Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wczasy nad morzem w bardzo spokojnym miejscu - gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • marlena, zależy Ci na spa ? ile dni chcesz tam spędzić? jaki termin ? ile osób ?
    ceny nie są niskie , za dwie osoby 260zł za dobę bez obiadu , dodaj przynajmniej 100 zł dziennie na obiad i malutkie co nieco , a to pewnie nie wystarczy i robi sie 4tyś za 10 dni.. , nawet basenu niema...
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • leszekmw, 3 osoby i prawdopodobnie tydzień czasu. Zobaczymy ile wytrzymamy
      Termin wrzesień/październik, bo jadę po dawkę jodu
      SPA, basen itp jest mi to obojętne. Zależy mi bardziej na komfortowym pokoju również pod względem estetycznym.
      Wczoraj wygrzebałam jeszcze coś takiego Link tu nie ma SPA

      Komentarz


      • A ja tobie polecam Stegnę. Na Mierzej Wiślanej. Ja zawsze jeżdżę koniec czerwca poczatek lipca lub koniec sierpnia są turnusy promocyjne i przede wszystkim piękna czysta plaża może nie aż tak szeroka ale za to czysta i bez tłumów z osrodka masz max 400 metrów do plaży. Oczywiście w niedzielę jest dużo więcej ludzi ale wtedy można pójść coś pozwiedzać. Blisko Gdańska droga przez Mikoszewo i promem przez Wisłę i jesteś w Gdańsku bez korków. Naprawdę Polecam Stegnę.

        Komentarz


        • a ja odradzam wladyslawowo w sezonie,
          takiego najazdu ludu, halasu, pstrokacizny i nastoletnich div
          nie widzialem od czasu parad techno w lodzi,
          jak ktos chce wypoczac to nie da rady,
          poprostu nie ma tam takiej opcji

          Komentarz


          • Zamieszczone przez kbjanek
            a ja odradzam wladyslawowo w sezonie,
            takiego najazdu ludu, halasu, pstrokacizny i nastoletnich div
            nie widzialem od czasu parad techno w lodzi,
            jak ktos chce wypoczac to nie da rady,
            poprostu nie ma tam takiej opcji
            A czy po 20 sierpnia we Władysławowie już da się wypocząć ?

            Komentarz


            • My już jedziemy po sezonie wrzesień/październik, więc myślę, że będzie OK W planach mamy parę wypadów np. Sopot. Myślę, że już zdania do września nie zmienię i pozostanie Władysławowo

              Komentarz


              • Nie zakładam nowego tematu.

                Planuje we wrzesniu wyjazd weekendowy nad bałtyk (dojoduje młodego) i szukam takiej miejscowości co ma taka fajną promenade jak ustka (bylem w kwietniu).

                Mlody ma 10 miesiecy i się narazie porusza tylko w wozku - zatem wszelkie spacery plazą odpadaja. Pozostaje tylko betonowa/asfaltowa promenada wzdluż morza. Może ktos cos polecić fajnego w tym temacie (poza Mielnem) ????

                Komentarz


                • loyd, Rewal/Niechorze... Droga pomiędzy tymi meijscowosciami jest zlokalizowana na plaży. Ale nie wiem jak tam jest z jodem...
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • Agamek12, możesz napisać coś więcej ? Na google earth (mój doradca wakacyjny) tego nie widać a brzmi bardzo zachęcająco .... Co to za droga ? Ubita ? asfaltowa ? masz może jakieś zdjęcia ?

