Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    jeden z kolegów wyzej polecał Łazy. Faktycznie jeszcze nawet pod koniec lat 90 byla to mozna powiedziec spokojna wies bez tlumow turystow i w miare normalnymi cenami.
    Jak pojechalem tam rok temu to bylem w szoku. Przybyla cala masa roznych budek, knajpek, barów itp.
    Ja polecem osobiscie Unieście miedzy Mielnem a Łazami. (blizej Łazów) byłem w domku ktory kiedys był na terenie wojska. Prowadzi to gosc ktory ma duzy dom w Łazach na ul. Wczasowej. Niestety nie mam na niego namiaru.
    Ale po wyjsciu z domku gdzie było wc, kuchnia itd. za 30zł/os i przejsciu na druga strone ulicy 100m laskiem naszym oczom ukazywała sie piekna plaza. Bez tlumow zbednich gapiow i innych naganiaczy. Idealne miejsce na wypoczynek a do tego obok był jakis osrdoek gdzie mozna bylo sie stolowac, jednak wolalem przejsc sie 3km do centrum uniescia na lody i inne duperele

    Komentarz


    • #77
      taaa tylko ta pogoda
      ech...
      TomikT

      Komentarz


      • #78
        Białogóra tak , ale we wrześniu . byłem tam kilka razy .
        czy może mi ktoś powiedzieć coś o miejscowości Szczutowo , ewentualnie o zatoce gdańskiej jako takiej , czy można tam pojechać na parę dni... :?: mam ochotę na to Szczutowo jeżeli do Chorwacji nie pojadę..
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz


        • #79
          Agamek12, ja dzisiaj wróciłem. pzdrw. ale muszę stwierdzić, że ilość sklepów wzrosła od ubiegłego roku. zaopatrzenie nadal do bani i cholerycznie drogo. ale na szczęście jest Krokowa - kilka minutek jazdy i tam już ceny w miarę normalne.
          Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

          Komentarz


          • #80
            leszekmw, generalnie Sztutowo, to:1. obóz tam był hitlerowski znany.2. jest to spokojna miejscowosc turystyczna,3. ceny powinny być ok, 4. do totalnego wyciszenia dobre miejsce. 5. możesz nawet dalej na wsch, np. Kąty Rybackie - jeszcze bardziej wsią zajeżdza, albo trochę do większej mieściny niż Sztutowo - do Stegny. Generalnie mi się średnio tam podoba, bo wypływa nieopodal Wisła i woda w Bałtyku tam jest na pewno bardziej zasyfiona niż np. na otwartym morzu koło Karwi.

            Komentarz


            • #81
              sew1981, dzięki , trochę mnie tą wodą zmartwiłeś ...
              mam na to ochotę we wrześniu Willa Na Wydmie - pokoje z widokiem na morze Mierzeja wiślana pomorze , może ktoś był lub słyszał :?:
              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
              GVI 1.4TSI
              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

              Komentarz


              • #82
                huwe, chcesz powiedzieć, ze kiedyś było tam mniej niż 3 sklepy?
                A co do Krokowej - fakt, jest tam "Delta", ale jak pojechałem do tego "marketu" to wystałem się w kolejce do kasy jak diabli... A w zwykłych spożywczakach oszukują jak w Błotach...
                A Ty jaką miałeś pogodę? Tak jak ja co 2 dzień słońce, czy inaczej?
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #83
                  leszekmw, mógłbyś rozwinąć

                  Białogóra tak , ale we wrześniu.
                  Jak wygląda w Białogórze sytuacja z bankomatami. Na Targeo znalazłem informację, że jest Kredyt Banku. Nie wiem na ile jest ona aktualna.

                  I jeszcze jedno gdzie można smacznie, no i oczywiście tanio zjeść w Białogórze.

