Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • moduł 5K0953569S obsłuży tempomat i multi w octavia II 2012r ?

    Komentarz


    • neeji, według Ross-Tech multifunkcję tak ale tempomatu nie.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • tak mi się wydawało , dzięki

        Komentarz


        • Pytanie do znawców. Czy manetki zespolone 5K0953502M oraz 5K0953521AT to jest dokładnie to samo? Wygladają identycznie (przynajmniej na zdjęciach).
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • Zamieszczone przez georgg
            Czy manetki zespolone 5K0953502M oraz 5K0953521AT to jest dokładnie to samo? Wygladają identycznie (przynajmniej na zdjęciach).
            Tak , manetki 5K0 953 521 AT były do 29.03.2010 , po tej dacie zastąpioną je 5K0 953 502M .

            Komentarz


            • Wojtenio, dzięki za szybką odpowiedź. :-)
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • Panowie, proszę o pomoc:

                Ocavia 2FL 1.9 TDI DSG z 2009 - kierownica skóra bez MF, licznik MD, tempomat itd.. Sterownik pod kierownicą 1K0 953 549 CM. Zakupiony sterownik 1K0 953 549 CH, wiązka 1K0 971 584 C i kierownica cztero raienna MF z symbolem telefonu zamiast kółka.

                Podczas wymiany kierownicy okazało się, że wtyczka z wiązki jest inna niż w kierownicy (5 vs. 6 pinów) jednak, z pomocą telefoniczną jednego z kolegów udało się podmienić piny w wiązce kierownicy (1 z 3) i wszystko ruszyło (podświetlenie, działanie, klakson itd..).

                Po wymianie i kodowaniu, lewa strona działa ok, natomiast po prawej stronie kierownicy działa tylko przełączanie między dziennym, a całkowitym MFA (1 i 2) - kliknięcie rolki. Próbowałem wielu wariantów kodowania, ale nic nie pomagało. Co może być przyczyną, że nie działa w pełni kierownica? Bez względu na kodowanie, manetka zawsze działa (nie była zmieniana na taką bez sterowania komputerem)..
                O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                Maciej
                Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                Komentarz


                • mackowski, nie ty pierwszy masz ten problem
                  to prawdopodobnie kwsetia softu licznika
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez krzynol
                    mackowski, nie ty pierwszy masz ten problem
                    to prawdopodobnie kwsetia softu licznika
                    krzynol powiedz mi, jest jakaś opcja żeby to ruszyło? Da radę przekodować ten licznik czy trzeba się po prostu przyzwyczaić do faktu, że MF działa tylko dla radia, a manetka dla kompa..?
                    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                    Maciej
                    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                    Komentarz


                    • mackowski, wysłałem drugą manetkę wycieraczek.

                      Zamieszczone przez mackowski
                      krzynol powiedz mi, jest jakaś opcja żeby to ruszyło?
                      Ja byłem przekonany, że jak jest maxi-dot to po dołożeniu kierownicy multi komputer będzie działać z kierownicy.
                      Jak widać nie jest to takie oczywiste.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • Przepraszam ale po przeczytaniu tematu nadal nie do konca wiem co mam wymienic/dokupic zeby dzialala mi kierownica multi. Prosilbym o rade. Mam octavie 2 z 2007 roku z kiera multi tylko do radia, modul kierownicy z koncowka AQ i radio Columbus. Reaguje tylko jeden przycisk, mianowicie z lewej strony prawy gorny przycisk, wydaje tylko jakis dzwiek. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
                        Daniel

                        Komentarz


                        • Łatkę do Columbusa (do obsługi multifunkcji przed FL) masz wgraną ?
                          ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                          JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                          JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                          OCP Poznań -> Mapa Spotów

                          Komentarz


                          • Niestety nie, a to wystarczy? Z kad ja pobrac? No i jak wgrac? Tylko z plyty czy z sd tez pojdzie? Dzieki za zainteresowanie i szybka odpowiedz.
                            Daniel

