Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lu5asz,jeśli jeszcze nic nie znalazłeś to zerknij na tą ofertę Apartamenty w Slano - Apartamenty Bujak | ApartamentyChorwacja.pl
    byłem w ubiegłym roku,w tym znowu tam jedziemy.
    Pozdrawiam Janusz

    Komentarz


    • jano, dzieki
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • Tylko do Dubrovnika trzeba miec paszport, bo teoretycznie nie przejedziemy przez BiH :?:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Tak wiem,ja już zarezerwaowałem apartament w Mimice,blisko Omis
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Maicroft
            Tylko do Dubrovnika trzeba miec paszport, bo teoretycznie nie przejedziemy przez BiH :?:
            Za chwilę nie będzie Schengen, więc paszport mimo wszystko warto mieć tak czy siak.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Maicroft
              Tylko do Dubrovnika trzeba miec paszport, bo teoretycznie nie przejedziemy przez BiH
              I zieloną kartę, którą sprawdzają.
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • Maicroft, my przejechaliśmy na dowody osobiste bez problemu,no i o czym wspomniane powyżej obowiązkowo zielona karta


                TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                Komentarz


                • Z ZK jest ciekawie. Jam mam ubezpieczenie auta w mbanku to ZK nie mam. Trzeba by ja wykupic osobno.

                  Schengen nie zniknie co najwyzej kontrole beda na krajach sasiadujacych z krajami graniczacymi z panstwami spoza schengen.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maicroft
                    Z ZK jest ciekawie. Jam mam ubezpieczenie auta w mbanku to ZK nie mam. Trzeba by ja wykupic osobno.
                    mam identycznie jak Ty,ale wiesz gdzie można ZK kupić osobno i ile wołają?
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Maicroft
                      Z ZK jest ciekawie. Jam mam ubezpieczenie auta w mbanku to ZK nie mam. Trzeba by ja wykupic osobno.
                      Pytać w firmie ubezpieczającej dla mbanku.
                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                      =================================================

                      Komentarz


                      • Jak nawet zniknie Schengen to bez BiH wystarczą dowody. To dalej będzie UE.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Nie bardzo, bo my bylismy w UE od 2004 a do Niemiec nie mozna bylo wjechac bez paszportu dalej.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • Do Dubrownika na dowody bez problemu, zieloną miałem ale nikt nie sprawdzał. Na granicy z BiH jest osobna bramka dla UE i nawet nie sprawdzają. Tak było w lipcu. Teraz ze względu na imigrantów może być inaczej.
                            Czarna Diablica

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez endryu
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              Z ZK jest ciekawie. Jam mam ubezpieczenie auta w mbanku to ZK nie mam. Trzeba by ja wykupic osobno.
                              Pytać w firmie ubezpieczającej dla mbanku.
                              Najmniej komplikacji to zadzwonić do mBanku i poprosić o dosłanie ZK. I oni to załatwiają sami
                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                              _______________________________________
                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez aro_40
                                Najmniej komplikacji to zadzwonić do mBanku i poprosić o dosłanie ZK. I oni to załatwiają sami
                                3 lata temu nie bylo takiej opcji, a jesli sie pojawiaja to za jakas astronomiczna kwote, bo ZK nie jest w standardzie policy bre banku
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Maicroft, do BiH, jak i innych krajow Europejskich spoza UE juz dawno mozna jezdzic na dowod, Link
                                  Marek



                                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                  Komentarz


                                  • do Cro przed ich wejściem do UE też można było
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Maicroft
                                      Zamieszczone przez aro_40
                                      Najmniej komplikacji to zadzwonić do mBanku i poprosić o dosłanie ZK. I oni to załatwiają sami
                                      3 lata temu nie bylo takiej opcji, a jesli sie pojawiaja to za jakas astronomiczna kwote, bo ZK nie jest w standardzie policy bre banku
                                      ale mBank ma różne polisy...
                                      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                      _______________________________________
                                      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez aro_40
                                        Zamieszczone przez Maicroft
                                        Zamieszczone przez aro_40
                                        Najmniej komplikacji to zadzwonić do mBanku i poprosić o dosłanie ZK. I oni to załatwiają sami
                                        3 lata temu nie bylo takiej opcji, a jesli sie pojawiaja to za jakas astronomiczna kwote, bo ZK nie jest w standardzie policy bre banku
                                        ale mBank ma różne polisy...
                                        ale nie mają ZK,może teraz jak się połączyli z AXE....
                                        Dawid
                                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                        Komentarz


                                        • Był ktoś z Was w Starigrad-Paklenica ? warto tam jechać, mając z sobą 3 letnie dziecko ?
                                          Ewentualnie mam jeszcze na oku Pule, Krnica, ktoś był ?
                                          Moja skodzinka o2
                                          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                          Komentarz


                                          • Był ktoś z Was w Starigrad-Paklenica ? warto tam jechać, mając z sobą 3 letnie dziecko ?
                                            Ewentualnie mam jeszcze na oku Pule, Krnica, ktoś był ?
                                            Kolega byl chyba 2 razy nawet, z malym dzieckiem, chwalil sobie

                                            Komentarz


                                            • Panie i Panowie potrzebuje jakiś sprawdzonych miejscówek dla 3 dorosłych i 3 latka w Cro.
                                              Najlepiej zeby bylo blisko plaży a juz szczytem byłby piasek na niej.

                                              Komentarz


                                              • CRP / Hvar - Hotel Arkada

                                                Witam proszę o opinie nt:

                                                1. samego biura podróży
                                                2. miejscówki jaką wybraliśmy.

                                                Hotel Arkada
                                                www.prostetorodo.pl

                                                Komentarz


                                                • macherstudio, interesuje Cię bardziej opinia o samym hotelu czy rownież o miasteczku lub całej wyspie?
                                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                                  Komentarz


                                                  • maro rs, o hotelu właśnie na boking poczytałem, wypadł średni, natomiast jeśli wiesz coś również na temat miejscowości .... (YT) łądnie ją pokazuje takiego klimatu szukam ..... np. czy jest wypożyczalnia skuterów (nie wodnych) ale motorków ?
                                                    www.prostetorodo.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X