrzymał słowa... A że termin wypłaty emerytur przesunięto w czasie...? Przecież to nie zmiana zasad obowiązujących, a jedynie dodanie pewnego szczegółu...
                                      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                      MOJA FURKA

                                      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                      Komentarz


                                      • 7.12.2011 Komisja Lekarska i orzeczenie o nieprzydatności w służbie po wypadku!

                                        Około 7.01.2012 (4-6 tygodni uprawomocnienia decyzji Komisji) Em-ka!
                                        Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                        Komentarz


                                        • Kolejny absurd naszego życia - facet cieszy się, ze miał wypadek i idzie w odstawkę... :shock:
                                          Taki kraj... :evil:
                                          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez looker
                                            Taki kraj...
                                            Czy Ty bys czekał na zabranie większości przywilejów i na zmiejszenie emerytury czy też byś uciekał z chorego systemu?
                                            Ja i pewnie Koledzy mundurowi chetni służyli by dalej...ale mamy po prostu dosyć robienia z nas "wariatów" ...prosta sprawa.
                                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                            Komentarz


                                            • ... a czy dźwiganie wieku emerytalnego dla reszty społeczeństwa to nie robienie z nich wariatów? Kiedyś praca w warunkach niebezpiecznych czy bycie kierowcą zawodowym pozwalało na odejście na emeryturę kilka lat wcześniej. Dziś tego nie ma i ludzie muszą się przekwalifikować. Podobnie jak w innych zawodach.W dodatku 65lat to nadal dla systemu za mało by mógł istnieć.Społeczeństwo biednieje to wszystkim obcinają. Tylko patrzeć jak wprowadzą jeden wspólny wiek emerytalny dla całej UE

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                                                Zamieszczone przez andrzej1962
                                                Do 25.11. składam raport aby już codziennie nie śledzić, czy coś się zmieniło.
                                                a ja mam czas do 30 listopada bo mi bez różnicy czy złożę 1 czy 30 ...i tak bym odchodził wg. normalnego wypowiedzenia 30 maja - chyba przyszła pora :cry:
                                                Tak tylko nie będąc emerytem ostatniego dnia lutego, nie będziesz miał waloryzacji emki.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez looker
                                                  Kolejny absurd naszego życia - facet cieszy się, ze miał wypadek i idzie w odstawkę... :shock:
                                                  Taki kraj... :evil:
                                                  Tak właśnie kur*a! Taki kraj! Wreszcie będę mógł zacząć leczenie poza MSWiA-bo do tej pory musiałem chodzić z ręką do chirurga.... tyle, że będącego specjalistą proktologiem (nie wierzysz - jedź na ul. Galla 2, Szpital MSWiA - dr. Dyga. I piętro!!!!!
                                                  Ortopeda, który orzekał w moich sprawach .. ma krótszą jedną nogę i na każdej diagnozie pisał "causa ignota" - łac. "przypadek nieznany"!!! (chcesz skany dokumentów?????)
                                                  Jedyne co mogłem robić, to rehabilitacja poza MSWiA!
                                                  Na koniec września wziąłem kredyt, żeby rozpocząć leczenie i diagnostykę prywatnie! Tyle k**wa zarabiam!
                                                  Po wykonaniu tomografii okazało się, że mam popękane kości prawej dłoni z przemieszczeniami odłamków!

                                                  Niestety - w szpitalu na Galla (flagowy szpital MSWiA w Krakowie!) wykonuje się tylko roentgena! Nic więcej!!!!!! A lekarze na inne badania nie kierują! Jednocześnie - jeśli nie będziesz się u nich leczył - nie dokonają ci wpisów w "obiegówce" dla Komisji Lekarskiej ("Idź Pan do tych co Pana leczyli i d**y mi pan nie zawracaj"!) - a innych Komisja lekarska nie uznaje, nie dadzą ci kartki do lekarza profilaktyka o zdolności do służby - a w związku z tym do służby nie zostaniesz dopuszczony!
                                                  Takie jaja w swojej pracy masz? Nie? To ja chętnie pójdę pracować za Ciebie!
                                                  Wypadek miałem 18 stycznia! 29.09.2011 po tomografii okazało się jak mnie leczono!!!!!
                                                  Niektóre przemieszczenia (odłamki kości) świadczą o tym, że obecna niesprawność jest skutkiem wypadku (a jakże w służbie) sprzed 3 lat, który był również gówniano leczony (gipsowano mi rękę 4 razy od lutego do września!).
                                                  Dziś po takim leczeniu mam sprawny w 15% kciuk i palec wskazujący prawej ręki (a jestem praworęczny!). Trzy pozostałe palce mam bezwładne!
                                                  Grałem wcześniej na gitarze, saksofonie, trąbce i pianinie. Pisałem też programy i robiłem strony internetowe. Jestem współautorem 3 książek z zakresu samoobrony (Goshin-Ryu-Jitsu, Tonfa, Jiu-Jitsu)- dziś na matę wejść nie mogę...

