Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundurowi na Naszym forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ahmed799
    Zamieszczone przez tomus7
    odniosłem się do mundurowych bo taki wątek Mundurowi
    tomus7, nawet wiem dlaczego?? bo najłatwiej jest wytknąć wszystko tej grupie społeczeństwa :!: :evil:
    z uwagi na mundur są zapamietywani :shock:

    [ Dodano: Czw 10 Lis, 11 11:24 ]
    Zamieszczone przez bzik13
    i to był błąd jaki popełniłem gdybym został w wojsku po zasadniczej to już od jakich 17 lat byłbym na emce i dla zabicia czasu wolnego pracował na jakimś etaciku w ochronie itp .....Teraz się naraziłem :| ale chyba mogę mieć swoje zdanie :?:
    Zaczynamy się powoli przyzwyczajać, że co jakiś czas wskakuje na wątek cywil ze swoimi mniej lub bardziej przemyślanymi spostrzeżeniami.
    tak nie do końca cywil :lol:

    [ Dodano: Czw 10 Lis, 11 11:28 ]
    Zamieszczone przez Biszczu
    Zamieszczone przez bzik13
    cywil ze swoimi mniej lub bardziej przemyślanymi spostrzeżeniami.
    Podsumuje to zdanie jakże zacnym zdjęciem

    Obrazek
    a wsiadłbyś do pociągu pędzącego 160 km/h i więcej za którego sterem siędzi facet podobny do tego na motocyklu bo ja miałybm pietra :szeroki_usmiech
    ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
    http://www.bunkry.pl/pl/index.html
    a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
    http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
    Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

    Komentarz


    • No i zaczęło się...

      WYDARZENIA w INTERIA.PL - najnowsze wiadomości z Polski i świata, polityka, wydarzenia dnia i najważniejsze informacje, zawsze aktualne wiadomości

      "Według rozmówców "Gazety Wyborczej" w najbliższych miesiącach ma być też przeprowadzona zapowiadana od miesięcy reforma emerytur mundurowych. "

      Qrde... Żeby jeszcze 2 miesiące im to zajęło...
      Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

      Komentarz


      • Cywile robią na Nas nagonkę, że nic nie robimy i mamy przywileje emerytalne. Jeżeli praca w cywilu wygląda tak jak na tej fotce to na moje niech tyrają do setki.
        ]"]404 Not Found

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ahmed799
          Jeżeli praca w cywilu wygląda tak jak na tej fotce
          cos w tym jest

          Dzisiaj miałem kolejne spotkanie z zarządem :bow :bow :bow

          Dowiedziałem się m. in. co jest do wykonania do końca roku :shock: (na szczęście nie powiedzieli precyzyjnie którego :haha: ) oraz to, że rentowność firmy spada :shock:

          Po szybkiej analizie w myślach odpaliłem ilu kierowników ostatnio przybyło na te samą ilość pracowników - to jak rentowność ma nie spadać :lol:


          I to był koniec rozmowy :P
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • ruwaldo

            no i wymienią Cię na nowszy model, tak więc szykuj się na zmiany :?:
            choć nie chcę być złym prorokiem,
            ale "zarząd" pewnikiem nie lubi takich prztyczków w nos, zupełnie jak pies :szeroki_usmiech
            Moja ADELA

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

            i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

            Komentarz


            • Ludzie, którzy najmniej w życiu widzieli – Demotywatory.pl
              Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
              Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez bzik13
                Policz od wewnętrznych krawędzi a nie do środka świateł.
                bzik13, to miałem na myśli, tylko źle to napisałem ops:

                Dziękuję Koledze Biszczowi, (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem) za odpowiedź na PW w kwestii LED

                Przepraszam za off-top i dziękuję za zainteresowanie moim postem
                Pozdrawiam
                Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                ----
                Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Le-Ce
                  ruwaldo

                  no i wymienią Cię na nowszy model, tak więc szykuj się na zmiany :?:
                  choć nie chcę być złym prorokiem,
                  ale "zarząd" pewnikiem nie lubi takich prztyczków w nos, zupełnie jak pies :szeroki_usmiech
                  niestety liczę się z tym, ale przechodzę jakiś przełom w życiu. Powiedziałem sobie - dość. Może to z wiekiem związane. Poza tym poświęciłem dla tej firmy około 12 lat i widze co się teraz robi jak żółtodzioby doszły do władzy.

