Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez kris17009
    chyba chodziło ci o 17,0 CZK a nie 170 - chyba że za 100 litrów. I gdzie taka cena? Mikulov?
    Moj bład, cena w Mikulovie.
    Inline 5 cylinders

    Komentarz


    • Zamieszczone przez kris17009
      Ja planuje tak jak w zeszłym roku zatankować na full w Mikulovie i potem dopiero w Cro a dokładnie Svajlkovec.
      a blizej granicy Slowenskiej po stronie Chorwackiej nie ma nigdzie LPG dopiero w tej miescince Svajlkovec?

      Komentarz


      • Witam,
        czy ktoś był w tym apartamencie 1: A2+2 = apartment for 2 to 4 persons / Appartement für 2 bis 4 Personen - Tučepi (Tucepi), Makarska Riviera, Dalmatia ? Nie ma zdjęć na stronie, gościu w tej sprawie milczy a nie chcę męczyć mojej 15 miesięcznej kruszyny w jakiś dziwnych warunkach.
        Pisał Sebastian

        Komentarz


        • bl, w Chorwacji pierwsze LPG od granicy jest tylko to co napisałem Svajlkovec. Lepiej jest jak się jedzie od strony Budapestu bo wtedy jest tuż na granicy.

          Pytanie do tych co jechali w ostatnich dniach - jak wygląda trasa w stronę Makarskiej oczywiście przez czechy, austrię, objazd na słowenii - jakieś remonty utrudnienia ?


          Moja furka:
          -------------------------
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

          Komentarz


          • W Austri kilka zwezen ,ale ruch idzie plynnie a poza tym w nocy maly ruch jest.Czechy bez problemow a objazdu Sloweni nie znam (slyszapem ze chca tam jakies oplaty wprowadzic).
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • Zamieszczone przez lu5asz
              W Austri kilka zwezen ,ale ruch idzie plynnie a poza tym w nocy maly ruch jest.Czechy bez problemow a objazdu Sloweni nie znam (slyszapem ze chca tam jakies oplaty wprowadzic).
              :shock: na wiejskich drogach?
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • Koledzy i koleżanki. Mam już totalny mętlik w głowie i dopiero teraz wiem, kiedy mam urlop i potrzebuję namiary na coś fajnego w CRO. Najlepiej piasek na plaży, klima i jakaś kuchnia w pokoju/apartamencie, itp. 4 osoby - 2+2, jedzenie raczej we własnym zakresie. Mimo opinii panujących tutaj, szwagier skutecznie zniechęcił mnie do wyjazdu tam w ciemno. Ceny też ponoć galopują.
                Myślę o wyjeździe np. 29 czy też 30 czerwca bądź 1 lipca na 7-8 dni.
                Ma ktoś namiary na pewne kwatery czy jechać w ciemno?

                Komentarz


                • obrus, "Mobile homes" masz jeszcze wolne w tym terminie na campingu Mobile homes in Dalmatia (Zadar) - Zaton Holiday Resort

                  Ja tam będę 29 czerwca na tydzień :-)

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez obrus
                    Najlepiej piasek na plaży
                    Jeszcze jesteś za młody na piach. :szeroki_usmiech A tak poważnie to z doświadczenia swego Ci doradzę abyś unikał piachu w CRO.
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Yacca
                      Masz prawo domagać się rekompensaty od pracodawcy. Na pewno za zwiększone koszty.
                      właśnie dzisiaj cała kasa wylądowała na moim koncie - bez słowa, tylko spojrzenia władzy mówią same za siebie :evil:
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez kris17009
                        bl, w Chorwacji pierwsze LPG od granicy jest tylko to co napisałem Svajlkovec.
                        A jadąc objazdem Słowenii w Ptuj nie tankujecie Lpg? Bo ja mam zamiar tam tankować Lpg.

                        Komentarz


                        • leonn, jeżeli chcesz tankować w Ptuj to nie dojedziesz jeszcze 45km do Svajlkovca? Cena jednak zdecydowanie niższa w Cro. Daltego ja jadę od Mikulova do Svajlkovaca z Vmax 120 i akurat dolatuje na pełnym baku LPG. No chyba że się komuś śpieszy - ale to w końcu wakacje więc trzeba chociaż raz w roku zwolnić tempo :twisted:


                          Moja furka:
                          -------------------------
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

                          Komentarz


                          • Jak sie przejedzie kilka km na PB to chyba az tak budzetu wakacyjnego nie uszczupli?
                            Inline 5 cylinders

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez czernobyl
                              Zamieszczone przez ruwado
                              przy sobie zawsze mam euro i kuny tak na jedno tankowanie - w razie awarii terminala, lub gdy nie można zapłacić kartą. jak trzeba gotówki są bankomaty.
                              uważajcie w tym roku na mbank - chciwe dziady zmieniły regulamin właśnie teraz, w czerwcu i każda wypłata w zagranicznym bankomacie to 9PLN lub więcej (prowizja procentowa)!! absolutne k****stwo - jak dotąd było za zero we wszystkich bankomatach na świecie.
                              dokładnie :!: w tym roku pierwszy raz odkąd jeżdżę do Cro mBank wyszedł NAJDROŻEJ w porównaniu z ING, Alior i VWBank. Pomijając dodatkową prowizję przeliczali zawsze po najwyższym kursie. Chyba czas się z nimi pożegnać :twisted:
                              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                              http://www.disi-tune.pl
                              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                              Był WRX
                              Była Octa

