Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DJ MŁODY, mam sterowniki pod multi. Mogę podpiąć i spróbujemy czy działa.

    krzynol, sama literka może nie wystarczyć. Pamiętasz jak ostatnio dzwoniłem?

    Podpinałem dwa L i jeden nie działał a drugi tak.

    Różnica była w Software Level. Trzeba więc i na to zwrócić uwagę przy kupowaniu.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • to zrobisz flasha i będzie działał
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • krzynol, dzięki

        czyli do wymiany taśma na 5K0 953 569 H lub E lub T

        1) czy prawą manetkę też będę musiał zmienić ( ma być radio+ BT + maxidot )

        2) a w kierownicy te prawe przyciski jakie maja być ( ma być radio+ BT + maxidot )

        może ktoś zna odpowiedzi na pozostałe pytania

        a wyczytałem że do wiązki pomiędzy airbagiem a taśmą wystarczy dokupić odpowiednią wtyczkę do kierownicy i 3 kabelki z pinami ( np. serwisówki )

        koleś, napisz na priv jakie masz sterowniki i za ile , czy masz piny i kostki do airbak- taśma sterownik itd. bo ja się szykuje do fuul opcji :wink:

        na razie studiuje tego posta już 2 dzień :?
        pozdrawiam Adam
        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


        Spontany Katowickie

        Komentarz


        • DJ MŁODY

          1) czy prawą manetkę też będę musiał zmienić ( ma być radio+ BT + maxidot )
          jeżeli ma być "ORI" to tak. Maxi-Dotem sterujesz z koła kierownicy. Można chyba też wykodować sterowanie komputerem (nie będzie potrzebne) w tej co masz.

          2) a w kierownicy te prawe przyciski jakie maja być ( ma być radio+ BT + maxidot )
          z symbolem telefonu. takie jak a zdjęciu : Multifunkčný spínač volantu pravý Škoda 3T0959538FWHS
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • właśnie się zastanawiam czy będę to robić etapami czy wszystko na raz

            czyli kierownice MF najlepiej z przyciskami z prawej strony pod BT tzn telefon

            żeby później nie trzeba zmieniać a sterowanie maxidotem zostawić na manetce
            pozdrawiam Adam
            Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


            Spontany Katowickie

            Komentarz


            • właśnie się zastanawiam czy będę to robić etapami czy wszystko na raz
              na raz

              czyli kierownice MF najlepiej z przyciskami z prawej strony pod BT tzn telefon
              Tak. Chociaż można dokupić same przyciski.

              sterowanie maxidotem zostawić na manetce
              to jeżeli nie będziesz miał kierownicy multi - wtedy sterownie Maxi-dotem z manetki.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • Witam

                Po wymianie modulu z literka CH, kabelka i zakodowaniu wszystko powinno chodzic? tempomat, obsluga radia, i manetki od dsg? czytalem żeby zadziałał tempomat to trzeba coś mostkować czy to dla wersji przed fl?

                Komentarz


                • Jeżeli masz manetkę od golfa to pin 5 i 10 trzeba zmostkować, bo moduł nie ma pinu 5 o ile pamiętam a to po prostu idzie zasilanie do części tempomatu i do części migaczowej...
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • Jak można to sprawdzić? Manetka była kupiona u superbmana na allegro, na sterowniku cm tempomat działa

                    Komentarz


                    • superbman nie sprzedaje nic od VW do skody, więc nic nie musisz robić
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • Witam
                        Planuje zakup takiej kierownicy
                        ]"]Link

                        po skanie auta mam takie sterowniki
                        Adres 16: Koło kierownicy (J527) Plik etykiet: 5K0-953-569.clb
                        Oznaczenie elementu SW: 5K0 953 521 BJ HW: 5K0 953 569 C
                        Komponent: LENKS.MODUL 014 0140
                        Weryfikacja: FF010040 Numer seryjny: 20120413800263
                        Kodowanie: 5080040000
                        Kod serwisu: WSC 73430 790 00098
                        Zbiór danych ASAM: EV_SMLSNGVOLWSXS A01004
                        ROD: EV_SMLSNGVOLWS.rod
                        VCID: 75EAC266D44106894CD-8020

                        Wiem, że potrzebuję wiązki 3T0 971 584 A do airbagu do kierownicy multifunkcyjnej.
                        Moje pytanie czy mój sterownik będzie pasował do takiej kierownicy. Planuję obsługę radia dwudinowego (jakiś kombajn)
                        Czytałem stronę Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki
                        ale nie widzę numeru sterownika mojego
                        Wdrażam się w problem dlatego tyle pytań
                        Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez adrusek
                          Jak można to sprawdzić?
                          Wyjmij manetkę i zajrzyj do jej wtyczki. Ma dwa żółte kabelki.
                          Jak pisał Enriquez są to piny 5 i 10.