                  A te nowsze "młodsze"modele mam w pracy na co dzień. Szkoda gadać. jak zostana tylko oni, to z firmą

                  I z ludkami, z którymi pracuje mamy wrażenie, że góra to wie - dlatego na razie pozwala nam pyskować.
                  Ciekawe jak długo?
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ruwado
                    A te nowsze "młodsze"modele mam w pracy na co dzień. Szkoda gadać. jak zostana tylko oni, to z firmą
                    ruwado - no i to samo mamy w służbach mundurowych!

                    Patrzcie chopy - prawie jak nasz :lol:
                    Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez chrisk_89
                      Patrzcie chopy - prawie jak nasz :lol:
                      prawie - ja nie mundurowy, ale z mundurowej rodziny (po Ojcu).
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Muszę się z Wami podzielić wczorajszą przygodą, którą w najlepszym przypadku mogłem pisać dziś ze szpitala. Będąc w robocie na nockę, jechałem ze zlecenia z Tychów i już dojeżdżałem do skrzyżowania koło komendy kiedy z podporządkowanej, po mojej prawej, wyjechał z prędkością przelotową zestaw (ciągnik siodłowy z naczepą). W ten komplet wjechał drugi zestaw jadący w moim kierunku. Powiem Wam, że obsłużyłem wiele wypadków ale pierwszy raz widziałem takie coś na żywo. Kwestia 4-5 sekund i przywitał bym się czołowo z ciągnikiem, który po zderzeniu zjechał na mój pas. Jeden z ciągników zapalił się, i całe szczęście że w ciągu kilku sekund przyjechali chłopaki z RD bo udało się powyciągać kierowców z kabin i wyprowadzić ich. Próbowaliśmy gasić pożar kabiny gaśnicami samochodowymi, ale miały za małą siłę. Doniesiono duże gaśnice z komendy, jednak ognień zajął się już cały zestaw. Dwóch naszych podczas gaszenia zaczadziło się i wylądowali w szpitalu.
                        Podobno człowiek tuż przed wypadkiem widzi wszystko w zwolnionym tempie. Ja tak właśnie widziałem. Jestem po nocy, ale jeszcze nie czuję potrzeby pójścia spać.
                        Tutaj zdjęcia mojego autorstwa
                        Tutaj TVN24
                        Mój liftback scout

                        Komentarz


                        • bzik13 to miałeś farta :!: Gruba klepa, normalnie szok :shock:

                          Jak zobaczyłem, że to Magnumki to od razu sobie pomyślałem o swoim bracie, śmiga takim zestawem.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez bzik13
                            Tutaj zdjęcia mojego autorstwa
                            nooo kurna...niezłe "bum" było :shock:
                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ahmed799
                              Wysłany: Wczoraj 14:19     
                              Cywile robią na Nas nagonkę, że nic nie robimy i mamy przywileje emerytalne. Jeżeli praca w cywilu wygląda tak jak na tej fotce to na moje niech tyrają do setki.
                              Myślę że takich fotek ukazujących służby mundurowe znalazłby się więcej

                              A ta swoją drogą to moim zdaniem to mam nadzieję że zabiorą się za rolników, mundurowych i górników. Nie wiem z jakiej okazji Pan z wielkim brzuchem odbierający cały dzień telefony miałby mieć większe przywileje niż pracownik BOK - śmiem nawet twierdzić że prędzej na zawał zejdzie ktoś pracujący w BOK'u

                              Pomijając ludzi którzy jeżdżą na jakieś misje (chociaż nie wszystkie) i górników pracujących pod ziemią nie rozumiem dlaczego mundurowi i górnicy mieliby mieć takie przywileje emerytalne. Ludzie pracujący w biurach też żyją w stresie i też się zajeżdżają w pracy...
                              Poza tym cały wątek jęczycie jak to macie źle - 35-40-letni emeryci.....
                              Inni mają pracować do 70 żebyście poszli sobie w wieku 35 lat na eme??
                              Nie podoba się to do widzenia - taka zasada panuje na rynku pracy, warto żebyście się z nią zapoznali

                              Wszelkie reformy powinny obowiązywać zatrudnionych od dnia uchwalenia przepisów

                              Komentarz


                              • bzik13, ktoś nad Tobą czuwał. Całę szczęście.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kross12
                                  A ta swoją drogą to moim zdaniem to mam nadzieję że zabiorą się za rolników, mundurowych i górników.
                                  Panowie i znowu kolejny krzykacz nam się znalazł, który zapewne nigdy nic nie miał z mundurem do czynienia.

