Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    W Play twierdzą, że działa na nadajnikach Plusa
    Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez andrzej111
      no_fear, no ja za chwile idę do Playa po RedBulla, tam masz nielimitowane sms/mms do wszystkich za +9zł co daje 38zł, więc tragedii niema

      Strona nie została znaleziona - Red Bull MOBILE
      wiem widziałem
      szukam czegoś dla rodzicielki za max 30zł :wink:
      na razie jakoś nie mogę znaleźć :roll:
      Zamieszczone przez Maicroft
      ...Problemem moze byc jedynie zasieg..
      ręcznie ustawiasz zasięg Plusa i zapominasz o haśle "zasięg"
      www.SPAmobile.pl

      Komentarz


      • #28
        Ta... ale dalej operator nadajnika wie czy jestes swoj, czy jestes nie swoj. Dla swoich priorytet wyzszy, dla nie swoich nizszy
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          Ale mnie dziś zjeżyli w Plusie.
          Zna ktoś tam kogoś normalnego, z kim można poważnie porozmawiać, czy skutkuje tylko pójście i rozwiązanie umowy, żeby ruszyli tyłki?
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #30
            złóż papier z wypowiedzeniem - od razu im się w dupach zagotuje, i zacznie wydzwaniać do Ciebie Dzial Utrzymania Klienta (czy jakoś tak) - oczywiście z unikalną, naprawdę dobrą ofertą

            ja tak zrobiłem jakiś czas temu, wraz z kompletem dokumentów przeniesienia numeru do konkurencji - naprawdę działa piorunująco 8)
            Diesel Service Śmietana
            43-210 Kobiór
            ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

            uwaga
            nie robimy pompowtryskiwaczy

            Komentarz


            • #31
              dla sieci liczy się już tylko nowy klient stary klient to leniwy klient który weźmie co mu rzuca a nie będzie mu się chciało iść zobaczyć co daje konkurencja

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez maly2st
                dla sieci liczy się już tylko nowy klient stary klient to leniwy klient który weźmie co mu rzuca a nie będzie mu się chciało iść zobaczyć co daje konkurencja
                Oj teoria na której sie przewieźli operatorzy proponując mi nowe warunki. :diabelski_usmiech
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #33
                  maly2st, wszystko ok jeśli przy przedłużeniu umowy oferują warunki co najmniej tak dobre jak dotychczas jeśli ktoś zaproponuje klientowi, żeby płacił za to samo np. 30 zł więcej to większość zapyta u konkurencji
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • #34
                    RAFIKI miałem na myśli to ze idąc do przedstawiciela operatora i pytając o konkretne parametry abonamentu inaczej zostaniesz potraktowany przy przedłużeniu umowy a inaczej (w większości przypadków dostaniesz niższy abonament lub coś extra) jako NOWY klient

                    miałem tak z ORANGEM
                    teraz tak miałem z PLAY
                    a za półtora roku zobaczę jakbedzie z ERA zwana TM

                    wyjątkiem są REZYDENCI sieci (osoby którym znajomy/znajoma pracująca u danego operatora załatwiła stałe rabaty i upusty na abonamencie)

                    znajoma która pracuje na info linii jednej z sieci komórkowych sama przyznała ze polityka operatora nastawiona jest na nowych klientów (motywują to tym ze stały klient niezbędnik chciał zmieniać starych nawyków bo jest ZASIEDZIALY)

                    Komentarz


                    • #35
                      A mamy kogoś z OCP w PLAY / T-MOBILE? Szukam oferty dla firmy (jednoosobowa).
                      PLAY czy T-MOBILE. Na dziś kończy mi się umowa w PLAY
                      Wspieram Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą - www.ptwm.pl

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez andrzej111
                        W Play twierdzą, że działa na nadajnikach Plusa
                        i Orange (cały czas na nim jadę i u mnie zasięg jest lepszy jak na Plusie)
                        Marcin



                        My ©koda is fantastic

                        Komentarz


                        • #37
                          Przedłużyłem umowę w Plusie - 29 PLN brutto - rozmowy i SMS nielimitowane do wszystkich, 1GB netu, po 3 miesiącach dochodzi 7zł za stacjonarne, ale nie trzeba brać. Wiem, że to nie jest najlepsza oferta, ale nie chciało mi się zmieniać działającego w miarę dobrze Plusa na wygwizdowie, gdzie mieszkam. Aby dali taką ofertę, niestety trzeba im fizycznie wypowiedzieć umowę i wtedy coś tam się rusza w temacie. Do tego przedłużyłem też iPlus 6GB w LTE za 9zł.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • #38
                            Biorac pod uwage poprzednie ceny jakie miales z tego co pamietam to jest duzooo taniej
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #39
                              Jasne, że tak - 160 vs. 38 robi różnicę. Wrzuciłem jako ciekawostkę przyrodniczą.
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • #40
                                Panowie a kiedy można składać wypowiedzenie umowy/przeniesienie nr do innej sieci?

