Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Agamek12, ty też

    Komentarz


    • Zamieszczone przez kazik4x4
      Agamek12, ty też
      Masz rację.
      Przepraszam czytających za niepotrzebny wątek.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • Agamek12 co do wakacji, to jak żona Cię nie wywlecze na te Węgry, to może leć tam gdzie masz już obczajone? Karwia/Karwieńskie Błota? :wink:

        Komentarz


        • Zamieszczone przez dj_adik
          Szukam jeszcze jakichś innych opcji, więc jak znacie jakieś sprawdzone miejsca to chętnie wezmę je pod uwagę
          Zobacz stronę Noclegi Władysławowo Pensjonat Wojciech-wakacje z dzieckiem nad morzem
          Polecam z czystym sumieniem! (Synek 3,5 roku - w lutym zamykamy 4)
          Byliśmy na początku września i.. zero tłumów! Pogoda (patelni nie było) w miarę (deszczowe "tylko" 4 dni z 10!). Aquapark w Jastrzębiej Górze (Primavera cośtam)
          Wszędzie blisko (no prawie - do Krynicy Morskiej było trochę kawałek, ale akurat było deszczowo - więc wyprawa na latarnię, celem zdobycia brązowej "Blizy" udana!) - ale NAJWAŻNIEJSZA MIEJSCÓWKA!!!!
          Plac zabaw w piwnicy (zdjęcia nie oddają uroku!!!!) GENIALNY!!!! Mały nie chciał stamtąd wychodzić!!!!
          Trójmiasto pod ręką, na spacer po lesie do Stilo też daliśmy radę - wtedy będziesz mógł sprawdzić Sasinówkę :-D
          Dla nas 10 dni było mało :-(
          Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

          Komentarz


          • chrisk_89 dzięki za namiary, sprawdzę tą miejscówkę

            Komentarz


            • Zamieszczone przez dj_adik
              chrisk_89 dzięki za namiary, sprawdzę tą miejscówkę
              Przy sprawdzaniu ocen uważaj na jeden wpis.
              W jednej z opinii na ich temat - przed wyjazdem - przeczytałem, że komuś żarcie nie pasowało (mało, monotonne). Dziś tej osobie naplułbym w twarz za taki koment (NIKT nigdy wcześniej ani później nie pisał takich głupot) - NIGDY NIE WYSZEDŁEM Z JADALNI GŁODNY!!!

              Najlepszą (w mojej opinii) rekomendacją był fakt, że właściciele... jadali razem z gośćmi!
              TE SAME dania, W TAKICH SAMYCH konfiguracjach jakościowo-ilościowych!

              Po śniadaniu (szwedzki stół z zawsze jednym daniem na ciepło, z mnogością wędlin, serów, warzyw i pieczywa!!!), to się czasem 4 liter nie chciało podnieść od stołu!!!!
              Choć nie wszystkie dania obiadowe (mnie osobiście) przypadły do gustu (nie przepadam za 90% istniejących zup w ogóle!) również NIGDY nie wyszedłem głodny!

              Do dyspozycji gości - na każdym piętrze jest "mini-kuchenka" z płytą gazową, mikrofalówką, czajnikiem, lodówką, itd - więc gdyby co - nie jesteś skazany na jedzenie zimnych potraw (zdarzało nam się odgrzewać porcje synka, przyniesione z obiadu - gdy nie byliśmy ich w stanie "dojeść").

              Proponuję poprosić o pokój z widokiem na Zatokę Pucką (zajefajny!!!!), gdyż zwracając głowę na lewo ("godzina 10/11") "przeskakujesz wzrokiem" półwysep helski i widzisz płynące Bałtykiem statki!.


              Poniżej mapka, która nam towarzyszyła w podróżach.



