Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kończę właśnie długi weekend spędzając go w mazurskiej miejscowości Sąpłaty... Mazury nie dla mnie...
    W lipcu jadę nad Jezioro Lednickie... Może to będzie dla mnie OK?
    No i na ostatni tydzień sierpnia (może przedłużę też na pierwszy września) do Bobolina... odpocząć w końcu tak jak lubię
    Z Węgier i w tym roku udało mi się wymiksować :diabelski_usmiech
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • Koledzy macie może jakiś namiar na kwaterę 2+1 we Władysławowie tylko nie w tzw "centrum"?

      Komentarz


      • Byłem z rodziną na weekend tu
        Roko Resorts – Roko Resorts
        REWELACJA, ośrodek mieści się w budynkach po wojskowych (oczywiście wyremontowanych) oprócz ośrodka i pozostalosci jednostki wojskowej w promieniu 3 km nie ma nic tylko świety spokój.
        Na plazy praktycznie tylko ludzie z tego jednego ośrodka , zero tłumów.
        Polecam

        Komentarz


        • Zamieszczone przez hubert78
          Byłem z rodziną na weekend tu
          Roko Resorts – Roko Resorts
          REWELACJA, ośrodek mieści się w budynkach po wojskowych (oczywiście wyremontowanych) oprócz ośrodka i pozostalosci jednostki wojskowej w promieniu 3 km nie ma nic tylko świety spokój.
          Na plazy praktycznie tylko ludzie z tego jednego ośrodka , zero tłumów.
          Polecam
          Z ciekawości się do nich odezwałem ale niestety nie mają miejsca dla 2+1 aż do 22.08.2015.
          Pozdrawiam / Łukasz
          Była : O2FL 1.8tsi http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70860
          Obecnie: VW Passat 2.0 TSI
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81552

          Komentarz


          • Ja także jak inni mogę śmiało polecić Wyspę Sobieszowską.
            Sobieszewo bardzo fajna miejscówka, ale jak ktoś chce naprawdę mieć spokój i odpocząć to parę km dalej – Świbno.
            Szerokie, ładne plaże, dookoła las. Byłem kilka razy - szczerze polecam osobom szukającym spokoju i odpoczynku.
            W Świbnie praktycznie codziennie świeże ryby – prosto z kutra.

            Ps. Akurat Wisła wpadająca do zatoki to atrakcja, a nie przeszkoda. Woda nie jest brudna.
            OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

            Komentarz


            • Zapraszam nad morze link w podpisie
              Sebastian
              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
              Wczasy nad morzem - klik

              Komentarz


              • Zamieszczone przez BADYL
                Dziś poszła przedpłata na Link Jedziemy rodzinnie z przyjaciółmi 3dzieci mam nadzieję że będzie fajnie ???? 8)
                Czy mógłbyś napisać jakie wrażenia? ;-)
                Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                Komentarz


                • MÓWILI W RADIU ŻE nad naszym morzem będzie ciężko w tym roku coś zarezewować w późniejszych terminach ponieważ w związku z zamachami jest bardzo duże zainteresowanie
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez leszekmw
                    MÓWILI W RADIU ŻE nad naszym morzem będzie ciężko w tym roku coś zarezewować w późniejszych terminach ponieważ w związku z zamachami jest bardzo duże zainteresowanie
                    ja zaklepywałem miejscówkę na początku marca i na przełomie lipca sierpnia były tylko 2 pokoje w terminach 24.07 do 30.07 i 31.07 do 6 sierpnia. Wybrałem ten drugi oby była pogoda
                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez sebastian7905
                      Zapraszam nad morze link w podpisie

                      Na czym polega ten fenomen:

                      Nie pobieramy dodatkowych opłat za wodę i energię.

                      Chyba wszystkie lokalizacje od Leby na zachod, kasuja za wode i prad extra, do tego stawki takie, ze ja za dwa miesiace mniej place za prad i wode.

