Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale proste, 100% 8)

    Wiadomo czy będzie Kevin w Święta?

    Komentarz


    • Ja z żonką 100% ale łatwe było. :szeroki_usmiech
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • Zamieszczone przez utek
        Wiadomo czy będzie Kevin w Święta?
        Co to za święta bez Kevina w TV :satan
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • Biszczu, też prawda :szeroki_usmiech
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • zawsze można inaczej na tą produkcję spojrzeć....nie jak na komedie :lol:

            Komentarz


            • 8)

              Komentarz


              • prezes73, dobry kozak :diabelski_usmiech
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                przedstawiam smerfetke

                Komentarz


                • niezły :shock: miał sporego farta, ale swoją drogą dobry "kierownik" widać, że w pełni świadomie tak zarzucił naczepą i wiedział, że się nie wywali na bok, tylko nie wiedział, że tego transportera nie dziabnie - to fart

                  Komentarz


                  • Na pusto jechał, to mógł przykozaczyć. Ale wyczucie miał pierwsza klasa.
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • prezes73,
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Widać, że przed manewrem hamuje (światła na naczepie)... ale tylko przednią osią, reszta się kreci jak kręciła. Dodatkowo widać, że skręca kołami hamując i dopiero jak odpuszcza hamulec, to koła załapują przyczepność i zaczyna skręcać. IMHO więcej szczęścia niż rozumu.
                        Może gdyby hamowały wszystkie osie to by nie musiał odstawiać tych piruetów.
                        Pozdrawiam,


                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                        Komentarz


                        • A wg mnie zachował się właściwie. Hamowanie, w ostatniej chwili odpuszczenie żeby odzyskać sterowność (brak ABS w naczepie) i skręt. Stara metoda sprzed ABS-u ;-)
                          Trochę szczęścia miał bo naczepa też się zmieściła :-)

                          Lepiej powiedzcie mi co odp****ala kierowca autobusu ?! :shock: W pierwszej chwili myślałem, że mu się pas kończy. Ale nie !
                          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                          Komentarz


                          • Dla mnie dziwne jest również to, co robiła na lewym pasie koparka.
                            Myślę, że coś tam wybiegło na jezdnię - bo mercedes się zatrzymał bez powodu a autobus coś omijał.
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • Skoro nie miał ABSu na naczepie, to czemu się koła w niej nie zablokowały podczas hamowania skoro rzekomo na pusto jechał?
                              IMHO nie zachował się właściwie poruszając się pojazdem z niesprawnymi hamulcami.

                              Trochę dłuższe nagranie:

                              ItemFix - Social Video Factory

                              Mam wrażenie, że kierowca granatowego busa chciał przepuścić koparkę z lewego na prawy pas i dlatego zwolnił.

                              [ Dodano: Sro 11 Lis, 15 12:38 ]
                              (none)
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez spj
                                Skoro nie miał ABSu na naczepie, to czemu się koła w niej nie zablokowały podczas hamowania skoro rzekomo na pusto jechał?
                                Hamulce w przyczepie/naczepie się przestawia: pusta, obciążona 50%, obciążona 100%.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez prezes73
                                  Ooo ktoś mnie nagrał :szeroki_usmiech
                                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                  ----------------------------------------------------

                                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                  Komentarz


                                  • krissos, tą koparą to Ty ? :wink: :lol:
                                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                    Komentarz


                                    • Wally, no nie widzisz że siedzi w trzecim rzędzie w autobusie :lol:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                      przedstawiam smerfetke

                                      Komentarz


                                      • Zwróćcie jeszcze uwagę, że gdyby kierowca transportera nie przyhamował drugi raz, to naczepa zebrałaby go ze sobą na lewy pas :twisted:
                                        رافال
                                        Spoty
                                        Cause freedom is a lonely road
                                        My O2FL

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Wally
                                          krissos, tą koparą to Ty ? :wink: :lol:
                                          Poznałeś, dobry masz wzrok :P
                                          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                          ----------------------------------------------------

                                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                          Komentarz


                                          • Tak jak zobaczyłem to mi się skojarzyło z dyskusjami na temat dystansów do O3 :lol:
                                            Załączone pliki
                                            Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                                            Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                                            Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                                            Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                                            Komentarz


                                            • Matfiejkos, normalnie taki patent sobie zrobię :haha:

                                              A na deser zawsze można sprawdzić co lepsze - Opel czy Volvo :diabelski_usmiech

                                              [youtube] [/youtube]
                                              O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                              Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                              Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                              Komentarz


                                              • http://www.liveleak.com/view?i=dcc_1447170639

                                                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                ----------------------------------------------------

                                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                Komentarz


                                                • 4tech, od początku stawiałem na Volvo :diabelski_usmiech pytanie tylko co oni wlali do tego Opla zamiast oleju :?: :lol:
                                                  رافال
                                                  Spoty
                                                  Cause freedom is a lonely road
                                                  My O2FL

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez oolsztyniak
                                                    0% :lol:
                                                    nigdy nie widziałem fragmentu tego "filmu" dłuższego niż 2-3minuty :wink:
                                                    i tak pozostanie :twisted:
                                                    www.SPAmobile.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X