Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • marbab, a u nas leje
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • i piździ jak na uralu

      Seat Leon ST FR by mirek_p11

      Fotki
      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
      Fotki

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado
        a u nas leje
        Delikatnie to k.. powiedziane :diabelski_usmiech



        CB Harry II ASC + Triflex

        Pozdrawiam Mirek!!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez marbab
          Pozdro z Budvy dla OCP-owej braci. Woda ma juz 21 st
          pozdro pozdro kolego zwiedziłem ją na wylot w tamtym roku jak i becici.
          skocz na plaże w crvena glavica nie pożałujesz
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • Zamieszczone przez namo
            Chorwaci nie lubią jak się do nich mówi po angielsku. Wiadomo że obsługa hotelu, stragany, restauracje mają obsługę perfekt angielski. Ale znacznie łatwiej im polski zrozumieć bo ja i większość turystów angielski kaleczy.
            tak jest też np w Belgii, Holandii, Francji i wielu innych krajach europejskich. lepiej łamanym miejscowym zasuwać albo chociaż przeprosic że nie zna się ich języka i zapytać czy można po ang/niem i dopiero wtedy zacząć z mową uniwersalną.
            ciekawostka, łatwiej sie dogadać po ang na Ukrainie niż np we Francji, mimo że (a może właśnie dlatego) tam mają UK o rzut beretem




            Zamieszczone przez piramida
            namo, i tym się różnimy, polacy jak się dowiedzą to gwarantuje że za parę lat wszystkie stragany będą zamykane na noc :lol:
            jeszcze niedawno żaden Szwed zostawiając łódź z silnikiem na przystani na pare dni nie zakładał nawet symbolicznej kłódki. aż nagle w Polsce pojawiło się na rynku dużo używanych, zadbanych silników do łodzi... myslę, że teraz jednak gdzieniegdzie sztokfisze chowają już motorki do zamykanej szopy nawet na noc.
            to taka luźna dygresja.
            Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

            Komentarz


            • Witajcie
              Chciałbym aby ktoś napisał jakie są koszty przejazdu z Polski do Chorwacji oraz koszty kwater - wiem zależy od standardu bla bla bla... ale tak orientacyjnie - standard jaki mnie interesuje to: klimatyzacja, kuchnia, 2 łóżka (małżeństwo z dzieckiem) w 2009 za coś takiego płaciłem 25€/dzień.
              We wrześniu(dokładnie 1 wyjazd) wybieram się do miejscowości Baska Voda - będzie to już moja 3 wizyta.
              Ostatnim razem byłem w 2009r - więc pewnie ceny się trochę zmieniły.

              Trasa jaką będę jechał to: Link

              Jakby ktoś mógł zapodać po powrocie koszty winiet, płatnych odcinków w Cro oraz cenę paliwa - gdzie najlepiej się zatankować?

              Jakby ktoś wybierał się też w tym terminie, to możemy gdzieś spotkać się po trasie i lecieć razem. Planowany wyjazd z Płocka, to 02:00 1.9.2013 - na granicy w okolicach 6-7.

              Dzięki
              Moja Skodzina

              Skoda Octavia II -
              Opel Astra III -

              Komentarz


              • W zeszłym roku trasa Piła - Drvenik i z powrotem, winiety, bramki i paliwo wyszło ok. 1200zł.
                Ale było sporo wycieczek np. do Bośni czy Dubrovnika.
                Auto to OI ASV. Jechałem załadowany po dach. Rodzina 2+2.
                Kwatera kosztowała mnie 40EUR/doba (po dobrych negocjacjach ;-). Klima w cenie. 2 pokoje (w tym 1 z aneksem) + łazienka i balkonik.
                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                Komentarz


                • krzygaj, ja też 1.09 wyjeżdżam do Cro z tym, że ja będę wyjeżdżał wcześniej bo jadę w ciemno (jeszcze sam nie wiem gdzie) i wolę mieć czas na szukanie kwaterki.
                  Co do kosztów w tamtym roku to tak jak napisał looker, wychodzi ok 1000-1200zł za paliwo i winiety i bramki - zależy ile km przejedziesz i ile autko pali.
                  Ceny za kwaterki na przełomie września i października płaciłem 25 euro/dobę za apartament 2 pokoje plus trzeci z aneksem. klima oczywiście. miejscowość Vodice.
                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                  Komentarz


                  • Wybieram się i w tym roku do Chorwacji.Tym razem planuje jechać przez Słowację, Węgry - może z krótkim postojem na połażenie po Budapeszcie. Jak ktoś robił taką trasę to proszę o info którędy lepiej jechać i gdzie można tankować LPG - mapę gdzie są stacje mam ale może jakieś sprawdzone ??
                    Ogólnie planuję przekraczać granicę w Skalite albo przez Cieszyn i od razu na Słowację (bo z wawy cały czas 2 pasy).