              Byliśmy oczywiście na Helu (jeden dzień z fokarium, bunkrami, latarnią, rejsem stateczkiem i kupą innych atrakcji - biegiem!!!), 3 mieście (Gdańsk - latarnia, Westerplatte, starówka-kanał portowy, Gdynia - Błyskawica, Dar, OCEANARIUM - polecam, Sopot - molo i starówka), Sławutkowie, Krokowej, Rzucewie, Gniewinie, Wejherowie, Rzucewie, Stilo, Rozewiu, Grotach Mechowskich....
              Zabrakło nam czasu na.. Puck, który był blisko. Malbork - na którego nie mieliśmy 1 dnia... I wielu innych miejsc - które MUSZĘ zobaczyć :-D

              Czasami odgrażam się, że następnym razem pojedziemy tam posiedzieć na d..ie, na plaży (Rowy1 ;-) ) - lub pospacerować sobie po niej ;-)
              Na pewno - ze względu na plac zabaw w piwnicy - nie będziemy szukać nic innego... Bo po co?
              A-ha - na miejscu są rowery do wypożyczenia - z przyczepką dla dziecka (krytą!) nie warto zabierać swoich! Dla nas wychodziło 55 zł. cały dzień. (rower z przyczepką plus drugi rower).
              Byli szaleńcy, którzy pędzili 38 km na Hel (jest znakomita ścieżka rowerowa) i z powrotem - ale byli też tacy, którzy wracali zmordowani ... pociągiem :-D

              Chcąc obejrzeć wszystko po drodze od Władysławowa i na miejscu w Helu - rowerami musielibyśmy mieć na to ze 3 dni ;-)

              W zakresie cen - wyszło nam 250 zł/dobę dla 2 dorosłych+3,5 latek.
              Nie warto dopłacać za "miejsce na parkingu" - miejsca przed obiektem jest dość i zaparkowanie "na ulicy", a nie "za płotem" - na gruncie posesji nie zrodziło ani żadnych utrudnień, ani też kłopotów z mieniem ;-)
              Sorki za przydługi wpis ;-)
              Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

              Komentarz


              • niestety,
                W okresie październik-kwiecień zapraszamy wyłącznie grupy zorganizowane
                jeszcze w okolicy czegoś poszukam, dzięki chrisk_89

                Komentarz


                • Zamieszczone przez dj_adik
                  niestety,
                  W okresie październik-kwiecień zapraszamy wyłącznie grupy zorganizowane
                  jeszcze w okolicy czegoś poszukam, dzięki chrisk_89
                  To cytat z rozmowy telefonicznej, czy ze strony?
                  Jeśli z telefonu, to.. jestem zszokowany... Widać ludzie za dużo pieniędzy mają i w d..ach się przewraca.
                  Kilka (4-5?) rodzin w weekend (kiedy myśmy byli) wpadło z Warszawy, Bydgoszczy, południowych granic wielkopolski - i każdy zachwycał się tym, że na weekend można wpaść i odpocząć!...
                  To się porobiło...
                  Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez chrisk_89
                    Zamieszczone przez dj_adik
                    niestety,
                    W okresie październik-kwiecień zapraszamy wyłącznie grupy zorganizowane
                    jeszcze w okolicy czegoś poszukam, dzięki chrisk_89
                    To cytat z rozmowy telefonicznej, czy ze strony?
                    Jeśli z telefonu, to.. jestem zszokowany... Widać ludzie za dużo pieniędzy mają i w d..ach się przewraca.
                    Kilka (4-5?) rodzin w weekend (kiedy myśmy byli) wpadło z Warszawy, Bydgoszczy, południowych granic wielkopolski - i każdy zachwycał się tym, że na weekend można wpaść i odpocząć!...
                    To się porobiło...
                    Informacja ze strony, więc nie ma co dzwonić.

                    Komentarz


                    • :-( Wcześniej tej informacji/tabelki nie widziałem :-(

                      Cóż.. - stracili w Twojej osobie Klienta. Sami sobie winni ;-)
                      Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                      Komentarz


                      • Możecie cos polecić w okolicy Międzyzdroje,Dziwnów i kończąc na Kołobrzegu.Szukam jakichś fajnych domków z aneksem kuchennym.Blisko do morza,jakis plac zabaw itp
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • Paniowie i Panie

                          szukam najlepiej jakiegoś domku / apartamentu do wynajecia na początku lipca 2015

                          4 osoby dorosłe + 3 dzieciaków (5/2.5/0.5)

                          może ktoś cos poleci ?

