Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kto jeszcze nie widział, niech się spieszy

    Dlaczego plaża Zlatni Rat na wyspie Brač zmieniła kształt? - Podróże

    [youtube] [/youtube]
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • ruwado, byłem tam w ubiegłe wakacje widoki przepiękne :szeroki_usmiech


      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

      Komentarz


      • damian1975, ja też, ale wtedy garba nie było :szeroki_usmiech
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Byłem w zeszłym roku, miałem kolizję lusterkami z miejscowym no i była pyskówka.
          Ponadto zapędziłem się Superbem w uliczkę, która się zwężała do szerokości pieszych
          Wycofywałem się 200m przez pół godziny, w między czasie pozostawiali mi po drodze jakieś motorowery, które musiałem usuwać z drogi. Cyrk na kółkach.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • a mi się wybrało w najgorętszy dzień w 2013r i było tak gorąco, że po dojściu na Róg nie chciało mi się wyjść z cienia, znaczy nie miałem siły (pchanie wózka i drugie dziecko na przyczepkę to nie był dobry pomysł). Widok pierwsza klasa
            Pisał Sebastian

            Komentarz


            • Kiedy ten wątek odżywa wiem, że idzie wiosna
              Moja FLka:

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

              Komentarz


              • A myśmy byli tam w 2014 roku i szczerze mówiąc nie powala na kolana, ze względu na syf oczywiście, bo wiadomo widoki są ok.
                Ale na plaży widok "petów" mnie wkur.... no i syf w przebieralniach gdzie na ścianki były poprzyklejane kobiece "wafle" ?(czyt podpaski). Nie wiem czemu ludzie to takie świnie...
                Moja skodzinka o2
                Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                Komentarz


                • Dlatego ja w 2015 zwiedzając Brac i wiedząc o tym co piszecie - Złoty Róg oglądałem tylko z góry Z widowej góry nad Bolem, gdzie elegancko dojeżdża się samochodem. A widok taki jak w katalogach i syfu nie widać
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Za to nachalnie sprzedają jakieś badziewie przed wejściem.
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • No to lecim na Szczecin, od pierwszego lipca na 10dni

                      Booking.com | Official site | The best hotels, flights, car rentals & accommodations

                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • Ladniusio
                        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                        VW Jetta 1.2 TSI

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez piramida
                          No to lecim na Szczecin, od pierwszego lipca na 10dni
                          Super. Ja żonie właśnie wspominałem o Ochrydzkim, całkiem możliwe że w przyszłym roku tam zawitamy . W ubiegłym roku była MNE, teraz w sierpniu CRO, za rok .... .
                          Skąd będziesz jechał i jak planujesz podróż rozłożyć?

                          Komentarz


                          • Fajna miejscówka! No i cena śmiesznie niska. A jaki wypas.
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • Przy tym kursie waluty, to wcale CRO w tym roku nie bedzie atrakcyjna.

                              Dzis 4,5, a za chwile 5zl i mamy 20% wiecej niz rok temu.
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft
                                Przy tym kursie waluty, to wcale CRO w tym roku nie bedzie atrakcyjna.

                                Dzis 4,5, a za chwile 5zl i mamy 20% wiecej niz rok temu.
                                Niby tak, ale ja am już tyle lat że i myślenie mi się zmienia :lol:
                                Profesor Bartoszewski kiedyś powiedział:
                                „Są w życiu rzeczy, które warto i są rzeczy, które się
                                opłaca - nie zawsze to co warto się opłaca i nie zawsze to co się opłaca warto”
                                I tego się staram trzymać :wink:

                                Komentarz


                                • rufus295, dokładnie, są rzeczy, które warto zobaczyć mimo, że zapłacisz kilka stówek drożej. Urlop to jest pełny looz
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ruwado
                                    dokładnie, są rzeczy, które warto zobaczyć mimo, że zapłacisz kilka stówek drożej. Urlop to jest pełny looz
                                    Ale te kilka stówek to ja wolę zapłacić dobrowolnie na coś dodatkowego, a nie z powodu "tłustych kotów ratingowych", którzy działają politycznie a nie ekonomicznie :!:
                                    A jak będą mieli kolejne widzi mi się to przed wakacjami dołożą kolejne minusy dla Polaków, którzy te fochy muszą finansować :x :x :x
                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                    =================================================

                                    Komentarz


                                    • Trza było takich baranów nie wybierać.
                                      Z drugiej strony, to jaki by kurs nie był, to wakacji nad polskim morzem sobie nie wyobrażam. Sorry, taki mamy klimat.
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • Dajta jakis namiar na apartament z jedna sypialnia blisko Link czerwiec.przejrzalem wiele ofert i zawsze cos nie teges
                                        Kondziu

                                        OCP

                                        Komentarz


                                        • endryu, ale nie masz wyboru jak nie chcesz nad Bałtyk jechac
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • My w tym roku mamy taki plan:
                                            ELW --> Wiedeń - nocne zwiedzanie z przewodnikiem
                                            Wiedeń --> Plitwickie - tu jedna lub dwie noce
                                            Plitwickie --> Zadar - 10 dni
                                            Zadar --> Zagrzeb
                                            Zagrzeb --> Praga - 1-2 noce
                                            Praga --> ELW

                                            Nie wiem co z tego wyjdzie, nad tym Zagrzebiem jeszcze myślimy.
                                            Pozostaje studiowanie przewodników.
                                            Pozdrawiam
                                            Marcin

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez rufus295
                                              Zamieszczone przez piramida
                                              No to lecim na Szczecin, od pierwszego lipca na 10dni
                                              Super. Ja żonie właśnie wspominałem o Ochrydzkim, całkiem możliwe że w przyszłym roku tam zawitamy . W ubiegłym roku była MNE, teraz w sierpniu CRO, za rok .... .
                                              Skąd będziesz jechał i jak planujesz podróż rozłożyć?
                                              Jadę z Krakowa wprost na poludnie przez Serbię, około 1400km, myslę że z małymi przerwami pociągnę non stop

                                              [ Dodano: Nie 17 Sty, 16 00:40 ]
                                              Zamieszczone przez Enriquez
                                              Fajna miejscówka! No i cena śmiesznie niska. A jaki wypas.
                                              Noclegi około 1700 plus paliwo około 1500-1700, myślę że zamknę się w sumie w 5-6kzł

                                              Na początku byłem trochę sceptyczny temu wyjazdowi ale jak poczytałem trochę o Macedonii to zmieniłem nastawienie
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez lu5asz
                                                Dajta jakis namiar na apartament z jedna sypialnia blisko Link czerwiec.przejrzalem wiele ofert i zawsze cos nie teges
                                                Jedź w ciemno. W czerwcu możesz wybierać i miejscówką i ceną
                                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                                _______________________________________
                                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                                Komentarz


                                                • A był ktoś może w drugiej połowie maja w Cro? Ale to chyba za wcześnie na plażowanie nawet w dalmacji.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez leonn
                                                    A był ktoś może w drugiej połowie maja w Cro? Ale to chyba za wcześnie na plażowanie nawet w dalmacji.
                                                    tak wcześnie nie byłem, ale za to odwiedziłem CRO w drugiej połowie września
                                                    fajnie było, ciepło odparowywało, ludzi jak na lekarstwo, pusto....
                                                    jedyny minus to stosunkowo krótkie dni.
                                                    OII sprzedana


                                                    Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X