                          Połącz je razem i włóż do pinu 10. Albo inaczej - pin 5 przylutuj do 10.

                          [ Dodano: Wto 28 Kwi, 15 11:51 ]
                          Zamieszczone przez Nurek
                          Moje pytanie czy mój sterownik będzie pasował do takiej kierownicy.
                          Nie będzie pasował.

                          Na stronie ross-techa sterowniki 5K0 953 569 są na na samym dole.
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • Nurek, przeczytaj kilkanaście postów wstecz, wszystko jest opisane, nawet o Twoim sterowniku
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • Witam, czytałem temat myślałem o montażu kierownicy ze sterowaniem. Zacząłem od modułu kierownicy i mam 1K0 953 549 A kodowanie 0010012 z maxidotem i automatem. Według tabelki jest to Type 1 SW 0030 Midline. Musze go wymienić na typ 2 bo jest mniej problemów i odpowiednie SW ale takiego w tabelce brak z 0030. Doradzicie jakiego szukać?

                              Komentarz


                              • Mam Octavię 2 Tour przed FL rok 2012. Sterownik kierownicy 5K0 953 569 C wiem , że muszę zmienić na 5K0 953 569 E,H,L,T (drogie cholerstwo )
                                Dodatkowo muszę kupić wiązki 3T0 971 584 A do airbagu do kierownicy multifunkcyjnej.

                                1. Czy taki powyższy zestaw będzie obsługiwał kierownicę multifunkcyjna?
                                2. Dodatkowo w przyszłości chciałbym zmienić licznik na pełny MAXI-DOT, czy trzeba coś dodatkowo zmieniać aby obsługiwać licznik z kierownicą ? moduł komfortu, kabelek itp

                                3. Czy dołożenia radia 2 DIN (kombajn) będzie działał z kierownica ? czy będzie potrzebny jakiś dodatkowy element itp
                                Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                Komentarz


                                • 1. tak
                                  2. nie
                                  3. tak
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez krzynol
                                    1. tak
                                    2. nie
                                    3. tak
                                    Wielkie dzięki. A do radia co będzie potrzebne aby grało z kierownicą
                                    Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                    Komentarz


                                    • radio
                                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                      poprzednie modele:
                                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                      Komentarz


                                      • wiem
                                        Dzięki , pora szukać, kupować graty i przejść na dietę
                                        Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                        Komentarz


                                        • jeżeli chcesz mieć maxidota to sterownik - taśma musi mieć końcówkę :arrow: H lub :arrow: E

                                          tu ściąga : Link
                                          pozdrawiam Adam
                                          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                          Spontany Katowickie

                                          Komentarz


                                          • Możesz teżmieć końcówkę E. Mam tak u siebie i wszystko działa.

                                            Komentarz


                                            • Witajcie
                                              Temacik trochę odbiegający bo i mam już kiere multifunkcyjna jednak chciałbym miec łopatki do DSG.
                                              Mam maxidota, mam sterowanie telefonem skoda do Octavka 2 2007 L&K
                                              Da rade?

                                              Komentarz


                                              • Panowie sorry za glupie pytanie ale od czego jest o kółeczko na kierze?
                                                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                                Komentarz


                                                • Radio FM --> CD --> SD --> Radio AM --> Radio FM
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • O2 FL Combi 2011
                                                    Tak to u mnie wygląda:

                                                    Address 16: Steering wheel (J527) Labels: 5K0-953-569.clb
                                                    Part No SW: 5K0 953 521 BL HW: 5K0 953 569 C
                                                    Component: LENKS.MODUL 014 0140
                                                    Revision: FF010040 Serial number: 20110914201208
                                                    Coding: 5080140000
                                                    Shop #: WSC 73430 790 00121
                                                    ASAM Dataset: EV_SMLSNGVOLWSXS A01004
                                                    ROD: N/A
                                                    VCID: 77F9EFEF7D0D

                                                    1) Czy ten sterownik będzie pasował? KLIK

                                                    2) Wiązkę o jakim numerze powinienem szukać?
                                                    "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X