Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wpadka golasa - Joe Monster

    Epic Fail :jaja
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • Zamieszczone przez winni77
      - Żeż w ryj! To jak ten Benek zginął?!
      - Zastrzelili go, bo ich zaczął wkurwiać.
      rozpłakałem się ze śmiechu :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
      pozdro

      Komentarz


      • Filmik dla Panów :P z rodzaju "chciałbym być tym Panem"



        Ja bym chciał :twisted: bardzo :twisted:
        Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
        Gejsza 6

        Komentarz


        • Zamieszczone przez szkoda
          Zamieszczone przez Octan
          Śmiać się nie wypada
          czy ja wiem... :szeroki_usmiech
          tylko szkodnik zamiast bejcy :P

          Zamieszczone przez Jac_ek
          Zamieszczone przez Octan
          Śmiać się nie wypada, ale dziwić trzeba.
          taka moda z Rosji do nas przyszła ;-) :szeroki_usmiech
          Jeszcze wódka przyjdzie i nie będzie tak smutno :szeroki_usmiech
          MARCIN
          Mój szkodnik

          Komentarz


          • Po ostatnim wypadku F1 Ferrari, stajnia Ferrari zwolniła całą załogę boksu. Decyzję podjęto po przejrzeniu dokumentacji dotyczącej grupy młodych, bezrobotnych Polaków z Berlina, którzy byli w stanie w ciągu czterech sekund
            odkręcić wszystkie koła od samochodu, nie dysponując przy tym żadnymi potrzebnymi narzędziami. Team Ferrari uznał to za mistrzowskie osiągnięcie, jako że w dzisiejszych czasach o zwycięstwie lub przegranej w wyścigach Formuły 1 nierzadko decyduje czas pobytu w boksie i zaproponował im pracę. Projekt jednak zakończono równie szybko, jak go
            rozpoczęto, młodzi mechanicy co prawda zmienili wszystkie koła w ciągu czterech sekund, ale równocześnie:
            - Kompletnie przelakierowali bolid
            - Przebili numery silnika
            - Sprzedali... teamowi McLarena

            Mąż i żona postanowili wziąć kilka lekcji golfa w lokalnym klubie. Mężczyzna i kobieta spotkali zawodowca i pojechali na pole. Mężczyzna uderza pierwszy i wybija piłkę na 100m. Profesjonalista mówi:
            - Całkiem nieźle. Teraz postaraj się trzymać kij tak pewnie jak piersi swojej żony.
            Mężczyzna postępuje zgodnie z instrukcjami i wybija piłkę na 300m.
            - Doskonale - mówi profesjonalista.
            Teraz kolej na kobietę. Wybija piłkę na 30m. Profesjonalista:
            - Nie najgorzej. Proszę trzymać kij tak jak trzyma pani penisa swojego męża.
            Kobieta uderza i piłka ląduje 10m dalej.
            - Nie najgorzej - mówi instruktor - Teraz proszę wyjąć kij z ust i dopiero uderzyć.

            филип
            Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

            Komentarz


            • nie wiem czy było

              [ Dodano: Czw 13 Sty, 11 20:41 ]
              2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

              Komentarz


              • Owoc żywota Twojego je ZUS.

                Komentarz


                • Koło mojego domu zwykły chodnik tydzień układali i oczywiście na klęczkach a w Holandii proszę; Droga z kostki brukowej - milanos.pl
                  Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                  Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                  A mówiła mama -
                  "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                  http://campaign.scania.com/v8/

                  Komentarz


                  • A potem się dziwic ,że u Nas tylu emerytów-zdrowie stracone.U nas jest tania siła robocza dlatego czesto opłaca się dobrać 5 robotników niz wypożyczyc maszyne

                    Komentarz


                    • Romekm76, było ;-), poza tym tą maszyną pewnie nie wjechali by na Twój chodnik, a i oni wcześniej tez się musieli przygotować długo zanim zaczęli układać ostatnią warstwę konstrukcji drogi ;-) - szału nie ma choć fajnie to wygląda :szeroki_usmiech
                      - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                      Komentarz


                      • Jeżeli było to nie zauważyłem ops: obiecuje dokładniej przeglądać :wink:
                        Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                        Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                        A mówiła mama -
                        "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                        http://campaign.scania.com/v8/

                        Komentarz


                        • Monterey z piekła - Joe Monster
                          była Skoda Octavia 1.9 TDI 110KM 2000
                          a teraz Skoda Octavia 1.8T 180 RS 2004
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87072

                          https://goo.gl/photos/NaMK4R1TM5eWMCQZA <-- album

                          Komentarz


                          • HaxBall POLECAM!
                            Była : Skoda Octavia I '04 1,4 16V 75 KM
                            Był : Opel Vectra C 1.9 CDTI 150KM
                            Jest : Seat Cordoba 1.9 TDI 101 KM
                            Jest: Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KM