                            Komentarz


                            • Witam, sorka za odkopanie tematu , Panowie posiadam Octavie 2 z 2004r. niedawno wymieniałem Panel klimatyzacji na poliftowy i radio na SWING. mam orginał skórzaną kiere MF i chciał bym ja zostawić tylko zaprograować radio Swinga pod nią lub odwrotnie (kierownice pod radio) czy jest to mozliwe? trzeba coś wymieniać ? czy trzeba kierownice i moduł ? czy mozna sam moduł? jak na razie działa mi tylko wyciszenie podświetlanie oraz przewijanie a natomaist VOL+ i Vol - nie działa. da się temu zaradzic? z góry dzieki pozdrawiam Marcin.
                              ©koda Octavia II 1,9 TDi Elegance 2004

                              Komentarz


                              • Marlin, masz radio poliftowe i raczej nie obejdzie sie bez zmiany sterownika kiery. Trzeba bylo lepiej kupic Columbusa bo wystarczy łatke wgrac.
                                Marek



                                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                Komentarz


                                • marbab, Dzięki za odpowiedź. pytanie czy sterownik kiery jest p&p? możesz podać jakiego symbolu mam szukać? ten? 1K0953549CH. trzeba coś robić dodatkowego? czy będzie działać z moją kierownica?


                                  Dodam jeszcze ze zmianiałem gatewaya z 2009r z końcówką AA
                                  ©koda Octavia II 1,9 TDi Elegance 2004

                                  Komentarz


                                  • To jest sterownik który obsłuży ci graty ze skody poliftowej, zarówno kierownice jak i radio. Nie jestem pewien czy przedliftowa kierownica MF zatrybi z poliftowym radiem na jakimkolwiek module w pełni... może bardziej doswiadczeni sie wypowiedzą
                                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • jezeli trzeba kierownice wymieniać to ja podziekuję :P nie przeszkadza mi to az tak mało i tak uzywam ;P nie podoba mi się kierownica od FL
                                      ©koda Octavia II 1,9 TDi Elegance 2004

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez maxpaynemm
                                        To jest sterownik który obsłuży ci graty ze skody poliftowej, zarówno kierownice jak i radio. Nie jestem pewien czy przedliftowa kierownica MF zatrybi z poliftowym radiem na jakimkolwiek module w pełni... może bardziej doswiadczeni sie wypowiedzą
                                        Zatrybi
                                        Sam tak mam. Kiera MF przedliftowa (Lin 1.3) i Columbus (Lin 2.0). Sterownik CH (obsługuje Lin 1.3 oraz 2.0)
                                        Wszystko śmiga
                                        Mój szatan

                                        Paweł

                                        Komentarz


                                        • Wszystko P&P sam robiłeś? czy ktoś Ci wymieniał? trzeba było coś programować? czy aby podłączałeś i działało? ile zapałaciłeś za sterownik? bo ja patrze na alledrogo to wołają ponad 300 PLN na aili kosztuje niecałe 200PLN
                                          ©koda Octavia II 1,9 TDi Elegance 2004

                                          Komentarz


                                          • Marlin, na ali dałem ok 260zł za CH
                                            Pomógł mi forumowy magik koleś bo w moim przypadku wcześniej miałem kiere zwykłą i potrzebny był kabel pod MF
                                            Po wszystkim trzeba było zrobić adaptacje wspomagania i zakodować kierownice
                                            Mój szatan

                                            Paweł

                                            Komentarz


                                            • VCDS się dało zakodować rozumiem? ale tak to było P&P?
                                              ©koda Octavia II 1,9 TDi Elegance 2004

                                              Komentarz


                                              • VCDS wystarczy.
                                                P&P
                                                Wymiana sterownika, kodowanie, adaptacja i wsio gra i buczy
                                                Mój szatan

                                                Paweł

                                                Komentarz


                                                • Czy przy zmianie kiery po lifcie (czteroramienna z MF) na trójramienną tez MF ,są jakieś problemy z kabelkami czy P&P bez ruszania niczego?

                                                  Komentarz


                                                  • Wszystko P&P
                                                    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                                    Maciej
                                                    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X