                    Moja furka:
                    -------------------------
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez krzynol
                      Straż Pożarna, miejscowość: Gruda, gmina: Konavle, powiat: Dubrovnik krzynol + mirekp11
                      404 Not Found
                      chyba robiłem to zdjęcie
                      Sebastian
                      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                      Wczasy nad morzem - klik

                      Komentarz


                      • Odnośnie wyjazdów, w tym roku pasuje mi jechać nad nasze morze ale jak zobaczyłem ceny za mały drewniany domek dla 4os rodzinki to się za głowe chwyciłem, 300-400zł doba w sezonie :shock:

                        Przecież taniej wczasy wychodzą z zagranicą
                        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                        Komentarz


                        • To, to ja już wiem od kilku lat. I na dodatek pogodę masz pewną. A pisze to znad morza :lol: tyle, że naszego

                          I w tym roku też wybieram się odpocząć nad Adriatyk...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez piramida
                            Przecież taniej wczasy wychodzą z zagranicą
                            ja się dałem skusić i zamiast nad PL morze to mam dwa wyjazdy do Włoch z zapewnionym porządnym wypoczynkiem. Fakt, płacę za paliwo ...ale pogodę mam pewną. Potem prosto z drugiego pobytu we Włoszech jedziemy do Chorwacji na Istrię na kemping BiviLlage Link Melduję się tam 1 września - może ktoś też tam wybiera się w tym czasie?
                            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ruwado
                              Czy ktos może zna z własnego doświadczenia? Prom Drvenik - Sucuraj - czy w sezonie kursuje tylko wg. rozkładu Jadroliniji, czy tak jak piszą na cro.pl, pływa wahadłowo jak tylko sa samochody?
                              W czerwcu było w tego co pamiętam wg rozkładu
                              w sierpniu wahadłowo. W sierpniu (sobota ) czekałem w Sucuraju 4h w kolejce.
                              Teraz już wiem dlaczego niemieccy turyści, którzy mieszkali kolo mnie wyjechali bladym świtem



                              PS.
                              Gdzie polecacie jechać do Chorwacji w drugiej połowie maja.
                              Chciałbym posiedzieć w dwóch miejscach po tygodniu w każdym.
                              Myślałem o Korculi na początek i Krk w drugiej połowie. Po głowie chodzi mi również Brela.
                              Audi A4 1.8TFSI

                              Komentarz


                              • aldam, trzy dni temu bylem na Korculi i bylo juz mega goraco :-)
                                Marek



                                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                Komentarz


                                • marbab,
                                  gdzie dokładnie - jeżeli masz coś wartego polecenia to prośba o info na pw.
                                  ps. jakie ceny poza sezonem?
                                  Audi A4 1.8TFSI

                                  Komentarz


                                  • aldam, myslalem ze chodzi Ci o pogode. Bylem tylko przejazdem na zwiedzaniu :P Generalnie CRO juz nie jest tanie.
                                    Marek



                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                    Komentarz


                                    • Może ktoś podać sprawdzone namiary na noclegi w CRO? Wybieram się 27 lipca do 10 sierpnia. Wiem że warto pojechać w ciemno, ale my jedziemy pierwszy raz i w 2 rodzinki (2+1), więc chciałbym mieć coś nagrane.

                                      Dzięki

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez marbab
                                        CRO juz nie jest tanie
                                        też to słyszałem już naście razy od osób które tam ostatnio były. Podajcie przykładowe ceny produktów w przeliczeniu na PL. Z tego co ja nieoficjalnie wiem to paliwo owszem było/jest tańsze niż we Włoszech czu Austrii ale już żywność niekoniecznie...
                                        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                        Komentarz


                                        • PAOLO ESCO, poczytaj na CRO.pl. Jest tam wszystko.
                                          Skarbnica wiedzy, z cenami poszczególnej spożywki włącznie :-)
                                          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                          Komentarz


                                          • porównajcie ceny innych miejscówek na wakacje
                                            wszędzie drogo.
                                            jak dla mnie spożywka i knajpki nie robią wrażenia, ale mam punkt odniesienia do W-wy.
                                            Audi A4 1.8TFSI

                                            Komentarz


                                            • z wczorajszego tankowania w Chorwacji ON 5,1 PLN a mozna bylo jeszcze znalesc tansze. Pb w podobnej cenie. W BiH 4,95 PLN. Takze do Włoch i nawet PL nie ma co porownywac.
                                              Marek



                                              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                              Komentarz


                                              • marab - dzięki. Ceny paliw zdecydowanie pocieszające :P ( we Włoszech paliwo jest zdecydowanie droższe ponad 7 zł za 1L Ceny na stacjach w Europie

                                                Zamieszczone przez looker
                                                poczytaj na CRO.pl
                                                czytałem.
                                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                Komentarz


                                                • Macie takie wielkie bagazniki, to gro jedzenia mozna zabrac ze soba, a kupic tylko produkty ktore musza byc swieze :roll:
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Maicroft
                                                    Macie takie wielkie bagazniki
                                                    powiedz to mojej żonie :lol: im większy bagażnik...tym więcej niepotrzebnych dupereli się zabiera - deskorolki, rolki...a może tak rowerek :haha: Jak bym miał VW Transportera to też pewnie jechał bym zapakowany po dach na wakacje :wink:
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X