Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Przeglądałem regulamin tej taryfy Redbull no limits II i rzucił mi się w oczy zapis, że nie pozwalają na udostępnienie internetu na komputer (tethering). Podobnie jest w lycamobile. Trochę lipa, bo już go miałem brać - dla żony.

    Komentarz


    • #52
      wczoraj mi przyszło pisemko z T-Mobile - albo podwyżka 5zł, albo wypad ...
      co za czasy, chyba im się w d. poprzewracało.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #53
        Na podstawie czego oni podwyzke chca wprowadzic ??

        Od kiedy masz umowe, to chyba jakas nowa byla :?:

        Jak doczytalem, to dotyczy tych co wzieli umowe bez telefonu... pewnie do mnie tez napisza

        Generalnie w tej chwili majac ten abo za 49,99 bylo 2GB neta, po zmianie bedzie az 250MB :lol:

        Teraz trzeba zaplacic 64,99 ale dodaja :
        - 1 godzina rozmów w roamingu w Unii Europejskiej za darmo co miesiąc
        - 1 godzina rozmów z Polski do Unii Europejskiej za darmo co miesiąc
        - 0,1 GB internetu w roamingu w Unii Europejskiej

        Ale jak ktos nie chce :roll: Wiele osob wybralo ta oferte bo za te 50zl bylo wszystko co potrzebowali, a po co placic kolejne 15zl ... niby nic, ale jak tak kazdy operator wcisnie swoje uslugi to za chwile nazbiera sie dodatkowo 200-300zl bonusow co miesiac
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez Maicroft
          Na podstawie czego oni podwyzke chca wprowadzic ??
          Wyborcza.pl

          Komentarz


          • #55
            Bawili sie z Playem i doszli do etapu, kiedy przestalo im sie to oplacac, wiec wola stracic klientow zwiazanych cyrografem niz co.. przeciez nie dokladaja do interesu, te pieniadze wplywaja jednak co miesiac.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez andrzej111
              To jeszcze coś lepszego RedBullMobile za 29zł

              - nie limitowane komórkowe i stacjonarne
              - 2GB netu
              - umowa na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem
              - darmowy YT

              Haczyk to opłata aktywacyjna 50zł :|
              Moja żona właśnie zaczęła jakąś współpracę ze znajomymi i będą wprowadzać na rynek coś bardzo podobnego :wink:
              Świeży temat, więc dużo szczegółów nie podam :P ale:

              29 zł - tyle że netto,
              brak limitów,
              2GB netu,
              umowa na rok,
              opłata 100 na start, jakieś telefony tam będą mieli.
              Dokładnych haczyków nie znam, bo nie wiem jak to jest z udostępnianiem netu, ale wiem że to śmiga na Plusie i nazywają to jakąś "grupą zamkniętą" :wink:
              Podpytam się jej dokładniej o co kaman i podzielę się później informacjami.
              O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
              Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
              Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Enriquez
                wczoraj mi przyszło pisemko z T-Mobile - albo podwyżka 5zł, albo wypad ...
                co za czasy, chyba im się w d. poprzewracało.
                mi też przyszedł skan pisemka o podwyżce o 5pln jutro idę zobaczyć co PLAY oferuje, bo T-MOBILE juz mnie wqrzavcos ostatni miesiąc

                Komentarz


                • #58
                  Tam jest jedynie o oplacie, czy jest podana jakas konkretna oferta do ktorej przechodzimy ?? Bo jak nie to widze ze max opcja bez sluchawki to 64,9, a to samo ze sluchawka 99zl.

                  Wiec 35zl roznicy, wiec 824zl za umowe, a sluchawka w promocji kupiona z reki 1100-1200zl, wiec tu juz mozna sie zastanowic w przeciwienstwie do umow jakie byly do te pory, gdzie roznica miedzy abo ze i bez sluchawki to bylo min. 50zl
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #59
                    napisali, że albo podwyżka albo zerwanie umowy, albo przenosić się trzeba do taryf jump...
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • #60
                      patrzyłem na play i tam za 39,99 netto masz nielimitowana SMSy i rozmowy w kraju oraz 3gb netu podejde do salonu zapytać bo to oferta dla przynoszący numer

                      Komentarz


                      • #61
                        Prostuję moje info:
                        Bez telefonu:
                        21,- /m-c
                        99 zł opłata startowa
                        Bez limitu na rozmowy
                        Bez limitu na SMSy
                        2GB Internetu w LTE
                        Umowa 12 m-cy
                        Członkostwo w Grupie Zakupowej
                        Średnio 29 zł miesięcznie

                        Z telefonem:
                        43,- / m-c
                        150 opłata startowa
                        Bez limitu na rozmowy
                        Bez limitu na SMSy
                        2GB Internetu w LTE
                        Umowa 24 m-cy
                        Członkostwo w Grupie Zakupowej
                        Średnio 49 zł miesięcznie

                        Wszystkie ceny netto!
                        Jeden jedyny mankament -Warunki korporacyjne dla mikro i małych firm już od jednej aktywacji / karty SIM - czyli tylko dla ludzi prowadzących działalność :!:

                        Tak jak wspominałem wcześniej śmiga to na sieci Plusa.

