Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Ja polecam Łazy. Jest parę ośrodków / pokoi / kempingów / domków do wynajęcia więc z noclegiem nie powinno być problemu. Jeżeli chodzi o samą miejscowość to raczej cicho: parę straganów, sklepów, ze 2 smażalnie i kilka knajpek, ale raczej bez wielkiego gwaru i tłumu turystów. A jak się człowiek chce wyszaleć to do Mielna niedaleko, a jak chcemy po mieście się powłuczyć to można się do Koszalina wypuścić (busiki kursują do tych miejscowości więc piwkiem można się schładzać)

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez opermon
      Zamieszczone przez Agamek12
      Wielkie dzięki. No i decyzja podjęta - zaliczka wpłacona: w dniach 9-24.VII odpoczywam w Karwieńskich Błotach na ulicy Wczasowej...
      To może się zobaczymy, bo ja będę w Karwi od 9 do 16 lipca.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #53
        Hej ja będę w Karwii 17-24 lipca więc może jakiś malutki spocik OCP ??
        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez maxpaynemm
          Hej ja będę w Karwii 17-24 lipca więc może jakiś malutki spocik OCP ??
          nie widzę przeciwwskazań
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Agamek12

            Zamieszczone przez 4x4BKF
            A może chciałbyś wynająć na te 3 tygodnie mieszkanie - studio dwupokojowe w Bułgarii - w miejscowości Obzor, jakieś 40km na południe od Varny?
            GALERIA :: Galeria complex
            Taniej niż w Polsce, gwarancja pogody Wprawdzie kuchnia dopiero się robi, ale na sezon będzie gotowe.
            a jaki koszt?
            2500 za dwa tygodnie, za trzy 3500pln. Od połowy sierpnia wolne. Lub od 16 maja do 11 czerwca.
            Kuchnia już się prawie zrobiła.
            4x4

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez 4x4BKF
              2500 za dwa tygodnie, za trzy 3500pln. Od połowy sierpnia wolne. Lub od 16 maja do 11 czerwca.
              Kuchnia już się prawie zrobiła.
              To całkiem niezła oferta - pomyślę o niej za rok, kiedy już młodsza córka troszkę podrosnie. Ile czasu (godzin) się tam jedzie z W-wy?
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Agamek12
                Zamieszczone przez 4x4BKF
                2500 za dwa tygodnie, za trzy 3500pln. Od połowy sierpnia wolne. Lub od 16 maja do 11 czerwca.
                Kuchnia już się prawie zrobiła.
                To całkiem niezła oferta - pomyślę o niej za rok, kiedy już młodsza córka troszkę podrosnie. Ile czasu (godzin) się tam jedzie z W-wy?
                No z dzieciakami trzeba liczyć 24h z postojami. Przez Unię czyli Słowację, Wegry, Rumunię masz ok. 1500km czyli trochę wachy przekopcisz.
                4x4

                Komentarz


                • #58
                  koledzy i koleżanki a był ktoś w miejscowości Chłapowo :idea:
                  jak to wygląda z bliska??

                  Strony nie znaleziono - Altair -wstępnie mam zarezerwowane w tym domku
                  -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                  Komentarz


                  • #59
                    O ile dobrze pamiętam, to zejście na plażę w Chłapowie prowadzi po klifie, który pokonuje się dość stromymi schodami. Było mi niewygodnie kilkanaście lat temu, a teraz (z dzieciakami, tobołami, itp.) byłoby to mega-nieatrakcyjne...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #60
                      Agamek12, no właśnie tego sie obawiamy z żoną bo na zdjeciach widać że ten klif to trochę spory jest...,podobno ten domek jest gdzieś obok zejścia 12 gdzie jest dojazd dla karetek i jest łagodniejsze zejście (ciekawe jak naprawdę jest) ale z 1,5rocznym dzieckiem i tobołami to tak jak piszesz może być nie atrakcyjnie...
                      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                      Komentarz


                      • #61
                        Arek, pociesz się tym, że ja uważam ten klif za wygodniejszy niż przepychanie się po łebskiej plaży...
                        W każdym razie ja jadę na zadupie, gdzie spodziewam się pustej plaży i łagodnego zejscia na nią...
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • #62
                          I żaden z tu obecnych nie wspomniał o Białogórze kawałek za Dębkami wszystkie karwieńskie błota się chowają
                          Sebastian
                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                          Wczasy nad morzem - klik

                          Komentarz


                          • #63
                            sebastian7905, rozwiń temat.Co prawda mam juz zarezerwowane ale chętnie poczytam :idea:
                            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                            Komentarz