                            Komentarz


                            • Prezes spółki giełdowej wzywa sekretarke:
                              - Pani Halinko, jedziemy na weekend do Czech. Proszę się pakować.
                              Sekretarka po przyjściu do domu przekazuje nowinę mężowi:
                              - Kryspin, jadę z szefem w delegację. Biedactwo, będziesz musiał sobie jakoś poradzić sam.
                              Facio dzwoni do kochanki:
                              - Waleria, jest dobrze. Stara wyjeżdża na weekend, zabawimy się nieco.
                              Kochanka, nauczycielka matematyki w gimnazjum męskim dzwoni do swego ucznia:
                              - Kamilek, będę zajęta w weekend. Korepetycje odwołane.
                              Zadowolony uczniak dzwoni do dziadka:
                              - Dziadziu, nie mam korków. Mogę do ciebie wpaść na weekend.
                              Dziadek, prezes spółki giełdowej dzwoni do sekretarki:
                              - Pani Halinko, wyjazd odwołany. Pojedziemy za tydzień.
                              Sekretarka dzwoni do męża:
                              - Kryspin, szef odwołał wyjazd.
                              Facet do kochanki:
                              - Waleria, chujnia. Stara zostaje w chacie.
                              Kochanka-nauczycielka do ucznia:
                              - Kamil, korepetycje o 10.00 rano w sobotę.
                              Uczeń do dziadka:
                              - Dziadziu, lekcje jednak będą. Nie mogę wpaśc do ciebie.
                              Dziadek-prezes do sekretarki:
                              - Pani Halinko, jednak w ten weekend wyjeżdżamy....

                              Komentarz


                              • Octan, Rewelacja
                                .

                                Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                                Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Iqwan
                                  Fejk Porównajcie ścieżkę dziękową
                                  [youtube] [/youtube]
                                  Mój "Batmobil"

                                  Komentarz


                                  • Ja cierpię dolę! :shock:

                                    [youtube] [/youtube]





                                    Z pamiętnika bankiera:
                                    "Pewnego dnia wybrałem się z przyjaciółkami do klubu na Wieczór Gorących Mężczyzn.
                                    Długo się wzbraniałem, bo to przecież babski wieczór i czułbym się nieswojo patrząc na półnagich gości. Ale w końcu po wielu namowach dałem się skusić. W samym klubie piliśmy drinki i chcąc nie chcąc oglądaliśmy tancerzy. Jedna z moich przyjaciółek, chcąc nam zaimponować, wyciągnęła z portfela banknot 50 zł. Tancerz podszedł do nas, a ona wtedy polizała ten banknot i przykleiła go do pośladka tancerza. Druga z przyjaciółek nie chcąc być gorsza, wyjęła z portfela banknot 100 zł. Kiedy tancerz podszedł do niej, polizała banknot i przykleiła go do drugiego pośladka. Chcąc przebić wszystkich, 3 koleżanka wyjęła z portfela 2 banknoty po 100 zł. Polizała je i przykleiła banknoty do pośladków tancerza.
                                    Uwaga przyjaciółek skupiła się na mnie. Co miałem zrobić? Coś jeszcze śmielszego? Wyjąłem swój portfel, pomyślałem przez chwile...
                                    W końcu wyjąłem swoja kartę bankomatową, przejechałem nią między pośladkami tancerza. Następnie zabrałem całe 350 złotych i poszedłem do domu..."

                                    Pod blokowisko podjeżdża czarne tuningowane BMW. Wychodzi z niego dres, skórzana kurtka, łańcuchy, rolex, wielki kark i krzyczy.
                                    - Zajebali!
                                    Nic się nie dzieje. On znów:
                                    - Zajebali!
                                    Znów nic, krzyczy ponownie:
                                    - ZAJEBALI!
                                    Wreszcie na jeden z balkonów wychodzi cudowna zgrabna blondyneczka i krzyczy:
                                    - Ile razy mam ci powtarzać! Nie ZAJEBALI tylko IZABELA!

                                    Przystanek.
                                    Podjeżdża autobus.
                                    Facet w garniturze, o inteligenckim wyglądzie, grzecznie przepuszcza wszystkich przed sobą i kiedy już ma wsiadać, drzwi się zamykają i przycinają mu głowę!
                                    Autobus rusza, a facet zaczyna wrzeszczeć:
                                    - K*rwa twoja jeb*na mać! Poj*bańcu pi*rdolony! Stój, k*rwa, jeb*ny w d*pę pi*rdolcu! Głowę mi, k*rwa uj*biesz!
                                    Kierowca hamuje, otwiera drzwi.
                                    Facet wchodzi do autobusu "w całości", poprawia krawat i mówi do pasażerów:
                                    -Przepraszam. Wystraszyłem się...
                                    Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...
                                    TomTom VIA125 na pokładzie

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez abc_rlz.
                                      HaxBall POLECAM!
                                      konkret, do 6 rano gralem
                                      Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                                      Komentarz


                                      • Załączone pliki

                                        Komentarz


                                        • Są takie wyrazy – Demotywatory.pl
                                          kto to rozczyta ??

                                          филип
                                          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                          Komentarz


                                          • Dziadek czyta gazetę, przewraca strony, dotarł do nekrologów.
                                            Przechodzący wnusio rzuca okiem dziadkowi przez ramię i mówi:
                                            co dziadek, znowu na fejsbuku siedzisz?
                                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                            Komentarz


                                            • ahmed799, dopiero w/g instrukcji :P
                                              Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                                              Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                                              A mówiła mama -
                                              "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                                              http://campaign.scania.com/v8/

                                              Komentarz


                                              • ahmed799, ja tak mam jak wypije tego jednego za dużo
                                                RENT COMPLEX

                                                DACAR.team

                                                Komentarz


                                                • [youtube] - YouTube[/youtube]
                                                  saport techniczny baj DGW
                                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                                  była BXE '08 190kkm
                                                  no i nie ma :-)

                                                  Komentarz


                                                  • 1:45 masakra :shock:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X