Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja wlasnie od wczoraj jestem pod trogirem.Jechalem przez slowacje i wegry z jednym niecalym dniem odpoczynku pod balatonem. Podroz bez problemow tylko sporo policji :evil: zero korkow. Jest 33 stopni, troche ludzi juz wyjechalo, woda zimna jak lód. Ogolnie spoko.
    "A miało być tak pięknie..."

    4x4 @147KM\330Nm by Rogal

    Komentarz


    • Dziś w koncu w Tucepi 8) . Droga:
      -PL bez problemów
      -Cz i A remonty i spowolnienia ale jazda płynna
      -Slo objazd MLP, pozniej do samej granicy budowa autostrady i jazda max 50km/h
      -HR tez bez problemow. Korki na wyjazd masakra

      W Tucepi duzo wolnych kwater - walic w ciemno. Ja mam za 40e w pierwszrj linii ponad droga. Full wypas - klima, wifi, 2 pokoje, kuchnia, zmywarka, balkon.
      Nad sama wodą ceny od 50e. Drozej jest - tam gdzie 3 lata temu placilem 35e dzis 55e.

      Ozujsko juz spozyte. Jutro z rana bieganko. Zaraz na jakies zarlo ruszam.

      Pogoda i woda bomba.

      Pzdr
      Moja Skodzina

      Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

      Komentarz


      • Ja jestem w Rogoźnicy. Pierwsza linia od brzegu, choć do plazy mam za 20 m. Klima, wifi, 2 sypialnie, duży salon z kuchnią i jeszcze większy zacieniony taras... jest za... fajnie płacę 55 EUR i znacznie bliżej niż 2 lata temu, gdy płaciłem 70 EUR (dziś jest tam 110 EUR)
        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
        _______________________________________
        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

        Komentarz


        • krzygaj, To masz ceny za apartament 4 osobowy jak rozumiem ??
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Nas jest 3 ale 4 spokojnie zmieszczą się. Są 2 łóżka

            [ Dodano: Pon 29 Sie, 16 09:12 ]
            Łoża raczej ????
            Moja Skodzina

            Skoda Octavia II -
            Opel Astra III -

            Komentarz


            • Wróciłem z pobytu w Podstrana pod Splitem.
              Miejsce godne polecenia dla osób z rodzinką raczej gotujących
              (bo na fajne jedzonko w rosądnej cenie trzeba jechać autem np w Stronę Splitu Fabio za zakrętami przed Splitem) na plaży luźno i cicho - blisko do Splitu.
              Do Baski Vody ok 40 km - tam fajny deptak jedzonko plaza z widokiem.

              Płaciłem 65e za super wyposażony w b.dobrym standardzie
              apart 2 sypialnie i salon z aneksem wi-fi zmywarka pralka duży TV.

              Co do trasy to ruszałem 16.08 ok 22:30 z Warszawy, jechałem przez Gorzyczki CZ, A, ominięcie płatnej w SLO i byłem 17.08 o 12:00 w Plitvicach
              (dokładnie Ostarski Stanovi - TC MARKO) tam kwatera obiad nocelg, i 18.08 śniadanko i start na zwiedzanie Plit.J. nocleg 64eur za pokój 2os z łazienką i śniadaniem.
              po zwiedzaniu PJ byłem w Podstranie ok 18:00 18.08 i pobyt miałem do piatku 26.08 o 10:00 wystartowałem w kierunku Wa-wy i w Wa-wie byłem o 3:30.
              Po drodze tylko granica HR/SLO ok 1,5 godz korek i ok 2 godz postój na objeździe w SLO na obiad, wypoczynek i zakupy.
              W A i CZ zwężki trochę dokuczliwe ale bardziej cierpliwi dadzą radę.
              Mi nad Wiedniem błysnęło czerwone swiatełko pocżatek i koniec miałem prędkość zgodnie z ograniczeniem 80km/h ale średnia pewnie ok.110 pomiędzy i pewnie odcinkowy tam był.
              Muszę obawiać się mandatu - bardzo drogie ? czy raczej nic nie przyjdzie? Auto prwyatne na nr warszawskich - będę wdzieczny za jakieś info bardziej doświadczonych forumowiczówe ;-)

              Zwiedzałem split, trogir, szczyt i wjazd na Sv. Jure (przy Makarskiej) - polecam - widoki piękne i najlepiej wydane 50kun za osobę, wycieczcka 10godz statkiem z Podstrany na 3 wyspy za 250kun od osoby w tym poczęstunek trunkami i obiad na statku, i wolny czas na plażowanie i kąpanie.
              SewerWa

              Komentarz


              • Sewerwa, na pewno Ci przyjdzie . ja za 12km/h na fotoradarze zapłaciłem 50e
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • Zamieszczone przez aro_40
                  Tobi77, spróbuję kupić i zobaczymy czy działa. Jakby co, to wracając z CRO jadę rzez KATO, więc zawsze moge waść z "podziękowaniami" :diabelski_usmiech
                  Spoko, wpadaj, tylko nie zapomnij zabrać Karlovacka. :diabelski_usmiech
                  Moja Octavia

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Tobi77
                    Spoko, wpadaj, tylko nie zapomnij zabrać Karlovacka. :diabelski_usmiech
                    To ja mam przywozić :shock:
                    Myślałem, ze powitasz czymś miejscowym Ale niech Ci będzie...

