Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak w okolicach też może być to ja polecę to:
    Te w nowym budynku - miałem pierwszy od góry "fioletowy" był super.

    Apartamenty w Podgora - Apartamenty Vodanović | ApartamentyChorwacja.pl

    A co do samej rekomendacji - tekże polecam te rejony. Mojej rodzince się bardzo podobają.

    Komentarz


    • Tucepi bardzo polecam!

      a w Podgorze sprawdzony mechanik

      Komentarz


      • Mam dylemat w kwestii trasy z Warszawy do Wiednia, później juz mam ogarnieta trasę
        Któredy wg Was lepiej lecieć- przez Czechy i Brno czy przez Słowację i Bratysławę??
        Jak wygląda droga z Brna do Wiednia??
        NajtFukinPatrol North-West

        UNIDEN 510 XL + ML145

        BYŁ ASZ
        PÓŹNIEJ BYŁ BKD
        BYŁA TEŻ CEGA
        A TERAZ JEST SUPERB CBBB
        MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

        Komentarz


        • Koledzy może ktoś z Was pomoże.

          Pierwszy raz chcę odwiedzic Tucepi.
          Mam pytanie co do tego apartamentu
          Apartments Nevenka - Tučepi
          Widać że blisko plaży i to plus, ale z tego co tam widze jest jakieś przejscie tunelem . Ma to jakis sens jak jade z 2 letnim dzieckiem tzn śmigam z wózkiem ?

          PS. ewentualnie poproszę o jakies sprawdzone ofert blisko plaży.

          pzdr

          Komentarz


          • Angrekoo warto tam jechać bo sami nasi tam są....
            Załączone pliki
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Zamieszczone przez maxpaynemm
              Panowie chciałbym się wybrać w terminie 25.06 do 04.07.2016 do Baśka Voda. Dostałem od dwóch osób rekomendacje miejsc ale może ktoś z was coś jeszcze poleci w tych okolicach?? Jakieś sprawdzone miejscówki???

              Będę wdzięczny za pomoc.
              Byłem w zeszłym roku tu:
              404 - Error: 404

              Aparatement super. Widok z wielkiego tarasu rewelka + 2 małe balkony. Cisza i spokój oraz włascicielka która do niczego sie nie czepia.
              Minusem jest zejscie bezposrednio z domu w strone plaży tzn. jakieś 60 metrow schodów.
              Ja targałem wózek wiec troszkę sił mnie to kosztowało, ale gdyby dzieci same chodziły to polecam bo schody nie są strome. Po zejściu do centrum minutka spacerkiem lub od razu fajna plaża.

              [ Dodano: Nie 10 Kwi, 16 21:40 ]
              Zamieszczone przez dawcio
              Angrekoo warto tam jechać bo sami nasi tam są....
              Gust motoryzacyjny mają OK, ale pytam szczegolnie o ten tunel i samą miejscówke w Tucepi bo sam apartament bardzo mi sie podoba.

              Komentarz


              • Angrekoo, z dzieckiem to fatalna miejscówa.

                Raz, że za Jadranką to jeszcze kawał drogi do głównej plaży - ta zaczyna się za portem. Tam masz, wszystkie lody, pizze, itp. - to co dzieciaki uwielbiają.

                Komentarz


                • Angrekoo, jestem ślepy czy na tych stronach co podałeś nie ma cen :?:

                  [ Dodano: Pon 11 Kwi, 16 00:13 ]
                  Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                  Jak wygląda droga z Brna do Wiednia??
                  Jechałem rok temu do Włoch. Droga OK, część jakaś autostrada a reszta krajówka. Można płynnie lecieć 100km/h, w zabudowanym zwolnić. Było parę km remontów, ale jak jechałem w okresie świątecznym to wszystko płynnie szło.

                  Są różne gusta, ale ja Słowacji nie znoszę, proponuje przez Czechy. Z Wawy na Cz-we, Ostrave, Olomuniec. Przynajmniej można trochę pocisnąć i nadrobić.
                  Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                  _______
                  Piotr

                  Komentarz


                  • Angrekoo, ja byłem tutaj w 2013r. Też po drugiej stronie Jadranki ale nigdy tunelem nie szedłem, plaża zdecydowanie bliżej. Masz parking zacieniony (przynajmniej tak było) i Katika normalna gospodyni. Trzeba tylko na jej męża uważać bo non stop chce na "zęba" polewać :diabelski_usmiech
                    Pisał Sebastian

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez SS
                      Trzeba tylko na jej męża uważać bo non stop chce na "zęba" polewać
                      Jak każdy gospodarz na Bałkanach.... mnogo dobro :drink
                      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                      _______
                      Piotr

