Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPC - promocja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ja z UPC zrezygnowałem jak mi zaproponowali promocje po zakończeniu umowy. Nowa umową miałe mieć w kwocie 2o złotych wyższa czyli ok 150 pln.

    Zmieniłem na vectre i za ok 90 pln mam to w UPC, a może nawet lepiej
    Była: O1 2003 .19 TDI ASV
    Jest Vectra 1.9CDTI 2008

    Komentarz


    • #27
      gradek, tylko sam net masz z upc?
      Pozdrawiam.
      Michał

      Komentarz


      • #28
        Tak tylko net. Sygnał TV mam z n-ki

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #29
          Pierwsza faktura przyszła na 75 zł :shock:

          Podłączenie 14.08.2012 r. Okres rozliczeniowy mam miesiąc kalendarzowy. Za pół miesiąca starej usługi za 135 zł i pół usługi nowej za 95 zł - naliczyli 75 zł. nic nie kumkam, na razie czekam.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #30
            bo jupisi ma nieźle pogiety system ksiegowy
            ech...
            TomikT

            Komentarz


            • #31
              No i ja ma UPC ale po długich i żmudnych negocjacjach.
              Od początku
              W zeszłym roku jeszcze podpisałem umowę na 2 lata z aster pozostało jej 8 czy 9 miesiecy.
              Dzwonili do mnie z UPC kilku krotnie z ofertami aż w końcu się skusiłem.
              Automatyczne rozwiązanie dotychczasowej umowy z aster
              Faktury z Aster 120zł (internet 20mb+kablówka i dekoder z nagrywarka).
              Oferta UPC 130zł ale;
              Mam tv MAX PAKIET HD z dekoderem z nagrywarka
              Dodatkowy dekoder HD Multiroom do pokoju dla córci także z MAX pakietem
              Internet 30 Fiber Power 30 Mb/s + Wi-Fi
              Telefon 240 minut
              HBO na zawsze ( nie tylko na 30dni)

              podobna oferta Vectry była w kwocie 160zł której i tak nie mogłem wziasc ponieważ miałem umowę z aster.
              Więc ciesze sie tym co mam.

              Komentarz


              • #32
                minęły 3 miesiące i płaciłem kolejno 75, 95, 95 zł. Teraz czekam na czwarty miesiąc co będzie. Wszystko się rozstrzygnie - są uczciwi, czy mnie wyd...li :szeroki_usmiech

                minęły 4 miesiące i płaciłem kolejno 75, 95, 95 i 95!!! zł - więc chyba jak ktoś chce odejśc to zostawiają mu stawkę, anie kasują po 3 miesiącach
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #33
                  ja w UPC mam 30Mb/s internet+dali mi ruter i mam wifi i płacę teraz za wszystko 56,10zł (umowa podpisana ze 3 miesiace temu na 12 miesiecy)
                  ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                  Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                  Komentarz


                  • #34
                    mozgi, W warszawie? Warszawa to metropolia - a nie podwarszawskie wioski :? Zresztą zawsze pojawiaja się nowe obniżki, załapują sie na nie nowi Klienci. Jak znowu odczekam, to za jakiś czas znowu napisze maila, że np. Netia daje mi taniej.

                    Za:
                    BEZPRZEWODOWY INTERNET UPC 5 Mb/s
                    INTERNET FIBER POWER 30 Mb/s
                    TELEFON MINUTY DO WSZYSTKICH 240
                    TELEWIZJA PAKIET MAX EXTRA HD
                    płącę 95 zł. Wczesniej za mniej było 134, więc chyba i tak jest dobrze.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #35
                      czy ktoś teraz przedłużał umowę z Upc? na jakich warunkach?

                      mam opcje za 80zł brutto/miesiecznie intenet 30Mb+ich ruter(wifi)+151 Hd(maksymalny pakiet telewizji)

                      umowa na 12 miesiecy,

                      nie wiem czy to brac czy coś lepszego znajde u konkurencji?
                      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                      Komentarz


                      • #36
                        Dobra oferta, nic lepiej raczej nie znajdziesz. Możesz tutaj poszukać: Forum MediaSwiat :: Strona Główna

                        Komentarz


                        • #37
                          mozgi, troche wyżej napisałem, co mi dali - u Ciebie chyba też dobrze. Ale może jak bys napisał że nachodzi cie ktoś inny i daje mnie, to zejdą z ceny. Tak jak u mnie. Powołałem sie na Netię i ze 135 za słabsze usługi dali więcej za 95 zeta.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #38
                            Mam z UPC (za 105zł):
                            - Pakiet Max Extra HD z nagrywarką,
                            - Fiber Power 30 Mb/s,
                            - Minuty do wszystkich 240.

                            właśnie skończyła mi się umowa...

                            i proponują (za 115zł :lol :
                            - 163 kanały (35 HD) i nagrywarka,
                            - Internet 60 Mb/s z WiFi,
                            - 240 darmowych minut.

                            Myślę nad przejściem do Netii ("Gigakablówka") 75zł (już z uwzględnionymi pakietami TV jakie chcę mieć):
                            - net 100 Mbit/s,
                            - telefon 200 do wszystkich,
                            - Telewizja Osobista z dekoderem Netia Player.

                            Jedynie co to tracę to nagrywarkę z wbudowanym dyskiem.

                            Czy ktoś ma / miał ten dekoder Netii ?
                            Jak tam działa (zaplanowane) nagrywanie na dysk zewnętrzny / pendrive ?
                            Poprawnie ? :roll:
                            www.SPAmobile.pl

                            Komentarz


                            • #39
                              Mam z UPC:
                              - Pakiet Max Extra HD bez nagrywarki,
                              - Fiber Power 30 Mb/s z WI FI,
                              - Minuty do wszystkich 240. (stacjonarne, komórki i zagranica)
                              95 zł miesięcznie.

