Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tak apropo Multifunkcji posiadam kierownice z ta funkcja a nie mam kabla łaczącego kierownice z radiem czy ktos jest mi w stanie podac nr seryjny tego kabla
    bedze bardzo wdzieczny
    pozdrawiam
    z1c00

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marpol
      co będzie obsługiwała prawa strona. Nie mam MAXI DOTA.
      Nic.

      Zamieszczone przez z1c00
      tak apropo Multifunkcji posiadam kierownice z ta funkcja a nie mam kabla łaczącego kierownice z radiem czy ktos jest mi w stanie podac nr seryjny tego kabla
      Z tego co wiem to żaden kabel nie jest potrzebny. Jak robiłem to wystarczyło kodowanie i radio działało z kierownicy.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marpol
        A jeszcze jedno laickie pytanie, przy moim Swingu, to co będzie obsługiwała prawa i lewa strona kierownicy. Nie mam MAXI DOTA.
        Z tego co pamiętam:

        Prawa strona zależnie od przycisków (bo może być też telefon) - źródlo dźwięku (radio, CD).
        Lewa strona: pogłaśnianie/wyciszanie radia/CD, przełączanie utworów (CD) lub zmiana stacji (radio).
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • Z tego co wiem to żaden kabel nie jest potrzebny. Jak robiłem to wystarczyło kodowanie i radio działało z kierownicy.
          Czyli rozumiem ze po zakodowaniu te ikonki na kierownicy beda swiecic i działać oraz bedzie sterowanie z nich na radiu

          Komentarz


          • Jaki sterownik

            Witam
            Mam pytanie na jaki sterownik muszę wymienić żeby obsługiwał mi kierownice multifunkcyjna, tempomat, komputer pokładowy i jaki misze kabel dokupić do kierownicy nr seryjny proszę o podanie iż na allegro jest kilkanaście nr seryjnych z taką samą wtyczka ( wtyczkę podróżna na 6 pinów mam w kierownicy
            Obecie mam sterownik 1K0 953 549 DA

            Komentarz


            • Re: Jaki sterownik

              Zamieszczone przez Lawus21
              Witam
              Mam pytanie na jaki sterownik muszę wymienić żeby obsługiwał mi kierownice multifunkcyjna, tempomat, komputer pokładowy i jaki misze kabel dokupić do kierownicy nr seryjny proszę o podanie iż na allegro jest kilkanaście nr seryjnych z taką samą wtyczka ( wtyczkę podróżna na 6 pinów mam w kierownicy
              Obecie mam sterownik 1K0 953 549 DA
              Moduł z Chin
              http://www.aliexpress.com/item/VW-St...451318400_6149

              Kabelek do poduszki kierownicy z obsługą MF - poszukaj w tym topicu - był podawany numer.

              Komentarz


              • A żeby mieć tego maxi dota w octavi II FL to co trzeba wymienić i zrobić?

                Komentarz


                • Lawus21, skontaktuj się z krzynolem on Ci pomoże w doborze części, może nawet w montażu :wink:

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Lawus21
                    A żeby mieć tego maxi dota w octavi II FL to co trzeba wymienić i zrobić?
                    kupić licznik z Maxi-dotem i wymienić. :-)
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez georgg
                      kupić licznik z Maxi-dotem i wymienić. :-)
                      Potrzebujesz 1Z0 920 843 od wersji z literką M ma PL menu, tylko teraz z licznikami jest troszkę bieda. Czesi chyba nowych już nie robią.

                      Komentarz



                      • Ja kupiłem taki ty pewnie jak do ropniaku musisz szukać z D , najważniejsze zęby był tak jak masz na informacji rok produkcji ten sam i nowszy oraz soft . Język polski dogral mi spacewalker .
                        Moja OII Tour

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez mrfazi
                          Zamieszczone przez georgg
                          kupić licznik z Maxi-dotem i wymienić. :-)
                          Czesi chyba nowych już nie robią.
                          ale są u nich dostępne Link
                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                          ​​​
                          Grzegorz

                          Moja Ambitna Czarnula

                          Komentarz


                          • Witam
                            Przepraszam na wstępie, że odbiegam troche od tematu ale pilnie potrzebuję nowego softu do radia Bolero OII. Bardzo długo wczytuje mi kartę pamięci ok.2 minut zanim wystartuje. W serwisie pytałem o taka usługę ale niestety nie mam faktury na radio i mi odmówili ze względów bezpieczeństwa bo nie mozna ustalić pochodzenia radia. Radio zakupiłem od Grygiego niestety nie mam na to żadnego papieru. czy jest ktoś kto może pomóc mi w tym temacie z góry dzięki za pomoc i informacje

                            Komentarz


                            • Dzisiaj zadzwoniłem do ASO z pytaniem o możliwość i koszt wymiany mojej czteroramiennej kierownicy na multifunkcyjną i Pan poinformował mnie, że muszę przygotować 500 zł. Nie wiem, czy jest to akceptowalne i warto?

                              Komentarz


                              • marpol, wszystko w cenie?! to brać nie pytać
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • krzynol,
                                  w cenie tylko montaż, kierownicę z gratami będę miał swoją.

                                  Komentarz


                                  • marpol, no to się już robi kosmos :spin: jak za samą robocizne
                                    Dawid
                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                    Komentarz


                                    • marpol, przecież jak masz potrzebne części to możesz to zrobić sam.
                                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                      ​​​
                                      Grzegorz

                                      Moja Ambitna Czarnula

                                      Komentarz


                                      • georgg,
                                        oj jakoś sobie nie ufam

                                        Komentarz


                                        • a to faktycznie sporo grosza za zamontowanie i kodowanie - jakieś 500 zł/h
                                          Kołobrzeg, hm, albo Szczecin albo 3miasto, w okolicy raczej nie ma kogoś z OCP
                                          albo szczecinek wałcz
                                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                          poprzednie modele:
                                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                          Komentarz


                                          • marpol, masz nie daleko krzynol, kupuj 8pak i w droge :wink:
                                            Dawid
                                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez dawcio
                                              marpol, masz nie daleko krzynol, kupuj 8pak i w droge :wink:
                                              i nie ma co się zastanawiać. :szeroki_usmiech
                                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                              ​​​
                                              Grzegorz

                                              Moja Ambitna Czarnula

                                              Komentarz


                                              • No własnie do Ciebie krzynol będę się baaaaaaardzo szeroko uśmiechał. Pochodzę z Kaszub (Bytowa), więc Trójmiasto jest mi bliskie, ale to może już na priw. Dzięki chłopaki za wskazówki

                                                Komentarz


                                                • Witam, parę stron w tył był wątek czy taka kierownica spasuje do O2 FL:
                                                  Link
                                                  Ta jest u kolegi superbmana nowa.
                                                  Czy to zadziała, oczywiście tu akurat cena wysoka z uwagi na stan, ale taką kierownice można kupić o połowę taniej niż trójramienną z MF do O2FL.
                                                  Co wy na to?
                                                  Kubala
                                                  ------------------------------------
                                                  było 139 KM i 310 Nm
                                                  jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

                                                  Komentarz


                                                  • Jeżeli kupisz kierownicę NIE z O3, tylko z Superba czy Rapida czy Yeti to Ci zadziała. Natomiast z O3 nie. Masz to wyraźnie napisane również na aukcji Konrada.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X