                    [ Dodano: Nie 14 Sie, 11 22:20 ]
                    PS - ten jod to takie słowo klucz .... żona się łapie a ja przynajmniej browarków sobie nad morzem popiję

                    Komentarz


                    • loyd, to (przynajmniej 5 lat temu była) jest droga ułożona z betonowych płyt (jeśli dobrze pamiętam). W każdym razie droga utwardzona, a do tego na plaży mozna byo spotkać takie coś (foka zyła, poprostu spała):
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • Zastanawiam się nad rezerwacją miejsca na wakacje jak w temacie w jakimś spokojnym miejscu nad naszym morzem. Po poszukiwaniach znalazłem pensjonat http://www.willasarbinowo.republika.pl/ w Sarbinowie i mam pytanie czy był może ktoś tam lub w samym Sarbinowie i wypowie się jak tam jest. Zależy mi na w miarę spokojnym miejscu do odpoczynku z dwójką małych dzieci.
                        Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                        Komentarz


                        • To mogę polecić Darłówko....mała mieścina duże i szerokie plaże generalnie bardzo miło kojarzę pobyt w tym miejscu...choć z czterech dni jakie jakie tam spędziłem 3 padało :twisted:
                          nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                          Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                          Komentarz


                          • loyd, polecam Rewal. Nowy, duży taras widokowy, zadbane parkingi. Wpisz na necie "rewal taras". Będziesz miał gdzie wózkiem pośmigać. Noclegów i gastronomii mnóstwo.
                            Do tego bardzo blisko do latarni morskiej, czy zabytkowych pozostałości kościoła na wydmie w Trzęsaczu.
                            Gdy wszyscy myślą, że się czegoś nie da zrobić, wtedy pojawia się ten który nie wie, że się nie da i to robi.

                            nasze auta: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50170

                            Komentarz


                            • Przyjemny deptak jest również w Sarbinowie,. stąd blisko masz w razie czego do Gąsek (latarnia morska), Chłopów i Ustronia.

                              Darłówko też jest OK, i we wrześniu jeszcze powinny być otwarte jakieś knajpki. Tylko jak będziesz tam jechał to zwróć uwagę czy jedziesz do zachodniego czy wschodniego BO żeby autem dostać się z jednego do drugiego trzeba cofać się parę km do Darłowa :szeroki_usmiech
                              Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                              Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                              Komentarz


                              • gdyby coś to mam Ciotke co ma duży dom w Mostach/ k. Gdyni i mieszkanie w samej Gdyni więc gdyby ktoś chciał tanio i w pewnym miejscu zakwaterowanie to uderzać na PW, Ciotka jako taka nie wynajmuje, ale zawsze może kogoś wziąść pod dach za niewielką opłatą. Z domu Ciotki na plaże jakieś 5 min z buta

                                Komentarz


                                • A co wiecie o Bobolinie? Jadę tam w pierwszej połowie czerwca na 2 tygodnie...
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Jacomelli
                                    Przyjemny deptak jest również w Sarbinowie,. stąd blisko masz w razie czego do Gąsek (latarnia morska), Chłopów i Ustronia.
                                    Napisz coś więcej o Sarbinowie. Zastanawiam się czy tam nie jechać, jak plaża, tłok na niej i w samej miejscowości.
                                    Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

                                    Komentarz


                                    • Plaża Piaszczysta,
                                      Ciężko mi mówić o tym czy jest tam tłok, bo podjechałem tam dwa razy jak byłem w innej miejscowości. Nazwałbym zagęszczenie standardowym nadbałtyckim.

                                      W miejscowości dość tłoczno, choć nie taki sajgon jak w mielnie.
                                      Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                      Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                      Komentarz


                                      • Może ktoś poleci miejscówkę, gdzie jest blisko do morza, mało ludzi, nie szuka się miejsca na plaży a są jakieś atrakcje dla dzieci. Chcę się wybrać nad morze z 2,5-latkiem więc wystarczy ogród jakiś plac zabaw itd. Byleby przez pół dnia muza nie dudniła i w cymbergaja nie tłukli może macie namiary na konkretne pensjonaty, domy?pozdro.

