Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez SS
    ja mam jeszcze 1l Rakiji z wakacji
    Ja też :wink:


    Zamieszczone przez loyd
    Ja mam jeszcze rakiję z pierwszego wyjazdu w 2007 roku (z jakaś rośliną w butelce).
    loyd, przez 6 lat może zwietrzeć, ja bym konsumował czym prędzej

    Komentarz


    • Zamieszczone przez leonn
      Zamieszczone przez Majowy
      Jeszcze mi zostały do załatwienia trzy ładne fotki po bieżącym...
      Jak nie doszły to juz nie dojdą :wink:
      Doszły, doszły i to najbardziej wkurza, że przekroczenie mam 12 i 14 km/h... Jakaś masakra. Trzecie ewidentne, zapłacę, ale 12km/h - jaja sobie robią.

      ps.
      We Władku byłem w zeszłym tygodniu. Nawet się kąpałem, a raczej zanurzyłem na chwilę w wodzie. Polecam - bardzo odświeżające :lol: od razu chce się wybierać południowy kierunek.

      Niestety ja już wiem, że nigdzie w przyszłym roku nie pojazdę, bo po tych wakacjach został mi jeszcze jeden prezent...

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Majowy
        Doszły, doszły i to najbardziej wkurza, że przekroczenie mam 12 i 14 km/h
        Ale z DE czy z PL?


        Zamieszczone przez Majowy
        Niestety ja już wiem, że nigdzie w przyszłym roku nie pojazdę, bo po tych wakacjach został mi jeszcze jeden prezent...
        Jaki?
        Dobrze sie domyślam? :szeroki_usmiech Ale może się w końcu spotkamy nad Bałtykiem Chociaż jeszcze sam nic nie planuję bo to jednak za wczesnie 8)

        Komentarz


        • Zamieszczone przez loyd
          Rakija oryginal ....
          a to nie Travarnica??
          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
          _______________________________________
          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

          Komentarz


          • Zamieszczone przez aro_40
            loyd napisał/a:
            Rakija oryginal ....


            a to nie Travarnica??
            Travarica to też Rakija :!: i chyba tak samo popularna jak śljivovica czy lozovaća. Smak bardzo się różni w zależności od ziół jakie dodano. Osobiście 3 razy kupowałem travarice z różnymi ziołami i mnie to nie podchodzi ze śliwek najlepsza
            W tym roku z MNE przywiozłem sobie między innymi koprive (z pokrzywy) ale jeszcze jej nie degustowałem :!:



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • eaglemirek, sierpień już sięskończył
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • leonn

                Dobrze się domyślasz :szeroki_usmiech A nad nasze morze zapraszam i to niekoniecznie latem. Ja lubię nasze morze teraz, kiedy jest pusto na plaży. Oczywiście nie mówię o kąpaniu, bo to raczej nie przy tych temperaturach, ale odpocząć można lepiej teraz niż latem.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Majowy
                  leonn

                  Dobrze się domyślasz :szeroki_usmiech
                  No to gratulacje, czyli wypadnie gdzieś na maj znowu :wink:

                  Komentarz


                  • Dzięki,
                    Wypada dokładnie na połowę maja - jak na razie data jest identyczna z naszą :szeroki_usmiech

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Majowy
                      Dzięki,
                      Wypada dokładnie na połowę maja - jak na razie data jest identyczna z naszą :szeroki_usmiech
                      SUPER uchar tez bym tak chciał, ale to już niestety nie ode mnie zależy :wink:

                      Komentarz


                      • Majowy, no to gratulacje i zdrówka
                        Pisał Sebastian

                        Komentarz


                        • Ruszę trochę temat bo ucichło: Kto wybiera się w wakacje do CRO? Są już jakieś ekipy czy raczej wszyscy solo ?
                          Bo ja rozważam CRO ale wolałbym w towarzystwie spędzać urlopik..
                          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                          Komentarz


                          • orzel720, chyba lepiej zacząć od klepnięcia miejscówki. Sąsiad jakiś zawsze się znajdzie Ja póki co myślę co i gdzie.
                            Pisał Sebastian

                            Komentarz


                            • U mnie myślimy nad Czarnogórą w przyszłym roku.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • U mnie myślimy nad Czarnogórą w przyszłym roku.
                                gratuluję ja raczej przy Chorwacji zostanę
                                Pisał Sebastian

                                Komentarz


                                • ja się wybieram, mam nadzieję z Krzynolem na objazdówkę do CRO
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • A macie już coś wymyślone? Pytam z ciekawości bo ja z bąkami to kotwica i tylko stacjonarnie
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • Uderzam w tym roku do Tucepi albo Podgory - się zobaczy jeszcze.

                                      Komentarz


                                      • loyd, w Tucepi byłem w tym roku, fajnie spokojnie do Makarskiej blisko i Dubrovnik też niedaleko.
                                        Pisał Sebastian

                                        Komentarz


                                        • Camp Boban - Zivogosce Blato. Spodobało mi się w tym roku, i mam zamiar w przyszłym powtórzyć
                                          SPOT Poznań ->

                                          Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                          Komentarz


                                          • ja Czarnogora ( może tym pociągiem do Baru ) na tydzień a drugi do cro ale jeszcze nie wiem gdzie. jakoś początek sierpnia będę leciał. Co do cro to się zastanawiam co wybrać byłem w Vodice i bardzo mi się podobało. Ogólnie jak przejeżdżałem to wpadły mi w oko okolice Primostenu i chyba będę tam celował.
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • Ja teznwracam do Cro.Ostatnio bylem w okolicach Omisu i fajnie bylo.Teraz chce zjechac troche nizej.Moze macie jakies namiary.Jade z 1,5rocznym dzieckiem wiec plaza blizko kwatery to jest to.
                                              Kondziu

                                              OCP

                                              Komentarz


                                              • orzel720, Ruszyłeś i jak widać skutecznie
                                                Moje plany wakacyjne na 2014 rok bez zmian. Cro tylko przejazdem do MNE :P Prawdopodobnie ponownie będę celował w okolice Petrovac (dobra miejscówka na wypady, a miejsc wartych odwiedzenia w MNE jest więcej niż w CRO :!: )
                                                Termin jeszcze nie ustalony bo i tak wyjazd w "ciemno" ale będzie to na pewno 14 dni w miesiącach lipiec, sierpień ze względu na pracę żony :!:



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez eaglemirek
                                                  Termin jeszcze nie ustalony
                                                  U mnie tradycyjnie przełom lipca i sierpnia i zapewne trzy tygodnie. Tym razem bez zwiedzania Europy po drodze
                                                  SPOT Poznań ->

                                                  Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                                  Komentarz


                                                  • Ja w 2014 dwa pierwsze tygodnie sierpnia I tydzień na wyspie Rab , a II w okolicach Dubrovnika, aby trochę na desce pośmigać

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X