                      Komentarz


                      • Czarna_LK, ale ileż można... Później człowiek się "wymykał" żeby go nie spotkać :wink:
                        Pisał Sebastian

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                          Mam dylemat w kwestii trasy z Warszawy do Wiednia, później juz mam ogarnieta trasę
                          Któredy wg Was lepiej lecieć- przez Czechy i Brno czy przez Słowację i Bratysławę??
                          Jak wygląda droga z Brna do Wiednia??
                          Jest tzw szkoła kielecka i radomska? która wybierasz? :szeroki_usmiech

                          jakiś czas temu przez ten wątek przetoczyła sie olbrzymia dyskusja nad wyższościa jednej trasy nad drugą. I tak jak trwa dyskusja nad wyższością świąte Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy tak i tutaj ta dyskusja chyba się nie skończy.
                          Ja też wolę lecieć przez Czechy z dwóch powodów:
                          - aby doleciec do autostrady słowackiej trzeba jechać większy kawałek wąską drogą (krajową),
                          - częściej słyszy się o zawziętości kolegów w niebieskich mundurkach na Słowacji niż w Czechach.
                          Oczywiście miłośnicy tej trasy zaraz podkreślą, że jadą kawałek wąską drogą ale potem do samego Wiednia autostrada (tyle że z nieoznakowanymi patrolami...) oraz to że na trasie via Brno masz autostradę pokrytą płytami betonowymi i stukot im straszliwie przeszkadza (ja bynajmniej nie narzekam).
                          Tak więc co kto lubi...
                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                          _______________________________________
                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Angrekoo
                            Gust motoryzacyjny mają OK, ale pytam szczegolnie o ten tunel i samą miejscówke w Tucepi bo sam apartament bardzo mi sie podoba.
                            Przejscie tunelem to pikus, dwa to 90% i tak przechodzi droga. To nie jest autostrada, tam auta jezdza, ale nie jeden za drugim. Bylismy z malym, ktory mial dwa lata.

                            Pozostaje kwestia dojscia do plazy. To jest rejon od portu w strone hoteli, gdzie przy hotelach sa dzikie tlumy, ktore uciekaja na prawo i lewo w tym wypadku ida wlasnie w ta strone.

                            Ja bym szukal po drugiej stronie portu.

                            My bylismy na wprost z tego wyjscia z plazy i tez widac wlasnie to przejscie podziemne.
                            Mapy Google . 2608689,17.0610331,3a,75y,104.17h,78.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1sz0tnK3xXM-t-2h2mKme6ZQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=pl

                            skasuj jedna spacje z linku to wskoczy
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • Maicroft, to my byli po sąsiedzku Tak jak piszesz chyba tylko raz przeszedłem tym tunelem ale to na "stanowczą" prośbę smyka. Wtedy dzieci miały 4 i 1 więc młodsze w wózku wszędzie. Ta miejscówka jest dobra bo po zejściu na plażę idziesz na wschód i masz coraz więcej miejsca do plażingu 8) bo kawałek od portu i ludziskom się nie chce iść. Co innego po południu jak się lansem po deptaku idzie. Wtedy na zachód cały deptak do przejścia, aż do nieczynnego hotelu. Po powrocie dzieci zasypiają w trakcie kąpieli :diabelski_usmiech
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • częściej słyszy się o zawziętości kolegów w niebieskich mundurkach na Słowacji niż w Czechach.
                                Choćby w Czechach nie gonili passatami R :lol: w Czechach też polecam Brno dalej D2 i potem Breclav i bokiem. Jest mniej wsi i leci się spokojnie polami.

                                aby doleciec do autostrady słowackiej trzeba jechać większy kawałek wąską drogą (krajową),
                                A o której drodze mówi się? Katowice-Zory-Cieszyn-Cadca czy Katowice-Zywiec-Zwardon-Cadca? Na tej drugiej dojeżdża się obecnie aż do Zywca po dwóch pasach.

                                Zamieszczone przez aro_40
                                tutaj ta dyskusja chyba się nie skończy.
                                Skończy za rok dwa, bo Słowacy są już mocno zaawansowani na odcinku Zwardon-Cadca-Zilina.

