Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bob_best, tankowałem na autostradzie i na lokalnych stacjach i nigdy nic złego się nie stało. Spokojnie możesz tankować
    Pisał Sebastian

    Komentarz


    • Ja wracałem w niedzielę i na granicy chorwacko - węgierskiej było lekkie zatwardzenie. Na bokach czekały podstawione autobusy (w 2 już siedzieli uchodźcy), było sporo policji i telewizja chorwacka. Co do sprawdzania to standardowo dokumenty i nic więcej. Co innego autokary i busy (na bok i kontrola).
      Była O I 1,9 TDI,
      Jest O II 1,9 TDI

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado
        bob_best, ja zawsze tankowałem przeważnie na INA, OMV, TIFON - na każdej markowej. Zawsze tylko starałem się, żeby to były duże stacje.

        jak tam przejazd?
        Jechałem na raty - w niedzielę do Graz (wyjazd z Sosnowca 6.30) - zero problemów i uchodźców. Popołudnie spędziliśmy w Graz w centrum - były tłumy bo mieli festiwal, uchodźców nie widzieliśmy. Z Graz leniwie ok. 9 ruszyliśmy - w mieście małe grupki uchodźców ale bez żadnych ekscesów z ich strony. Dalej nigdzie ich nie widzieliśmy - w Mureck też nic. Na granicach spokój i pustki, najdłużej staliśmy może 2 minuty. Dokumenty oglądali od niechcenia. Korków zero, drogi za Graz puste, w Chorwacji drogi jak wymarłe. Dojazd bez problemów
        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

        Komentarz


        • To udanego wypoczynku i powrotu.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • bob_best, Przydatna apka (korzystałem z niej) z cenami paliw, mapa stacji paliw z cenami, podglądem na kemerki z tras, przejść granicznych, komunikatami drogowymi, opłatami za autostrady, itd. Smartphone aplikacija HAK - HAK
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • Zamieszczone przez endryu
              bob_best, Przydatna apka (korzystałem z niej) z cenami paliw, mapa stacji paliw z cenami, podglądem na kemerki z tras, przejść granicznych, komunikatami drogowymi, opłatami za autostrady, itd. Smartphone aplikacija HAK - HAK
              Fajna aka, choć nie mam pakietu danych poza PŁ, więc tylko stacjonarnie sprawdzę. W cenach jest Eurosuper 95 BS oraz Eurosuper 95 BS Class - wiecie czym się różnią?
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

              Komentarz


              • Szkoda, że o tej aplikacji nie wiedziałem miesiąc temu...Tak czy owak dzięki, bo przyda się za rok.

                Komentarz


                • Tak lało dziś, że podtopiło Makarską
                  If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                  _______________________________________
                  a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez aro_40
                    Tak lało dziś, że podtopiło Makarską

                    Nawet w naszej TVP mówili o tym
                    Czarna Diablica

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez bob_best
                      Eurosuper 95 BS oraz Eurosuper 95 BS Class - wiecie czym się różnią?
                      Page not found - INA, d.d.
                      Ja tankowałem "zwykłą" Eurosuper 95 BS - bez uwag.
                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                      =================================================

                      Komentarz


                      • bob_best, jak tam urlop? Nic sie nie chwalisz :cry: :evil:
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ruwado
                          bob_best, jak tam urlop? Nic sie nie chwalisz :cry: :evil:
                          sorry, jestem zalatany, postaram się ogarnąć i w ciągu kilku dni napisać podsumowanie. Najkrócej jak można - dojechaliśmy i wróciliśmy bez problemu; kolejki, szczegółowe kontrole i tabuny uchodźców to wymysł polskich TV. Pogoda była b. dobra dla nas.

                          Więcej wkrótce...
                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • Makarska , bardzo dobre miejsce na urlop .

                            Komentarz


                            • Tylko straszne tlumy latem, nie kazdemu to odpowiada tak samo jak apartament kilometr od morza :roll:
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft
                                nie kazdemu to odpowiada tak samo jak apartament kilometr od morza :roll:
                                I jeszcze jak ten kilometr trzeba pokonać pod bardzo duże wzniesienie góry

                                Komentarz


                                • Nie rozumiem fenomenu Malarskiej. Jest masa okolicznych miejsc, które moim zdaniem są lepszymi miejscami do spędzenia urlopu...
                                  Moja FLka:

                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                  Komentarz


                                  • Ja też, po pierwszej wieczornej wizycie tam, przechrzciliśmy to miejsce na Masakra :wink:
                                    No ale każdy potrzebuje cos innego do szcęścia.

                                    Komentarz


                                    • xcracer, w tym roku będąc pod koniec sierpnia ,początek września miałem porównanie :wink: w Makarskiej były pustki,natomiast w Baska Voda ludzi do oporu :!: :diabelski_usmiech


                                      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                      Komentarz


                                      • Już nawet nie o ludzi chodzi...są miejsca dużo bardziej urokliwe
                                        Moja FLka:

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                        Komentarz


                                        • xcracer, ze względu na podobieństwo naszych branż chyba mamy podobne oczekiwania co do wypoczynku
                                          Pisał Sebastian

                                          Komentarz


                                          • Makarską można zobaczyć, ale nie siedzieć tam tydzień lub dwa. najlepiej wygląda z Braca - na tle gór
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez SS
                                              xcracer, ze względu na podobieństwo naszych branż chyba mamy podobne oczekiwania co do wypoczynku
                                              Tak jest...względny spokój, a najlepiej święty spokój
                                              Moja FLka:

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                              Komentarz


                                              • Mi się Makarska podobała jak jeździliśmy we dwójkę lub ze znajomymi. Teraz, z dzieckiem - nie, nie i jeszcze raz nie. Zależy kto czego potrzebuje na urlopie. Jak całonocnych zabaw i leczenia kaca na przeludnionej plaży to chyba nie ma lepszego miejsca niż Makarska. Ale spokoju to się tam nie znajdzie.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez dudek_t
                                                  Mi się Makarska podobała jak jeździliśmy we dwójkę lub ze znajomymi. Teraz, z dzieckiem - nie, nie i jeszcze raz nie. Zależy kto czego potrzebuje na urlopie. Jak całonocnych zabaw i leczenia kaca na przeludnionej plaży to chyba nie ma lepszego miejsca niż Makarska. Ale spokoju to się tam nie znajdzie.
                                                  dudek_t,

                                                  Komentarz


                                                  • chyba aż tak źle nie jest. Kolega był w Ploce i mówił, że o 6 rano miejsce na plaży zajmował :shock:
                                                    Pisał Sebastian

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X