Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja także rezerwowałem na booking.com kwatery w Baśka Voda,nie musiałem wcześniej dawać żadnej zaliczki,a płaciłem dopiero na miejscu i nie robiono problemu,czy będzie to w euro czy też w kunach :szeroki_usmiech .A zakupy najczęściej robiliśmy w marketach Konzum :wink: .Biura podróży już dawno odpuściłem :P ,zawsze szukam czegoś na własną rękę


    TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

    Komentarz


    • Zamieszczone przez thearchitect
      ruwado, zależy kiedy planujesz jechać
      albo lipiec, albo sierpień
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • blind_walker , Majowy dziękuje,wlasnie taka okolica mi najbardziej pasuje.Jesli moglbym prosic priv w sprawie konkretnej kwatery to bylbym zobowiazany.Szukalem troche i wybor byl znikomy.
        Kondziu

        OCP

        Komentarz


        • Zamieszczone przez damian1975
          Ja także rezerwowałem na booking.com kwatery...zawsze szukam czegoś na własną rękę...
          :lol: :lol: :lol:
          na własną rękę to w ciemno raczej :wink:

          tym tokiem rozumowania to przez biuro to też na własną rękę - przecież sam wybierasz konkretne biuro i konkretną ofertę :lol:
          www.SPAmobile.pl

          Komentarz


          • Dwa lata temu byliśmy w Zivogosce w "podróży poślubnej" można by powiedzieć w 2014 we wrześniu znów powrót do Zivogosce tym razem z rocznym dzieckiem . O dziwo ceny zostały z przed dwóch lat. Czyli 25 euro za dwie osoby (dziecko bez opłat) do dyspozycji duży balkon, pokój, kuchnia, łazienka ogólnie 40 metrów kwadratowych.
            Ehh niech już ten czas leci do września...
            Moja skodzinka o2
            Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

            Komentarz


            • Zamieszczone przez conan
              ...w Zivogosce...25 euro za dwie osoby (dziecko bez opłat) do dyspozycji duży balkon, pokój, kuchnia, łazienka ogólnie 40 metrów kwadratowych...
              fajna cena
              mnie się wydawało, że w Tucepi (w pierwszym "rzędzie") za 35ojro to świetna cena (co prawda 3 dorosłe + 1 szkrab)
              www.SPAmobile.pl

              Komentarz


              • Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo

                właśnie szukam czegoś fajnego....
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • Zamieszczone przez no_fear
                  mnie się wydawało, że w Tucepi (w pierwszym "rzędzie") za 35ojro to świetna cena (co prawda 3 dorosłe + 1 szkrab)
                  ja trochę wyżej płaciłem 70 za 2+2 Nie narzekaj :wink:
                  Pisał Sebastian

                  Komentarz


                  • SS, Bo im niżej tym taniej
                    SPOT Poznań ->

                    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Walt
                      SS, Bo im niżej tym taniej
                      no tak tereny zalewowe
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • ehhh i "garaż" miałem w cenie :lol:
                        www.SPAmobile.pl

                        Komentarz


                        • ja też brałem przez booking.com hotel w Italii... wszystko bezproblemowo - było tez darmowe wsparcie językowe ze strony biura obsługi klienta - jestem zadowolony - kuzyn też korzysta od kilkulat i wsio OK
                          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez orzel720
                            ja też brałem przez booking.com hotel w Italii...
                            szwagier opowiadał, ze Włosi teraz mocno idą w stronę Polaków, nawet jakieś katalogi przysyłają
                            Pisał Sebastian

                            Komentarz


                            • A jak to jest z Istria? Bo zastanawiam sie czy jechac tam lub jak wiekszosc do Dalmacji poludniowej.Planuje wyjazd w polowie czerwca.
                              Kondziu

                              OCP

                              Komentarz


                              • Istria w porównaniu z Dalmacją jest zielona no i mniej km trzeba zrobić.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Andja
                                  Istria w porównaniu z Dalmacją jest zielona no i mniej km trzeba zrobić.
                                  A ma ktoś może trochę fotek z pobytu na Istrii? Jakiś link?

