Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tani abonament z rozmowami bez limitu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Daj znać jak Ci się uda :-)
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • zaspałem z wypowiedzeniem i jestem w Play`u do 9.03 :x

      Do listy dopisuję nowego gracza :shock: :shock: :shock: :
      - t-mobile za 30zł widzę nielimitowane wszystko ale tylko 500mb neta
      - RBM 39zł j/w (ale z 2GB netem)
      - njumobile identycznie jak RBM (39zł)
      - VirginMobile -> nielimitowane wszystko (2GB neta) za 29zł MIAZGA :shock:

      ciężko będzie to przebić 8)
      www.SPAmobile.pl

      Komentarz


      • no_fear, ale Virgin to nie abonament, ale dodam że doładowanie 10zł można mieć za 8.5zł więc ten pakiet (nielimitowane wszystko (2GB neta)) można mieć za ok 25,5zł
        AGR 112KM, 232Nm
        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

        Komentarz


        • Ciekaw jestem czy wlasnie nju podejmie wyzwanie.

          Chociaz od czasu jak powstala, to juz kilka modyfikacji bylo i poszlo w dobra strone. Podzial oplaty za rozmowy z kwoty 29zl na 19+10zl to byl pierwszy krok, a potem powstal ten pakieciek wszystkiego jak RBM za 39zl.

          Tylko przy Virgin DLA PRZENOSZĄCYCH NUMER PAKIET #DLAMNIESUPER W CENIE 49 ZŁ to oznacza ze za aktywacje trzeba pewnie te 49zl zaplacic, a potem po jakims czasie mozna przeskoczyc na jakis pakiet chocby ten za 19zl 100minut rozmow, SMS no limit, 2GB neta.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Maicroft, nie płaci się nic za aktywację. To jest tylko promo dla przenoszących.
            AGR 112KM, 232Nm
            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

            Komentarz


            • Zamieszczone przez parasite
              no_fear, ale Virgin to nie abonament, ale dodam że doładowanie 10zł można mieć za 8.5zł więc ten pakiet (nielimitowane wszystko (2GB neta)) można mieć za ok 25,5zł
              uhh
              da się zrobić z tego Virgin "bezobsługowy abonament" ?
              w sensie jakieś stałe polecenie zapłaty / doładowania konta co 30dni ?

              aby nie musieć pamiętać o doładowaniach... :roll:
              www.SPAmobile.pl

              Komentarz


              • no_fear, chyba tylko przez PayPal
                SUBSKRYPCJA PAYPAL

                ZAPOMNIJ O DOŁADOWANIACH!

                WYRAŻAJĄC ZGODĘ NA DODANIE SUBSKRYPCJI Z KONTA PAYPAL BĘDZIESZ MÓGŁ KAŻDY ZE SWOICH NUMERÓW PODŁĄCZYĆ POD KONTO PAYPAL. DZIĘKI TEMU ŚRODKI ZA SAMOODNAWIANE PAKIETY #WSZYSTKO NIE BĘDĄ POBIERANE Z SALDA, ALE Z KONTA PAYPAL.

                PODŁĄCZ KONTO PAYPAL POD KONTO KLUBU VIRGIN MOBILE
                W większości banków można chyba ustawić sobie cykliczne doładowania.
                AGR 112KM, 232Nm
                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                Komentarz


                • Musze przyznać, że oferta Virgin na tan dzień bezkonkurencyjna.
                  Pytanie dla użytkowników - jak z pokryciem sieci rozmowy/internet w tym Virgin?

                  Komentarz


                  • karuzel, ja mam tam główny numer odkąd wystartowali. Problemów żadnych, zasięg standardowo to P4 + T-Mobile. Ja przenosiłem numer więc mam jeszcze Plusa

                    Generalnie wszystko tak jak w Playu.
                    AGR 112KM, 232Nm
                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                    Komentarz


                    • No to bomba, też przechodzę. Zastanawiałem się nad nju z rachunkiem, bo bardziej elastyczna do płatności. W Virgin z tego co wyczytałem trzeba się pilnować z tymi 30 dniami ale 10 zł oszczędności w zestawieniu z nju.

                      no_fear własnie jestem po rozmowie z konsultantką. Jako takiego abonamentu nie da się zrobić ale mówiła coś o nadpłaceniu konta. Rozumiem to w ten sposób, że przelewam na konto ok 87 zł i zapominam na 3 miesiące o doładowaniu. Plus taki, że masz na 90 dni spokój, minus że zamrażasz pieniądze. Ale to jeszcze warto dopytać, bo to tylko moja interpretacja.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez parasite
                        ...zasięg standardowo to P4 + T-Mobile. Ja przenosiłem numer więc mam jeszcze Plusa

                        Generalnie wszystko tak jak w Playu.
                        czy nadal przy przenoszeniu numeru bonusowo dostaje się zasięg Plusa ?

                        To z zasięgiem brzmi jeszcze lepiej niż Play - w P4 od początku (od kilku lat) jadę na sztywno na zasięgu Plusa, a tu do wyboru dodatkowo zasięg T-Mobile super
                        Zamieszczone przez karuzel
                        no_fear własnie jestem po rozmowie z konsultantką. Jako takiego abonamentu nie da się zrobić ale mówiła coś o nadpłaceniu konta. Rozumiem to w ten sposób, że przelewam na konto ok 87 zł i zapominam na 3 miesiące o doładowaniu. Plus taki, że masz na 90 dni spokój, minus że zamrażasz pieniądze. Ale to jeszcze warto dopytać, bo to tylko moja interpretacja.
                        parasite pisał już o takiej opcji:
                        Nie znaleziono

                        :wink:
                        www.SPAmobile.pl

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez no_fear
                          czy nadal przy przenoszeniu numeru bonusowo dostaje się zasięg Plusa ?
                          Teraz już chyba nie. Wtedy to był tylko błąd w ustawieniach ale dla starych kart tak zostało.

