Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    parasite, ja też nie wiem o co kaman ale w Czewie wszyscy jeżdżą po Orange ile wlezie a jak ktoś przeszedł z Orange do NJU to od razu banan na twarzy, że w końcu ma zasięg nie tylko na szczycie wieży Jasnej Góry (przekaźniki ok. 50-100 metrów dalej) :lol:
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #77
      U mnie ta zmiana tez z racji a po co placic wiecej za to samo :lol:

      Wiec dla mnie w boju na dzis zostaje Nju oraz RedBull z umowami miesiecznymi.

      Pytanie jak dziala jeden i drugi internet u mnie w domu. Bo pakiecik 10GB to by mi styknal nawet jako internet domowy za 67zl :lol:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #78
        Maicroft, zamów sobie darmowy starter na stronie Play i sprawdź
        AGR 112KM, 232Nm
        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

        Komentarz


        • #79
          Co do opcji operatora w sprawie blokady mozliwosci korzystania z karty telefonicznej w modemie USB to angielska 3-ka blokuje taka mozliwosc. Wszystko sie laczy normalnie i wyskakuje komunikat, ze to karta tel i nie mozna korzystac w modemie z niej.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #80
            Maicroft, da się to obejść ale w Polsce stosuje to tylko LycaMobile z tego co pamiętam.
            AGR 112KM, 232Nm
            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez Maicroft
              No wlasnie, a jak realnie z zasiegiem.

              Czy internet dziala udostepniony w telefonie do komputera, czy sa z tym problemy?? Pakiet nazywa sie smartfon, wiec na udostepnienie raczej nie ma co liczyc

              W cenie 29zl jest 2GB + 9zl za SMS + 2GB jest tez dodatkowo w pakiecie za 20zl gdyby co.

              Nadajniki tak jak napisalem. Play jest po drugiej stronie ulicy, jeszcze blizej niz pozostale. Chociaz kiedys mialem Playa i jako tako dzialalo, jeszcze przed podlaczeniem nadajnikow TM

              Doliczaja jak widze 49zl za aktywacje
              Mam i nie zauważyłem jakiś problemów
              Za 38zł /mc mamy nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, 2GB netu
              Aktywacja 49zł
              Umowa na czas nieokreślony
              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

              Komentarz


              • #82
                Chwilę temu zadzwonili do mojego kierowcy z Tmobile, ma on prepaida w TM i zaproponowali abonament 39pln za nielimitowane rozmowy do wszystkich, stacjonaty też, MMS/SMS, do tego konto osobiste bezpłatne, na które przez pierwszych 10 miechów będą przelewać 50pln których można sobie opłacać telefon. Umowa na 24 miechy.
                Takiego czegoś jeszcze nie widziałem :shock: :shock:

                39 zeta x 24mc = 936pln - 500pln = 436pln /24mc = 18zyla 17gr na miesiąc. To chyba niska kwota.

                Komentarz


                • #83
                  A internety jakieś dają? :wink:

                  Generalnie rozglądam się za czymś jak najtańszym i sensownym - zależy mi, żeby było ze 100 smsów, minimum 100 minut do wszystkich sieci i >0,5gb netu. Ktoś, coś? Abonament, albo pre-paid, bez znaczenia.

                  Zastanawiam się nad Virgin mobile za 19(do odwołania, potem wraca do 29) zł pakiet na 30 dni w skład którego wchodzi 1,5gb netu, nielimitowane smsy i 100 minut do wszystkich. Ktoś używa?

                  Komentarz


                  • #84
                    odkopię

                    dobiega końca umowa w Play`u
                    brak sentymentów - pójdę tam gdzie dostanę najlepsze warunki :wink:
                    • Wymagania:
                      bez telefonu
                      min. 1GB neta
                      nielimitowane rozmowy (komórkowe, stacjonarne)
                      ew. jakiś pakiet ssmanów - też się nie obrażę
                      tylko abonament - na kartę odpada


                    im mniej, tym lepiej 8)

                    - t-mobile za 30zł widzę nielimitowane wszystko ale tylko 500mb neta
                    - RBM 39zł j/w (ale z 2GB netem)
                    - njumobile identycznie jak RBM (39zł)

                    Nie wiem jeszcze co Play zaproponuje po wypowiedzeniu umowy...

                    Ktoś coś ?
                    www.SPAmobile.pl

                    Komentarz


                    • #85
                      no_fear, zobacz oferte nju mają wszystko czego potrzebujesz za max 39zł i to max płacisz tylko wtedy gdy korzystasz z wszystkich usług.