                            • #64
                              Słuchaj jest to miejscowość niedaleko Dębek co do lokalizacji to możesz sprawdzić w google,
                              ale jest tam spokojnie ,są dyskoteki wieczorem można posłuchać muzyki w knajpce na takim niewielkim deptaku (zdaje się "Bazyland" czy jakoś tak )można znaleźć filmiki stamtąd na youtube ,jest tam fajny klimat szczególnie jak jedziesz ekipą ,ale niekoniecznie ,jet tylko kawałek do morza bo ok . 2km ,ale można pojechać bryczką lub rikszą ,ja chodziłem spacerkiem i nie było źle ,w tym roku też pojadę choć w Karwi mam darmowy nocleg to i tak wolę mniejszy tłok polecam.
                              Sebastian
                              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                              Wczasy nad morzem - klik

                              Komentarz


                              • #65
                                sebastian7905, jak poczytałem sobie oi Twoim miejscu, to myślełem że piszesz o Łebie i miejscu, w którym zazwyczaj stacjon-uję(-owałem)...
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                  to myślełem że piszesz o Łebie
                                  Nie Nie, to nie o Łebie przecież tam jest pełno wiary,a my tu o miejscach gdzie można wypocząć ,zresztą ja i moi znajomi wszyscy się już przenosimy w takie miejsca (może to wiek) zresztą mieszkam blisko morza to już wszystko zwiedziłem .
                                  Jak jesteś z Wa-wy to na pewno Łeba lub Jastrzębia Góra tak już jest ,ale polecam to miejsce o którym pisałem (jeśli chcesz spokoju, puki co)

                                  Pisałem o Białogórze widać to we wcześniejszym moim poście
                                  Sebastian
                                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                  Wczasy nad morzem - klik

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    sebastian7905, ja po 15 razach w Łebie jade na totalną wiochę - Karwieńskie Błota...

                                    [ Dodano: Sob 02 Lip, 11 22:10 ]
                                    Jeszcze tylko tydzień i.... URLOP!!!
                                    Adam... Używam:
                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      wybiera się ktoś w okolice Karwieńskie Błota lub Białogóry w terminie od 08.08?

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Czy można jeszcze znaleźć takie miejsce jak temacie?!

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Andrzej 1962 , ja na Ostrowo nie narzekałem - spokój , cisza i w razie niepogody jest gdzie się napić. A i dzieci tam sporo - więc starzy maja spokój . Mam telefon do mojej gospodyni, przy ulicy Zabytkowej. A w przyszłym roku może jakaś odmiana - Białogóra albo Stilo??
                                          http://www.youtube.com/watch?v=qtDOe...eature=related

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Koledzy, właśnie wróciłem z Karwieńskich Błot II i potwierdzam, że jest to faktycznie "dziura". W całej wsi (bo to wieś) nie ma ANI JEDNEGO automatu na jakiekolwiek atrakcje dla dzieci . W całej wiosce są jedynie 3 sklepy spożywcze, chyba jeden przemysłowy i kilka barów. Fajne jest to, że właściwie każdy pensjonat i bar na własny plac zabaw. Słowem: dla rodziców z małymi dziećmi to jest RAJ, bo nie mają szans na nic naciągnąć W barach (ja najczęsciej jadłem w Irenie) obiad 2-daniowy kosztuje od 15-16zł w górę. Zaopatrzenie w sklepach w podstawowe artykuły spozywcze dość dobre, ale ceny (na niektóre) stosunkowo wysokie. O kupnie Pampersów i innych rzeczy dla małych dzieci mozna właściwie zapomnieć (ja nie potrzebowałem, ale też nie widziałem tego w sklepach). ALE: jeśli dzień jest słoneczny, to właściwie o 8.30 nie ma szans kupić kajzerek czy innych słodkich bułek No i trzeba uważać, bo obsługa czasem się myli (mi np. sprzedali raz otwarte/używane masło, policzyli za nektaryny jak za brzoskwinie, raz kupiłem wędlinę, której cena 15zł była podana za 1/2kg a nie za 1kg :shock: , na zupce dla małej córy nie było daty przydatności, itp. - a ile razy nie zauważyłem "pomyki", to już nie wiem) i często ma zły hymor :shock: . No i poza tym CISZA, dość puste plaże, bezpłatne parkingi (mając wózek zdecydowanie polecam dojazd autem), itp. Słowem - bardzo fajne miejsce dla szukających spokoju. No i jak komuć zachce się cywilizacji (automaty na monety, zapiekanki, tłumy ludzi, stoiska z mydłem i powidłem, wesołe miasteczko, itp.), to do Karwii jest tylko 5km. :diabelski_usmiech
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez andrzej1962
                                              Czy można jeszcze znaleźć takie miejsce jak temacie?!
                                              poszukaj sobie w necie o miejscowości Wicie
                                              spokój taki że po 22 godzinie wszyscy śpią

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Dębina, albo Poddąbie - jest w miarę spokojnie.

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  siostra z mężem i synem spędza urlop w miejscowości Chłopy koło Mielna i są zadowoleni
                                                  ...nie ma to jak Octavia :drive:
                                                  >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Z małych miejscowości nad morskich, gdzie niema za wiele atrakcji, a że jest małe to i ludzi nie wiele, polecam Pustkowo, gmina Rewal.
                                                    W Polsce nie ma kryzysu.
                                                    Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X