Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czekaj zejde do auta i zrobie zdjęcie jak to wyglada u mnie od strony poduszki

    [ Dodano: Pią 26 Lut, 16 18:10 ]
    No więc tak
    Kiera przed FL
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    Wygląda to tak od strony poduchy
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • dzięki ja mam kabel ten z linku powyżej z golfa VI pewnie ( z takim stykiem zakończonym okrągło). Wszystko działa za wyjątkiem klaksonu co myślicie o sposobie z linku?

      [ Dodano: Sob 27 Lut, 16 12:12 ]
      sposobem z liku nie działa a w dodatku nie mam multifunkcji ma ktoś jakiś schemat jak to powinno wyglądać?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Marcin_med
        dzięki ja mam kabel ten z linku powyżej z golfa VI pewnie ( z takim stykiem zakończonym okrągło). Wszystko działa za wyjątkiem klaksonu co myślicie o sposobie z linku?

        [ Dodano: Sob 27 Lut, 16 12:12 ]
        sposobem z liku nie działa a w dodatku nie mam multifunkcji ma ktoś jakiś schemat jak to powinno wyglądać?

        Czy już jest OK?
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • Tak dzięki koledze koleś multifunkcja i tempomat śmigają jak trzeba!

          Komentarz


          • Super.

            W takim razie przypomnę jeszcze jak podłączyć czarną wtyczkę do żółtej w kierownicy przedliftowej:
            Z czarnej wtyczki mają wychodzić cztery przewody.
            Czarna --- żółta
            1 -----------7 (dolutować bo on jest do klaksonu)
            2------------10
            3------------9
            4------------ do drugiego kabelka z klaksonu. (w zwykłym kabelku jest to pin nr 8 w żółtej, który trzeba z niej wyjąć i połączyć z 4)

            [ Dodano: Nie 28 Lut, 16 16:53 ]
            Dwa razy w ostatnim czasie robiłem kalibrację czujnika G85 po wymianie modułu. Moduły wymieniane z powodu dołożenia kiery multi.
            Auta to Octavia II i Audi A3 8P. Oba auta z MK60.

            Procedurę przeprowadziłem inaczej niż to jest opisane na Ross-Techu i tu na forum.


            Uruchomienie pojazdu.
            Skręcić kierownicę o jeden obrót w prawo i jeden obrót w lewo i ustawić na wprost.

            Nie wyłączając silnika wchodzę w:
            [03 - Brake Electronics]

            [Coding-II - 11]
            Lub (jeśli kodowanie II nie jest dostępne)
            [Security Access - 16]
            Wpisz 40168, aby umożliwić ustawienie podstawowe.
            [Do it!]

            [Ustawienia podstawowe - 04]
            Grupa 060
            [Idź!]
            Po pomyślnym ustawieniu podstawowym, pole 2 powinien powiedzieć "OK".
            [Gotowe, powrót]

            Po tej procedurze robię jazdę na wprost, dosłownie kilka metrów i gaśnie kontrolka ASR/ESP.
            Następnie kręcenie kierownicą na maxa w lewo i na maxa w prawo i gaśnie kontrolka wspomagania kierownicy.


            Podsumowując różnica jest taka, że nie robię krótkiej jazdy na wprost przed adaptacją czujnika.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • Witam,
              Jaki sterownik kupić żeby zagadało moduł kiery
              5KO953569C próbowałem zamontować 5KO953569 T i S ale po podłączeniu brak możliwości włączenia zapłonu ciemność??? Octavia 2FL 2010 R. Prosze o pomoc :bsilny:
              Valdi

              Komentarz


              • Zamieszczone przez valdi222
                Witam,
                Jaki sterownik kupić żeby zagadało moduł kiery
                5K0-953-569-E
                5K0-953-569-H

                5KO953569C próbowałem zamontować 5KO953569 T i S ale po podłączeniu brak możliwości włączenia zapłonu ciemność??? Octavia 2FL 2010 R. Prosze o pomoc
                5K0-953-569-T to też jest moduł highline więc multikierę powinien obsłużyć. Czy wszystko dobrze podłączyłeś? Czy na pewno masz moduł rodziny 5K0-953-569?
                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                ​​​
                Grzegorz

                Moja Ambitna Czarnula

                Komentarz


                • Na pewno nie "D" choć to highline nie obsługuje tempomatu - ot taka jego uroda.
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • Witam,
                    Dokładnie sprawdzałem źródłowy 5ko953569c próbowałem S i 2 razy T chyba niemożliwe żeby wszystkie były uszkodzone cały czas po wymianie brak możliwości włączenia zapłonu nie ma reakcji na przekręcenie kluczyka,jakieś pomysły ???
                    Załączone pliki
                    Valdi

                    Komentarz


                    • valdi222, aze starym, który miałeś oryginalnie założony też nie działa?
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz


                      • Stary działa tylko C z tego co czytałem nie obsługuje multi kiery
                        Valdi

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez valdi222
                          Stary działa tylko C z tego co czytałem nie obsługuje multi kiery
                          Tak. Jednak jak stary działa a nowe nie to chyba z nimi coś jest skopane.
                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                          ​​​
                          Grzegorz

