Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Komentarz


    • Jedna z sytuacji, stoi grupka młodych dziewczyn i mocno sypie wulgaryzmami, przechodzi koło nich babcia i zwraca im uwagę że takim dziewczynom nie wypada się tak odzywać, na co jedna z "lasek" strzeliła ripostę, "jak szukasz spokoju i ciszy to tam jest kościół i spierdalaj" :shock:
      Babcia bez słowa odeszła i tylko pokiwała głową...
      Ach ta młodzież...
      RENT COMPLEX

      DACAR.team

      Komentarz


      • reklama polo mnie rozwalila
        byla Skoda Felicia 1.3 - 70KM R.I.P.
        jest Skoda Octavia 1.9 TDI - 110KM

        Komentarz


        • Andrev3, Proponuje spacer na najbliższe boisko do piłki nożnej gdzie dzieciaki (szkoła podstawowa) grają w piłkę teksty typu:
          - No (piii) podaj (piii) (piii) (piii) (piii) tą (piii) (piii) piłkę.
          Usłyszeć nie trudno.

          Ja się tylko zastanawiam (bo tak wszyscy narzekają na polityków) co się stanie jak dzisiejsza młodzież dorośnie i niektórzy postanowią być (p)osłami.
          O ortografie dba FF.
          Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
          http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
          Skoda Octavia & Audi A6

          Komentarz


          • Thundi, ogólnie mnie samego to przeraża bo uważam się jeszcze za młodego człowieka a jak słyszę dzieci i to dosłownie dzieci jak mówią to aż szczęka opada
            RENT COMPLEX

            DACAR.team

            Komentarz


            • Thundi, te dzieciaki nie będą posłami.
              przyszli posłowie są już wybrani, są przygotowywani i tylko czekają na swoja kolej.
              te dzieciaki najprawdopodobniej będą wspomagać rodzimy przemysł %, albo pojadą w świat na zmywak

              Komentarz


              • Zamieszczone przez mani0
                Thundi, te dzieciaki nie będą posłami.
                przyszli posłowie są już wybrani, są przygotowywani i tylko czekają na swoja kolej.
                Ale wiesz taka osoba też może trafić na inne ważne stanowisko (kasa w wydziale komunikacji czy inne takie).
                O ortografie dba FF.
                Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                Skoda Octavia & Audi A6

                Komentarz


                • Czy wiecie dlaczego jest tak malo homoseksualistów wśród ludzi z wyksztalceniem technicznym?


                  * Ponieważ oni wiedzą, że tłok powinien poruszać się w cylindrze, a nie w rurze wydechowej.

                  Pani w szkole zorganizowala taka zabawe. Polegala na tym ze pani powie jakis cytat a to dziecko ktore odgadnie nie przychodzi nastepnego dnia do szkoly. zaczela sie zabawa i pani mowi: -
                  I have a dream.
                  zglasza sie malgosia i dumnie mowi ze to byl Martin Luter King bo ona jest zydowka i wie takie rzeczy odpowiedz byla poprawna zatem malgosia jutro ma wolne. nastepnie padl taki cytat:
                  - Ich bin ein Berliner zglasza sie grzesio i mowi ze to wypowiedzial Kennedy bo on wie takie rzeczy bo jest Zydem. maly Jasio tez sie zglaszal ale byli szybsi od niego. w koncu Jasio nie wytrzymal i mowi:
                  - Zydzi do gazu. w klasie cisza a pani pyta sie: kto to powiedzial a Jasio wstaje i kieruje sie do wyjscia i mowi: - Adolf Hitler i do zobaczenia pojutrze

                  Dwóch kumpli spotyka się w barze. Bar zamykają, a oni czują się niedopici. Idą więc do jednego z nich. Otwierają im potulne żona i teściowa gospodarza. Gość pyta kolegę:
                  - Jak ty je tak wytresowałeś?
                  - Raz przyszedłem do domu pijany. One na mnie zaczęły krzyczeć. Ja wtedy za nożyczki i strzygę pudla. Drugim razem tak samo. Za trzecim razem biorę nóż i zabijam pudla.
                  - Ale co to ma wspólnego z żoną i teściową?
                  - One są już po drugim strzyżeniu.

                  Siedzi sobie baca i pilnuje wyciągu krzesełkowego. Siedzi, turyści jeżdżą, wszystko spokojnie. Nagle baca wstał i wyłączył wyciąg. Turystami bujnęło. Wiszą. Co sprytniejsi zleźli z wyciągu po słupach i lecą do bacy:
                  -Baco, baco, co robicie? Zimno jest, tamci pozamarzają, puśćcie ten wyciąg!
                  -Nie puszczę!
                  -Dlaczego?
                  -Ktoś powiedział do mnie "ch.ju"!
                  -Baco, niemożliwe, tu jest dużo turystów z zagranicy, pewnie powiedział "How do You do", czyli "jak się macie"!
                  -A może... dobrze, puszczę wyciąg.
                  Baca puścił wyciąg i siedzi. Mruczy pod nosem:
                  -Chałdujudu... Może i tak... ale dlaczego "złamany"?