                      Komentarz


                      • #86
                        korzystam zawsze i dużo - więc oszczędności nie będzie :wink:

                        RedBullMobile = NjuMobile
                        www.SPAmobile.pl

                        Komentarz


                        • #87
                          no_fear, jak nie odstrasza Cię pamiętanie o pakietach to może Red Bull Mobile Energy na kartę.
                          7 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich i 700MB internetu za 7zł
                          Taniej wychodzi:
                          3 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich oraz 300MB internetu za 3zł
                          Z tego co wiem to aktywujesz rano i masz +3 dni darmowych rozmów czyli wychodzi w praktyce 4 całe dni co daje no-limit za ok 23zł miesięcznie.
                          AGR 112KM, 232Nm
                          Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                          Komentarz


                          • #88
                            dzięki ale odstrasza :lol:

                            nigdy nie płacę FV za abo w terminie ops: a co dopiero pamiętać o ładowaniu jakichś pakietów :lol:
                            kosmos

                            tylko ABONAMENT
                            www.SPAmobile.pl

                            Komentarz


                            • #89
                              No to na abonament chyba taniej się nie da, jak te 29zł. W ofertach na kartę często jest taniej i często dodają jakieś promocje przy doładowaniu.
                              AGR 112KM, 232Nm
                              Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                              Komentarz


                              • #90
                                Ale które 29zł ? Kolega nie wymienił takiej opcji... :roll:
                                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez no_fear
                                  Nie wiem jeszcze co Play zaproponuje po wypowiedzeniu umowy...
                                  fajerwerków się nie spodziewaj.
                                  Ja też nie mam skrupułów i idę tam gdzie taniej i nie obchodzi mnie, że jeden telefon w firmie mam na orange, drugi w play, internet w t-mobile, coś w plusie

                                  Reklamowałem telefon w grudniu ( w styczniu koniec umowy w play i gwarancji na tel) zrobili telefon, dzwonią, idę odbieram, pytam a kiedy kończy mi się umowa, pani spojrzała na mnie i mówi w styczniu i do widzenia :shock:
                                  Sobie pomyślałem brzydko i poszedłem drzwi obok do salonu Orange, fajny pakiet, spoko abonament i za 5 dyszek netto a play nawet nie zainteresował się czy chcę nową umowę czy nie więc niech się buja.

                                  Ale do rzeczy - zaraz i mi się kończy mój kosmiczny abonament na kolejny telefon, chciałbym taki bez limitu rozmowy i smsy, internet może być 2 GB, koniecznie abonament, może być bez telefonu. Zależy mi też aby nie wiązać się umowami na rok czy dwa. Czy NJU wychodzi najkorzystniej w tej chwili?
                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Tylko RBM ma 50zl aktywacji czego nju nie ma. Za to ma chyba w cenie abo rozmowy video albo to jakas promocja byla kiedys.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Mailowa oferta Play`a na pismo z wypowiedzeniem umowy:

                                      - nielimitowane rozmowy do wszystkich - 19,50 zł,
                                      - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne - 10 zł,
                                      - nielimitowane SMS-y / MMS-y - 10 zł.

                                      Umowa na czas nieokreślony.

                                      Na razie słabiutko 8)
                                      www.SPAmobile.pl

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Bez telefonu ?
                                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          raczej nie inaczej :wink:
                                          www.SPAmobile.pl

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            To dzięki ;-) w orange w ofercie z telefonem na 1,5 roku jest podobna oferta :szeroki_usmiech
                                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez no_fear
                                              Mailowa oferta Play`a na pismo z wypowiedzeniem umowy:

                                              - nielimitowane rozmowy do wszystkich - 19,50 zł,
                                              - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne - 10 zł,
                                              - nielimitowane SMS-y / MMS-y - 10 zł.

                                              Umowa na czas nieokreślony.

                                              Na razie słabiutko 8)
                                              Od tego odejmij 5.99 zł za terminowe wpłaty i wygląda już dobrze
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Chyba dalej slabo, bo nie ma w tym internetu, gdzie inni maja to w cenie :?
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Otóż to, a transfer u nich drogi jak cholera.
                                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Maicroft
                                                    Chyba dalej slabo, bo nie ma w tym internetu, gdzie inni maja to w cenie :?
                                                    pewnie, że słabo :lol:
                                                    ale to dopiero pierwsza oferta - taka z automatu dla każdego :wink:

                                                    Nie ma co komentować.

                                                    Liczę, że wynegocjuje minimum to co daje RBM bez łaski, czyli:
                                                    - wszystko bez limitu, 2GB neta, za 39zł...
                                                    www.SPAmobile.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X