                          Komentarz


                          • Sarbinowo - niedaleko Mielna, bylismy w ubieglym roku i super miejscowka z dzieciakami

                            Kod:
                            [url="http://www.owkatarzyna.com/"]404 Not Found[/url]

                            Komentarz


                            • Koledzy pytam w imieniu znajomego. Wiem że temat akurat tej miejscowości nie dotyczy ale nie będę zakładał nowego tematu.
                              Znajomy chciałby wybrać się do Łeby 3 osoby dorosłe i 3 dzieci w wieku od 5 do 9lat w pierwszym tygodniu lipca. Ja tam nigdy nie byłem

                              Czy możecie polecić jakieś sprawdzone kwatery w Łebie tak aby był też jakiś plac zabaw dla dzieci?? Wiem że w Łebie nie ma kwater blisko morza ale liczę na Waszą pomoc i doświadczenie z tą miejscowością. Linki do kwater mile widziane.

                              Dziękuję
                              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                              Spalanie - Motostat.pl

                              Komentarz


                              • Hm ... Łeba latem, to jak centrum Warszawy w 'sezonie'.
                                Tam się daje w ogóle odpoczywać ?
                                Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez maxpaynemm

                                  Czy możecie polecić jakieś sprawdzone kwatery w Łebie tak aby był też jakiś plac zabaw dla dzieci?? Wiem że w Łebie nie ma kwater blisko morza ale liczę na Waszą pomoc i doświadczenie z tą miejscowością. Linki do kwater mile widziane.

                                  Dziękuję
                                  Arena Słońca fajne miejsce w dobrej lokalizacji, ale ceny dosyć wysokie.
                                  Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                  Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                  Komentarz


                                  • Policzmy, zatem:

                                    Strony nie znaleziono - Arena Słońca

                                    Apartament (nazwijmy to apartamentem) z dwóch pomieszczeń na tydzień:

                                    4025 pln (7 noclegów * 575) za dwóch dorosłych. Zakładam, że dzieciaki są za darmo.

                                    Codziennie trzeba coś zjeść, wypić browara, itp. = 300 pln na dzień (śniadanie, obiad, kolacja, lody, piwo/wino) = 1800 pln.

                                    Dojazd (jak dla mnie) = 500.

                                    Razem mamy ~ 6300 za tydzień nad Bałtykiem dla rodziny 2 + 2. Sprawę pogody i temperatury morza litościwie pomijam :wink:


                                    Teraz szukamy :

                                    Hotel Barceló Margaritas - Wyspy Kanaryjskie, Gran Canaria | ITAKA

                                    (hotelisko rewelacja) = 8600 pln.



                                    Hotel LIVVO Koala Garden - Wyspy Kanaryjskie, Gran Canaria | ITAKA

                                    (Tu oczko gorszy) = 7200 pln.

                                    I teraz tak się zastanawiam - jakim cudem ludzie jeżdżą nad Bałtyk na wakacje ? Przecież jak ktoś wydaje 6300 pln to już dozbierać tego tysiaka i lecieć na Kanary to nie jest jakaś sprawa niewykonalna ?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez loyd
                                      jakim cudem ludzie jeżdżą nad Bałtyk na wakacje ?
                                      u nas głownie tym powodem są dzieci póki co piasek na plaży, nie ma +40, jak dziecko odpukać zachoruje to z lekarzem nie ma problemu itd.

                                      5 lat kolejnych akurat mu mieliśmy super pogodę. Zresztą dzieci nie dają rady cały dzień na plaży siedzieć.

                                      Jak podrosną to się wybierzemy dalej, ale póki co znowu kierunek Bałtyk.