                                Plus dla Słowaków, że od tego roku można kupić winiete w necie Elektronické diaľničné známky v Slovenskej republike - również po polsku.
                                - Superb
                                - Panda 1.2

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                  Mam dylemat w kwestii trasy z Warszawy do Wiednia, później juz mam ogarnieta trasę
                                  Od Siewierza masz cały czas autostradę do Brna
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • In town
                                    up to 6 km/h: Warning
                                    6 - 10 km/h: 20 eur
                                    10 - 15 km/h: 40 eur
                                    15 - 19 km/h: 50 eur
                                    19 - 25 km/h: 80 eur
                                    25 - 30 km/h: 140 eur
                                    30 - 35 km/h: 200 eur
                                    35 - 40 km/h: 280 eur
                                    40 - 45 km/h: 360 eur
                                    45 - 50 km/h: 440 eur
                                    50 - 55 km/h: 540 eur
                                    55 - 60 km/h: 650 eur
                                    60 km/h and more: revoke of driving license


                                    Out of town
                                    up to 6 km/h: Warning
                                    6 - 15 km/h: 20 eur
                                    15 - 25 km/h: 40 eur
                                    25 - 29 km/h: 50 eur
                                    29 - 35 km/h: 100 eur
                                    35 - 40 km/h: 200 eur
                                    40 - 45 km/h: 300 eur
                                    45 - 50 km/h: 400 eur
                                    50 - 55 km/h: 500 eur
                                    55 - 60 km/h: 650 eur
                                    60 km/h and more: revoke of driving license



                                    Tak sie cenia Slowacy w tej chwili ??

                                    Czyli Slowacja/Wegry/Chorwacja te licznikowe 145 mozna w zasadzie leciec bez wiekszego stresu.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Maicroft, kiedyś jakiś Chorwat mi mówił, że jest cicha umowa, że na autostradzie do 150km nie reagują (oczywiście na dozwolonym 130). Jak jest ograniczenie do 80km to nie ma bata, kolega poczuł na własnej skórze :wink:
                                      Pisał Sebastian

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez SS
                                        Maicroft, kiedyś jakiś Chorwat mi mówił, że jest cicha umowa, że na autostradzie do 150km nie reagują (oczywiście na dozwolonym 130).
                                        Trzeba uważać, bo takie ciche umowy nie zawsze stosują się do obcych rejestracji.

                                        Komentarz


                                        • pgolik, dlatego jeżdżę do 150 i zawsze po wyprzedzeniu na prawy pas, jak najszybciej. Póki co się sprawdza. Zresztą w 2015 autostrada była tak obłożona, że jazda 110 była cudem. Dopiero od Makarskiej ruch się zmniejszył i można było jechać normalnie :diabelski_usmiech
                                          Pisał Sebastian

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Maicroft
                                            Zamieszczone przez Angrekoo
                                            Gust motoryzacyjny mają OK, ale pytam szczegolnie o ten tunel i samą miejscówke w Tucepi bo sam apartament bardzo mi sie podoba.
                                            Przejscie tunelem to pikus, dwa to 90% i tak przechodzi droga. To nie jest autostrada, tam auta jezdza, ale nie jeden za drugim. Bylismy z malym, ktory mial dwa lata.

                                            Pozostaje kwestia dojscia do plazy. To jest rejon od portu w strone hoteli, gdzie przy hotelach sa dzikie tlumy, ktore uciekaja na prawo i lewo w tym wypadku ida wlasnie w ta strone.

                                            Ja bym szukal po drugiej stronie portu.

                                            My bylismy na wprost z tego wyjscia z plazy i tez widac wlasnie to przejscie podziemne.
                                            Mapy Google . 2608689,17.0610331,3a,75y,104.17h,78.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1sz0tnK3xXM-t-2h2mKme6ZQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=pl

                                            skasuj jedna spacje z linku to wskoczy
                                            Dzieki za wskazowki.
                                            Tlumow sie nie boje bo zawsze jezdze w czerwcu. A co do przejscia to patrzac na google street view to jest tam barierka i skarpa wiec na plaze to w prostej lini tylko tym tajemniczym tunelem.
                                            Czyli mowicie zeby sie tego tunelu ani ruchu ulicznego pod aparatemntem sie nie bac?

                                            Komentarz


                                            • Angrekoo, okno masz na morze?
                                              Pisał Sebastian

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez SS
                                                Angrekoo, okno masz na morze?
                                                Dokladnie ten:
                                                1: A2+2 - apartment for 2-4 persons :: Appartement für 2-4 Personen, Apartments Nevenka - Tučepi
                                                Czyli widok na morze i chyba ostatnie najwyzsze pietro.

                                                Komentarz


                                                • Angrekoo, to najwyżej trochę samochody, ale jak jest ruch to będziesz na plaży :wink:
                                                  Pisał Sebastian

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Czarna_LK
                                                    Można płynnie lecieć 100km/h, w zabudowanym zwolnić
                                                    i uważać na fotoradary w Austrii ... bo potem "drogie pocztówki" przychodzą :P

                                                    Panowie kto pierwszy w tym roku "przeciera trasę" do CRO lub Włoch ... przydało by się info na temat "uchodźców. Ostatnio na info oglądałem zamieszki na granicy włosko-austriackiej ... oczywiście w większości TV blokada informacji w tym temacie :evil:
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X