                  Z góry dzięki za informację

                  Komentarz


                  • #84
                    W weekend startuję do Ostrowa (rzut beretem od Karwii),
                    Trasa tym razem nietypowa, bo "po drodze" zahaczę jeszcze o Koszalin - nie lubię tej trasy, bo już dwa razy dostałem z niej pocztówkę z pozdrowieniami od straży gminnej :diabelski_usmiech
                    Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                    Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez Jacomelli
                      (rzut beretem od Karwii),
                      sie zgadza :szeroki_usmiech jakieś 5 minut jazdy samochodem
                      Zamieszczone przez Jacomelli
                      W weekend startuję do Ostrowa
                      trochę daleko do morza ,chyba że jakiś rowerek...
                      Bóg stworzył kobietę-piwo to wynagrodzenie za tą pomyłkę.
                      Skoda Octavia Combi 2001 AGR
                      Skoda Superb 2004 AWX
                      Skoda Octavia Combi RS 2010 CCZA

                      Komentarz


                      • #86
                        ee tam daleko, jakiś km , przetestowane w zeszłym roku na własnych nogach:wink:
                        Po siedzeniu w mieście to przyjemny spacerek. Rowerów nie biorę bo chyba mnie coś strzeliło jakbym miał jechać tyle km z takim ładunkiem na dachu :diabelski_usmiech

                        Jak dla mnie to dobra opcja- jadę z mały dzieckiem i zależy mi na spokoju.
                        Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                        Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                        Komentarz


                        • #87
                          No to jesteśmy po urlopie w Chłapowie i kurde odradzam.Jeśli chcecie zadupie gdzie można spokojnie pospacerować z wózkiem i mieć blisko do Władka to ok ale zejście na plaże to jakiś koszmar do tego wąska plaża,pełno kamieni i ogólnie beee. :diabelski_usmiech
                          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez Arek
                            No to jesteśmy po urlopie w Chłapowie i kurde odradzam.Jeśli chcecie zadupie gdzie można spokojnie pospacerować z wózkiem i mieć blisko do Władka to ok ale zejście na plaże to jakiś koszmar do tego wąska plaża,pełno kamieni i ogólnie beee. :diabelski_usmiech
                            A gdzieś pisałem o tym zejściu na plażę klifem... :diabelski_usmiech
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez Jacomelli
                              W weekend startuję do Ostrowa (rzut beretem od Karwii), (...)
                              No to niewykluczone, że się nawet i ... wypatrzymy - będę tam już w piątek. :lol:

                              Wracając do spokojnych miejsc, to ... 5 lat temu byłem w Swarzewie - ok. 5 km przed Władysławowem.
                              Zaletą są znacznie niższe ceny kwater i cisza.
                              Wadą - konieczność codziennych dojazdów nad morze (do Władka).
                              Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez Jacomelli
                                Rowerów nie biorę bo chyba mnie coś strzeliło jakbym miał jechać tyle km z takim ładunkiem na dachu :diabelski_usmiech
                                a co Ci przeszkadzają rowery :?: :roll:

                                Pawel11, jeżeli szukasz spokoju to we wrześniu , w wakacje jest tam bardzo tłoczno i cholernie głośno jeżeli chodzi o centrum . Białogóra to niewielka mieścina której deptak ma około 500m i jest na nim wszystko stłoczone. do plaży około kilometra przez las asfaltową alejką , jeżdżą też wozy konne.. .
                                zaleta jest piękna , szeroka plaża , wystarczy odejść około 150 m od jedynego baru na plaży żeby mieć dla siebie sporo miejsca , a jak odejdziesz 2300m to już ho-ho..
                                za to we wrześniu , i to w sumie od 1 białogóra zamiera, jet otworzonych tylko parę knajpek i co parę dni coś następnego się zamyka. po sezonie / a tak czasami tam wpadamy na parę dni / jemy w restauracji przy rondzie /tam gdzie jest dyskoteka/ , jedzenie przyzwoite, czy tanie to nie mam porównania. wiem ze w sezonie sporo ludzi je w takiej jadłodalni na świeżym powietrzu jak się idzie nad morze to po lewej stronie. poza tym w sezonie jest otworzone masę barów itd , jest niezła pizzeria . pewnie jest ich coraz więcej ale w sezonie byliśmy ostatnio z 6 lat temu a i po sezonie ostatnio 2 lata temu . po sezonie jak odejdziesz od głównego zejścia 200m co cała plaża dla Ciebie , ja odchodze zawsze w lewą stronę około 300m , wtedy po plaży chodzę na golaska :szeroki_usmiech a do następnych ludzi mam około następnych 300m. co do bankomatów nie pamiętam .
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz


