Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Życie jest okrutne dla... OCP za kołnierz nie wylewa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • djczas, kurde pisałem że w Zakopcu już niema TACO, weekend w krakowie spędziłem jak widać wyżej, ale zakopiec często. Niewiedziałem żeś z Zaaaakopanego następnym razem się pochwalę że tam jadę.

    Dzisiaj Żywcem, narazie drugi ale za chwilę trzeci i pewnie na tym się skończy no chyba że martini poprawię przed snem

    Komentarz


    • he zeby klopotow bylo malo to jeszcze sprzeglo mi padlo kolejny wydatek
      2 carlsberg za to wszystko , 3 w pogotowiu stoi...

      Komentarz


      • Janusz, u mnie jeszcze 6 butelek stoi na baczność a 3 na spocznij :szeroki_usmiech
        Takie zwykłe Ambiente

        Komentarz


        • Nigdy :!: tutaj nie zaglądałem - ale co mi tam - łojenie mode on wakacyjnych drinków pod "upały" nad polskim morzem - wódka, martini i sprite - nawet bez problemów się przyjmują...
          aczkolwiek...
          NajtFukinPatrol North-West
          Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
          WhitePride :smokedevil

          6,92 s do setki by DGW

          Komentarz


          • i ja sie właśnie ide upić wasze zdrowie.

            bernardo, heineken rulez :diabelski_usmiech pewnie przyszłe wakacje też wylądujesz w Jastrzebiej :szeroki_usmiech
            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

            Komentarz


            • koja86, ja to dzis tak delikatniej po wczorajszym , lecze sie

              Komentarz


              • Janusz, u mie już pięć na spocznij a szusta ma musztrę
                Takie zwykłe Ambiente

                Komentarz


                • koja86,

                  Komentarz


                  • Janusz, u mnie 7 na spocznij
                    Takie zwykłe Ambiente

                    Komentarz


                    • koja86, no ja tez juz swoje koncze

                      Komentarz


                      • a umnie cała piwnica wina sie robi

                        Komentarz


                        • djczas, namiary ?
                          Janusz, ja więcej nie dam rady brzuch mam jak balon pewnie nie będę widział małego przy sisianiu :roll:
                          Takie zwykłe Ambiente

                          Komentarz


                          • koja86, w Krościenku jakieś 30 litrów na razie chodzi po domu w dymionie do tego siakies 10l nalewki wiśniowej sie robi :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech jak przejdzie to co planuje i będą chętni to oprócz śliwowicy na zlocie będzie porterówka domowej roboty

                            Komentarz


                            • proponuje na dobry początek tygodnia ---> Heinekken z lodóweczki raz! :diabelski_usmiech
                              yyahyoo

                              Komentarz


                              • carlsberg sztuk 3\
                                koja86, he wczoraj zasnelo mi sie jakos, przebudzilem sie kolo 1 w nocy wyl komp i dalej spac :szeroki_usmiech

                                Komentarz


                                • Ja dzis mieszam na calego.
                                  Byl Fischer, potem Foster'sow pare, a teraz Filandia na lodzie. :szeroki_usmiech
                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                  Komentarz


                                  • Co jest bezalkoholowy wtorek? czy ja o czymś niewiem?
                                    Wychyliłem martini bianko ze sprite na lodzie x2

                                    Komentarz


                                    • ryhO, nie jesteś sam 3 browary a czwarty otwarty
                                      Takie zwykłe Ambiente

                                      Komentarz


                                      • a ja pije za klopoty ktorych ciag dalszy :twisted: i mam nadzieje ze wkrotce skoncza sie bo juz mam ich dosyc...

                                        Komentarz


                                        • nieno kurna trudno, wyjdę na jakiegoś prowodyra albo co maximus u sąsiadów za płotem (nie mają octy a firmowa wódeczka leci hehe) ok ide spać - jutro ciężki dzień, te dwa potworki (filip i maks) nie będą zwracać uwagi na to że tatuś ma kaca

                                          [ Dodano: Nie 05 Sie, 07 21:09 ]
                                          Widać jednak jestem sam tzn nie sam z małżonką finlandia Lime + soczek z limetek

                                          Komentarz


                                          • 403 Forbidden Leszek i ide w kimono
                                            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                            Komentarz


                                            • za ciag dalszy klopotow 3 Carlsberg :evil:

                                              Komentarz


                                              • A Wy byście tylko pili i pili :diabelski_usmiech







                                                PS. Mnie rano jeszcze trzymało po wczorajszym opijaniu wyników z Grąd :diabelski_usmiech
                                                Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                                Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                                Jest O1 1.6 BFQ

                                                Komentarz


                                                • i weekend sie skonczył i wątroba se skonczyła
                                                  czan na regerację
                                                  czerwone winko w pracy z rana ...

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Sigma_74
                                                    czerwone winko w pracy z rana ...
                                                    Niezle! :szeroki_usmiech

                                                    Ja pije poranna kawe.
                                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X