                                  Znów się pyskówka zacznie :klotnia


                                  kross12 uprzedzam Cię z góry, daj sobie spokój :evil:

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Kiniu
                                    kross12 napisał/a:
                                    A ta swoją drogą to moim zdaniem to mam nadzieję że zabiorą się za rolników, mundurowych i górników.

                                    Panowie i znowu kolejny krzykacz nam się znalazł, który zapewne nigdy nic nie miał z mundurem do czynienia.

                                    Znów się pyskówka zacznie :klotnia
                                    zaraz ktoś też tradycyjnie dowali nauczycielom. Taka polska mentalność.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ruwado
                                      zaraz ktoś też tradycyjnie dowali nauczycielom
                                      Nie tylko nauczycielom. Największe nieróbstwo i pralnia pieniędzy to kler. Jakby opodatkować tą instytucję dziura w budżecie by zmniejszyła się pewnie o połowę.
                                      Zamieszczone przez kross12
                                      Pomijając ludzi którzy jeżdżą na jakieś misje (chociaż nie wszystkie) i górników pracujących pod ziemią nie rozumiem dlaczego mundurowi i górnicy mieliby mieć takie przywileje emerytalne. Ludzie pracujący w biurach też żyją w stresie i też się zajeżdżają w pracy...
                                      Po tej Twojej wypowiedzi widać jakie masz pojęcie o pracy w służbach mundurowych!!!!
                                      Zamieszczone przez kross12
                                      Nie podoba się to do widzenia - taka zasada panuje na rynku pracy, warto żebyście się z nią zapoznali
                                      Widać, że Tobie się nie podoba coś na cywilnym rynku pracy. A słowo "won" to juz świadczy o Twojej kulturze!
                                      kross12, zresztą Twój wiek mówi jakie możesz mieć pojęcie o w tym temacie.

                                      филип
                                      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Kiniu
                                        który zapewne nigdy nic nie miał z mundurem do czynienia.
                                        Mama od małego mówiła że budżetówce niema przyszłości

                                        Zamieszczone przez ruwado
                                        zaraz ktoś też tradycyjnie dowali nauczycielom.
                                        O ile Panowie biegający z karabinami po polu nie wniosą nić sensownego w rozwój naszego kraju, o tyle wykwalifikowani nauczycie już tak.
                                        Na edukacji nie powinno się oszczędzać

                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        Największe nieróbstwo i pralnia pieniędzy to kler. Jakby
                                        opodatkować tą instytucję dziura w budżecie by zmniejszyła się pewnie o połowę.
                                        Moje propozycje wyglądają tak:
                                        -opodatkować kler
                                        -zalegalizować i opodatkować marihuanę
                                        -zalegalizować i opodatkować prostytucję
                                        -zlikwidować krus
                                        -zlikwidować wcześniejsze emerytury górników, polski, wojska - poza osobami jeżdżącymi na misje, np. x lat na misjach = x lat wcześniej idziesz na eme

                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        Po tej Twojej wypowiedzi widać jakie masz pojęcie o pracy w służbach mundurowych!!!!
                                        Całe szczęście, już pół roku przed wstawką kombinowałem jak wymigać się od wojska

                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        kross12 napisał/a:
                                        Nie podoba się to do widzenia - taka zasada panuje na rynku pracy, warto żebyście się z nią zapoznali

                                        Widać, że Tobie się nie podoba coś na cywilnym rynku pracy. A słowo "won" to juz świadczy o Twojej kulturze!
                                        Ja nie widzę w mojej wypowiedzi słowa "won" - dlatego jestem za tym żeby kłaść większy nacisk na edukacje

                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        kross12, zresztą Twój wiek mówi jakie możesz mieć pojęcie o w tym temacie.
                                        Zastanów się nad swoją kulturą, bo to że mam 24 lata znaczy że nie mogę mieć zdania na dany temat? To typowe prostackie zachowanie...

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez kross12
                                          Całe szczęście, już pół roku przed wstawką kombinowałem jak wymigać się od wojska
                                          Jest takie przysłowie
                                          "Żeby w życiu piz*ą nie być. Trzeba swoje w wojsku przeżyć"
                                          Zamieszczone przez kross12
                                          Mama od małego mówiła że budżetówce niema przyszłości
                                          Jeżeli się wymigałeś od służby zasadniczej i słuchasz mamusi to sam o sobie zdanie wyrabiasz "mężczyzno".
                                          Proponuję Tobie również edukację w pisowni języka polskiego
                                          Cytuję
                                          Zamieszczone przez kross12
                                          Mama od małego mówiła że budżetówce niema przyszłości
                                          Zamieszczone przez kross12
                                          nie wniosą nić sensownego
                                          Jeszcze jedno zawsze największymi cwaniakami, są Ci co w du*pę nie dostali :diabelski_usmiech

