Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dzięki decyzja zapadła łykam ]taki"] Forum - Octavia Club Polska kombajn tylko muszę zebrać $$$
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Octava4x4
      Też to samo myślałem ale popatrz co tam piszą w opiniach,komuś ekran nie działał a drugi narzekał że słabo widać na takim 9calowym ekranie.
      wszedłem w opinie - pierwsza jest taka "Waw! The seller send me the new models, 9 inci more nice and amazing! The best one!". Dwóch chwali za pomoc w instalacji. raczej szukałbym 9" - w jednej opinii są real zdjęcia Link, Link

      Komentarz


      • dla kolegi dawcio w ubiegły weekend przygotowałem filmiki. Sorki za ewentualnie głupie gadanie. Chodziło mi o opowiedzenie odnośnie radyjka.





        Dodam, zrobione na szybkiego, nie byłem pijany, jednak mój głos na to wskazuje
        Pozdrawiam
        Marcin Szarejko
        Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

        Komentarz


        • ejko, wielkie dzięki świetna robota jeszcze raz podziękować
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • polecam taki uchwyt do tel (jako alternatywę do navi i innych uchwytów):
            Link

            Używam od kilku miesiecy i nie miałem nigdy lepszego.
            koszt ok 107zł z wysyłką. na allegro trzeba wpisać "easymount".

            Mam przy samsungu S5 i super trzyma są 2 blaszki metalowe pod klapkę bardzo cienkie(na 2 tel lub 2 w 1 można wcisnąc jak ktoś lubi).
            Minusy:
            1) Do tel bez otwieranej klapki trzeba miec np. jakiś silikon/czy inny case (przy bardzo grubych nie trzyma solidnie,
            2) trzeba mieć szczelinę przy radiu lub w innym miejscu w aucie do którego wejdzie karta kredytowa (to wtedy i uchwyt też wejdzie)

            Plusy:
            1) bardzo solidne mocowanie przy tel z klapką lub cieńszych silikonach/case'ach- czy jak to tam się nazywa, solidne wykonanie
            2) przy Octavi, Superbie bardzo solidnie trzyma sie w szczelinie i trzyma telefon mocno - do tego jest fajnie zwrócony w stronę kierowcy, tel. w zasięgu ręki, i nie przeszkadza ani przy obsłudze radia, dostępie do schowka czy na kolana pasażera.
            3) Instalacja tel w uchwycie 1 ręką w 1 sekundę
            4) najbardziej przydaje mi się przy nawigacji i Yanosiku
            SewerWa

            Komentarz


            • Sewerwa, fajny uchwyt,ale jeśli mój tel.nie jest z tyłu otwierany?Nie używam żadnego etui....?To
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • ejko, a powiedz mi jeszcze, czy jak właczasz navi to radio nadal gra?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez westwi78
                  ejko, a powiedz mi jeszcze, czy jak właczasz navi to radio nadal gra?
                  To podstawa. Podobno można zrobić tak że puszczasz normalnie film (jak masz dwa monitory zewnętrzne na tył) i wciskasz navi to na monitorach jest film a tu navi.

                  Np. włączasz odtwarzać winamp, czy inne to też w tle lecą. Wyjątek jest YT bo on musi być. Jak włączysz navi albo wsteczny a pojawi się obraz z kamery to YT się wyłącza (zatrzymuje). Po wyłączeniu wstecznego musisz na ekranie kliknąć play.
                  Pozdrawiam
                  Marcin Szarejko
                  Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez westwi78
                    ejko, a powiedz mi jeszcze, czy jak właczasz navi to radio nadal gra?
                    Zamieszczone przez ejko
                    To podstawa
                    ejko, ale kusisz :P
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • no to to radio ciekawe jest... jaka ramke kupowałes? Ty masz FL? bo ja mam sprzed Fl.. no i kamere mowisz trzeba lepsza?

                      Komentarz


                      • Kamerę mam taką: Link

                        Ale jest różnica świateł oświetlenia tablicy jak już kiedyś pisałem

                        Kupić planuję dzisiaj w nocy tą: Page Not Found - Aliexpress.com
                        Pozdrawiam
                        Marcin Szarejko
                        Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez dawcio
                          Sewerwa, fajny uchwyt,ale jeśli mój tel.nie jest z tyłu otwierany?Nie używam żadnego etui....?To
                          dawcio - to wtedy oznacza, że spełniłeś 2 warunki, przy których uchwyt Ci sie nie przyda ale moim zdaniem jest naprawdę mega wystarczy dokupić zwykły silikonik za 5zł i mieć go w aucie z blaszką w schowku i montować na dłuższą traske gdzie navi i yanosik się przyda
                          SewerWa