                      Od Helu do Leby bardzo rzadko ktos dolicza oplaty za media do kosztow wynajmu domku czy kwatery. Czyzby tam to byl jakis wschodnio niemiecki standard ??
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Ja zarezerwowałem domek na dwa ostatnie tygodnie sierpnia miesiąc temu. No i muszę dopłacać za media (prąd i woda) - jakieś 100-120zł za 2 tygodnie.
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • Możesz się wykłócić bo prąd może sprzedać Ci tylko zakład energetyczny
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez oolsztyniak
                            Możesz się wykłócić bo prąd może sprzedać Ci tylko zakład energetyczny
                            Nie chce mi się...
                            Nie chcę stracić stałej miejscówki (jeżdżę tam od paru lat).
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez leszekmw
                              MÓWILI W RADIU ŻE nad naszym morzem będzie ciężko w tym roku coś zarezewować w późniejszych terminach ponieważ w związku z zamachami jest bardzo duże zainteresowanie
                              Czyli standard będzie. Kilka wekendów ze słońcem, wtedy tłumy, audystrada będzie stała albo znowu będzimey za nią wszyscy płacić "z budżetu" ale do Władka już mega korek na bank. Za żarciem 2 godziny czekania, plaży 1m2 na rodzinę i trzeba tam będzi rodzine upchac bo do wody strach wchodzić zeby czegoś nie odmrozić :diabelski_usmiech
                              Kwatera drożej niż w Chorwacji pewnie - bo trzeba swoich golić....
                              Ech Bałtyk - nigdy nie zrozumie jego "fenomenu"

                              [ Dodano: Pon 04 Kwi, 16 15:25 ]
                              2 godziny czekania na "swieżo" :wink: złowionego dorsza, wiadomo

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Alonzo_
                                Zamieszczone przez leszekmw
                                MÓWILI W RADIU ŻE nad naszym morzem będzie ciężko w tym roku coś zarezewować w późniejszych terminach ponieważ w związku z zamachami jest bardzo duże zainteresowanie
                                Czyli standard będzie. Kilka wekendów ze słońcem, wtedy tłumy, audystrada będzie stała albo znowu będzimey za nią wszyscy płacić "z budżetu" ale do Władka już mega korek na bank. Za żarciem 2 godziny czekania, plaży 1m2 na rodzinę i trzeba tam będzi rodzine upchac bo do wody strach wchodzić zeby czegoś nie odmrozić :diabelski_usmiech
                                Kwatera drożej niż w Chorwacji pewnie - bo trzeba swoich golić....
                                Ech Bałtyk - nigdy nie zrozumie jego "fenomenu"

                                [ Dodano: Pon 04 Kwi, 16 15:25 ]
                                2 godziny czekania na "swieżo" :wink: złowionego dorsza, wiadomo
                                Na szczęście ja jeżdżę nad Bałtyk już po sezonie (a w tym roku również na jego początku). Płacę za cały domek murowany z kominkiem 100-150zł/doba (+10zł za media). Nie wydaję po 100-150zł na obiad dla rodziny bo najczęściej gotujemy sami. Plażę mam puściutką i bliziutko z "zatoczką" w której czyściutka woda ma czasem ze 30stC.
                                Nie muszę się lansować Łebą, Władysławowem, Helem czy innymi Międzyzdrojami i na 2-tygodniowe wczasy wydaję więcej niż gdybym siedział w domu tylko 1500zł-2000zł... I dziw mnie bierze w tym biednym kraju jak słyszę opowieści o tym, że na tydzień w Chorwacji lub 2 tygodnie w Polsce ktoś wydaje "tylko" 6-7kzł :shock:
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • Agamek12 i to to ja rozumiem. Tak można wypocząć, pozostaje jedynie jaką ciepłotę wody trafisz (dla mnie to podstawa jak jade z dzieciakami "nad wodę" dlatego nie lubię Bałtyku) .
                                  Nie rozumiem tego co tam się dzieje "w sezonie"
                                  Nie rozumiem jak tam można wtedy wypocząć?
                                  Bo ja też nie lubię za dużo wydawać albo po prostu jak wydaję to wiedzieć za co.
                                  Stąd wolę uwalić się w ogródku, pomoczyć jajka w basenie, pobawić z dzieciakami, pograć w siatkę, zaprosić znajomych odpalić grila i wtedy odpoczywam. Jeste tanio i relaksuję się a nie wkurzam wkółko na syf, ciasnotę i zimno.
                                  I rozumiem dlaczego ludzie wydają 8-10 tyś w Chorwacji. Nie rozumiem tych co zostawiaja połowe tego nad Bałtykiem.
                                  Ale ja stary jestem i wiele już nie rozumiem.