                                      Komentarz


                                      • westwi78, tak podpytam jeszcze - z Andrychowa masz nad Bałtyk niewiele bliżej niż do cro .... WTF ?????

                                        Ja byłem na Gran Canarii z 4 miesięcznym dzieckiem - nie róbmy paniki ..... Kanary czy Cro to jednak nie jest ISI

                                        Komentarz


                                        • Ależ ja nie robię paniki
                                          nam się po prostu nad Bałtykiem podoba

                                          to, że nad naszym morzem jest całkiem spoko + te czynniki o których pisałem = na razie Bałtyk

                                          Komentarz


                                          • Koleżanki, koledzy,

                                            czy macie jakiś godny polecenia adres na weekend majowy w Ustce? W grę wchodzi coś w "centrum" Ustki, blisko morza.
                                            OIII 1,4 TSI Elegance

                                            Komentarz


                                            • gs3136 godnym polecenia na pewno Mistral - Cafe Mistral Na Fali | Zapraszamy na Krówkę Ustecką
                                              maxpaynemm w Łebie są miejsca przy morzu, ale zazwyczaj sporo droższe (np. Hotel Łeba, Neptun). My ostatnie kilka razy w Łebie zostawaliśmy na przemian w tych dwóch: Star i Rejs . Star jest dużo większy, starszy i tańszy. Rejs jest ciut droższy, ale o większym standardzie. Obydwa mają place zabaw w środku i na zewnątrz.
                                              Jeżeli ciut wyższa cena to nie problem to ja wybrałbym Rejs.
                                              Ośrodek o którym wspomniał kowal2002 też wydaje się być ciekawy, chociaż sam nie byłem.
                                              loyd pobytu nad Bałtykiem nie da się racjonalnie wytłumaczyć komuś kto zarażony Bałtykiem nie jest Ja od kilkunastu lat jestem przynajmniej 2-3 razy w roku nad Bałtykiem.
                                              Jeżdżę zawsze w miesiącach absolutnej ciszy (luty-maj & wrzesień-październik).
                                              Mam dosyć stresującą pracę i cisza, która znajduję nad Bałtykiem w w/w porach roku jest genialna. Ostatnio za pobyt tygodniowy w Rejsie z pełnym wyżywieniem za rodzinę 2+1 zapłaciliśmy mniej niż 2.000,-.
                                              Nie zmienia to faktu, że chciałbym w tym roku wybrać się na tydzień do Chorwacji

                                              Pozdrawiam
                                              Rafał

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Milord
                                                gs3136 godnym polecenia na pewno Mistral - Cafe Mistral Na Fali | Zapraszamy na Krówkę Ustecką
                                                Byłem i polecam.

                                                Zamieszczone przez Milord
                                                loyd pobytu nad Bałtykiem nie da się racjonalnie wytłumaczyć komuś kto zarażony Bałtykiem nie jest Ja od kilkunastu lat jestem przynajmniej 2-3 razy w roku nad Bałtykiem.

                                                Jeżdżę zawsze w miesiącach absolutnej ciszy (luty-maj & wrzesień-październik).
                                                No ja też - nawet za dwa tygodnie lecę do Krynicy Morskiej najodować małolatów.

                                                Pytam raczej o wyjazdy takie w lipcu/sierpniu.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez loyd

                                                  No ja też - nawet za dwa tygodnie lecę do Krynicy Morskiej najodować małolatów.

                                                  Pytam raczej o wyjazdy takie w lipcu/sierpniu.
                                                  Aaa to przepraszam
                                                  Takie wyjazdy są ciężko zrozumiałe, nawet dla takiego Bałtykowego zboczeńca jak ja.
                                                  Rafał

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy ponawiam pytanie
                                                    Możecie cos polecić w okolicy Międzyzdroje,Dziwnów i kończąc na Kołobrzegu.Szukam jakichś fajnych domków z aneksem kuchennym.Blisko do morza,jakis plac zabaw itp
                                                    Kondziu

                                                    OCP

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X