                                        Komentarz


                                        • johny1412, Karwieńskie Błota - tam jest tatalna cisza, pusta plaża (ale trzeba przejść/przejechać do niej około 700-800m), mało ludzi. Po atrakcje można pojechać do Karwii - to jakieś 4-5km samochodem. Byłem, polecam. A byłem w "pensjonacie" Irenka.
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz


                                          • Co do Sarbinowa to byłem tam w 2008 roku, cicho, spokojnie. Po 22 prawie wymarłe miasto z tym że ja byłem na samym początku Sarbinowa w domkach. Fajny deptak wzdłuż plaży która nie jest duża ale nigdy nie mieliśmy problemów z miejscówką a byliśmy w 6 osób (dwoje dzieci). Jak kolega pisał blisko do Gąsek i Mielna. Pogoda jak to pogoda nad Polskim morzem ja trafiłem pół na pół. Ale znajomi byli rok wcześniej i na 10 dni 9 padało

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez johny1412
                                              Może ktoś poleci miejscówkę, gdzie jest blisko do morza, mało ludzi, nie szuka się miejsca na plaży a są jakieś atrakcje dla dzieci. Chcę się wybrać nad morze z 2,5-latkiem więc wystarczy ogród jakiś plac zabaw itd. Byleby przez pół dnia muza nie dudniła i w cymbergaja nie tłukli może macie namiary na konkretne pensjonaty, domy?pozdro.
                                              Sobieszewo na wyspie, blisko jak z wawy jedziesz, cisza spokój, tylko w weekend trochę więcej osób, w tygodniu po przejściu około 100m od wejścia na plaże już jesteś sam, miasteczko spokojne po 21 to już żywej duszy.
                                              Zapytaj tu : Link czy mają miejsca, mają placyk zabaw dla maluchów, jak pogoda nie dopisze zawsze można wybrać się tramwajem wodnym do 3city na zwiedzanie.
                                              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                              Komentarz


                                              • Bursztynowa wydme i samo Sobieszewo moge polecic - tylko ja tam bylem w kwietniu wiec sila rzeczy cisza i spokoj...

                                                Komentarz


                                                • Podczepię się pod temat,jestem teraz z rodziną w Krynicy Morskiej i mogę powiedzieć,że miejscowość jest spoko,cisza spokój,niewiem jak jest w sezonie,ale na chwile obecna jestem na tak.Trochę daleko jest do trójmiasta,bo trzeba liczyć prawie 100km w jedną stronę,więc żeby tam się wybrać,to jeden dzień trzeba poświęcić na tzw,zwiedzanie.
                                                  Pierwszy raz wybrałem sie nad morze poza sezonem i mogę powiedzieć,że jestem zadowolony,pogoda była super,a i ludzi nie jest za dużo,więc wyjazd się udał.
                                                  Brakowało mi możliwości wędkowania (takie tam moje hobby).
                                                  Ostatnie trzy lata jeździłem do Darłówka i tam jest gdzie tzw.kij zamoczyć,pobawić się łowiąc śledzika,czy nawet wypłynąć na połów dorsza,ale tam jeździłem w lipcu i sporo ludzi jest w sezonie,ale Darłówko też mogę polecić.
                                                  Jutro już czas wracać do domu.
                                                  Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                                  jak pomogłem to daj punkcik
                                                  sprzęgło od G 60

                                                  Komentarz


                                                  • A może warto się zainteresować trójmiastem? Może to oaza spokoju nie jest, ale w porównaniu do Władysławowa itp. to jest luz. W Gdyni masz bulwar nadmorski i skwer Kościuszki świetnie nadające się na spacery, kamienna góra z niezłymi widokami, klif w orłowie, molo w orłowie, a jak Ci za krótkie to możesz też podskoczyć do Sopotu na molo. Obok Gdyni masz też dwie ciekawe malutkie miejcowości Rewa i Mechelinki tam dosyć fajne plaże. Z Gdyni do Jastarni pływa też tramwaj wodny nawet fajna rzecz W Sopocie są też rózne imprezownie. W Gdańsku można pozwiedzać zabytki, jak ktoś lubi.

                                                    I popieram też kolegów wyżej co do Sobieszewa jest tam fajnie i jest spokój, ale przez dłuższy czas może być trochę nudnawo.
                                                    moje stare auto
                                                    jest scout

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X