                    BTW, na plaży usłyszałem rozmowę dwóch gości, gdzie jeden z nich mówił o gehennie przez Czechy - 14 km jechał 4 h.
                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                    _______________________________________
                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Sewerwa
                      i wjazd na Sv. Jure (przy Makarskiej) - polecam - widoki piękne i najlepiej wydane 50kun za osobę
                      Też byłem 2 tygodnie temu. Trochę się trzeba nakręcić ale widoki bezcenne :!:
                      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                      _______
                      Piotr

                      Komentarz


                      • leszekmw - po jakim czasie Ci przysło - trzeba płacić - w jaki sposób ścigaja za to? bo doszły mnie słuchy ze nic nie przychodzi ale lepiej być ostrożnym przy kolejnych podróżach przez dany kraj.
                        SewerWa

                        Komentarz


                        • około 2 miesięcy , przyszedł taki jakby mandat austriacki , było napisane co i jak ale po niemiecku.. ,podany był numer konta.
                          ja zapłaciłem , często jeżdżę przez austrie na wakacji i na narty..po co mi potem jakieś pierepałki..

                          mam przy sobie /w aucie / potwierdzenie przelewu .
                          mandat też gdzieś mam , mogę go wkleić jak znajde oczywiście..
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Sewerwa
                            Mi nad Wiedniem błysnęło czerwone swiatełko pocżatek i koniec miałem prędkość zgodnie z ograniczeniem 80km/h ale średnia pewnie ok.110 pomiędzy i pewnie odcinkowy tam był.
                            Odcinkowego nie mają, może ktoś się wyprzedzał (2 pasy były?) albo jednak było inne ograniczenie?
                            - Superb
                            - Panda 1.2

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez crom.de
                              Zamieszczone przez Sewerwa
                              Mi nad Wiedniem błysnęło czerwone swiatełko pocżatek i koniec miałem prędkość zgodnie z ograniczeniem 80km/h ale średnia pewnie ok.110 pomiędzy i pewnie odcinkowy tam był.
                              Odcinkowego nie mają, może ktoś się wyprzedzał (2 pasy były?) albo jednak było inne ograniczenie?
                              Mają odcinkowy prędkości i to zdaje się w 3 miejscach w drodze do/z CRO. Stoją proste, biale tablice z napisem "Section Controlle" czy coś w ty stylu... Na wlocie radarek i na wylocie, więc prawie na 99% odcinkowy pomiar
                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                              _______________________________________
                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                              Komentarz


                              • krzygaj, możesz zrobić foto plaży ile tam ludzi jest teraz? bo w niedzielę mam plan tam ruszyć, ale nie chcę, żeby było tak jak we Władysławowie
                                jest tam jakiś market? poczytałem w necie i faktycznie dosyć drogo w tym Tucepi bo poniżej 60 euro ciężko było coś znaleźć, ale skoro piszesz o 40 euro to nie jest źle
                                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                Komentarz


                                • lukasz3112, jest kamerka w necie. Ludzi nie jest duzo z wyjatkiem weekendu 8) Władysławowa mozesz sie nie obawiać . Jest konzum, studenac, w makarskiej lidl i duzy konzum. Zona rozmawiała dzis z ludzmi z PL i maja kwatery po 28e ponad drogą jak ja. Wiec jak się poszuka to mozna cos wyrwac taniego.

                                  Pogoda super, woda z dnia na dzień cieplejsza. Jutro lampa 32c. Z plaży z młodym schodzę miedzy 12-15 bo nie idzie wysiedziec
                                  Moja Skodzina

                                  Skoda Octavia II -
                                  Opel Astra III -

                                  Komentarz


                                  • lukasz3112, wywialo pewnie z polowe luda dzisiaj. Na plazy znajdziesz miejsce. Na deptaku wkoncu przyjemnie mozna przesc wieczorem a i w knajpach bez problemu miejsce. Pzd
                                    Inline 5 cylinders

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez aro_40
                                      Mają odcinkowy prędkości i to zdaje się w 3 miejscach w drodze do/z CRO.
                                      Dla mnie nowość! Nie spotkałem się jeszcze z tym, ale też dawno tam nie jechałem. Zwracam honor!
                                      - Superb
                                      - Panda 1.2

