Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe logo Skoda

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupiłem i zamontowałem nowe logo z przodu i z tyłu (2 x przód z Citigo). Przednie siedzi idealnie, ale tylne na doklejonej taśmie dwustronnej się kiwa. Czy macie jakiś inny pomysł oprócz taśmy? Zastanawiam się nad klejem do luster albo silikonem montażowym.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez octopus
      Kupiłem i zamontowałem nowe logo z przodu i z tyłu (2 x przód z Citigo). Przednie siedzi idealnie, ale tylne na doklejonej taśmie dwustronnej się kiwa. Czy macie jakiś inny pomysł oprócz taśmy? Zastanawiam się nad klejem do luster albo silikonem montażowym.
      u siebie przywaliłem oprócz taśmy dwustronnej silikon bezbarwny i objechałem nim wokół znaczka co by woda nie wchodziła pod znaczek.
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • octopus, gdzies dales ciala. u mnie z tyłu siedzi bardzo stabilnie:

        Komentarz


        • Taśme lekko lipną miałem, może tu jest problem. Nad silikonem też myślałem - trzeba jakoś uszczelnić otwory po bolcach ze starego znaczka. Dzięki, popracuje jeszcze nad mocowaniem.

          Komentarz


          • ja dalem tasme silikonową podwojna wartwe tak ze wypelnila cala wneke + na znaczek i jest SI

            Komentarz


            • Podjedź do firmy która zajmuje się wymianą szyb przednich (nordglass czy jakszyby). Poproś ich przyklejenie tego. Za parę złotych przykleją Ci to na kleju do szyb. Lakier oderwiesz a znaczek nie puści po takim kleju

              Komentarz


              • Zamieszczone przez namo
                Lakier oderwiesz a znaczek nie puści po takim kleju
                No to nie wiem czy to taki dobry patent :diabelski_usmiech



                CB Harry II ASC + Triflex

                Pozdrawiam Mirek!!

                Komentarz


                • Dziś zamawiałem nowe loga w ASO. Cena 48 zł. Zaskoczył mnie jednak czas realizacji zamówienia. Będą na wtorek już u mnie.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • Logo zamontowane na Distalu. Po bokach zostały niewielkie szpary, które jeszcze uszczelnię silikonem. Całość na granatowej octavce wygląda bardzo dobrze. Teraz szukam logo na kluczyk

                    Komentarz


                    • nadal cos nie halo - u mnie nie ma absolutnie zadnych szpar - no moze takie mikro jakies bo wiadomo ze przyklejone na amen to nie jest.... wiec popraw bo silikon to bedzie jakies niepotrzebne druciarstwo


                      ps
                      jakby ktos potrzebowal to u mnie oryginaly po 49 sa od reki


                      z bliska:

                      Komentarz


                      • Koledzy pytanie:

                        Mam felgi VEGA z dużymi jak wiadomo deklami zakrywającymi śruby - czy da się na nich zmienić logo skody na nowe???? Z tego co widzę chyba jest to tu jakaś naklejka. Czy musiał bym całe dekielki???
                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • nie ma chyba jeszcze takich naklejek, a te co sa (ze starymi logami) to imo sa strasznie lipne. Jesli ma takie dekielki jak w audi ktore zakrywaja sruby to za jakis czas bede mial dekle takie od citigo w wiekszych rozmiarach i bedzie je mozna ladowac do felf z audi itp gdzie dekle sa wieksze.

                          Komentarz


                          • a co z kierownicą co robicie z logiem na kierownicy nikt o tym nie pisze a wygląda lipnie to stare na kierownicy do nowych na przód i tył. Ja usunąłem logo z kierownicy ale co dalej czym to zastąpić co tam teraz dać skoro nowe loga tylko na poduszkach są ?

                            Komentarz


                            • no nikt nie pisze o logo z kierownicy..panowie co jest? Dzwoniłem do 3 serwisów skody i jedni twierdzą że zaślebka poduszki air z kierownicy jest wymienialna drudzy że nie. Niezależni mechanicy nie mają o tym pojęcia. Gość co sprzedaje zaślepki poduszki z nowym logo niby do citigo twierdzi że się to wymienia. A tu dalej nikt konkretnie nie odpowiada. Ci co wymienili na nowe loga na maskach nic nie piszą o tym z kierownicy które nie jest wymienialne.
                              remig

                              Komentarz


                              • ztcw to wszystko sie da wymienic, tlyo kup gdzies sama obudowe poduszki skoro nie wystepuje to jako czesc zamienna.

                                Samego logo nikt nie wymienia bo w razie W nikt nie chce miec kury na gebie do konca zycia...

                                Komentarz


                                • Ci co mają kiery od FL mogą zmienić obudowę airbagu od citigo

                                  Link

                                  Niestety nie ma z srebrnym podkreśleniem przed FL niestety nie mają na razie alternatywy
                                  Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Tylko kto to wymienia wszyscy się boją...jednak to air bag...

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez remig
                                      Tylko kto to wymienia wszyscy się boją...jednak to air bag...
                                      Ja to robię. Operacja jest 100% bezpieczna. Robiłem to już kilka razy.

                                      Zaślepka z nowym logo niestety nie ma chromowanego paska.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • Link do kompletu
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • Samo to male logo tez bedzie do kupienia jak mysle. Trzeba w ETCE poszperac.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • Te nowe logo do kluczyka ma numer 3T0 837 891 A.

                                            Komentarz


                                            • Kupował ktoś już te logo do kluczyk ?

                                              [ Dodano: Sob 15 Cze, 13 23:25 ]
                                              jakie są nr logo które pasują p&p do OII FL combi :?:
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                              przedstawiam smerfetke

                                              Komentarz


                                              • Ja kupiłem przód i tył z OIII i jestem bardzo zadowolony z efektu.


                                                Octavia 2 RS-R 350hp

                                                Komentarz


                                                • 1bizkit, rozmiarami pasują idealnie ?
                                                  Jakie numery mają te loga ?
                                                  Fajna stronka

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez 2.0-16v Michał
                                                    Kupował ktoś już te logo do kluczyk ?
                                                    Ja będę miał dla Ciebie :diabelski_usmiech
                                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X