                                          филип
                                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Kiniu
                                            Panowie i znowu kolejny krzykacz nam się znalazł,
                                            A krzykacz to jesteś Ty, żadne sensowne argumenty do Was nie trafiają.
                                            Nie potraficie dyskutować, każdy komu nie podobają się irracjonalne przywileje dla mundurowych, rolników i górników nigdy nie był wojsku, jest młody, jest głupi itp.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kross12
                                              A krzykacz to jesteś Ty, żadne sensowne argumenty do Was nie trafiają.
                                              Dla Ciebie nie Ty, wódki razem nie piliśmy!!! Trzeba było zaryzykować, przeżyć swoje i mieć troszkę rozumku to też byś miał przywileje.

                                              филип
                                              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                              Komentarz


                                              • ahmed799, czepiasz się głupiej literówki....

                                                Zamieszczone przez ahmed799
                                                Jest takie przysłowie
                                                "Żeby w życiu piz*ą nie być. Trzeba swoje w wojsku przeżyć"
                                                No właśnie problem w tym że ludzie z mojego rocznika którzy poszli do wojska niekoniecznie byli zaradni i bystrzy :lol:

                                                Zamieszczone przez ahmed799
                                                słuchasz mamusi to sam o sobie zdanie wyrabiasz "mężczyzno".
                                                Jak się do pewnego czasu słucha rodziców to wychodzi się na ludzi, szkoda że nie wiesz jak to jest, mężczyzno

                                                [ Dodano: Pią 11 Lis, 11 16:38 ]
                                                Zamieszczone przez ahmed799
                                                Trzeba było zaryzykować, przeżyć swoje i mieć troszkę rozumku to też byś miał przywileje.
                                                Dla mnie wosjko nie jest szczytem ambicji, każdy kogo znam i był nie zachęcał do tak cudnej "przygody" jak Ty to robisz

                                                Zamieszczone przez ahmed799
                                                Dla Ciebie nie Ty, wódki razem nie piliśmy!!!
                                                I nigdy nie będziemy

                                                No i sprowadziłeś poziom rozmowy do pyskówki, szkoda że nikt nie przedstawił jakiś sensownych "za" żeby zostać przy przywilejach.

                                                Komentarz


                                                • kross12 - policzyłem do 100 i mi chwilowo przeszło.

                                                  Jeśli mamy takie kokosy - było już kilka linków do przyjęć, chyba potrafisz też sam coś znaleźć.

                                                  Co do biegania z karabinami - jak przyjdzie co do czego to schowaj się pod stół - MY się zajmiemy ratowaniem Twojej d...
                                                  Nie licz tylko że zrobimy to od razu.



                                                  Obejrzyj i przeczytaj teks tej piosenki. Może zrozumiesz.

                                                  Powstrzymaj się też od epitetów, bo cierpliwość ma swoje granice....
                                                  Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                                  Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                                  Komentarz


                                                  • Ciekawe, dlaczego tyle emocji wywołują przywileje (nie wiem czy w 100 % słuszne czy nie - to trudny temat) mundurowych, nauczycieli, górników itp.. A np.:
                                                    - przywileje samorządowców - burmistrzów, prezydentów miast, starostów - wypasione samochody służbowe itp.
                                                    - przywileje posłów - paliwo na oświadczenia, kasa na biura wg. oświadczenia itp
                                                    - przywileje euroosłów - diety, kasa itp
                                                    - przywileje byłych prezydentów - dożywotnie wyyyyysokie emerytury, dożywotnio przyklejone do dupy samochody służbowe i ochrona - przecież już nie są prezydentami
                                                    - wszystkie darmowe dodatki do duuuuuuuużej kasy dla prezesów spółek wiadomo jakich (samochody służbowe, ubezpieczenia na życie dla rodziny, opłacanie szkół dal dzieci itp.) i to w takich gdzie wszystko leży.

                                                    Pamiętam ja czytałem wywiad z Pania HGW - jak była Prezesem NBP, to samochód służbowy zagrzany czekała 24 h na nią. Jak pojechała do UE i była jednym z V-ce Banku - to do pracy zap....ła metrem. Bo nie ma prawa jazdy, a samochód służbowy - nawert dla takiej szychy jest tylko w godzinach pracy. I nie obejmuje nawet dojazdu praca - dom.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X