                          Zamieszczone przez no_fear
                          To z zasięgiem brzmi jeszcze lepiej niż Play - w P4 od początku (od kilku lat) jadę na sztywno na zasięgu Plusa, a tu do wyboru dodatkowo zasięg T-Mobile super
                          Ale w Play to od dawna tak samo działa i tam też masz zasięg T-Mobile.
                          AGR 112KM, 232Nm
                          Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez parasite
                            Zamieszczone przez no_fear
                            czy nadal przy przenoszeniu numeru bonusowo dostaje się zasięg Plusa ?
                            Teraz już chyba nie. Wtedy to był tylko błąd w ustawieniach ale dla starych kart tak zostało.
                            szkoda :|
                            Zamieszczone przez parasite
                            Zamieszczone przez no_fear
                            To z zasięgiem brzmi jeszcze lepiej niż Play - w P4 od początku (od kilku lat) jadę na sztywno na zasięgu Plusa, a tu do wyboru dodatkowo zasięg T-Mobile super
                            Ale w Play to od dawna tak samo działa i tam też masz zasięg T-Mobile.
                            ops: ops: ops:
                            nie miałem o tym bladego pojęcia haha
                            www.SPAmobile.pl

                            Komentarz


                            • Mam jeszcze jedno pytanie. Wypowiedziałem umowę PLAY, która się kończy 19 marca. Czy wniosek o przeniesienie numeru na stronie Virgin mogę wypełnić już teraz czy po 19 marca jak umowa wygaśnie?

                              Komentarz


                              • karuzel, we wniosku podajesz dzień kiedy ma nastąpić przeniesienie więc możesz teraz.
                                AGR 112KM, 232Nm
                                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez parasite
                                  no_fear, ale Virgin to nie abonament, ale dodam że doładowanie 10zł można mieć za 8.5zł więc ten pakiet (nielimitowane wszystko (2GB neta)) można mieć za ok 25,5zł
                                  wysłałem papierki, przenoszę się do Virgin 8)

                                  Zdradzisz gdzie/jak doładować 10zł za 8.5zł ? :wink:

                                  na szybko wygooglowem tylko takie coś, ale wygląda to podejrzanie:
                                  403 Forbidden
                                  www.SPAmobile.pl

                                  Komentarz


                                  • Virgin z tego co widze w abo nie ma MMS, jest jedynie pakiet SMS. Dla jednych wazne, dla innych totalnie bez znaczenia
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Maicroft
                                      Virgin z tego co widze w abo nie ma MMS, jest jedynie pakiet SMS. Dla jednych wazne, dla innych totalnie bez znaczenia
                                      zgadza się -> MMS`y dodatkowo płatne.
                                      Dla mnie bez znaczenia bo nie korzystam :wink:
                                      www.SPAmobile.pl

                                      Komentarz


                                      • no_fear, kupowałem tam nie raz. Tanio można było też na Allegro dostać ale teraz to coś słabo.
                                        AGR 112KM, 232Nm
                                        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                        Komentarz


                                        • W ramach podsumowania wypocin sprzed miesiąca czy dwóch.

                                          Play nic sensownego nie zaproponował.
                                          Przeszedłem do Virgin Mobile (#BEZLIMITU) i jestem zadowolony

                                          Śmiga elegancko, zasięg LTE mam na razie wszędzie (Kraków) i jest fajnie :szeroki_usmiech
                                          www.SPAmobile.pl

                                          Komentarz


                                          • A tak a propo Virgin... U mnie wszystko jest super, ale u siostry po przeniesieniu do nich numeru nie chca dochodzić smsy z banku. Bank zwala na Virgin, virgin na bank i tak w kółko. Ostatnio nawet zwalali na poprzedniego operatora :lol: Ktoś ma jakis pomysł kogo mocniej ściskać za jaja?

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez PieTrzaK
                                              Ktoś ma jakis pomysł kogo mocniej ściskać za jaja?
                                              stawiam na winę banku. jeśli wszystkie inne SMS dochodzą, to niech bank coś zrobi

                                              ps. jestem ciekaw, czy pomogłoby, gdyby siostra na 2 dni zmieniła w systemie bankowym nr do komunikacji SMS a potem podała ponownie ten używany standardowo (o ile bank nie wymaga do tego osobistej wycieczki do siedziby + postania w kolejce)

                                              a co do samego zasięgu virgin - wcześniej nie działały maszty plusa w paśmie UMTS 900, w Wielkanoc w Bieszczadach dostrzegłem, że zaczęło łączyć się najbliższym masztem UMTS 900, tym samym z którym jestem w stanie połączyć się z karty Aero2

                                              Komentarz


                                              • Bank twierdzi że sprawdzali i od nich smsy wychodzą normalnie. Na innym simie z Virgin w jej telefonie po zmianie nr w banku smsy dochodzą bez problemu. Dzisiaj zmieni znowu na "swój" nr w banku i zobaczymy :roll:

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez PieTrzaK
                                                  Dzisiaj zmieni znowu na "swój" nr w banku i zobaczymy :roll:
                                                  I jak po tych zmianach. Dochodzą bankowe sms-y :?:
                                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                  =================================================

                                                  Komentarz


                                                  • Nie. Zgloszenie do Virgin poszlo, okazalo sie ze poprzednio 2x konsultanci ja oszukali mowiac ze cos sprawdzali. Dzwonimy, poganiamy i czekamy...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X