Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • w tym radiu STREAM MP3 nie ma wogole dostepu do czegos takiego w kodowaniu jak shortpress...z tego co doczytalem na zagranicznych forach to w wersjach radii po FL i RNS jest shortpress...wiec czeka mnie zmiana radia. Zastanawiam sie tylko czy chinczykowe radio pociagnie..

    Komentarz


    • Mam pytanie odnośnie najbardziej sprawdzonego modułu kierownicy do przedliftowej o2 z 2005 roku: jaki moduł najlepiej dobrać do kierownicy przedliftowej i radia stream? Jeżeli chodzi o taśmę to w przypadku gdy auto ma tempomat to jest potrzeba jej wymiany?
      Obecny moduł to 1K0 953 549 AF

      Komentarz


      • Zamieszczone przez JohnnyRemy Zobacz wpis
        w tym radiu STREAM MP3 nie ma wogole dostepu do czegos takiego w kodowaniu jak shortpress...z tego co doczytalem na zagranicznych forach to w wersjach radii po FL i RNS jest shortpress...wiec czeka mnie zmiana radia. Zastanawiam sie tylko czy chinczykowe radio pociagnie..
        Ja mam u siebie chińczyka "Erisin" w OIIFL - i wszystko działa (kierownica ze sterowaniem - rolki)
        Erisin ES3126S 9" VW Skoda Octavia DAB+ DSP Android 10.0 Autoradio GPS Navi TPMS CarPlay,Volkswagen/VW

        Komentarz


        • Zamieszczone przez tymol Zobacz wpis
          Jeżeli chodzi o taśmę to w przypadku gdy auto ma tempomat to jest potrzeba jej wymiany?
          Taśmy nie trzeba wymieniać.
          Moduł:
          Link

          Do wymiany kabelek z poduszki lub dołóż tylko wtyczkę multifunkcji.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • Moi drodzy,
            Chciałbym zmienić kierownicę w O2FL na tą z O3
            Potrzebuję tylko numery od multifunkcji, które podejdą ze Skody Rapid do mojej OCtavii.
            Jestem tutaj świeży, więc z góry wybaczcie, jeśli źle trafiłem z tematem tutaj i znajduję się to gdzieś indziej.
            Ktoś pomoże ?
            Pozdrawiam

            Komentarz


            • PS
              Zdjęcia jakie posiadam kierownicy, którą jestem zainteresowany kupnem.
              Czy podejdzie ta multifunkcja ?? do O2 FL 2010 rok.
              Załączone pliki

              Komentarz


              • Zamieszczone przez barto1905 Zobacz wpis
                Potrzebuję tylko numery od multifunkcji, które podejdą ze Skody Rapid do mojej OCtavii.
                Numery przycisków są pod przyciskami. Musiałbyś je wymontować, żeby wiedzieć czy Ci podejdą.

                Potrzebujesz któreś z tych:

                5E0 919 719 E - radio + maxi
                5E0 919 719 F - to co E + bluetooth
                5E0 919 719 G - to co F + łopatki

                Tu masz z F:
                Link
                Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • Panowie, zamtowana multifunkcja O2 06r i nie wszystkie przyciski dzałają. Wina sterownika kierownicy? Kiera przedliftowa, radyjo bolero, sterownik 1k0953549AG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
                    i nie wszystkie przyciski dzałają
                    Ale które przyciski nie działają?


                    Stawiam na moduł.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • Ja tez obstawiam modul
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                      przedstawiam smerfetke

                      Komentarz


                      • Dzięuje za odpisanie
                        koleś
                        W takim razie ja potrzebuję z E ???
                        To obecna moja kierownica
                        Załączone pliki

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                          Ale które przyciski nie działają?


                          Stawiam na moduł.
                          Przewijanie i głośniej/ciszej nie działa. Zależy na uruchomieniu tych drugich. A jak moduł to z jaką końcówką najpewniejszy? Bo przeczytałem cały temat i zgłupiałem od natłoku informacji.

                          Komentarz


                          • Do Columbusa byla łatka pod stara kiere, z Bolero to chyba tylko CH zagada.
                            Marek



                            Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                            Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
                              Przewijanie i głośniej/ciszej nie działa.
                              Moduł CH powinien rozwiązać Twój problem. Spotkałem się z tym problemem i po wymianie na CH wszystko działało.

                              Polecam kupować na Aliexpress.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • U chinioli kupowałem za jakieś 270zł i bangla na kierze przed fl i columbusie
                                Mój szatan

                                Paweł

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                  Taśmy nie trzeba wymieniać.
                                  Moduł:
                                  Link

                                  Do wymiany kabelek z poduszki lub dołóż tylko wtyczkę multifunkcji.
                                  Czy mógłbyś wskazać jaki to kabelek? Zdjęcie lub link do aukcji. Z góry dziękuję.