                                Czy przenosząc nr do innej sieci można ponegocjowac warunki czy tylko to co oferowane jest w necie?
                                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                Komentarz


                                • #41
                                  BADYL, Jeśli się nie mylę to chyba dość dowolnie. Dogadujesz się z siecią do której chcesz przejść oni ogarniają resztę.
                                  Co do warunków to zależy jak trafisz, coś więcej trudno jest ugrać, chyba, że masz x nr.
                                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Mnie to wczoraj PLAY trochę zdenerwowało, przy przedłużeniu umowy za 30zł mam umowę na 15 miesięcy i darmowe rozmowy.
                                    Nowy klient za tą samą kwotę dostaje to samo co ja + 2GB internetu i umowa na 6 miesięcy.
                                    Włąsnie na tym internecie mi zależy. Konsultant powiedział, że jedyne wyjście jak się nie przenosi numeru od innego operatora, to dokupienie nowej oferty czyli nowego numeru, a stary mogę wypowiedzieć. Tylko nie usmiecha mi się teraz wszystkich powiadamiać, że mi się numer zmienił. . Beznadzieja.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez karuzel
                                      Mnie to wczoraj PLAY trochę zdenerwowało, przy przedłużeniu umowy...
                                      Składasz wypowiedzenie. Dzwoni konsultant - mówisz czego oczekujesz. Usłyszysz "nie da się". Dziękujesz za rozmowę, podtrzymujesz wypowiedzenie. Dostajesz drugi telefon, znowu powtarzasz co byś chciał, na 90% znowu "nie da się" :wink:
                                      Trzeci telefon najczęściej już jest z BUK (Biuro Utrzymania Klienta) - wtedy okazuje się, że jednak się da :wink:

                                      W tym roku przerabiałem ten scenariusz już 3 razy
                                      www.SPAmobile.pl

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        no_fear, w jakim terminie mogę złozyć to wypowiedzenie? Z tego co wiem to minium 1 miesiąc przed upływem umowy, ale dokładnie ile wcześniej mogę tego nie wiem:/
                                        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Tego niestety nie wiem.
                                          Ja wysyłałem wypowiedzenia 2-3tyg przed końcem umowy.
                                          Nie miało to większego znaczenia, bo byłem pewien, że się dogadamy :wink:
                                          www.SPAmobile.pl

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            ja włsnie napisałem na play24 złoszenie z moją interpelacją i z tego co widzę jest rozpatrywane....zobaczymy co mi odpiszą
                                            nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                            Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez maly2st
                                              Nuj ma fajna oferte ale maja duzy minus dzialaja na nadajnikach ORANGE (w miejscu mojej pracy brak zasiegu) i sa to oferty bez telefonu.

                                              Ja teraz przenioslem sie do T-MOBILE i w teorii mam miec:
                                              100tys SMSow
                                              nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w polsce
                                              2gb neta

                                              Za zawrotna kwote 50pln brutto miesiecznie za abonament z sama karta SIM.
                                              Teraz najlepsza oferta to Red Bull Mobile Strona nie została znaleziona - Red Bull MOBILE ... za 29 PLN macie full na komórki i stacjonarne i 2GB netu ... za SMS sie dopłaca ... ale to chyba jest teraz najlepsze i umowa na 1 miesiąc ...
                                              Pozdrawiam,
                                              yellow_car

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                yellow_car, jak dla mnie oferta redbull jest taka see...nie wiem jak Ty liczysz ale mnie wychodzi 64zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy/sms/mms + 300mb netu (do końca roku nielimitowany net) z tel. LGF70 (LTE) za 126zł

                                                w T-mobile przenosząc nr i wybierając ofertę za 49zł mam: nielimitowane rozmowy/sms/mms + 250mb LTE. telefon co prawda droższy bo za 289zł ale lepszy LG G2 mini. W sumie tel wychodzi za złotówkę ponieważ zamawiając przez internet mogę odebrać sobie prezent w postaci mini wieży
                                                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zawsze mozna wypowiedziec umowe i przeniesc do innej sieci w ofercie na karte, a kilka dni pozniej przeniesc go znow, przychodzi klient z nowej sieci :lol:
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Zamieszczone przez BADYL
                                                    yellow_car, jak dla mnie oferta redbull jest taka see...nie wiem jak Ty liczysz ale mnie wychodzi 64zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy/sms/mms + 300mb netu (do końca roku nielimitowany net) z tel. LGF70 (LTE) za 126zł

                                                    w T-mobile przenosząc nr i wybierając ofertę za 49zł mam: nielimitowane rozmowy/sms/mms + 250mb LTE. telefon co prawda droższy bo za 289zł ale lepszy LG G2 mini. W sumie tel wychodzi za złotówkę ponieważ zamawiając przez internet mogę odebrać sobie prezent w postaci mini wieży
                                                    Mi się wydawało że dobrze ... oferta za 29 PLN (w tym nielimitowane gadanie i 2GB netu) ... chcesz więcej o 300MB to za to płacisz ... jak chcesz jeszcze nielimitowane SMS/MMS to dopłacasz 9 PLN ... całość to koszt 38 PLN brutto i masz full wypas ... oferta bez telefonu, bo telefony tańsze są na Alledrogo
                                                    Pozdrawiam,
                                                    yellow_car

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X