                  W sądzie trwa rozprawa rozwodowa, a dokładniej sprawa o przyznanie opieki nad dzieckiem. Matka (jeszcze żona, już nie kochanka) wstała i jasno dała do zrozumienia sędziemu, że dzieci należą się jej. To ona je urodziła, więc to są jej dzieci.
                  Sędzia zwrócił się do męża, co on ma do powiedzenia. Maż przez chwilę milczał, po czym powoli podniósł się z krzesła i rzekł:
                  - Panie sędzio, kiedy wkładam złotówkę do automatu ze słodyczami i wypada z niego batonik, to czy batonik należy do mnie, czy do automatu?
                  RENT COMPLEX

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • Link
                    ale kolo opis walnął :diabelski_usmiech
                    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Arek
                      Link
                      ale kolo opis walnął :diabelski_usmiech
                      no właśnie: prócz auta zrobiłem też dwóch synów :szeroki_usmiech
                      Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                      Jark7
                      było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Arek
                        ale kolo opis walnął :diabelski_usmiech

                        kolo?

                        gosiaaktu

                        kolo moze nawet jeszcze nie wie, ze auto idzie do ludzi!? ;P

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez mdo1
                          Zamieszczone przez Arek
                          ale kolo opis walnął :diabelski_usmiech

                          kolo?

                          gosiaaktu

                          kolo moze nawet jeszcze nie wie, ze auto idzie do ludzi!? ;P
                          Wieś tuning jakich wiele
                          .

                          Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                          Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                          Komentarz


                          • Arek, okreslil bym to mianem : ALE URWAŁ :szeroki_usmiech

                            Komentarz


                            • [youtube] [/youtube]
                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                              Komentarz


                              • Motocyklista jadący z dużą prędkością zobaczył przed sobą wróbelka na wysokości twarzy. Starał się bardzo, żeby go ominąć, ale przy tak dużej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony ptak przekoziołkował i upadł na ulicę.

                                Motocyklista, mając wyrzuty sumienia, zatrzymał się i wrócił po ptaka. Wyglądało na to, że wróbelek żyje więc zabrał go z asfaltu. W domu umieścił go w klatce, włożył do niej trochę jedzenia i wodę w miseczce.

                                Rano wróbelek ocknął się. Popatrzył na wodę, na jedzenie, na pręty klatki przed sobą i mówi:

                                - O ku..a! Zabiłem motocyklistę!
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • u nas takie coś zrobić
                                  Parkujesz - zdrapujesz - Joe Monster
                                  Mobil.Ford Bus:SUPER STAR 3900 +KPO 531+KLS 120 +Performer5000
                                  Skoda Octavia:SUPER CHEETAH + KPO 452 + PERFORMER 5000
                                  [scroll:eeb0154ae9][/scroll:eeb0154ae9]

                                  Komentarz


                                  • Koniec walenia – Demotywatory.pl


                                    Moja Octavia 1.9 TDI AGR

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez skoda13
                                      u nas takie coś zrobić
                                      Link
                                      U nas dawno to jest: Link

                                      I ja jestem zły na tą akcje bo mam miłego sąsiada (który był tak miły że ze 3-4miesiące mnie ćwiczył tymi naklejkami (auto stało poprawnie) - bo jak to sam powiedział zasłania mu widok )
                                      O ortografie dba FF.
                                      Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                                      http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                                      Skoda Octavia & Audi A6

                                      Komentarz


                                      • Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl

                                        albo Link hehehehe

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez andriu21tg
                                          coś z tej samej półki, tylko części "DAMSKIEJ" :-)
                                          Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl - Krysie :-)
                                          Pozdrawiam,
                                          Michał

                                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                          Komentarz


                                          • 1000 lat w 8min Baginskiego, pelna wersja (jakosc mizerna, ale wreszcie mozna zobaczyc calosc)

                                            President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                            Komentarz


                                            • [youtube] [/youtube]
                                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                              Komentarz


                                              • skad sie biora tacy debile

                                                Komentarz


                                                • Link
                                                  Mobil.Ford Bus:SUPER STAR 3900 +KPO 531+KLS 120 +Performer5000
                                                  Skoda Octavia:SUPER CHEETAH + KPO 452 + PERFORMER 5000
                                                  [scroll:eeb0154ae9][/scroll:eeb0154ae9]

                                                  Komentarz


                                                  • Padłem :szeroki_usmiech

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X