                        Jeśli ktoś zainteresowany proszę PW.
                        O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                        Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                        Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                        Komentarz


                        • #62
                          Do TM wyslalem wypowiedzienie :lol: Generalnie szukam ofert +/-50zl z pakietami bez limitu wszedzie + 1-2GB internetu. Umowa 1-6-12 miesiecy. 24 miesiecy jest bez sensu przy ofercie bez telefonu w tych cenach. Co oferuje konkurencja ??

                          Znalazlem Nju, ktore kiedys mialem i przenioslem tylko z powodu lepszej oferty na tamten czas w TM. Daja w tej chwili:

                          19zl - bez limitow na komorki
                          10zl - bez limitu na stacjonarne
                          9zl - SMS/MMS bez limitu
                          19zl - 3GB internetu LTE
                          +10zl - 10GB internetu LTE

                          To ostatnie mnie zastanawia, czy to tylko internet w telefonie, czy moge go sobie udostepnic w modemie na USB lub uzywac telefon jako modem wi-fi.

                          W innym temacie czytam, ze zasieg posypal sie strasznie w Orange:evil:

                          W odleglosci 300m od bloku mam nadajnik TM: GSM1800 GSM900, UMTS2100 oraz te same zakresy Orange oraz Networks UMTS900
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #63
                            Maicroft, RED BULL MOBILE NO LIMITS II Z 2GB
                            29 zł
                            Nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych
                            Pakiet 2GB – po wykorzystaniu prędkość spada

                            umowa na 1 miesiąc - zasięg Play, T-Mobile, Plus
                            AGR 112KM, 232Nm
                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                            Komentarz


                            • #64
                              No wlasnie, a jak realnie z zasiegiem.

                              Czy internet dziala udostepniony w telefonie do komputera, czy sa z tym problemy?? Pakiet nazywa sie smartfon, wiec na udostepnienie raczej nie ma co liczyc :?:

                              W cenie 29zl jest 2GB + 9zl za SMS + 2GB jest tez dodatkowo w pakiecie za 20zl gdyby co.

                              Nadajniki tak jak napisalem. Play jest po drugiej stronie ulicy, jeszcze blizej niz pozostale. Chociaz kiedys mialem Playa i jako tako dzialalo, jeszcze przed podlaczeniem nadajnikow TM

                              Doliczaja jak widze 49zl za aktywacje :evil:
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • #65
                                Maicroft, ja co prawda mam tel w Virgin Mobile ale to też Play. Z zasięgiem nie mam problemów, w drugim tel mam ustawiony na sztywno T-Mobile i też ładnie chodzi, nie wywala z sieci. Jak masz nadajnik Play obok to już w ogóle nie powinno być problemów.
                                Z udostępnianiem internetu nie ma problemu, testowałem . Chyba, żadna sieć nie robi z tym problemów i raczej średnio mają jak to sprawdzić. Ja korzystałem na kompie z pakietów w Play, Virgin, Orange, T-Mobile, a w Red Bull Mobile często korzystam z ich bezpłatnego LTE w komputerze. Czasem nawet jakieś torrenty się ściągało :twisted:

                                Dzisiaj jeszcze Virgin Mobile udostępniło taką ofertę Chcę nowy numer — Virgin Mobile
                                INTERNET LTE W TELEFONIE, SMSY, MINUTY DO WSZYSTKICH
                                #MIWYSTARCZA 1 GB BEZ LIMITU 100 29 ZŁ
                                #DLAMNIESUPER 2 GB BEZ LIMITU BEZ LIMITU 59 ZŁ
                                DLA PRZENOSZĄCYCH NUMER PAKIET #DLAMNIESUPER W CENIE 49 ZŁ
                                AGR 112KM, 232Nm
                                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                  W innym temacie czytam, ze zasieg posypal sie strasznie w Orange:evil:
                                  Ja mam 2 telefony: 1 w Orange firmowy i 2 na mnie w NJU i mimo, że NJU to Orange to np. na zamku w Olsztynie Orange wysiadł a na NJU miałem 80% sygnału. Nie wiem od czego to zależy, ale mimo, że NJU to Orange to zasięg sporo lepszy :idea:

                                  [ Dodano: Pon 18 Sie, 14 19:38 ]
                                  w domu na Orange mam 20% zasięgu (40% przy wierze od strony przekaźnika :lol: ) a na NJU mi jeszcze nie spadł nigdzie poniżej 80%.
                                  رافال
                                  Spoty
                                  Cause freedom is a lonely road
                                  My O2FL