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Andja
                                    Istria w porównaniu z Dalmacją jest zielona no i mniej km trzeba zrobić.
                                    i bliżej do Venecji (można płynąć statkiem, ale odradzam katamarany).
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • Alonzo_, Na forum cro.pl coś znajdziesz np. Istria i Brač - dwie twarze Chorwacji | Cro.pl - Chorwacja online
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez SS
                                        Zamieszczone przez Andja
                                        Istria w porównaniu z Dalmacją jest zielona no i mniej km trzeba zrobić.
                                        i bliżej do Venecji (można płynąć statkiem, ale odradzam katamarany).
                                        ale Istria jest droższa w porównaniu z Dalmacją

                                        BTW, a czemu nie katamaran??????
                                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                        _______________________________________
                                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                        Komentarz


                                        • Dzieki za odpowiedz,ogladalem tą i inne fotorelacje na Cro.pl i poprostu trzeba samemu pojechac i zobaczyc Duzo osob twierdzi ze jak sie jedzie poza sezonem(czerwiec,wrzesien) to lepiej nie rezerwowac tylko na miejscu poogladac,ponegocjowac i brać.To napewno jest ok,tylko zeby po calej nocy nie chodzic kilka godzin i szukac kwater.
                                          Jade z 1,5 rocznym dzieckiem i szukam czegos blisko plazy,chyba wybiore cos z :Trogir,Tucepi moze Brela.Szukam spokojniejszej miesciny.
                                          Juz sie nie moge doczekac
                                          Kondziu

                                          OCP

                                          Komentarz


                                          • Macie może jakieś sprawdzone kwatery w okolicach Marusici? Planuję wyskoczyć w końcu w wakacje do Chorwacji, naczytałem się już tak że oczy bolą, i wybór na pierwszy raz padnie chyba na Marusici bądź najbliższą okolicę.

                                            Był ktoś? Jak tak, to czy można prosić o jakies opinie?
                                            Moja Balbina

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez aro_40
                                              ale Istria jest droższa w porównaniu z Dalmacją
                                              całe wybrzeże chorwackie tanie nie jest

                                              Zamieszczone przez lu5asz
                                              Jade z 1,5 rocznym dzieckiem i szukam czegos blisko plazy,chyba wybiore cos z :Trogir
                                              w samym Trogirze to blisko plaży może być ciężko, starówka warta zobaczenia ale wypoczynek zdecydowania nie w samym Trogirze

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez aro_40
                                                BTW, a czemu nie katamaran??????
                                                bo jak przyjdzie burza, a tam robi to nagle to dwukadłubowym strasznie źle się płynie. Przeżyłem to na własnej skórze. Rzuca masakrycznie, bujaniem tego bym nie nazwał . Inne jednostki jednokadłubowe szły dalej a my powolutku płynęliśmy Jak szła fala i "moja" strona była w dole to widziałem rybki, jak odwrotnie to głową o chmury haczyłem. Kilka osób pogotowie wyprowadzało w porcie po podaniu jakiegoś środka (tak się kurczowo trzymali foteli), zastawa w barze się rozbiła, mnie się modlitwy skończyły . Najlepszy był jeden z Rosjan. Wszedł pijany na pokład w Wenecji i całą drogę twardo spał (nawet jak kilka razy prawie wypadł z fotela). Po dobiciu do brzegu, chyba żona go szturchnęła i wstał, i nieświadomy wysiadł. Trochę się zdziwił ilością karetek na nabrzeżu

                                                [ Dodano: Pią 03 Sty, 14 14:07 ]
                                                lu5asz, w Tucepi byłem w 2013r. bardzo spokojna miejscowość
                                                Pisał Sebastian

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Andja
                                                  Istria w porównaniu z Dalmacją jest zielona no i mniej km trzeba zrobić.
                                                  Odpusc, bylem w Dalmacji, potem na Istrii do dzis zaluje :/
                                                  Zimno, wiatr i woda zimna, bylem w sierpniu. Tylko Dalmacja lub dalej, tym bardziej zes ze slaska, masz tylko ciutke dalej niz ja.

                                                  Komentarz


                                                  • Też sugerowałbym środkową Dalmację choć namawiam na Czarnogórę, niewiele dalej a warto :!: No chyba że ktoś jedzie ponad 1kkm tylko po to by moczyć całymi godzinami w Jadranie :szeroki_usmiech



                                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X