                                • #91
                                  Witam, mam pytanie czy ktoś z kolegów może był w ustce ale po tej zachodniej stronie zatoki? kiedyś od znajomego słyszałem ze też jest tam dość spokojnie w miare przystępne ceny, ładna plaża. czy ktoś moze się orientuje jak tam jest obecnie?
                                  OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                  Auto Detailing: Dream Car Studio
                                  (znajdź również na fb)

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    witachu, kiedyś daleka zachodnia plaża była wojskowa, ale to było dawno. Teraz możesz podjechać prawie do końca drogi która prowadzi wzdłuż CSMW (Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej), Po prawej stronie będziesz miał drewniane budynki-baraki kolonijne i dalej będzie też po prawej nieczynny woskowy stadion, wejdziesz furtką na jego teren, przejdziesz przez małpi gaj, potem przez lasek i wyjdziesz na szeroką plażę. Tam jest mniej ludzi niż w centrum Ustki.
                                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      leszekmw, jeszcze raz dzięki

                                      Niestety odkąd dziecko poszło do przedszkola i w wakacje muszę jej zapewnić opiekę nie mogę jeździć ani po, ani przed sezonem. Ostatnimi laty lubiłem jeździć przed sezonem, ostatnie dwa tygodnie czerwca, długi dzień i jeszcze stosunkowo mało ludzi - chociaż były to większe miejscowości.

                                      witachu, byłem w Ustce w zeszłym roku ale po stronie wschodniej, zresztą jak znaczna większość. Na pewno po zachodniej stronie jest mniej ludzi ale i zaplecze rozrywkowo gastronomiczne znacznie skromniejsze. Rok temu w kanale portowym kursował "tramwaj wodny" łączący obie strony, była też mowa o uruchomieniu przeprawy rozkładanej. Polecam stronę Ustka - Oficjalna strona miasta są kamery zdjęcia, chociaż w znacznej większości jej wschodniej strony.

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        AdamB, Pawel11, dzięki za informacje, w ustce już tez byłem i tez po tej wschodniej stronie, ale wlasnie znajomy mi kiedys mowil ze tam jest spokojnie, ale decyzji jeszcze nie podjąłem wiec moze wybiore się w inne miejsce
                                        OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                        Auto Detailing: Dream Car Studio
                                        (znajdź również na fb)

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez hsurim
                                          Zamieszczone przez Jacomelli
                                          W weekend startuję do Ostrowa (rzut beretem od Karwii), (...)
                                          No to niewykluczone, że się nawet i ... wypatrzymy - będę tam już w piątek. :lol:
                                          .
                                          No to moja ceglasta OI - nie oklejona na warszawskich blachach
                                          Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                          Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            a był ktoś ostatnio może w międzyzdrojach? (zachodniopomorskie) ja byłem tam ostatnio jakieś 10 lat temu i było ok, wie ktoś może jak tam jest obecnie? dużo sie zmieniło do tamtego czasu?
                                            OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                            Auto Detailing: Dream Car Studio
                                            (znajdź również na fb)

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Koledzy był ktoś z was w tym roku w Pogorzelicy Sandra SPA ?
                                              MÓJ SZKODNIK

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Decyzja zapadła co do wypadu nad morze
                                                Był ktoś z Was może Villa Hoff Wellness & SPA - wyjątkowy hotel w Trzęsaczu nad morzem ? Wygląda zachęcająco i poczytałam trochę o okolicy itd.
                                                W miarę blisko do Gdyni, więc może uda się poznać OCePowiczów z tamtych rejonów

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez marlena
                                                  W miarę blisko do Gdyni, więc może uda się poznać OCePowiczów z tamtych rejonów
                                                  W miarę blisko??? :szeroki_usmiech 4-5 godzin jazdy jak dobrze będzie szło.

                                                  Z czwartku na piątek będę jechał do Słupska/Ustka, więc jak ktoś będzie miał ochotę na spontana w tej okolicy
                                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez AdamB
                                                    W miarę blisko??? :szeroki_usmiech 4-5 godzin jazdy jak dobrze będzie szło.
                                                    już nie blisko a coś mi nie pasowało właśnie ops: :lol: i sama się w ten błąd nie wprowadziłam :P

                                                    To jeszcze dodaję Władysławowo
                                                    O Hotelu - Rigga Władysławowo i ten hotel opinie i sugestie mile widziane

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X