                          Moja Ambitna Czarnula

                          Komentarz


                          • I podmianka z kolei na moduł z końcówką E, kluczyk zadziałał,lewa strona kiery działa prawa martwa za to teraz problem z układem parkowania wrrrrrry coś mam pecha z tymi modułami
                            Valdi

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez valdi222
                              Idziała prawa martwa za to teraz problem z układem parkowania wrrrrrry coś mam pecha z tymi modułami
                              rozwiń temat. Może jakiś skan z VCDS?
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • end
                                Valdi

                                Komentarz


                                • valdi222, Coś dużo masz tych błędów. Próbowałeś je wykasować? Wracając do multifunkcji to według mnie coś się dzieje z manetką kierunkowskazów - Short to Ground - zwarcie do masy
                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                  ​​​
                                  Grzegorz

                                  Moja Ambitna Czarnula

                                  Komentarz


                                  • witam, chciałbym dołożyć multi kierownice do octavia II 2012r sedan 1.4 tsi
                                    nr sterownika: 5k0-953-569 C
                                    radio: SWING
                                    licznik bez MAXIDOT

                                    Przede wszystkim zależy mi na sterowaniu radiem z kierownicy i na lepszym wyglądzie.

                                    Co muszę kupić- zmienić ?
                                    Czy kierownica musi być z podobnego rocznika ? ( słyszałem że po 2010r była zmiana kodowania, i nie wiem czy starsza kierownica będzie działać poprawnie)

                                    Komentarz


                                    • neeji, przeczytasz ten temat od początku to będziesz wiedział.
                                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                      ​​​
                                      Grzegorz

                                      Moja Ambitna Czarnula

                                      Komentarz


                                      • A co do kierownicy?

                                        [ Dodano: Wto 08 Mar, 16 22:46 ]
                                        kilka stron wcześniej widziałem podobny temat tylko równierz pozostał bez odpowiedzi :cry:
                                        pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • neeji, tu obejrzyj zdjęcia sterownika jaki potrzebujesz oraz kierownicy (może mieć też sterowanie radiem) do tego kabelek do multifunkcji . Forum - Octavia Club Polska
                                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                          ​​​
                                          Grzegorz

                                          Moja Ambitna Czarnula

                                          Komentarz


                                          • dzięki za szybką odpowiedz

                                            z tego co zrozumiałem to potrzebuje moduł 5K0 953 569 h

                                            wiązkę 3T0 971 584

                                            i kierownice po lifcie obsługującą LIN 2.0

                                            czy nie posiadając MAXIDOT przyciski z prawej na kierownicy mogą się do czegoś przydać ?
                                            ( lepiej kupić kierownice z przyciskami do telefonu czy tym kółkiem )

                                            [ Dodano: Wto 08 Mar, 16 23:56 ]
                                            czy żadne z tych przycisków nie obsłużą nic innego oprócz MAXIDOT

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez neeji
                                              dzięki za szybką odpowiedz

                                              z tego co zrozumiałem to potrzebuje moduł 5K0 953 569 h

                                              wiązkę 3T0 971 584

                                              i kierownice po lifcie obsługującą LIN 2.0

                                              czy nie posiadając MAXIDOT przyciski z prawej na kierownicy mogą się do czegoś przydać ?
                                              ( lepiej kupić kierownice z przyciskami do telefonu czy tym kółkiem )

                                              [ Dodano: Wto 08 Mar, 16 23:56 ]
                                              czy żadne z tych przycisków nie obsłużą nic innego oprócz MAXIDOT
                                              Przeczytałeś cały temat. :evil: Już było pisane, ze jak masz radio np. Swing tak jak ja to prawa strona obsługuje: zmianę żródła dzwięku (kółeczko na przyciskach) oraz częściowo komputer pokładowy.

                                              Kierownica do kupienia taka jaką Ci wskazałem na zdjęciu. Może też być trójramienna.
                                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                              ​​​
                                              Grzegorz

                                              Moja Ambitna Czarnula

                                              Komentarz


                                              • Witam,
                                                Octavka się przespała moduły też i dzisiaj po ponownym kodowaniu wszystko zadziałało a więc mam i ja. Pozostała ramka do dodania i The end.
                                                Georgg dzięki za pomoc
                                                Załączone pliki
                                                Valdi

                                                Komentarz


                                                • dzięki za wytłumaczenie. :idea:

                                                  może miałby ktoś do sprzedania moduł 5k0-953-569H lub E ?

                                                  znalazłem kilka na allegro tylko trochę za drogie jak dla mnie,

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez valdi222
                                                    Georgg dzięki za pomoc
                                                    Proszę bardzo. :szeroki_usmiech

                                                    Zamieszczone przez neeji
                                                    dzięki za wytłumaczenie. :idea:

                                                    może miałby ktoś do sprzedania moduł 5k0-953-569H lub E ?

                                                    znalazłem kilka na allegro tylko trochę za drogie jak dla mnie,
                                                    napisz PW do koleś on lubi mieć takie rzeczy. :szeroki_usmiech
                                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                    ​​​
                                                    Grzegorz

                                                    Moja Ambitna Czarnula

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X