                          Komentarz


                          • dawcio, to naklej blaszkę na obudowę
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                            przedstawiam smerfetke

                            Komentarz


                            • ejko, mógłbyś zmierzyć czas/nagrać włączanie radia po dłuższym postoju?
                              "Oktawio był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Każdą wolną chwilę spędzał na treningach piłki nożnej przed domem. Pewnego razu piłka wyleciała na ulicę. Nieuważny Oktawio wpadł pod samochód i zmarł.
                              Jaki z tego morał? Szkoda Oktawia "

                              Komentarz


                              • Karczol, dzisiaj to zrobię. Tylko jadę na zawody do Torunia to pewnie w nocy jak wrócę upublicznię.

                                [ Dodano: Sro 21 Wrz, 16 06:57 ]
                                przepraszam, ale nie miałem czasu posiedzieć na forum. Natłok pracy spowodował że nie miałem na nic czasu. Tutaj macie uruchomienie radia z rana:

                                Pozdrawiam
                                Marcin Szarejko
                                Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                Komentarz


                                • ejko, dzięki faktycznie system nie startuje od razu ale sam tuner FM odpala się bardzo szybko - fajnie
                                  Dobrze widzę, że Yanosik uruchamia się automatycznie?
                                  "Oktawio był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Każdą wolną chwilę spędzał na treningach piłki nożnej przed domem. Pewnego razu piłka wyleciała na ulicę. Nieuważny Oktawio wpadł pod samochód i zmarł.
                                  Jaki z tego morał? Szkoda Oktawia "

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Karczol
                                    Dobrze widzę, że Yanosik uruchamia się automatycznie?
                                    Tak, możesz skonfigurować wszystko aby uruchamiało się automatycznie.
                                    Planuję zrobić taki opis radia bo dużo osób mnie o nie pyta. Na dniach będę montował zewnętrzny mikrofon. Wg mnie jest mega potrzebny, żona często mówi że słabo mnie słychać.

                                    A pod przyciskiem NAVI mam automapę. Yanosik w tle działa i powiadamia a automapa prowadzi

                                    Dłużej trwa włączenie muzyki z SD lub pendrive. Wówczas zaczyna grać jak się wszystko pojawi na ekranie.
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin Szarejko
                                    Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                    Komentarz


                                    • Witajcie, nie znalazłem odpowiedniego tematu więc napiszę tutaj.

                                      Chciałbym podłączyć do swojego radia przedłużacz USB(niestety radio ma wejście z tyłu) i moje pytanie brzmi gdzie najłatwiej jest puścić kabel aby było jak najmniej rozbierania i cudowania?

                                      Pozdrawiam!
                                      Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez JachuV6
                                        Chciałbym podłączyć do swojego radia przedłużacz USB(niestety radio ma wejście z tyłu) i moje pytanie brzmi gdzie najłatwiej jest puścić kabel aby było jak najmniej rozbierania i cudowania?
                                        Wypuść do schowka (popielniczki pod radiem).
                                        Ja popielniczki nie mam i jest schowane, mało roboty.
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin Szarejko
                                        Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                        Komentarz


                                        • Dzięki! Jak rozumiem wystarczy wyjąć popielniczkę i od razu będzie dostęp do komory radia tak?
                                          Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                                          Komentarz


                                          • Trzeba zdemontować radyjko byś od tyłu mógł podłączyć kabel USB. Później normalnie przeciągniesz kabelek i po sprawie.
                                            Pozdrawiam
                                            Marcin Szarejko
                                            Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                            Komentarz


                                            • Tak myślałem, dzięki wielkie! Jak wszystko zamontuję to pochwalę się zakupem.
                                              Pozdrawiam
                                              Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                                              Komentarz


                                              • Chłopaki a co myślicie o tym:
                                                Page Not Found - Aliexpress.com
                                                ena w miarę i na androidzie?
                                                Była: O1 TOUR
                                                Jest: O2 FL Combi
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...178394#1178394

                                                Komentarz


                                                • Cena dobra ale z wad to : niska rozdzielczość ekranu ,ma 800x480 gdzie wszyscy stosują już 1024x600.Android 4.4 wolałbym by był 5.Przekątna ekranu też tylko 7 cali. Napęd DVD nie jest dzisiaj już konieczny i ja szukam dziewięcio calowego wyświetlacza tylko brakuje mi w nich normalnego pokrętła do pogłaśniania.

                                                  Komentarz


                                                  • dodatkowo tylko 12GB pamięci oraz brak jakiejkolwiek informacji o współpracy z CAN - wyświetlanie nastaw klimy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X