Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1k0953549AQ - niestety nie działa z kierownica Skody Octavia II. Za to w moim Volkswagenie Eosie działa bez problemu. Także zrobiłem małą przekładkę na 1K0953549CH i wszystko śmiga.
    WHITE WAGON

    Komentarz


    • Witam. Panowie dzisiaj założyłem kierownice MF ( przed FL ) do O2 przed FL. Wszystko niby jest ok poza brakiem wspomagania ( żółta kontrolka ) i błąd 01309 - - Power Steering Control Module (J500): Implausible Signal. Założyłem moduł z końcówką AG ( stary był BC ). Może czegoś nie zakodowałem. Przyciski na kierownicy działają. Kontrolki od ESP itp zgasły.

      Komentarz


      • Trzeba przeprowadzić adaptację w kanale 44 (Steering Assist), wpisz kod zabezpieczający 40168, wejdź w Basic Settings - tam będziesz miał tylko jedną opcję do wyboru z listy rozwijanej i wciśnij "ON". Przejedź się kawałek, aby czujnik skrętu załapał - będzie widać na komputerze zmieniające się stopnie. Wtedy stań skręć kierownicą na maksa w lewo przetrzymaj 5 sekund, potem na maksa w prawo i na końcu wyprostuj koła. Wspomaganie wróci.
        WHITE WAGON

        Komentarz


        • Nie wchodzi ten kod. Wyskakuje błąd.

          Wszystko działa ale musiałem to wykonać na kanale 03 - ABS. Wielkie dzięki.

          I jeszcze jedna rzecz błąd 01309 został... Nie mogę go skasować.

          Ok problem rozwiązany. Błąd udało mi się wykasować. Chodziło o to, że sterownik prawdopodobnie był z anglika. Wyzerowałem kodowanie. Usunąłem błąd i zakodowałem ponownie. Błędu już nie ma. Powodzenia !

          Komentarz


          • ona pasuje do o2 fl? możliwe to? Link
            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

            Komentarz


            • Tak jest to możliwe, ale tylko przy kierach z Superba 2 po FL. Dodatkowo musisz niestety wymienić poduchę, bo ma inny kształt.
              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

              OCP Poznań -> Mapa Spotów

              Komentarz


              • czy ta taśma 5K0 953 569 E z VW GOLF VI

                będzie pasowała do mojego Tour II

                ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                do takiej kiery

                ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                pozdrawiam Adam
                Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                Spontany Katowickie

                Komentarz


                • DJ MŁODY,według mnie będzie jak najbardziej

                  Komentarz


                  • pytanko co mi obsłuży moduł 5K0 953 569 L proszę o info

                    zależy mi na :

                    - radyjko
                    - BT
                    - maxi dot
                    - tempomat

                    i co to jest : AT = Automatic Transmission (Ignition Key Lock)
                    pozdrawiam Adam
                    Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                    Spontany Katowickie

                    Komentarz


                    • i co to jest : AT = Automatic Transmission (Ignition Key Lock)
                      blokada elektromagnetyczna wyjęcia kluczyka ze stacyjki dla DSG
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • DJ MŁODY, teoretycznie :

                        MFD = Multi Function Display / Board Computer
                        CCS = Cruise Control System
                        MFSW = Multi-Function Steering Wheel

                        - BT - osobny moduł
                        - maxi dot - to wymiana zegarów
                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                        ​​​
                        Grzegorz

                        Moja Ambitna Czarnula

                        Komentarz


                        • mam taka kiere

                          ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

                          prawe przyciski to głośniej / ciszej
                          a strzałki do przodu do tyłu np. utwory , stacje

                          z lewej strony mam przyciski pod BT

                          czy jest możliwość przełączania i czym radio - CD - karta SD :wink:
                          pozdrawiam Adam
                          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                          Spontany Katowickie

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez DJ MŁODY
                            czy jest możliwość przełączania i czym radio - CD - karta SD :wink:
                            Nie. Tylko na radiu. W miejscu przycisku przełączającego żródło dzwięku ty masz przyciska telefonu.
                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                            ​​​
                            Grzegorz

