Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Życie jest okrutne dla... OCP za kołnierz nie wylewa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • cartel1, mam nadzieję, że te winogrona to ciemne winogrona które wstrzymują mocz :P tyle jazdy, szkoda by się co chwile na siusiu zatrzymywać

    Komentarz


    • zielone :lol:
      [center:a5df0a9dad]

      [/center:a5df0a9dad]

      Komentarz


      • Tyskie! Jak zwykle.
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • Zrobiłem sobie zaje...a jajeczniczkę na kolację, standardowo przesoliłem co by browar lepiej smakował, a tu w braki w zaopatrzeniu : :evil:
          wypijcie za moją b.dobrą jajecznicę

          Komentarz


          • hubert78, kobiety ci brak tak to ona by browar przyniosła bo miała by napisane na 1 miejscu listy zakupowej w markecie

            Komentarz


            • Zamieszczone przez djczas
              hubert78, kobiety ci brak tak to ona by browar przyniosła bo miała by napisane na 1 miejscu listy zakupowej w markecie
              Taaaaaaaa a myślisz że kto mi dzisiaj wyżłopał żelazny zapas ?
              Moja kochana żona

              Komentarz


              • Zamieszczone przez cartel1
                zielone :lol:
                co zielone :?:

                ja dzis 2 warki bo nie bylo zimnych Carsbergow, jkopoty jeszcze nie odeszy

                Komentarz


                • Zamieszczone przez hubert78
                  Zamieszczone przez djczas
                  hubert78, kobiety ci brak tak to ona by browar przyniosła bo miała by napisane na 1 miejscu listy zakupowej w markecie
                  Taaaaaaaa a myślisz że kto mi dzisiaj wyżłopał żelazny zapas ?
                  Moja kochana żona
                  hue hue bo wiesz, one tak mają, wypiją po to żebyś ty pił mniej tak jakoś sobie to wymyśliły

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ryhO
                    Zamieszczone przez hubert78
                    Zamieszczone przez djczas
                    hubert78, kobiety ci brak tak to ona by browar przyniosła bo miała by napisane na 1 miejscu listy zakupowej w markecie
                    Taaaaaaaa a myślisz że kto mi dzisiaj wyżłopał żelazny zapas ?
                    Moja kochana żona
                    hue hue bo wiesz, one tak mają, wypiją po to żebyś ty pił mniej tak jakoś sobie to wymyśliły
                    Coś w tym jest
                    Pytanie jak napić się w spokoju zimnego browara i żeby małżonka nie marudziła ????? :?

                    Komentarz


                    • pizza i zimny PIAST rewela !!!

                      [ Dodano: Czw 09 Sie, 07 12:45 ]
                      hubert78, nie miec zony.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Sigma_74
                        pizza i zimny PIAST rewela !!!

                        [ Dodano: Czw 09 Sie, 07 12:45 ]
                        hubert78, nie miec zony.
                        Szoda że mi tego 2 misiące temu nie powiedziałeś :lol:
                        P.S. Ale w sumie to już druga także wszystko jest możliwe :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • droga powrotna z Wawy na Tychy 2,5 godz tak że zdążyłem do domu przebrac się i do roboty na Kce na 8 i teraz marze o wyrku
                          [center:a5df0a9dad]

                          [/center:a5df0a9dad]

                          Komentarz


                          • hubert78, właśnie żona mi mówi że łoj chłopy nic sie nie potrafimy z kobietami obchodzić. że niby najpierw na zakupy, że jakieś ciuszki tentego. kobieta jest happy i nie czepia się o żadne piwo.
                            Hmmmm, aż mi się piwa odechciało ehehe

                            Komentarz


                            • Zapodaje Zuberka + smazona na pseudo grillu ... karkoweczke z sorowka i frytkami


                              Dzis moja kobita kupila sobie perfumy bo ... nie mogla sie powstrzymac To ja se walne pare zuberkow ... :twisted:
                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez misiek^wro
                                Zapodaje Zuberka + smazona na pseudo grillu ... karkoweczke z sorowka i frytkami


                                Dzis moja kobita kupila sobie perfumy bo ... nie mogla sie powstrzymac To ja se walne pare zuberkow ... :twisted:
                                To jest pomysł na moją szanowną małżonkę :!: :!: :!:
                                Lecę kupić jej prezent :!: :!: :!:
                                A że monopolowy jest w sąsiedztwie drogerii ..... :twisted:

                                Komentarz


                                • Po 800 kilosach LESZEK = szał
                                  Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                  Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                  BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                  Komentarz


                                  • ryhO, jutro zetachem w Nowym Targu przechylimy browarki mam odwóz czyli żonę hihi do jutra
                                    Takie zwykłe Ambiente

                                    Komentarz


                                    • zimny harnaś na dobry sen i do wyrka
                                      [center:a5df0a9dad]

                                      [/center:a5df0a9dad]

                                      Komentarz


                                      • Kaper i Łomża mocna.. hmmm jutro z rana bedzie: oj boli boli

                                        Komentarz


                                        • Schłodzone argentyńskie Lavos na dobry sen, bo jutro cięzka droga...... ale za to KRAKÓW!!!!!
                                          yyahyoo

                                          Komentarz


                                          • zimny Heniek, po trasie i powrocie !!!!

                                            Komentarz


                                            • yyahyoo, małżonka ciągnie mnie jutro do krakowa ale na zakupy i sił niemam już. Dzisiaj hurtownia, właśnie zachwycona ogląda towar do swojego sklepu
                                              a mi ostał siem ino Dog In The Fog ze zmęczenia zero zakupów

                                              Komentarz


                                              • zdrówko panowie dzisiaj kilka freeqów i idę w kimono....
                                                :zlo: :zlo: South Side Madafaka Knight Rider's :zlo: :zlo:............................... prądownia ...

                                                Komentarz


                                                • w koncu z trasy zjechalem, no to panowie... moje 25 lat nieszczescia odeszlo w zapomnienie, teraz jest 26 :twisted: zdrowko :diabelski_usmiech

                                                  przy okazji dziekuje za zyczenia wszystkim co mi wyslali :szeroki_usmiech
                                                  Planujesz wakacje w Ustce?
                                                  zobacz -> http://www.wenus.tp1.pl/

                                                  Komentarz


                                                  • 2 i 1 male Carlsbergi niech ten pech mnie opusci w koncu...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X