Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

    Tomasz73, zapraszamy jutro do Koziegłów :wink:

    [ Dodano: Czw 07 Maj, 15 17:23 ]
    damian1975, jak wrażenia? Teraz poznasz wszystkie mroczne strony Katowic.

  • #2
    Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

    Koledzy, nie jestem w stanie "przebić" się i zrozumieć ofert dostawców usług telefonicznych (a dużo gwiazdek, wyłączeń, itp.) - stąd prośba o pomoc - najlepiej osoby znające rynek.
    Który operator ma najtańszy abonament telefoniczny z rozmowami bez limitu do WSZYSTKICH sieci?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Agamek12, Nju mobile np i masz 19zl do wszystkich komórkowych i 10zl na stacjonarne. W sumie 29zl. Tylko to są maksymalne kwoty. Jeżeli nie przekroczysz ich to zaplacisz mniej. Idealna ta opcja dla tylko rozmawiajacych.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Da się do nich przenieść numer?
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Da się, nawet załatwiają formalności

          Komentarz


          • #6
            Nuj ma fajna oferte ale maja duzy minus dzialaja na nadajnikach ORANGE (w miejscu mojej pracy brak zasiegu) i sa to oferty bez telefonu.

            Ja teraz przenioslem sie do T-MOBILE i w teorii mam miec:
            100tys SMSow
            nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce
            2gb neta

            Za zawrotna kwote 50pln brutto miesiecznie za abonament z sama karta SIM.

            Komentarz


            • #7
              nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce
              2gb neta
              To mam w Play tylko z mniejszym internetem bo 750MB za 35zł. (Tutaj rozumiem "nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce" nie dotyczy stacjonarnych). Internetu wykorzystuje po 150-200MB/m-c
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                maly2st, pod zamkiem w Olsztynie k/ Częstochowy telefon z Orange nie łapał mi sieci, a na drugim (NJU) miałem full zasięg
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez AdamB
                  Nju mobile np i masz 19zl do wszystkich komórkowych i 10zl na stacjonarne. W sumie 29zl. Tylko to są maksymalne kwoty. Jeżeli nie przekroczysz ich to zaplacisz mniej
                  dokładnie tak. Zamówiłem taką kartę dla żony i powiem szczerze jestem bardzo zadowolony. Nie zapłaciłem, jak narazie od kilku miesięcy więcej niż 28-29 zł za cały miesiąc a żona może sobie na komórki i stacjonarne dzownić ile chce... :wink:
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz


                  • #10
                    AdamB, a co z mms-ami?ja tam musze mieć mms za free więc 10zł trzeba i tak dopłacić...
                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                    Komentarz


                    • #11
                      BADYL, Dopasowywałem warunki umów u różnych operatorów do sposobu korzystania z telefonu. Z tego telefonu tylko się dzwoni - i dlatego wybrałem Nju mobile. Osobiście mam umowę w Play ze względu na lepsze warunki z internetem.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez AdamB
                        nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce
                        2gb neta
                        To mam w Play tylko z mniejszym internetem bo 750MB za 35zł. (Tutaj rozumiem "nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce" nie dotyczy stacjonarnych). Internetu wykorzystuje po 150-200MB/m-c
                        TM ma rozmowy do wszystkich sieci w PL w tym stacjonarne za te 50zl. Wzialem jakis czas temu wlasnie TM tylko dlatego ze taniej to wychodzilo z pakietem 2GB internetu niz doplata z mniejszego pakietu do tych 2GB
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          Jutro idę dowiedzieć się kiedy kończy mi się umowa w Plusie - jak tak czytam Wasze wpisy to mi się scyzoryk otwiera - mam teraz abonament 79 PLN + 10 na stacjonarne + 7 za 1GB netu i do tego VAT. Normalnie paranoja.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • #14
                            Enriquez, Ale masz sluchawke w tym abo, czy to byla oferta bez sluchawki :?:
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              T-mobile : podpisana nowa umowa, nielimitowane rozmowy do wszstkich sieci komorkowych i stacjonarnych, 2 GB internetu, nielimitowane smsy i mmsy - abonament 55z. / 24 m-ce bez telefonu.

                              Komentarz


                              • #16
                                Maicroft, jasne, że bez słuchawki.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #17
                                  junior ja place niecałe 50pln brutto za bezlimicie rozmów 100 SMSow i 2gb neta umowa na 24 miesiace sama karta SIM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    maly2st, Przy przejściu do T-mobile moja oferta była trochę tańsza. Ja podpisałem nową.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      W Play'u za 30zł mamy:
                                      - nielimitowane rozmowy na wszystkie sieci komórkowe
                                      - 2GB internetu i nielimitowany w LTE
                                      - umowa 6mc

                                      Wybierz abonament i przenieś numer do Play I Sprawdź ofertę | Play
                                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        te umowy są limitowane tylko dla obecnych klientów playa i do końca maja

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          nie dla obecnych, ale dla "przenoszących numer"
                                          Diesel Service Śmietana
                                          43-210 Kobiór
                                          ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                                          uwaga
                                          nie robimy pompowtryskiwaczy

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            To jeszcze coś lepszego RedBullMobile za 29zł

                                            - nie limitowane komórkowe i stacjonarne
                                            - 2GB netu
                                            - umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem
                                            - darmowy YT

                                            Haczyk to opłata aktywacyjna 50zł :|
                                            Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez andrzej111
                                              To jeszcze coś lepszego RedBullMobile za 29zł

                                              - nie limitowane komórkowe i stacjonarne
                                              - 2GB netu
                                              - umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem
                                              - darmowy YT

                                              Haczyk to opłata aktywacyjna 50zł :|
                                              wooo nieźle oferta rewelacyjna, mimo opłaty aktywacyjnej 8)
                                              zasięg zdaje się identyczny jak Play, czyli można "jechać" na stałe na nadajnikach Plusa :wink:


                                              btw a widział ktoś gdzieś ofertę za max 30zł
                                              - nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (lub duuużo minut)
                                              - nielimitowane smsy (lub duuuży pakiet)
                                              - bez neta

                                              ???
                                              www.SPAmobile.pl

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                no_fear, no ja za chwile idę do Playa po RedBulla, tam masz nielimitowane sms/mms do wszystkich za +9zł co daje 38zł, więc tragedii niema

                                                Strona nie została znaleziona - Red Bull MOBILE
                                                Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Calkiem fajnie to wyglada, jak ktos wysyla kilka smsow miesiecznie nawet.

                                                  Kolejny pakiet 2GB mozna dokupic za 20zl.

                                                  Problemem moze byc jedynie zasieg. RB to siec Play i to w zasadzie tansza marka Play, cos jak Heyah dla TM. W zwiazku z tym priorytety na BTSach moga miec duzo nizsze niz sam Play, nie mowiac juz o nadajnikach Plusa.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X