                                      Komentarz


                                      • krzygaj, a możesz podesłać na jakiejś mapce w którym miejscu masz te kwaterkę mając na myśli ponad drogą? bo też nie chciałbym żeby dojście na plażę lub do jakiejś restauracji wychodził kilkanaście minut w jedną stronę. Bo z małym synkiem to zaraz wyjdzie 20 min
                                        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez lukasz3112
                                          krzygaj, możesz zrobić foto plaży ile tam ludzi jest teraz? bo w niedzielę mam plan tam ruszyć, ale nie chcę, żeby było tak jak we Władysławowie
                                          jest tam jakiś market? poczytałem w necie i faktycznie dosyć drogo w tym Tucepi bo poniżej 60 euro ciężko było coś znaleźć, ale skoro piszesz o 40 euro to nie jest źle
                                          Jest po sezonie, zatem i ludzi na plaży mniej niż połowa, a i ceny znacząco spadły. To co w sezonie kosztuje 60EUR teraz spoko znajdziesz za 40, a jak ktoś się bedzie upierał przy wysokiej cenie to idziesz do domu obok i tam rozmawiasz....
                                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                          _______________________________________
                                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                          Komentarz


                                          • lukasz3112, moja kwatera nazywa się Zovko w Google pewnie znajdziesz. Mi na telefonie jest mało wygodnie ????
                                            Moja Skodzina

                                            Skoda Octavia II -
                                            Opel Astra III -

                                            Komentarz


                                            • Wczoraj jechałem przez Austrię. Droga Graz - Linz przejezdna bez większych problemów. Korków brak. W niektórych miejscach zwężki i jazda po jednym pasie ale płynnie (remont tunelu w okolicach St.Pankraz), bez stania. Ruch mały.
                                              Cena ON od 0,99 euro po 1,30 na autostradzie. Po zjechaniu do miejscowości z autostrady cena ON 1,02-1,05 euro. Na granicy włosko-austriackiej kontrola, sprawdzali winietki.
                                              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                              Komentarz


                                              • Od poniedziałku załamanie pogody. Deszcz i niewiele ponad 20c. Na szczęście z wtorku na środę wyjazd także nie będzie aż tak żal wyjeżdżać :P
                                                Moja Skodzina

                                                Skoda Octavia II -
                                                Opel Astra III -

                                                Komentarz


                                                • Chciałbym pochwalić się spalaniem w swojej OIII combi 2.0tdi 150KM DSG.

                                                  trasa: Warszawa - Plitvickie Jeziora HR - Podstrana(pobyt 8 nocy) + kilka króciaków na miejscu (Trogir, Split, 2x Makarska, i parę kursów kilku km po bułki, na plażę i powrót do Warszawy.

                                                  długość trasy dom - wakacje - dom 3216km / średnia prędkość: 76km/h
                                                  czas jazdy: 42:31h. / średnie spalanie: 5,6l./100km.

                                                  (sam powrót Podstrana - W-wa 1465km, 15:08h., 97km/h, 5,9l./100km.)
                                                  + 1,5 godz korek na granicy HR/SLO + 1,5 godz obiad i zakupy w markecie w SLO na objeździe płatnej + 1 godz. tankowanie i toalety wiec ok 19 godz od wyjazdu z Podstrany do dojazdu do Wa-wy.

                                                  Przy okazji wrzucę koszty podróży, nocelgów itp:

                                                  1) Cała trasa kosztowała mnie ok 1050zł w tym:
                                                  - paliwo płacone kartą,
                                                  - winieta CZ 10dni A 10dni (na 1-szym Shellu w CZ za Gorzyczkami płacone kartą,
                                                  - SLO objazd płatnej więc 0zł,
                                                  - i chorwackie autostrady płacone kartą.

                                                  2) kwatera w Podstranie na 2 rodzinki 65e x 8 nocy= 1100zł/rodzinkę

                                                  3) nocelg 15km przed Plitvickimi Jeziorami za 2 os + dziecko ze sniadaniem w TC MARKO 65e + zwiedzanie Plitvickich 2 x180kun = 65e + ok 50e = 115e = ok. 500zł

                                                  4) ubezpieczenie podróżne Allianz (na 10 dni za ok 150zł za 2os dorosłe + dziecko).

                                                  =2850zł

                                                  do tego wg. uznania/checi/potrzeb
                                                  - zakupy przed wyjazdem (jakieś alko, spożywka, chemia, kosmetyki, leki, ciuchy, akc plażowe itp
                                                  - wydatki na miejscu

                                                  i zamknąłem się w ok. 5000zł

                                                  PS. startowałem z wa-wy 22:30 i byłem następnego dnia o 12 przed Plitvickimi Jeziorami
                                                  a na powrót z Podstrany startowałem o 10 rano i byłem przed 4 nad ranem następnego dnia.

                                                  Może pow. rozpiski pomogą komuś w planowaniu kosztów
                                                  SewerWa

                                                  Komentarz


                                                  • "Świerze" info o "pocztówkach" z wakacji Just a moment...
                                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                    =================================================

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X