                                  Komentarz


                                  • też jeżdżę po sezonie - pusto aż boli..
                                    luxusowy stosunkowo domek w Dębkach który w sezonie chodzi po 350 mam za 120.
                                    zresztą polecam - czysto , komfortowo.

                                    Domki Zawisza | Dębki
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez leszekmw
                                      też jeżdżę po sezonie - pusto aż boli..
                                      luxusowy stosunkowo domek w Dębkach który w sezonie chodzi po 350 mam za 120.
                                      zresztą polecam - czysto , komfortowo.

                                      Domki Zawisza | Dębki
                                      A moje w sezonie 260zł a po sezonie 100zł/doba. I "też" koło Dąbek

                                      [ Dodano: Pon 04 Kwi, 16 17:42 ]
                                      No i mam dylemat co zrobić w pierwsze dwa tygodnie lipca...
                                      Też morze? Trochę bez sensu, bo woda zupełnie zimna. Jeziora ciepłe ale z robalami. W góry za ciepło...
                                      Adam... Używam:
                                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                      Passek: B6 175KM/366Nm

                                      Komentarz


                                      • Agamek12, leszekmw, licytujecie się :szeroki_usmiech
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • Agamek12 zostań w robocie :wink:

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Agamek12
                                            Zamieszczone przez leszekmw
                                            też jeżdżę po sezonie - pusto aż boli..
                                            luxusowy stosunkowo domek w Dębkach który w sezonie chodzi po 350 mam za 120.
                                            zresztą polecam - czysto , komfortowo.

                                            Domki Zawisza | Dębki
                                            A moje w sezonie 260zł a po sezonie 100zł/doba. I "też" koło Dąbek

                                            [ Dodano: Pon 04 Kwi, 16 17:42 ]
                                            No i mam dylemat co zrobić w pierwsze dwa tygodnie lipca...
                                            Też morze? Trochę bez sensu, bo woda zupełnie zimna. Jeziora ciepłe ale z robalami. W góry za ciepło...
                                            Skoro masz już zaplanowane morze, to bym wybrał góry. Np w Bieszczady, gdzie tłoku nie ma.

                                            Komentarz


                                            • to jak Seba zaprasza, to ja też się przypomnę z moją miejscówką :P :wink:
                                              Forum - Octavia Club Polska
                                              narazie sezon niezaklepany, ludzie dopiero powoli zaczynają się kręcić, pytać, więc jak ktoś chce Władek jednak,yo pisać na maila albo dzwonić Pany. :wink:

                                              [ Dodano: Wto 05 Kwi, 16 16:34 ]
                                              mi osobiście klimaty nadmorskie też najbardziej leżą pod koniec sezonu, kiedy nie ma takiego ruchu, jest wtedy luźniej i taniej poprostu wszędzie. Ale jak ktoś chce korzystać ze słońca to najlepszy jest lipiec i początek sierpnia nad Bałtykiem - autkiem też można wydostać się dalej trochę na plażę, a nie siedzieć w centrum np. takiego Władka. Co kto woli - ja osobiście mam wrażenie, że niektórzy lubią odpoczywać w dużym zagęszczeniu....dla mnie to nie odpoczynek, ale niektóre osoby tak lubią, mieć wszystko pod nosem, nawet kosztem większego ruchu.

                                              Komentarz


                                              • sew1981, sprawdź PW.
                                                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                ​​​
                                                Grzegorz

                                                Moja Ambitna Czarnula

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez sew1981
                                                  więc jak ktoś chce Władek
                                                  29.04-03.05 masz wolne?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez leonn
                                                    Zamieszczone przez sew1981
                                                    więc jak ktoś chce Władek
                                                    29.04-03.05 masz wolne?
                                                    O Ty :!: Miałeś w tym terminie do OCyPla jechać, to pisałeś, że dopiero chyba 25.04. będziesz wiedział czy możesz
                                                    Pozdrawiam,


                                                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X