                            Moja Ambitna Czarnula

                            Komentarz


                            • Witam
                              Chciałbym doposażyć moją Octavkę w kierownicę multi. Po lekturze forum ustaliłem listę zakupów, ale mam wątpliwości.
                              Mam już sterownik 5K0953569H, ten będzie najlepszym zamiennikiem 5K0953569C.
                              Szukam kierownicy, może ma ktoś niepotrzebną używkę lub nówkę?
                              Kabelek 3T0 971 584 chyba lepiej dobierać pod konkretną kierownicę?
                              Octavia 2fl 2012r
                              Graty na sprzedaż
                              http://tiny.pl/gt1bx

                              Komentarz


                              • rafalsky69, jeżeli nie przerazi Cię cena to możesz kupić u tego sprzedawcy Link Ja kupowałem u niego. Możesz też spytać o mały rabacik dla OCP oraz o odpowiedni kabelek do kierownicy.
                                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                ​​​
                                Grzegorz

                                Moja Ambitna Czarnula

                                Komentarz


                                • georgg, cena jest przerażająca. Ja swoją kupiłem w stanie b.dobrym za 200 zł
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                  przedstawiam smerfetke

                                  Komentarz


                                  • Cena jak cena - pamiętaj że jest to kierownica _NOWA_. Tyle w ASO kosztuje kierownica plastikowa czteroramienna goła i wesoła, i znam przypadek, że przyszedł koleś i taką plastikową kierownicę u nich kupił i kazał zamontować w tych pieniądzach. Skoro wystawiona jest taka cena przez Superbmana, to zapewne się sprzeda, bo nie jest on w temacie od wczoraj. Oczywiście nie bronię zakupu bardzo dobrych używek, czy potestowych - daleko mi, ale wyrażam tylko drugą stronę medalu. W sumie jak się nie sprzeda, to cena spadnie.
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • georgg,
                                      Właśnie ta cena mnie przeraża ale wiadomo za luksus trzeba płacić.
                                      Allegro przegrzebane, póki co nic lepszego od oferty Superbmana tam nie ma, ale znalazłem coś takiego:
                                      Attention Required! | Cloudflare

                                      Ktoś zamawiał z tego sklepu ? - bo cena jak za nową sztukę zacna.
                                      Graty na sprzedaż
                                      http://tiny.pl/gt1bx

                                      Komentarz


                                      • rafalsky69, wychodzi trochę taniej ale do tego dolicz jeszcze koszty przesyłki. Pytanie czy wysyłają towar do Polski?
                                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                        ​​​
                                        Grzegorz

                                        Moja Ambitna Czarnula

                                        Komentarz


                                        • Czy kierownica z O3 będzie działać w Octavii II z 2008?

                                          Maxi już jest. Obecny moduł - 1K0 953 549 BN - wymienić chcę na BP.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • Noszę się z zamiarem doposażenia mojej O II FL Ambition właśnie w tę kierownicę:

                                            Link

                                            Obecnie mam plastikową czteroramienną. Rozumiem, że nowej poduszki kupować nie muszę. A jakie akcesoria musiałbym jeszcze zakupić, jestem w tym zielony. Mam radyjko Swing, ale w planach Bolero. Czy najpierw kierownica, a później Bolero, jest odpowiednią kolejnością. No i jaki może być koszt montażu w ASO, bo tylko na nich mogę liczyć niestety.

                                            Komentarz


                                            • marpol, a z którego roku masz auto?
                                              Musisz wymienić moduł kierownicy bo pewnie nie masz takiego z obsługą multi. Trzeba więc ustalić jaki masz obecnie.
                                              Kolejna sprawa to kabelek do poduszki. Musi mieć wtyczkę do multi. Możesz kupić oryginalny lub swój obecny doposażyć w taką wtyczkę.
                                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                              Komentarz


                                              • Auto mam z maja 2012.

                                                Komentarz


                                                • marpol, w 2012 były w O2 dwa rodzaje manetek a co za tym idzie, dwa rodzaje sterowników.

                                                  Możesz mieć taki:
                                                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                                                  Lub taki:
                                                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                                                  Jaki masz możesz sprawdzić VCDSem.

                                                  Możesz też zdjąć górną część obudowy kolumny kierowniczej (jest na zaczepach wciśnięta w dolną, wystarczy podważyć z obu stron przy manetkach) i zrobić zdjęcie manetek i sterownika.

                                                  Wrzuć je tu i napiszę który to z powyższych.
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz


                                                  • A jeszcze jedno laickie pytanie, przy moim Swingu, to co będzie obsługiwała prawa i lewa strona kierownicy. Nie mam MAXI DOTA.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X