                              Ale też płaciłem 135 zł z internetem 20 + WI FI, mniejszym pakietem TV i minutami 60 (tylko na stacjonarne). Napisałem maila, że przechodzę do Netii. Zadzwonili z powyższa ofertą. Jak bym utrzymał internet 20 i TV chyba 114 kanałów, to zeszli na 75 zł.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #40
                                klepnąłem wypowiedzenie :wink:
                                zobaczę z czym zadzwonią, choć na cuda nie liczę

                                btw z tymi 240min do wszystkich to lekka ściema - żonka podzwoniła trochę do Nju Mobile i poszło po za abonament... Niby do wszystkich, ale tak nie do końca :roll:
                                www.SPAmobile.pl

                                Komentarz


                                • #41
                                  Ja mam usługi w 4 lokalach i w dwoch lokalizacjach mam
                                  Internet 30Mb/s
                                  Pakiet Max Extra HD
                                  Umowa na 24m-ce i płace 80zł

                                  W dwóch pozostałych mam
                                  Internet 30Mb/s
                                  Pakiet Select
                                  Umowa na 24m-ce i płace 70zł

                                  Myślę że cenowo jest ok bo to są nowe umowy a nie przedłużenie i dodatkowo było bez opłat aktywacyjnych ale trochę kiepsko że na jedną osobę mam 4 usługi i nie ma za to bonusu.

                                  Co do Netii to ja bym w to nie wchodził. To są przeważnie kable Orange które powiedzmy sobie szczerze jakości nie gwarantują. A z tego co od kogoś słyszałem (nie jest pewna informacja) tv w netii idzie przez internet.
                                  PerfectService by DGW
                                  Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                                  Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                                  Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez Adrian
                                    ...Co do Netii to ja bym w to nie wchodził. To są przeważnie kable Orange które powiedzmy sobie szczerze jakości nie gwarantują. A z tego co od kogoś słyszałem (nie jest pewna informacja) tv w netii idzie przez internet.
                                    ja pisałem o ofercie Netii "Gigakablówka" (tylko dla mieszkańców Warszawy i Krakowa) :wink:
                                    w Krakowie (nie wiem jak w Wawie) kupili okablowanie po ASTER i wszystkie usługi "idą" po kablu, jak w UPC.
                                    Nie ma to nic wspólnego z Orange (telekomuną).

                                    Więc co do jakości usług nie mam żadnych obaw.
                                    www.SPAmobile.pl

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      no_fear, ja i tak stacjonarnego nie używam
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez no_fear
                                        ja pisałem o ofercie Netii "Gigakablówka" (tylko dla mieszkańców Warszawy i Krakowa)
                                        w Krakowie (nie wiem jak w Wawie) kupili okablowanie po ASTER i wszystkie usługi "idą" po kablu, jak w UPC.
                                        '
                                        Po żadnym kablu, dekoder z netii podpinasz do netu i dopiero masz TV. Wziąłem od sąsiada na parę godzin, pobawiłem się, podziękowałem. Dla despreratów mających bardzo duże ciśnienie na ceną.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez no_fear
                                          klepnąłem wypowiedzenie :wink:
                                          zobaczę z czym zadzwonią, choć na cuda nie liczę

                                          btw z tymi 240min do wszystkich to lekka ściema - żonka podzwoniła trochę do Nju Mobile i poszło po za abonament... Niby do wszystkich, ale tak nie do końca :roll:
                                          Własnie na poczatku grudnia wywalczyłem Wielka Rewia Usług XX - net 30 , max hd i 60 minut za 50 zlotych. Dzwoń co pare dni do Biura Utrzymania Klienta i męcz ich
                                          Poczytaj - Forum MediaSwiat :: Zobacz temat - Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            A podobno teraz z pakietów znika kanał Religia tv - kończą nadawanie. To jest dobry moment, aby napisać, że sie rezygnuje - nawet z umowy określonej. Można. Wtedy na pewno BUK się odezwie.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez ruwado
                                              A podobno teraz z pakietów znika kanał Religia tv - kończą nadawanie. To jest dobry moment, aby napisać, że sie rezygnuje - nawet z umowy określonej. Można. Wtedy na pewno BUK się odezwie.
                                              wszyscy którzy posiadają umowy podpisane przed grudniem 2013 otrzymują możliwość jej zerwania bez konsekwencji

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                wszyscy którzy posiadają umowy podpisane przed grudniem 2013 otrzymują możliwość jej zerwania bez konsekwencji
                                                a po? jest inaczej?
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez ruwado
                                                  wszyscy którzy posiadają umowy podpisane przed grudniem 2013 otrzymują możliwość jej zerwania bez konsekwencji
                                                  a po? jest inaczej?
                                                  Poniewaz przed grudniem 2013 byla kanałem gwarantowanym, po tej dacie juz nie

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Chce ktoś taki pakiet z UPC ? :wink:

                                                    - Max Extra HD: 141 kanałów (w tym 63 HD),
                                                    - Necik 60Mb/s,
                                                    - Telefon Minuty do wszystkich Max (czyli nielimitowane komórkowe i stacjonarne w Polsce + nielimitowane na numery stacjonarne w 41 krajach Europy i Świata oraz na numery komórkowe w USA i Kanadzie).

                                                    Dekoder CISCO 8485 DVB HD-DV z nagrywarką i WiFi.

                                                    A to wszystko za 90zł / miesięcznie 8)

                                                    Umowę mam do 6.01.2017r a przeprowadzam się... tam gdzie ni ma UPC :P
                                                    Jedyna opcja to cesja 8)
                                                    www.SPAmobile.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X