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    rafiki, a jakie to telefony? Może po prostu jeden obsługuje UMTS 900 a drugi nie. Raczej niemożliwe jest sterowanie zasięgiem fali w zależności jaką ma się kartę sim Stawiam, że jeden z nich ma gorszą antenkę albo nie obsługuje jakiegoś pasma
                                    AGR 112KM, 232Nm
                                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      parasite, jeden to Szajsung Wave723 a drugi to Xperia E. W Szajsungu jest Orange, w Xperii NJU. Mój ojciec też miał poprzednio Orange firmowy, ale rozwiązał tamtą umowę i wziął NJU. Od tego czasu zniknęły jego problemy z zasięgiem. Telefon został ten sam. Jakiś Szajsung na andku.
                                      رافال
                                      Spoty
                                      Cause freedom is a lonely road
                                      My O2FL

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        rafiki,
                                        Sony Xperia Standard UMTS :900 2100
                                        Samsung GT-S7230E Standard UMTS :2100

                                        I wszystko jasne Tam gdzie Samsung trzyma się kurczowo resztek UMTSa na 2100 tam Sony wskakuje na 900 i dlatego jest więcej kreseczek

                                        Zamień karty w telefonach i sprawdź czy coś się zmieni. Kwestia jeszcze ustawień samego telefonu.
                                        AGR 112KM, 232Nm
                                        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Żonka odchodzi z TMobile. Z racji skąpstwa :lol: chce zostawić starą Nokię 6020 i weźmie chyba abonament w sieci whitemobile: Bez limitu na połączenia do sieci komórkowych - za 18 zł. Poda ktoś jakieś za i przeciw tej ofercie? Swojego czasu pisali w regulaminie, ze w przypadku wykorzystywanie telefonu gł do dzwonienia a nie odbierania - mogą blokować usługę. Na szczęście niedawno się z tego wycofali.

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            obrus, poza tym zapisem w regulaminie
                                            Oferta nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego. Usługa powinna być wykorzystywana w sposób standardowy, co oznacza, że
                                            Abonent wykonuje połączenia. wysyła SMSy i korzysta z Internetu, ale nie wykorzystuje usługi do telemarketingu, spamowania itp.
                                            Kryterium stosowanym przez White Mobile w tym zakresie jest sprawdzenie czy z karty nie są wykonywane automatyczne
                                            połączenia oraz czy Abonent użytkuje telefon w sposób mniej więcej symetryczny. Operator zastrzega sobie możliwość zerwania
                                            umowy gdy ruch wychodzący (dzwonisz do kogoś) liczony w minutach jest większy od ruchu przychodzącego (odbierasz) o około
                                            70%
                                            .
                                            to nie mam nic przeciwko, ale chyba wolałbym Nju albo Mini Max z Play
                                            AGR 112KM, 232Nm
                                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              parasite, setup szajsunga: wybór sieci - ręcznie, tryb pracy sieci - GSM 900/1800. Nie mogę zamienić kart, bo na szajsungu jest simlock i NJU nie zaloguje się do sieci. Na Xperii też mam ustawione GSM 900/1800
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                rafiki, no ok ale to i tak o niczym nie świadczy, tylko, że któryś ma mniej sprawną antenę albo dłużej trzyma się słabszej częstotliwości. Wątpię, żeby Orange gorzej traktował swoją markę od taniego njumobile i nawet nie wiem czy jest taka możliwość. Chyba tylko jedynie ustawiając inne zasady połączenia z siecią w ustawieniach karty dla poszczególnych ofert i wymuszając późne przełączanie się telefonu przy słabym zasięgu.
                                                AGR 112KM, 232Nm
                                                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez parasite
                                                  obrus, poza tym zapisem w regulaminie
                                                  Oferta nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego. Usługa powinna być wykorzystywana w sposób standardowy, co oznacza, że
                                                  Abonent wykonuje połączenia. wysyła SMSy i korzysta z Internetu, ale nie wykorzystuje usługi do telemarketingu, spamowania itp.
                                                  Kryterium stosowanym przez White Mobile w tym zakresie jest sprawdzenie czy z karty nie są wykonywane automatyczne
                                                  połączenia oraz czy Abonent użytkuje telefon w sposób mniej więcej symetryczny. Operator zastrzega sobie możliwość zerwania
                                                  umowy gdy ruch wychodzący (dzwonisz do kogoś) liczony w minutach jest większy od ruchu przychodzącego (odbierasz) o około
                                                  70%
                                                  .
                                                  to nie mam nic przeciwko, ale chyba wolałbym Nju albo Mini Max z Play
                                                  Właśnie ten zapis zmienili i brzmi o tak:
                                                  7.4. Oferta nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego. Usługa powinna być wykorzystywana w sposób standardowy. Operator zastrzega
                                                  sobie możliwość wyłączenia usługi w przypadku nietypowej charakterystyki ruchu telekomunikacyjnego.

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    obrus, to ok w takim razie
                                                    AGR 112KM, 232Nm
                                                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X