                                                  KOLEGO - CIESZĘ SIĘ JAK SKUR***N!!!! Wiesz dlaczego????!!!!!

                                                  Bo wreszcie poj***ny Kierownik nie będzie mnie kontrolował w szpitalu (!!!!!) czy jestem na rehabilitacji, czy "wagaruję"... (Bo to Był najlepszy szpital REHABILITACYJNY w Krakowie - Krakowskie Centrum Rehabilitacji przy ul. Modrzewiowej - ale nie związany z MSWiA - a jego lekarze ośmielili się wypisać mi 6 tygodni L-4!!!!)
                                                  Bo wreszcie popier****ny Dyrektor nie będzie pierd**ił po kątach, że "pewien dział ma notorycznego symulanta, który mając niesprawną prawą rekę w gipsie - właśnie nią podawał kopertę ze zwolnieniem!

                                                  Dlaczego idę w odstawkę? Bo moja formacja nie potrzebuje klientów, którzy mają w papierach "zdolny do służby z ograniczeniami", bo w związku z tym zapisem nie pozwalałem się zagonić do roboty za trzech (jak to bywało jeszcze 5 - 6 lat temu - zapier*****ie jak pershing na wysokości lamperii przez 13 h), bo chciałem się leczyć - ale mi to uniemożliwiano!

                                                  Zamienię się z Tobą chętnie... I to nie na pracę.. Na zdrową rękę! Bo mając obydwie zdrowe łapki (i jeszcze póki co zdrowy łeb - choć tutaj zdania już mogą być podzielone) LEJĘ NA 40% emeryturę!!!!

                                                  Jak pozabierają wszystko (a na to się zanosi) - moja emerytura może zacząć wynosić 800zł!!!!!
                                                  Ogromny to ciężar dla społeczeństwa!!!! Mogło mi owo społeczeństwo (które wybierało w wyborach) pozwolić mi "normalnie" się leczyć, a nie wybierać kolejny raz ludzi dla których służba zdrowia nie istnieje, pozwala podnosić ceny - ale zamraża płace, itd.

                                                  Zanim poszedłem do SW pracowałem w cywilu. Moja ostatnia pensja wyniosła 43 miliony 500 tysięcy (jeszcze w starych złotych to było!!!!!). Taką kasę w nowych pieniążkach (4350zł) widziałem tylko raz od tamtej pory - jak PZU wypłaciło mi odszkodowanie za wypadek!
                                                  Jak przyjmowałem się do służby było zupełnie inaczej - i wszyscy z tego wątku to potwierdzą. (daltego wtedy poszedłem w kamasze) Teraz - sorki - nie moja bajka.

                                                  Szkoda, że odchodzę z pracy jako osoba niepełnosprawna.
                                                  Czy jestem zadowolony? Tak! Bo będę mógł liczyć na operację w 2012 lub początek 2013 w szpitalu, do którego nie mogłem wzceśniej pójść.
                                                  A jak zapłacę 35 tys zł. - to operację mogę mieć za miesiąc! Więc może z odprawy i innych miejsc starczy, żeby za rok - może dwa być znowu sprawnym...
                                                  Naturalnie - o ile: operacja się powiedzie, nie będą potrzebne powtórne, itd.

                                                  Życzę Ci pracy, która nie wyssie z Ciebie zdrowia jak moja - przedstawicielu społeczeństwa, które będzie musiało mnie znosić.

                                                  Poprawiłem kilka literówek - bo już .. ręce nie te....

                                                  looker - polecam Ci jeszcze zabawę z własnym dzieckiem - takim jak moje (obecnie niemowlakiem urodzonym 7.02.2011) najpierw z ręką w gipsie, a teraz w ortezie (3 blachy i kupa ściągaczy (404 Not Found) - jest zaje..fajnie...


                                                  Panowie - wybaczcie, że mnie poniosło. Dziękuję za słowa współczucia...
                                                  Ale już niedługo będę wolny od dwóch wiodących w mojej pracy rzeczy:
                                                  1. powiedzenia:
                                                  "Panie - strzeż mnie od przełożonych - ze skazanymi sam dam sobie radę" i
                                                  2. wierszyka:
                                                  "Boże, daj mi mądrość abym zrozumiał swojego szefa,
                                                  Miłość, bym mógł mu wybaczyć..
                                                  Cierpliwość by móc zrozumieć jego zachowanie..
                                                  Ale Boże.. Nie dawaj mi siły,
                                                  Bo jak dasz mi siłę, to mu przyp******ę!!!!!"
                                                  Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                                  Komentarz


                                                  • [ Dodano: Sob 05 Lis, 11 21:02 ]
                                                    chrisk_89, Mądrze napisane. Najlepiej jest komuś patrzeć w miskę jak to robi looker, Ciekawe jak ktoś zacznie mu zaglądać jaka będzie reakcja. Ja zawsze powtarzam zrobiłeś jak uważałeś. Rób jak uważasz. Nie poszedłeś do służb mundurowych, możesz mieć pretensje tylko do siebie looker,
                                                    chrisk_89, Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

                                                    филип
                                                    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X