                              Komentarz


                              • panowie ktos był w PULI? jakies opinie. jak tam podoga początek wrzesnia warto jechać? może uda mi sie wyrwać urlop i bym skoczył w to miejsce
                                BYŁA o1 rs
                                BYŁA o2 1.6
                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                Komentarz


                                • Pula dla mnie była jednym z większych rozczarowań w Chorwacji. OK, ruiny "koloseum" (amfiteatru) ale poza tym absolutnie nic specjalnego i na pewno nie chciałbym tam spędzić urlopu, bo to poprostu miasto. To tak jakby pojechać wypoczywać nad Bałtyk do Gdańska zamiast do jakiejś miejscowości wypoczynkowej.
                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                  http://www.disi-tune.pl
                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                  Był WRX
                                  Była Octa

                                  Komentarz


                                  • misiekwaw, dobrze prawi - wielkie miasto i praktycznie amfiteatr tylko.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez kris17009
                                      leonn, jeżeli chcesz tankować w Ptuj to nie dojedziesz jeszcze 45km do Svajlkovca?
                                      kris17009, tak tylko pytam, bo wiem że wiele osób tam tankuje. Dojade nawet do Zapre¹ić :wink: Bo jak napisał byq,
                                      Zamieszczone przez byq
                                      Jak sie przejedzie kilka km na PB to chyba az tak budzetu wakacyjnego nie uszczupli

                                      Komentarz


                                      • misiekwaw, Ty to jesteś dopiero mistrz jechania w ciemno do Cro

                                        Nie sprawdziłeś gdzie jedziesz i co zastaniesz? Jechałeś ponad 1000 km i nie sprawiłeś czy miejscowość w jakiej masz kwatery bardziej przypomina Gdańsk czy Władysławowo?

                                        Warto przed wyjazdem zrobić rozpoznanie, dowiedzieć się co warto zwiedzić i jaką formę wypoczynku przyjąć. Ja jak jadę na Cro to jeden wyjazd zwiedzam wszytko co jest w okolicy i cały bak wyjeżdżę w poszukiwaniu fajnych plaż. Innym znowu razem nie opuszczam terenu hotelu i hotelowej plaży snując się między stołówką, plażą a pokojem.

                                        Żeby się nie rozczarować warto z góry zaplanować co się będzie robiło w czasie wypoczynku.

                                        Komentarz


                                        • namo, ja w zeszłym roku zrobiłem 1000 km zwiedzając okolice.
                                          Moja Octavia

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez namo
                                            misiekwaw, Ty to jesteś dopiero mistrz jechania w ciemno do Cro

                                            Nie sprawdziłeś gdzie jedziesz i co zastaniesz? Jechałeś ponad 1000 km i nie sprawiłeś czy miejscowość w jakiej masz kwatery bardziej przypomina Gdańsk czy Władysławowo?
                                            Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski, więc się trochę pohamuj z ocenianiem. Ja nigdzie nie napisałem że spędziłem w Puli urlop. Odpowiedziałem na pytanie brzmiące:

                                            Zamieszczone przez blackrs
                                            panowie ktos był w PULI? jakies opinie. jak tam podoga początek wrzesnia warto jechać? może uda mi sie wyrwać urlop i bym skoczył w to miejsce
                                            i wyraziłem swoją opinię o tym mieście i że moim zdaniem spędzanie w nim urlopu nie ma sensu. Koniec kropka.

                                            Dla Twojej informacji, zawsze sprawdzam gdzie jadę i co zastanę i z rozwagą wybieram zarówno miejscowość jak i kwatery i nie uważam żeby któryś z moich 9 wyjazdów do Cro był nie trafiony. W Puli byłem 2 razy po parę godzin żeby połazić i naście razy przejeżdżałem obrzeżami.
                                            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                            http://www.disi-tune.pl
                                            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                            Był WRX
                                            Była Octa

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez misiekwaw
                                              Koniec kropka.
                                              sorry, nie zauważyłem że jesteś "Moderatorr". Mogłem nie wchodzić w dyskusję :szeroki_usmiech

                                              Komentarz


                                              • Koledzy czy jadąc A1 przed granicą z Czechami będzie gdzie kupić winiety na Czechy i Austrię?
                                                Moja Skodzina

                                                Skoda Octavia II -
                                                Opel Astra III -

                                                Komentarz


                                                • krzygaj, na Czechy kupujesz zaraz po stronie Czeskiej na Shellu na samym początku ekspresówki. Austriacką kupujesz na przejściu Czesko-Austriackim za Mikulovem. I w tym przypadku nie ma znaczenia czy kupisz ją na przejściu po stronie czeskiej czy austriackiej cena jest ta sama (przynajmniej rok temu była).
                                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez namo
                                                    Zamieszczone przez misiekwaw
                                                    Koniec kropka.
                                                    sorry, nie zauważyłem że jesteś "Moderatorr". Mogłem nie wchodzić w dyskusję :szeroki_usmiech
                                                    mogłeś też czytać ze zrozumieniem a nie próbować na siłę zabłysnąć dowcipem
                                                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                    http://www.disi-tune.pl
                                                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                    Był WRX
                                                    Była Octa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X