Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Życie jest okrutne dla... OCP za kołnierz nie wylewa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a ja zmienilem decyzje i wlaśnie 100 gram czystej nieskarzonej wódeczki z rana na porpawienie krązęnia :yay:

    Komentarz


    • schłodzone Cabernet Savignion Rose 8) coby watrobe po pijackim weekendzie zregenerować
      yyahyoo

      Komentarz


      • Strong dwie puszki już leżą na spocznij hmmmmmmm i została mi metaxa co za życie anonimowego alkoholika
        Takie zwykłe Ambiente

        Komentarz


        • piwko PERLENBACHER zdrowie

          Komentarz


          • na próbę Browar Namysłów - BASZTA ... 9% mocy to niezłe piffo
            nawigację mam - ram pa pa pa pam

            Komentarz


            • wykańczamy z koleżanką małżonką wczoraj niedopitą Finlandię a dzieci wykańczają nas :P eeeeh urlop, wakacje, jak wrócę do domu to muszę na weekend sam gdzieś wyskoczyć żeby odpocząć

              Komentarz


              • ha w końcu mam okazje korzystać z tego wątku :-) pozdrowienia dla łobuzów złapanych na radyjku przed chwilą :-) kurde na zapiekanki lecą :-)ryhO, dobrze masz ja jutro do roboty ....

                Komentarz


                • Lukasso, a Ty co pijesz ??

                  za klopty zeby wkoncu odeszly 3 Carlsberg...

                  Komentarz


                  • Lukasso, nom suuuper, jak wrócę to muszę na weekend sam gdzieś pojechać i "odpocząć" bueheh dzieciaki tak dają popalić że ciężko opanować skurczybyków. Tęsknię za pracą :P
                    Wieczorem będzie kamikadze

                    Komentarz


                    • 18-00 odpalam bronka
                      Wczoraj w szcz-nie była niezła impra Finał The Tall Ship Races, myślałem że dzisiaj zdechnę w robocie
                      Dobrze że się jakoś udało przetrwać i doczekać tego wspaniałegomomentu w którym przy zamkniętych oczach rozkoszujesz się dźwiękiem otwieranej zimnej puchy hmmmm
                      NAZDAROWIE :szeroki_usmiech

                      Komentarz


                      • ryhO, może spontonik przy kielichu jadę w środę Stachu by kibicował

                        Na razie metaxa co potem ???
                        Takie zwykłe Ambiente

                        Komentarz


                        • koja86, żona właśnie się ucieszyła :P bueheh dzieciaki uśpię i możemy być spontaniczni :P
                          Dzisiaj koniec Finlandii i już czają się tam w lodówce zimne browarki

                          [ Dodano: Wto 07 Sie, 07 21:31 ]
                          kurde i znowu sam pije, żone musze zalogować na OCP to będziemy sobie na zmianę posty wrzucać tutaj :P
                          żona red's a ja drugiego leszka a następne to już żywcem

                          Komentarz


                          • lampka czerwonego wina na trawienie przed snem

                            Komentarz


                            • wreszcie kupiłem Kapera - eh miły wieczór
                              nawigację mam - ram pa pa pa pam

                              Komentarz


                              • nieno widze koledzy delikateni, no, ale to ja na wczasach jestem więc rozumiem, jutro do praaaacy :P

                                Komentarz


                                • ryhO, nie szalej tak ostro, bo powrócisz z tych wczasów zmęczony i skacowany zamiast wypoczęty :P
                                  [scroll:d01e0e5c3d]Zapraszamy na Spoty na Podkarpaciu :spin: [/scroll:d01e0e5c3d]

                                  Komentarz


                                  • sebasuperb, widocznie zachowuje sie jak pies po wielu latach spuszczony z łańcucha ...nie wie co ma zrobić i ile wypic

                                    Komentarz


                                    • ryhO, ja mówię o krościenku i o broważe np. w czwartek?
                                      Takie zwykłe Ambiente

                                      Komentarz


                                      • Ja sobie strzeliłem w stopę. Zapomnialem kupic browarek i siedze o suchym pysku.
                                        Dramat...
                                        TDI 205PS

                                        Komentarz


                                        • MiKruS, to wypije i za Ciebie.
                                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                          STOP ECO-TERRORISM!

                                          Komentarz


                                          • Dzieki

                                            TDI 205PS

                                            Komentarz


                                            • No to wypilem i czas spac.
                                              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                              STOP ECO-TERRORISM!

                                              Komentarz


                                              • przy meczu Zagłębia lampka czerwonego winka
                                                :yay:

                                                Komentarz


                                                • a ja Żywcem mam co robić dzisiaj. Słowacja zaliczona! teraz relaks

                                                  Komentarz


                                                  • miska winogron bo o północy kierownik jedzie bratową na okęcie zawieźć na samolot do alicante a stamtąd prosto do roboty na 8 do katowic :?
                                                    [center:a5df0a9dad]

                                                    [/center:a5df0a9dad]

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X