                                  Komentarz


                                  • Nie mogę znaleźć interesujących mnie informacji odnośnie MF
                                    Mam o2 przed liftem 2008r, komponenty jak nizej:
                                    Address 16: Steering wheel Labels: 1K0-953-549-MY8.lbl Part No SW: 1K0 953 549 BP HW: 1K0 953 549 BP Component: J0527 051 0101 Coding: 0003042 Shop #: WSC 02429 202 82439 VCID: 0103FF5B58CD45367E-8054 Subsystem 1 - Part No: XXXXXXXXXXX Component: E0221 002 0010 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 1K0-920-xxx-17.lbl Part No: 1Z0 920 841 D Component: KOMBIINSTRUMENT VD1 0918 Coding: 0002101 Shop #: WSC 00011 888 96745 VCID: 377751834689CB8680-8062 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 19: CAN Gateway Labels: 1K0-907-530-V3.clb Part No SW: 1K0 907 530 P HW: 1K0 907 951 Component: J533__Gateway H16 0192 Revision: H16 Serial number: 2500K084180165 Coding: E9801F0E4002021302 Shop #: WSC 73430 790 12345 VCID: 346D668F57FF209EA5-8060 kupilem columbusa, nie działa mi MF, kierownica std od tego modelu jak w linku
                                    autoGALERIA.pl | Testy, Nowości, Niezależne Opinie - autoGALERIA

                                    moze ktos ma jakies sugestie. Nie wiem czy powiino tak być czy nie, ale podobno w vw przyciskami kierownicy mozna sterować wyświetlaniem. u mnie działa tylko z manetki, choć np mam problem ze zmiana niektorych parametrow za pomoca manetki np speed warning.
                                    Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi. Z jakim zestawem głośnomówiącym działa columbus rns-510, tak zeby nie isc w koszta.

                                    Komentarz


                                    • staniusek, zeby Ci kiera dzialala z Columbusem musisz wgrac latke w zaleznosci jaki soft radia posiadasz. Tutaj masz odpowiednie oprogramowanie i info jak to wykonac. Byc moze trzeba bedzie tez zmienic kodowanie radia.
                                      Jesli chodzi o bluetooth to sterownik 5N0 035 730 z koncowka A,B i C napewno dziala z Columbusem i starymi zegarami. Jest to wersja Premium z rSap.
                                      Marek



                                      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                      Komentarz


                                      • super, dzieki za info, pomogl mi magik od radia tego typu, wgralem soft, nizszy niz moj, MF ozyla :-) . Jedyny myk który musiałem zrobić to trzymając długo setup w ustawieniach systemu pozwolić na downgrade, inaczej dostawałem błąd, magik od radia sugerował jeszcze żeby robić to na wyłączonej stacyjce.

                                        Komentarz


                                        • Aktualnie czekam na wtyczkę, ale chciałem zrobić testy kierownicy i interesuje mnie kolejność pinów w czarnej wtyczce do multifunkcji, który pin będzie pierwszy, ten z prawej?

                                          Czy ten opis dla kiery O2 FL będzie dobry dla kiery O2?

                                          Łączymy PIN1 z wtyczki poz.1 z PIN 9 żółtej wtyczki
                                          Łączymy PIN2 z wtyczki poz.1 z pin 10 żółtej wtyczki
                                          Usuwamy taśmę do formowania wiązki - tą czarną i wypinamy z żółtej wtyczki pin 8
                                          Wypięty PIN 8 wkładamy do PIN 4 wtyczki poz. 1
                                          Wpinamy PIN3 do wtyczki poz. 1 i ucinamy drugą zbędną część
                                          Dolutowujemy skrócony PIN3 do kabla srebrnego konektora klaksonu




                                          Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                                          Komentarz


                                          • PIN1 --> PIN7 (srebrny konektor klaksonu)
                                            PIN3 --> PIN9
                                            Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                                            Komentarz


                                            • PIN8 zostawić tam gdzie jest, czy wpiąć w PIN4 czarnej wtyczki?
                                              Czy wystarczy po prostu spiąć te piny PIN1 --> PIN7 (srebrny konektor klaksonu) PIN3 --> PIN9, a reszty nie ruszać?
                                              Ostatnio edytowany przez dieselinside1900; 43793.
                                              Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                                              Komentarz


                                              • Podłącze się do tematu o2 z 2005r przed lift. Chciał bym dołozyć multifunkcyjną kierownicę. Potrzebuje kierownice moduł czy coś jeszcze? Macie jakieś nr cześci ?
                                                Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez dieselinside1900 Zobacz wpis
                                                  PIN8 zostawić tam gdzie jest, czy wpiąć w PIN4 czarnej wtyczki?
                                                  8 z żółtej do 4 w czarnej.
                                                  Zamieszczone przez picia136 Zobacz wpis
                                                  Podłącze się do tematu o2 z 2005r przed lift. Chciał bym dołozyć multifunkcyjną kierownicę. Potrzebuje kierownice moduł czy coś jeszcze? Macie jakieś nr cześci ?
                                                  Zacznij od sprawdzenia jak masz moduł obecnie. Na bank nie masz highline ale pomoże to w ustaleniu jaki potrzebujesz.
                                                  Będzie też potrzebny kabelek, o którym wyżej piszemy. Oryginalny lub przerobiony ten co masz teraz.
                                                  No i jaką kierownicę chcesz zamontować?
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz


                                                  • Nie wiem co źle robię, mam błąd 01426. Obstawiam że coś z tymi panami w tej wtyczce. Kontrolki zgasly tempomat działa. Kierownicę mam z 2006
                                                    Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X